Νέα

Ψυχεδελικά, chrysargos κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ας μιλήσουν οι παλιότεροι για τον STYLISTA. Aυτός ήταν Η μπουρδελιάρικη φαντασία. Ξέρει κανείς τι απέγινε
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Φίλε μου ιεροσυλία. Ο στυλίστας ήταν ένας δημαγωγός, ένας κοινός παραβάτης του ποινικού δικαίου  :grin:

Ο χρύσαργος απλά ζωγραφίζει... ΚΕΝΤΑ!
Όταν διάβασα το σχόλιο για τον Μάκη τον Ρουφιώλη μπορεί να με ακούσανε και στον τρίτο όροφο από τα γέλια  :2funny:  :2funny:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Το άτομο Chrysargos έχει καταφέρει να δημιουργήσει πλέον έναν μύθο γύρω απο το ονομά του.

Προτείνω να

1. Γίνει επίτιμο μέλος

2. Να του δωθεί χώρος στην κεντρική σελίδα (πχ να φύγει το mini-chat που άλλωστε όλο μαλακίες γράφονται εκεί) και να γράφει όποτε έχει οίστρο κάποια κουβέντα που αργότερα θα γίνεται απο μας αντικείμενο σχολίων και προβληματισμού :boobies: :boobies:

3. Να δημοσιευτούν τα γραφομενά του σε κάποιο pdf αρχείο για να μπορεί κάποιος να κάνει download να το διαβάζει και να προβλημάτιζεται

4. Να γίνει dns parking με το όνομα chrysargos.com ως ελάχιστος φόρος τιμής

5. Αυτά :jerking: :jerking:
 

kalynyxtakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Από τα κορυφαία του chrysargos:

Στη Χωματιανού 11: Νομίζω την έχω ξαναδεί στη Φυλής το 2000. Σπρώχνει όταν γαμάς πισωκολλητό προς το καυλί που μπαινοβγαίνει, αλλά η αποτρόπαια μυρωδιά και ο ασκούπιστος κώλος που αρρωμάτισε δυναμικά το δωμάτιο με έκανε να μη νιώθω γαμιάς αλλά κωλαντερο-warrior. ʼσε που δεν μ' άφησε να χύσω το μέτωπο της
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
186
Κριτικές
6
Like
249
Πόντοι
21
To κορυφαιο για μενα,ηταν μετα απο επισκεψη του σε μπουρδελο,εγραψε"εχυσα βγαζοντας κραυγες και σαλια"οποτε το θυμαμαι γελαω μονος μου...ειναι επιτακτικη αναγκη να κανονιστη τσαρκα με τον μυθο chrysargos,να του αποδωσουμε τισ τιμες που του αξιζουν....
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
173
Κριτικές
6
Like
30
Πόντοι
1
Αλλο ενα αποσπασμα απο τα απαντα του κορυφαιου στοχαστη chrysargos:

"Η χημεία της νύχτας απέδωσε τα λόγια πίσω στον αφηγητή -  Η κοπέλα (?)... παλάτια της μνήμης έχτιζε, όσο η σκιά της τρυπίδας καταπίνει το καινουργιομένο αίμα... "      :huh: :huh: :huh: :idiot: :idiot: :idiot:
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
Από την κριτική του CHRYSARGOS (14-06-06) γιά το σπίτι της Μεγ. Αλεξάνδρου 17, όπου δουλεύει η Αντζυ με 12 Ευρώ:

"H πουτάνα παιδιά είναι το κάτι άλλο. Μία πραγματική ροζ ιστορία καλύτερη και από τα πιο παρθένα μανεκέν. Θα την προτιμούσα ακόμα να γαμιέται με περισσότερη φόρα και αντοχή ξέφρενης καταπιόλας αλλά και πάλι το όλο concept σε αυτό το υπέροχο στούντιο θα άφήσει και τον πιο απαιτητικό ικανοποιημένο. Εγώ τώρα ξέρω και δεν ξεχνώ. "
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Το άτομο Chrysargos έχει καταφέρει να δημιουργήσει πλέον έναν μύθο γύρω απο το ονομά του.

Προτείνω να

1. Γίνει επίτιμο μέλος

2. Να του δωθεί χώρος στην κεντρική σελίδα (πχ να φύγει το mini-chat που άλλωστε όλο μαλακίες γράφονται εκεί) και να γράφει όποτε έχει οίστρο κάποια κουβέντα που αργότερα θα γίνεται απο μας αντικείμενο σχολίων και προβληματισμού :boobies: :boobies:

3. Να δημοσιευτούν τα γραφομενά του σε κάποιο pdf αρχείο για να μπορεί κάποιος να κάνει download να το διαβάζει και να προβλημάτιζεται

4. Να γίνει dns parking με το όνομα chrysargos.com ως ελάχιστος φόρος τιμής

5. Αυτά :jerking: :jerking:

Φίλε, μιλάμε για βαθυστόχαστο προβληματισμό :sunglasses:
Ειδικά το κωλαντεροwarrior :grin: :grin: :grin: :headbang:
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Απορία:

Που τα διαβάζετε τα αποφθέγματα του Μεγάλου Μαγίστρου και ποιητή;
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
Οι ποιητές θέλουν πάντα πηγές έμπνευσης γιά να ξεδιπλώνουν αβίαστα και συνέχεια το ταλέντο τους.
Προτείνω λοιπόν ο ποιητής μας να επισκεφτεί το σπίτι Αγκύρας 12 & Αχαρνών και να ποστάρει γιά τον CULT ΠΡΩΪΝΟ ΤΣΑΤΣΟ. (όπως λέμε πρωινός καφές στην TV...)
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Επιτέλους ο χρήστης Chrysargos είναι τιμώμενο μέλος :uglystupid:

Κατα δεύτερον, αν παρατηρήσετε, ο χρήστης όπως κάθε σταρ που σέβεται και θέλει να δημιουργεί ένα μυστήριο γύρω απο το ονομά του έχει ποστάρει μόνο 7 φορές....Φυσικά όταν πόσταρε έκανε πάλι μύθο γύρω παο το ονομά του....Σας δημοσιεύω μερικά δείγματα γραφής του απο το φόρουμ για να προβληματιστούμε :jerking: :jerking: :jerking:

"Παιδιά την Πέπυ τη γάμησα αμέσως τώρα!! Τσάμπα! Με τη φούχτα!!"

"Τα χύσια του χιμπατζή είναι σαν καφέ πυχτό ζουμί."

"Εγώ βγάζω το πουλή μου και το δείχνω στις αραπίνες για να το γλύψουν και έτσι χύνω τις σταγόνες."

"Με πίπωνε γύρω στα δεκαπέντε λεπτά! Εγώ απ' την τεραστία καύλα που μου είχε προκαλέσει, άρχιζα να μην καταλαβαίνω που βρίσκομαι και να την βρίζω λέγοντας της χαμηλόφωνα "Χύνω καργιόλα! Χύνω πουτάνα! Xύνω μες στο στόμα σου και εσύ θα τα πιεις όλα καργιόλα!". Tότε αυτή μου απαντάει "Nαι μωρό μου, είμαι η πουτάνα σου και θα τα πιω όλα μωρό μου! Όλα! Ό,τι θες μωρό, ό,τι θες! Χύσε με, να τα πιω για πάρτη σου!" Ακούγοντας τα καυλόλογα αυτά ερεθίστηκα τόσο πολύ, που άρχισα να εκτοξεύω τα χύσια μου μες στο στόμα της! Όσο την έχυνα συνέχιζε να με πιπώνει και στο τέλος αφού στράγγιξε τον πούτσο μου, τον έβγαλε από το στόμα της και μου δείχνει τη γλώσσα της γεμάτη με χυσια και τα κατάπιε μπροστά μου. Αφού τα κατάπιε, μου είπε "Σου αρέσει που τα καταπίνω μωρό μου; Από δω και στο εξής θα καταπίνω συνεχεία τα χύσια σου καυλιάρη, φτάνει να μου υποσχεθείς ότι όταν θα με ξαναγαμήσει ς και τις επόμενες ημέρες". Από τότε πάω σχεδόν μέρα παρά μέρα και τα σκάω!! Η ηδονή έχει χάσει κάθε έλεγχο!"

 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Βλέπω και ασκούφωτα ο φίλος μας!!!!!!

Πώς γαμιέται έτσι μωρέ;;;;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :cheesy: :cheesy:
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Δια την αποκατάσταση της ιστορικής τάξεως, και όπως θα ενθυμούνται οι παλαιότεροι, ο ποιητής ξεκίνησε τη συγγραφή ως Vomit, μετεξελίχθη σε Darkman και εν τέλει εγένετο Chrysargos.
Για να θυμούνται οι παλαιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι
 
OP
OP
pisoxostis

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Δια την αποκατάσταση της ιστορικής τάξεως, και όπως θα ενθυμούνται οι παλαιότεροι, ο ποιητής ξεκίνησε τη συγγραφή ως Vomit, μετεξελίχθη σε Darkman και εν τέλει εγένετο Chrysargos.
Για να θυμούνται οι παλαιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι

Τι λες τώρα?
Αυτός ήταν ο θρυλικός Vomit?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ειδες τι μαθαινει κανεις.....!!!!
παντως σημασια εχει οτι ειναι κορυφαιος με ξεχωριστο , ασυνηθιστα ωραιο χιουμορ..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.822
Πόντοι
19.505
Ως φανατικός κι εγώ του Chrysargou θέλω να αποτείσω φόρο τιμής στον μέγιστο αυτό ποιητή-καλλιτέχνη κι έτσι δηλώνω ότι σε μισή ώρα θα γαμήσω στα τυφλά στη Λεμπέση. Αν η γκόμενα δεν βλέπεται θα γράψω ένα ποίημα.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Vomit-Darkman-Chrysargos ? Πορεια προς το Φως !!!
Ειθε η δαδα της εμπνευσης Του να μας καθοδηγει στους ναους της σαρκικης απολαυσης.
 

Επισκέπτης
Είχε γράψει για το μπουρδέλο Φυλής 71

"Η κοπέλα δεν καταπίνει το χύσιμο, είναι άγρια με πρόσωπο πολύ λευκό και σε στέλνει σε νιρβάνα. Θα προτιμήσουμε όμως κάτι άλλο γιατί το πούστικο τρικ δεν έλκει κανέναν στρέιτ, παρά μόνο τους πισογλέντιδες μαντάμ σου."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom