Νέα

Ψυχεδελικά, chrysargos κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
... Μεγάλε , πες μας κάτι... μας έχεις αφήσει μόνους... μας έχεις λείψει... (σνιφ, σνιφ, συγκίνηση...)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.156
Κριτικές
5
Like
58.726
Πόντοι
12.056
Aυτο που ειναι πριν το ΠΒ ΚΑΡΑ ΤΕΠΕ ??στον δρομο που παει προς παναγιουδα??? :dancing: :dancing:
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
Είχε και στο κάστρο της Μυτιλήνης 2-3 σπίτια μαζεμένα... Το περιοδικό ΕΝΑ στις αρχές της δεκ. 90 τους είχε κάνει αφιέρωμα με τίτλο "Μπουρδελότσαρκα στον καχπέ"
Παλιές ένδοξες εποχές...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ο Υπερτατος μας εδωσε μικρο μονον δειγμα του εκ Θεου χαρισματος ΤΟΥ
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Παλι καλα που υπαρχουν Αξιολογοτατα Μελη οπως ο COMMANDER και μπορουμε να βρουμε ποστ απο τις καλυτερες στιγμες του bourdela!!
Chysargos we love you :rockon: :rockon:
Διαβαστε το θρεντ απο την αρχη του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Η κοπέλα έχει τρίχες στο πρόσωπο, είναι πολύ άσχημο αυτό για τον πούτσο.


Η Μελίνα σίγουρα είναι παλιά λεσβία, βογγάει σαν πούστης. μου θυμίζει το Μάκη το Ρουφιώλη. Καλή πίπα, σε γλύφει ως το τελικό χύσιμο στο φάρυγγα, αλλά τελικά γάμησα μουνόσουφρα. Τη συνιστώ σε αγορέλια και πούστηδες. Θα ξαναπάω μήπως μου κάτσει ο ανδροπρεπής νταβατζής.
θεος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά για κάποια περίοδο είχε σαλτάρει και από εκεί που ήταν λακωνικός δημιουργούσε ένα σωρό από άκυρα θέματα με ψηφοφορίες. Είχε εκνευρίσει και απογοητεύσει πολλούς από τους fun. Μάλιστα η συμπεριφορά του άλλαξε όταν εκφράστηκαν εκδηλώσεις θαυμασμού σαν αυτές που γίνονται εδώ!
Δεν ξέρω αν ήταν αυτός ή αν ήταν άλλος με το ίδιο nick. Ας μείνει στην ιστορία σαν ‘η σκοτεινή περίοδος του chrysargos’.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777


Μεγάλε Chrysarge που είσαι κρυμμένος;;;
 

nickthegreek2019

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε Χρυσαργος που πεφτει αυτη η κοπελια που καταπινει να παω να κανω μια καταθεση κι εγω???
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
15
Like
11.479
Πόντοι
3.246
Παιδιά εγώ επειδή είμαι άτομο που μ' αρέσει να γαμάω εντόσθια αρνιών ή ανθρώπινων πλασμάτων  Χριστούγεννα, Φώτα, Μεγάλη Παρασκευή και Πάσχα, σήμερα Χριστούγεννα που γεννήθηκε ο μικρός σκατούλης, αποφάσισα να σκορπίσω τα βρωμόζουμα μου σε κάποιο παχύ έντερο. Το μπουρδέλο αυτό το βρήκα εύκολα γιατί δεν είναι μακριά από το Πεδίον του ʼρεως (βρίσκεται σχεδόν δίπλα). Εγώ επειδή είπα τα κάλαντα σε κάτι άτομα εκεί κοντά που καπνίζουν πούρο και χαμογελούν όταν κλάνουν, είπα να κάνω μία επίσκεψη στο εν λόγω σπίτι την ʼγια Ημέρα. Η πόρνη είναι πρώην αρρενόμορφο καραφλό τρανς. Στα επιπλέον αλλόκοτα του σκηνικού το απόλυτα αρρενωπό τσιμπούκι-μαγκιά αλά τριχωτός Μartheulenis (βλέπε Ευρωμπάσκετ '87) και οι περιεργές σκιές που εμφανίστηκαν στον τοίχο την ώρα που έχυνα πάνω στα σκουλικιασμένα σκατά, τα οποία σίγουρα δημιουργούν φοβία τύπου Κόμη Δράκουλα. Νεαροί μου μη μπείτε γιατί θα φοβηθείτε...
made by chrysargos





Ο μεγαλος δοκτορας του site ξαναχτυπα!!!!!!
Παντα τετοια δασκαλε!

Ενα τελειο και επικαιρο ποστ!
Ρισπεκτ!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
είναι προσωπικός Θεσμός πριν τις άγιες μέρες του Πάσχατος να μελετάω και πάλι το φαινόμενο Chrysargos.
Μιλάμε για ότι πιο σουρρεάλ έχει περάσει από την αρθρογραφία του site κύριοι.
Προτείνεται ανεπιφύλακτα για αναγνώσεις κι επαναλήψεις.
Μια σχολή, μοναδική, ο ίδιος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom