Νέα

Ψυχεδελικά, chrysargos κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
Ποίημα:
Ήταν οι Λάμιες
του Σαββάτου
που με πήρανε
και μ' εγκατέλειψαν
γυμνό
προς τη Λαμία
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Διαπιστώνοντας την υψηλή δημοφηλία του chrysargos, ζητήσαμε από τον star, τον αστικό μύθο του bourdela.com να μας παραχωρήσει μία μικρή συνέντευξη. Πράγματι, χωρίς ίχνος σνομπισμού, ο chrysargos απήντησε με ειλικρίνια και αμεσότητα στις τολμηρές ερωτήσεις μας.

Πες μας λίγα λόγια για τον εαυτό σου, για την εικόνα που βλέπουν όσοι έχουν την τύχη να σε γνωρίζουν από κοντά.


Είμαι 29 ετών και είμαι ταξιτζής αλλά κάποια βράδια χορέυω σε καμπαρέ του Πειραιά. Έχω μεγάλη θραύση σε πακιστάνια και κινέζους!! Έχω γκόμενα το Μιχάλη, το αγόρι - άγγελο. Είμαι 1.89 103 κιλά, καστανός, αρκούδος και κουνάω την αχλαδιά και τη μηλιά. Έχω μια όμορφη γαλλική μύτη και τριχωτά μάγουλα.

Διακρίνουμε μία έφεση προς τη σουρεαλιστική λογοτεχνική έκφραση...

Ναι, διαβάζω κάθε πρωί τα ποιήματα του γνωστού λογοτέχνη Αδόλφου Χίτλερ.

Κάθε πότε επισκέπτεσαι οίκους ανοχής;


Κάθε εβδομάδα πηγαίνω να γαμήσω αλλά καμιά φορά χύνω απ' όξω.

Ποιο είναι το αγαπημένο σου μπουρδέλο;

Τα αγαπημένα μου είναι όλα τα παρακμιακά που πάντα κινδυνεύεις να κολλήσεις από ΕΪΤΖ μέχρι κοτόψειρες και κοριούς.

Ποια εμπειρία από τις περιηγήσεις σου έχεις να θυμάσαι περισσότερο;

Όταν τελικά γάμησα κατά λάθος τζάμπα από μπέρδεμα της τσατσάς. Μία φορά έχει τύχει στα τόσα χρόνια!

Τελικά όντως προτιμάς να γαμάς χωρίς προφυλακτικό;

Γαμώ χωρίς καπότα, αλλά κλάνω μέσα σε καπότα γιατί πίνει πραγματικά όλο το κλαναέριο και τη σκορδίλα. Είναι αλήθεια λοιπόν.

Τι είναι αυτό που σε διεγείρει περισσότερο;


Κυρίως αιμολαγνία και εμετολαγνία . Τα ξερατιά πούστηδων είναι τα πιο νόστιμα. Αμήν Παναΐτσαμ!!!!

 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
......ουδεν σχολιο.....προκειται για μετενσαρκωση του Salvador Dali.

Ο τυπος αυτος θα μπορουσε να κανει ενα ανεπαναληπτο ντουετο με τον Τζιμη τον Πανουση on stage.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Με τον Πανούση σε ρόλο support.

 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Πες κατι ρε συ heellover.................................
ειμαι ετοιμος να ανοιξω θεμα με τα σχολια σου για τον chrysargos.
και αναλυση για το ποιηνα σου βεβαια............................................
μελος του  heellovers fan club. :)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.824
Πόντοι
19.505
Πες κατι ρε συ heellover.................................
ειμαι ετοιμος να ανοιξω θεμα με τα σχολια σου για τον chrysargos.
και αναλυση για το ποιηνα σου βεβαια............................................
μελος του  heellovers fan club. :)

ευχαριστώ τέκνον μου  :)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Toν βλέπω  ως κομπέρ - παγοθραυστικό σε σόου που συμμετέχουν Πανούσης και Νταλάρας (εννοείται πως δεν βρίσκονται ταυτόχρονα στη σκηνή).

Όπου, φυσικά, προς το τέλος, το κοινό γιουχάρει και Πανούση και Νταλάρα για να αδειάσουν τη σκηνή για τον ΓΙΓΑΝΤΑ!
 

vip

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
Παρτε κι αλλον  ενα ωμο σχολιασμο: Για την γρια πουτανα νυφη
Τι αλλο θα γαμησουμε ρε μαγκες για να την ακουσουμε;
Kαι για να μην ξεχνιωμαστε....

H κοπέλα έχει τριχωτό κωλομέρι και είναι μπαμπόγρια. Τη γαμάς και φοράει νυφικό που μάλλον έκλεψαν από τα παρασκήνια ταινίας τρόμου με βαμπιρέλες. Τη γάμησα με λύσα και έχυσα στον κώλο βγάζοντας κραυγές και σάλια. Καταπληκτικό για ανώμαλους και αδερφές που αναζητούν τη χαμένη τους μανούλα.

respect!!!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
Σ'αυτό που ανεβαίνεις το σκαλοπατάκι και μέσα έχει κόκκινο σαλόνι με καθρέφτες. Αν παρατηρήσεις στους καθρέφτες υπάρχουν χαρτιά σε σχήμα Α4 που γράφουν bourdela.com  ;) Ελπίζω να βοήθησα. Είναι το πρώτο απο τα τέσσερα όπως κατεβαίνεις την Κολωνού απο το ξενοδοχείο στο δεξί σου χέρι.
Εγω βρηκα σκαλοπατακι,κοκκινο σαλονι με καθρεπτες,πως?,χαρτια Α4(οοοχι μεγαλυτερα) που γραφαν bourdela.com και τα συναφη.Μονο που αντι για κατερινα βγηκε ο βελζεεβουλ με το αγιο πετρο δεμενο μ αλυσιδα να μου παιζει κρητικες μαντιναδες!!!
Παρασυρθηκα απτο σατανικο κρεσεντο της μαντιναδας και αρχισα να κανο break dance ωσπου εδωσα μια με το κεφαλι και εσπασα τους καθρεπτες....και ευθυς με μεταξαν εξω!
Με πλησιαζει ενας ατιμος νεος και μου προσφερθηκε να κανουμε μια βολτα με το χοβερκραφτ του στην νυρεμβεργη.ΕΞΕΣΣ!
Προσφερθηκα κι εγω να παω ωσπου το ματζαφλαρι επαιξε κοκοπικο και μου πηραν τους τυχερους μου ηλιοσπορους κατι λιμενικοι στο κριεκουκι!ΑΙΜΑ!
και παιξαμε ποδοσφαιρο με εναν χελωνοσακο στην ποδια του Ντιμη ακουγοντας ηχους ανδραγανθηματικων δραστηριοτητων της κολλεκτιβας της μπουρκινας φασο!
Ε Ι Μ Α Ι  Κ Ρ Ο Τ Α Λ Ι Α Σ Μ Ε Ν Ο Σ ! ! !
Κουφαλα δημιουργε....Ακου Μαρκο!
Με λιγα λογια ηταν μια μερα σαν γαριδα!

 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
Εγω βρηκα σκαλοπατακι,κοκκινο σαλονι με καθρεπτες,πως?,χαρτια Α4(οοοχι μεγαλυτερα) που γραφαν bourdela.com και τα συναφη.Μονο που αντι για κατερινα βγηκε ο βελζεεβουλ με το αγιο πετρο δεμενο μ αλυσιδα να μου παιζει κρητικες μαντιναδες!!!
Παρασυρθηκα απτο σατανικο κρεσεντο της μαντιναδας και αρχισα να κανο break dance ωσπου εδωσα μια με το κεφαλι και εσπασα τους καθρεπτες....και ευθυς με μεταξαν εξω!
Με πλησιαζει ενας ατιμος νεος και μου προσφερθηκε να κανουμε μια βολτα με το χοβερκραφτ του στην νυρεμβεργη.ΕΞΕΣΣ!
Προσφερθηκα κι εγω να παω ωσπου το ματζαφλαρι επαιξε κοκοπικο και μου πηραν τους τυχερους μου ηλιοσπορους κατι λιμενικοι στο κριεκουκι!ΑΙΜΑ!
και παιξαμε ποδοσφαιρο με εναν χελωνοσακο στην ποδια του Ντιμη ακουγοντας ηχους ανδραγανθηματικων δραστηριοτητων της κολλεκτιβας της μπουρκινας φασο!
Ε Ι Μ Α Ι   Κ Ρ Ο Τ Α Λ Ι Α Σ Μ Ε Ν Ο Σ ! ! !
Κουφαλα δημιουργε....Ακου Μαρκο!
Με λιγα λογια ηταν μια μερα σαν γαριδα!

Η μεγαλη του chrysargou σχολη!!!!!
Στα χναρια του μεγαλου  δασκαλου....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγω βρηκα σκαλοπατακι,κοκκινο σαλονι με καθρεπτες,πως?,χαρτια Α4(οοοχι μεγαλυτερα) που γραφαν bourdela.com και τα συναφη.Μονο που αντι για κατερινα βγηκε ο βελζεεβουλ με το αγιο πετρο δεμενο μ αλυσιδα να μου παιζει κρητικες μαντιναδες!!!
Παρασυρθηκα απτο σατανικο κρεσεντο της μαντιναδας και αρχισα να κανο break dance ωσπου εδωσα μια με το κεφαλι και εσπασα τους καθρεπτες....και ευθυς με μεταξαν εξω!
Με πλησιαζει ενας ατιμος νεος και μου προσφερθηκε να κανουμε μια βολτα με το χοβερκραφτ του στην νυρεμβεργη.ΕΞΕΣΣ!
Προσφερθηκα κι εγω να παω ωσπου το ματζαφλαρι επαιξε κοκοπικο και μου πηραν τους τυχερους μου ηλιοσπορους κατι λιμενικοι στο κριεκουκι!ΑΙΜΑ!
και παιξαμε ποδοσφαιρο με εναν χελωνοσακο στην ποδια του Ντιμη ακουγοντας ηχους ανδραγανθηματικων δραστηριοτητων της κολλεκτιβας της μπουρκινας φασο!
Ε Ι Μ Α Ι  Κ Ρ Ο Τ Α Λ Ι Α Σ Μ Ε Ν Ο Σ ! ! !
Κουφαλα δημιουργε....Ακου Μαρκο!
Με λιγα λογια ηταν μια μερα σαν γαριδα!

....τι να πει ο απλος αναγνωστης ????????? ακομη ψαχνω στον μπαμπινιωτη.... και μαλλον θα ψαχνω για καιρο....!!!!!!!!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
α ρε  chrysargoς το επομενο σταδιο θα ειναι να σε μπαγλαρωσουνε σα το Σωκρατη  για διαφθορα των νεων και  καινα δαιμονια..................

χα χα χα χα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Εγω βρηκα σκαλοπατακι,κοκκινο σαλονι με καθρεπτες,πως?,χαρτια Α4(οοοχι μεγαλυτερα) που γραφαν bourdela.com και τα συναφη.Μονο που αντι για κατερινα βγηκε ο βελζεεβουλ με το αγιο πετρο δεμενο μ αλυσιδα να μου παιζει κρητικες μαντιναδες!!!
Παρασυρθηκα απτο σατανικο κρεσεντο της μαντιναδας και αρχισα να κανο break dance ωσπου εδωσα μια με το κεφαλι και εσπασα τους καθρεπτες....και ευθυς με μεταξαν εξω!
Με πλησιαζει ενας ατιμος νεος και μου προσφερθηκε να κανουμε μια βολτα με το χοβερκραφτ του στην νυρεμβεργη.ΕΞΕΣΣ!
Προσφερθηκα κι εγω να παω ωσπου το ματζαφλαρι επαιξε κοκοπικο και μου πηραν τους τυχερους μου ηλιοσπορους κατι λιμενικοι στο κριεκουκι!ΑΙΜΑ!
και παιξαμε ποδοσφαιρο με εναν χελωνοσακο στην ποδια του Ντιμη ακουγοντας ηχους ανδραγανθηματικων δραστηριοτητων της κολλεκτιβας της μπουρκινας φασο!
Ε Ι Μ Α Ι   Κ Ρ Ο Τ Α Λ Ι Α Σ Μ Ε Ν Ο Σ ! ! !
Κουφαλα δημιουργε....Ακου Μαρκο!
Με λιγα λογια ηταν μια μερα σαν γαριδα!
Μα?.τι πινεις ρε μωρο?.χικ!?και δεν μας δινεις?χικ!
Πως το εγραψες αυτό ολο?Εσυ ζωγραφισες?χαχαχαχαχα
Μ εκανες και γελασα?
{καλοπροαιρετα τα λεω?για να μην παρεξηγηθω}

 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Είναι αυτό απο Ζώρζ Πιλαλί; Μοιάζει σαν πρόζα στο στυλ του Ζώρζ.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
δειτε και το θεμα -''AIDS τα πρωτα συμπτωματα''- εχει ζωγραφισει και εκει ο τυπος...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Χαχαχαχα?.το διαβασα κι εγω?Θα του προτεινω να μου
γραψει ένα συντομο κειμενο να τα λεει η υπηρεσια στο σαλονι στο
μαγαζι?.χαχαχα?.χουχουχου?χιχιχι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom