Νέα

Ψάχνω ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Claudia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
Σας περνω και τις δυο στειλτε διευθυνση και ερχομαι γιατι εχω κατι καυλες που δεν παλευονται 
 

Επισκέπτης
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...

κυρια κλαουντια μπες στο σαιτ παλιοπουστας.τζι αρ εκει μπορει να βρειτε κατι.Επισης και στο σαιτ βαγονι.αλ(απο το αλβανια)
αν σας λειπει κανενα βαγονι
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Ρε τι διαβάζουμε!
Λοιπόν, ως φοιτητής έχω κάνει και αυτή τη δουλειά (άτιμη κοινωνία βλέπετε, εγώ δεν ήθελα, με πίεσαν και οι λοιπές παπαριές που όλοι γνωρίζουμε) οπότε είμαι από τους ελάχιστους εδώ μέσα που έχουν τα απαραίτητα τυπικά προσόντα.
Και μιας και κατέχω αυτή την θέση (ελάχιστοι κλπ), θα το παίξω και λίγο Marlene.
Θέλω λοιπόν το τηλέφωνο εργασίας σας, φωτογραφίες σας και φυσικά τα ονόματά σας. Μετά θα σας απαντήσω που και πότε. Εννοείται απαντώ όλα τα messages, ακόμη και όταν δεν επιλέγω πελάτες.
Επίσης να πω, ότι επειδή είστε δύο, θα σας κάνω και ένα volume discount, δηλαδή εάν φέρετε και μία τρίτη φίλη σας, την πηδάω τζάμπα.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ρε τι διαβάζουμε!
Λοιπόν, ως φοιτητής έχω κάνει και αυτή τη δουλειά (άτιμη κοινωνία βλέπετε, εγώ δεν ήθελα, με πίεσαν και οι λοιπές παπαριές που όλοι γνωρίζουμε) οπότε είμαι από τους ελάχιστους εδώ μέσα που έχουν τα απαραίτητα τυπικά προσόντα.
Και μιας και κατέχω αυτή την θέση (ελάχιστοι κλπ), θα το παίξω και λίγο Marlene.
Θέλω λοιπόν το τηλέφωνο εργασίας σας, φωτογραφίες σας και φυσικά τα ονόματά σας. Μετά θα σας απαντήσω που και πότε. Εννοείται απαντώ όλα τα messages, ακόμη και όταν δεν επιλέγω πελάτες.
Επίσης να πω, ότι επειδή είστε δύο, θα σας κάνω και ένα volume discount, δηλαδή εάν φέρετε και μία τρίτη φίλη σας, την πηδάω τζάμπα.
Ναι και οι έμπειροι ζιγκολό...που κάνουν και έκπτωση στις τιμές....στίς 2 η 1 δώρο..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
Κοριτσια γιατι δε στειλατε πμ με τα στοιχεια σας αφου ειμαι ζιγκολος
 

gkrover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
...κορίτσια κόψτε το δούλεμα και γυρίστε στα θρανία σας...  :jerking:

(προς admins. βάλτε και ένα emoticon για woman jerking, να ταιριάζει με τις τοιαύτες περιπτώσεις).
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ακόμα δεν βρήκαν ζιγκολό οι...αδερφές ψυχές???
 

farser

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις οι καριολες??? (μαλλον για πουστρακια τη κοβω) :jerking: αν οντως υπηρχαν θα ειχαν απαντησει μετα απο τοσα μπινελικια! αντε γαμηστε τις/τους εικονικα και μη δινετε αξια! :birdman: :birdman: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...

νομιζω οτι ο γκευμπου ειναι ελευθερος αποψε
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Καλημέρα, ΨΑΧΝΩ και εγώ έναν υδραυλικό να αλλάξει κάποια πράγματα στο μπάνιο και έναν τεχνικό να συνδέσει μια νέα μονάδα κλιματιστικού στο σπιτάκι-φωλιά που θα στεγάσει τον έρωτα μου. Επίσης επειδή η κοπελιά μου δουλεύει όλη μέρα και το βράδυ (σιγά μην την αφήνω) δουλειές δε θα μπορεί να κάνει πολλές ψάχνω οικιακή βοηθό για καθάρισμα σπιτιού, σιδέρωμα και λοιπές δουλειές. Επίσης κηπουρό για τη βεράντα να μου τη συμμαζέψει λίγο...
Ακόμα δε ξέρω αν είναι εκτός topic, αναζητώ σε καλή τιμή να αγοράσω γωνιακό έπιπλο γραφείου τύπου secretary κατά προτίμηση αντικερί μιας και η δικιά μου έχει πάθος με αυτά λόγω επαγγέλματος...
Ψάχνω επίσης αγοραστή για ένα μηχάνημα ΑΒ GYM που γυμνάζει κοιλιακούς και το δίνω σκεδόν τσάμπα (20 ευρώ) μηχάνημα που δεν κουράζει μέση και αυχένα, διαφημίζεται στο TV και είναι σχεδόν καινούργιο...

Μπορώ να βάλω και άλλες αγγελίες-ζητήσεις;;;

:2funny:  :cheesy:  :idiot:  :uglystupid: 
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Nα δω τι θα λες όταν σου πει "δεν είμαι πια ερωτευμένη μαζί σου".
 

hotbay27

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
69******* αφιστε μινιμα νικοσ.70 για οσο τηελετε
warnwarn.gif
 Warned[/URL] για το τηλέφωνο που δημοσίευσες.
 

ramalot

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
κι εγώ ψάχνω να γαμμήσω και δεν είμαι αγάμητος, άσε που διατηρώ και διπλή σχέση, απλά δε χορταίνω το σεξ με τίποτα.
θέλετε?
άμα μένετε αθήνα μπορώ όποτε θέλετε εσείς.
693*********
Κώστας.

warnwarn.gif
 Θυμίζω[/URL], σύμφωνα με τους κανόνες του forum:

# 10. Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
69******* αφιστε μινιμα νικοσ.

κι εγώ ψάχνω να γαμμήσω και δεν είμαι αγάμητος, άσε που διατηρώ και διπλή σχέση, απλά δε χορταίνω το σεξ με τίποτα.

Γιατί συνεχίζετε να γράφετε?
Η "γκόμενα" έχει πάνω από ένα μήνα να μπεί στο site (από 18/06).
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
1
Like
772
Πόντοι
96
κι εγώ ψάχνω να γαμμήσω και δεν είμαι αγάμητος, άσε που διατηρώ και διπλή σχέση, απλά δε χορταίνω το σεξ με τίποτα.
θέλετε?
άμα μένετε αθήνα μπορώ όποτε θέλετε εσείς.
69*******
********.

  ΕΠΙΠΕΔΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.
  Ποιος πάει στοιχημα οτι ο φίλος θα πρασιν΄σει σε λίγο!!!!!

  Ρε φίλε σβησε το τηλ! Εκτος αν ειναι από κανα cg οποτε δώστο στο φίλο από ενα άλλο thread!!!!

Γιατί συνεχίζετε να γράφετε?
Η "γκόμενα" έχει πάνω από ένα μήνα να μπεί στο site (από 18/06).

  Γραφουνε για το Σεμπτεβρη που θα εχει γυρίσει η κυρία (ειναι δασκαλα!!!) :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom