Νέα

Ψυχεδελικά, chrysargos κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Τα έχει όλα. Psychedelic Brothels θα ονόμαζε την μπάντα αν ήταν μουσικός.
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Αδέρφια μου δεν είμαι τίποτα περισσότερο από ένας αγνός λυριτζής της πουτσομουνοσαλίλας! Ένας εκκλησιάρχης της θείας λαγνίας, ο κολπατζής πουφ-πιπίλας που έγινε λουσάτος πρίγκηπας της οδού Φυλής!

Ευγε..Ευγε..μεγαλε Δασκαλε..Ποιητη...Οδηγε μας!!!! :thumbsup: :cool2: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Έχω να κάνω μια ταπεινή πρόταση. Να διοργανωθεί, σε ετήσια βάση, "Χρυσαργιάδα". Οι διαγωνιζόμενοι θα διαγωνίζονται στο αγώνισμα της ποιητικής δημιουργίας δημοσιεύσεων και ερωτικών συμπλεγματικών διηγημάτων. Απόλυτος Κριτής θα είναι φυσικά ο Chrysargos.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Αδέρφια μου δεν είμαι τίποτα περισσότερο από ένας αγνός λυριτζής της πουτσομουνοσαλίλας! Ένας εκκλησιάρχης της θείας λαγνίας, ο κολπατζής πουφ-πιπίλας που έγινε λουσάτος πρίγκηπας της οδού Φυλής!

Τι είπε ο πούστης................................... :crazy: :crazy: :crazy:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Έχω να κάνω μια ταπεινή πρόταση. Να διοργανωθεί, σε ετήσια βάση, "Χρυσαργιάδα". Οι διαγωνιζόμενοι θα διαγωνίζονται στο αγώνισμα της ποιητικής δημιουργίας δημοσιεύσεων και ερωτικών συμπλεγματικών διηγημάτων. Απόλυτος Κριτής θα είναι φυσικά ο Chrysargos.


+1

Επίσης προτείνω νέα αξιώματα. Το τιμημένος και το μάλαμα δεν μου λένε τίποτα. Προτείνω λοιπόν τα αξιώματα μετά το "Ειδήμων" να είναι:

Μύστης (1000 ποστάκια), Μέγας Μύστης (2000), Διδάσκαλος (3500), Μέγας Διδάσκαλος (5000), Χρυσαργός (10000).

Το τελευταίο να δίνεται μόνο κατόπιν έγκρισης του Χρυσαργού (δικαίωμα Βέτο), ο οποίος και το αποκτά δικαιωματικά πάραυτα!.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Αδέρφια μου δεν είμαι τίποτα περισσότερο από ένας αγνός λυριτζής της πουτσομουνοσαλίλας! Ένας εκκλησιάρχης της θείας λαγνίας, ο κολπατζής πουφ-πιπίλας που έγινε λουσάτος πρίγκηπας της οδού Φυλής!
Εισαι μεγαλη μορφη συνεχισε!!!!!!!!!!!!!!!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Αδέρφια μου δεν είμαι τίποτα περισσότερο από ένας αγνός λυριτζής της πουτσομουνοσαλίλας! Ένας εκκλησιάρχης της θείας λαγνίας, ο κολπατζής πουφ-πιπίλας που έγινε λουσάτος πρίγκηπας της οδού Φυλής!

Μεγαλειώδες.

Σεμνα και ταπεινά, υποκλίνομαι.

Ναι στη Χρυσαργιάδα

Ναι στη θεσμοθέτηση ανώτατου βαθμού με την ονομασία "Χρύσαργος"

Ένας μύθος ξεκίνησε.
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Επανερχόμενος στο θέμα της "Χρυσαργιάδας", προτείνω οι διαγωνιζόμενοι που θα συλληφθούν να αντιγράφουν ή να προσπαθούν με οποιονδήποτε δόλιο τρόπο να αποκτήσουν τιμητικές διακρίσεις, να υποστούν πολλαπλό Σοδομισμό απο τον Gayboy και тη mounitsa (η mounitsa θα φορά αγκαθωτό strapon) καθώς και δημόσια διαπόμπευση απο τον ίδιο τον Chrysargos.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
Θα ηθελα να σας ανακοινωσω τα εξης κολοκυθιζοντα...
τριτον,το μεγα σταστισμα του οργιλου σαλτιμπαγκου ΔΕΝ θα πηδαλιεψει στο ακουσμα του ποδοσφαιρου!
Το αρθρο 968Κ-1 καλει ολα τα καμακια της κατοχης να ανοχυρωθουν στην ευχη του αγγελου της φυσης που καλει κροταλιαζοντας σεφτε!
Επισης,θα ηθελα να παρακαλεσω τους επιτηδειους να μην πατανε τα κορδονια του μελισσουργου ελεγκτη μας-ειναι ειδος απτα ιδια!
Ευχαριστω

Εdit flyeron: συγχωνεύτηκε με το θέμα για τον chrysargo. Ηταν και σε εντελώς άσχετη κατηγορία. Ας συνεχιστούν εδώ τα ψυχεδελικά. Απαγορεύεται, δημοσίως, η χρήση LSD.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Αδέρφια μου δεν είμαι τίποτα περισσότερο από ένας αγνός λυριτζής της πουτσομουνοσαλίλας! Ένας εκκλησιάρχης της θείας λαγνίας, ο κολπατζής πουφ-πιπίλας που έγινε λουσάτος πρίγκηπας της οδού Φυλής!
Καλά το  πουφ-πιπιλας με εστειλε......  :2funny: :2funny: :2funny:
Συνεχισε ετσι αδελφέ, είσαι θεος!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
.
 

Συνημμένα

  • Psychedeliceye.jpg
    Psychedeliceye.jpg
    42,5 KB · Εμφανίσεις: 119

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
Επίσης προτείνω νέα αξιώματα. Το τιμημένος και το μάλαμα δεν μου λένε τίποτα. Προτείνω λοιπόν τα αξιώματα μετά το "Ειδήμων" να είναι:
Μύστης (1000 ποστάκια), Μέγας Μύστης (2000), Διδάσκαλος (3500), Μέγας Διδάσκαλος (5000), Χρυσαργός (10000).
Το τελευταίο να δίνεται μόνο κατόπιν έγκρισης του Χρυσαργού (δικαίωμα Βέτο), ο οποίος και το αποκτά δικαιωματικά πάραυτα!.

Συμφωνώ ως προς τον καθορισμό των νέων αξιωμάτων. Σε τέτοιες όμως περιπτώσεις, ο Πρώτος τη Τάξει είναι πάντοτε ένας και μοναδικός, ο οποίος έχει και το αλάθητο της κρίσεως επί των υπολοίπων. (βλέπε Παππική εκκλησία)

Η προσφώνηση του στα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας "αδέλφια μου...", δείχνει αν μή τί άλλο την ταπεινότητα της μεγαλοσύνης του !!!


 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Συμφωνώ ως προς τον καθορισμό των νέων αξιωμάτων. Σε τέτοιες όμως περιπτώσεις, ο Πρώτος τη Τάξει είναι πάντοτε ένας και μοναδικός, ο οποίος έχει και το αλάθητο της κρίσεως επί των υπολοίπων. (βλέπε Παππική εκκλησία)

Η προσφώνηση του στα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας "αδέλφια μου...", δείχνει αν μή τί άλλο την ταπεινότητα της μεγαλοσύνης του !!!

+1000000000000000000000000000000000000000000000
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Αδέρφια μου δεν είμαι τίποτα περισσότερο από ένας αγνός λυριτζής της πουτσομουνοσαλίλας! Ένας εκκλησιάρχης της θείας λαγνίας, ο κολπατζής πουφ-πιπίλας που έγινε λουσάτος πρίγκηπας της οδού Φυλής!

Αδελφέ Χρύσαργε, δίνεις μία ποιοτική αναβάθμιση στην αμαρτία επί πληρωμή, υποκλίνομαι ταπεινά στο λυρικό σου ταλέντο.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
παιδες ο χρυσαργος χτυπισε ξανα (κριτικες-κηφισου)και μαλλων επεσε σε τραβελλι.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Η πιο πρόσφατη αναφορά του ΜΟΝΑΔΙΚΟΥ  (για Κεραμεικού 13α, 24/12):

"Μία φωνή εκούσθη να λέει "Όξω Πούστη!". Τρόμαξα ακούγοντας τέτοιες βωμολοχίες, αλλά μπήκα. Η Λάιλα η Αφρικανή λέει πολλά για τους οπαδούς της μελανής σαρκός. Θα χαθείτε στη μαύρη τρύπα της και ίσως δεν ξαναβγείτε ποτέ, ακόμα κι αν το χύσι σας εκσφενδονίζεται με την ταχύτητα του φωτός. Σαπίλα και παρακμή - η πιο γλυκιά μεταξουργειακή προσευχή. Πάντως δεν αποκλείεται να ερεθιστείτε από το σκηνικό και τα πεντακάθαρα σκατωμένα σεντόνια. Όλα παίζουν στην ψυχή του ανθρώπου. Ακόμα και η επιμονή για ιδρώτα-σεξ ή τριχοφιλία. Καλά Χριστούγεννα Αη Μπιρμπίλη μου!!!"

Και η αμέσως προηγούμενη (για Κηφισού 30, 21/12):


"Έχυσα στη χοάνη την παρθένα και μετά με βίασαν. Απρόβλεπτη μαφιόζικη εμπειρία για ξέκωλους που ζουν χωρίς να ξεχνούν τη διαχρονική αξία του ανδρικού στρινγκ..."

:dancing:    :dancing:    :dancing:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Παιδιά εγώ επειδή είμαι άτομο που μ' αρέσει να γαμάω εντόσθια αρνιών ή ανθρώπινων πλασμάτων  Χριστούγεννα, Φώτα, Μεγάλη Παρασκευή και Πάσχα, σήμερα Χριστούγεννα που γεννήθηκε ο μικρός σκατούλης, αποφάσισα να σκορπίσω τα βρωμόζουμα μου σε κάποιο παχύ έντερο. Το μπουρδέλο αυτό το βρήκα εύκολα γιατί δεν είναι μακριά από το Πεδίον του ʼρεως (βρίσκεται σχεδόν δίπλα). Εγώ επειδή είπα τα κάλαντα σε κάτι άτομα εκεί κοντά που καπνίζουν πούρο και χαμογελούν όταν κλάνουν, είπα να κάνω μία επίσκεψη στο εν λόγω σπίτι την ʼγια Ημέρα. Η πόρνη είναι πρώην αρρενόμορφο καραφλό τρανς. Στα επιπλέον αλλόκοτα του σκηνικού το απόλυτα αρρενωπό τσιμπούκι-μαγκιά αλά τριχωτός Μartheulenis (βλέπε Ευρωμπάσκετ '87) και οι περιεργές σκιές που εμφανίστηκαν στον τοίχο την ώρα που έχυνα πάνω στα σκουλικιασμένα σκατά, τα οποία σίγουρα δημιουργούν φοβία τύπου Κόμη Δράκουλα. Νεαροί μου μη μπείτε γιατί θα φοβηθείτε...
made by chrysargos





Ο μεγαλος δοκτορας του site ξαναχτυπα!!!!!!
Παντα τετοια δασκαλε!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
μαλλον ο Chrysargos βαρεθηκε το site και ετοιμαζει τη μεγαλη εξοδο του...η βλασφημια θα τον οδηγησει για παντα να κατοικοεδρευσει στα σκοτεινα μονοπατια των βοθρολυμματων, εκει που αρεσκεται να καταθετει το τρισαθλιο και πεθαμενο σπερμα του, σαν μια εσχατη προσπαθεια αναβαθμισης του απαξιωμενου του μοριου , στις σπανιες στιγμες που εμφανιζεται να περδεται προτεταμενο μετα βαλανου αποκεκαλυμμενης!
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
13
Πόντοι
1
Μήπως είναι σαν τον Φοίνικα και θέλει να ξαναγενηθεί από τις στάχτες του?
Όλα τα "φωτισμένα πνεύματα" δεν αναπαράγονται με τους φυσικούς κανόνες αναπαραγωγής, αλλά διαθετουν δικούς τους τρόπους. Οποιος δει την κριτική του γιά την Νανά, Καλύμνου 36Α, θα καταλάβει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom