Νέα

Ψάχνω ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Claudia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...

χαχαχουχα!
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
καλη παπαρια αυτο το thread... μ αρεσει που ψαρωσανε κιολας μερικοι..
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
μου θυμίζει την παλιά ιστορία...μυρίζει Espresso.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...
΄
Πέσατε στο σωστό μέρος....σαν να πέσατε σε θάλαμο από φαντάρους....αν και επειδή δεν θα βρείς πολλούς ''χαζούς'' να σε πιστέψουν μάλλον θα μείνεις με το μ....ι της ξαδέρφης στο χέρι.....
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
παρτε ενα strapon και παιξτε την μπαλα σας.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
αν θελετε ερχομαι εγω.το θεμα ειναι οτι επειδη ειμαι φαλακρος,και ως γνωστον οι φαλακροι ειναι πιο θερμοι αντρες,θα σας στοιχησω λιγο παραπανω αλλα εγγυομαι οτι θα το απολαυσετε
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
αλλη μια αγγελια που θα ξεσκιστουμε στο γελιο!!!!! :2funny:ελατε αυριο στο ΟΑΚΑ και φωναξτε ολυμπιακος
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
να ανοιξει αμεσα thread "Πως βρισκεις Γκομενο!!!!!!!!!"

ΥΓ Ασχετο αλλα περασα απο το Πενταγωνο σημερα και ειδα τους σκοπους. Θυμηθηκα ενα βραδυ που μας λένε
"Μαγκες προσοχη γιατι θα κάνει εφοδο ενας γαλονας απο το ΝΑΤΟ (σιγα μην ερθει και ο Κισσιγξκερ)"
Στο δρομο για τις σκοπιες πεταω εγω
¨"Φονιαδες των ΣΚΟΠΩΝ Αμερικάνοι" (δυστυχως (edit) KAI τοτε δεν γελασε κανενας)
 

alitis4

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
0
Βάλτε φώτο να σας "δούμε"
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
και εγώ ψάχνω για ένα ταψί μουσακά ζεστό από τον φούρνο και ένα προφυλακτικό με γεύση σπληνάντερο.....έχει κανείς? :grin:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν έχουμε και λέμε: Προσφέρωμεν τας σεξουαλικάς μας υπηρεσίας σε κυρίες και δεσποινίδες ανεξαρτήτου εμφάνισης και ηλικίας (πάνω από 18 και κάτω από 70 για τους τύπους). Ερχόμεθα στον χώρο σας ή σας υποδεχόμαστε σε ένα από τα γνωστά ξενοδοχεία της Αττικής βάσει προκαθορισμένου ραντεβού. Υπηρεσίες:
1. Σεξ / 1 στάση / Ιεραποστολικό / 1 οργασμός: 35 ευρώ
2. Σεξ / 2 στάσεις / Ιεραποστολικό και μία επιλογής σας / 1 οργασμός: 55 ευρώ
3. Σεξ / 3 ή και παραπάνω στάσεις (έως 5 συνολικά) / 1 οργασμός: 70 ευρώ
4. Σεξ / 3+ / σκαμπίλια στα κολομέρια και βρωμόλογα / 1 οργασμός: 95 ευρώ (πάω να μην σπάσω το ψυχολογικό φράγμα του κατοστάρικου)
5. Σεξ / 3+ / σκαμπίλια+βρωμόλογα / χύσιμο στην μούρη / 1 οργασμός: 97 ευρώ
6. Πρόγραμμα freestyle: Σεξ / 3+ / ξύλο / χύσιμο παντού / κλωτσιές / πολλαπλοί οργασμοί: 149 ευρώ

Παρακαλώ σημειώστε ότι όλα τα παραπάνω προγράμματα δεν είναι δυνατό να διαρκέσουν πάνω από 60 λεπτά της ώρας (ξέρω για εσάς μουνάκια μου ώρα σημαίνει 45 λεπτά..)

Μοναδική προσφορά: Μαστίγωμα με βίντσι στο κωλαράκι δωρεάν για περιορισμένο αριθμό κυριών.προλάβετε!

Σημαντικό: Διατηρούμε το δικαίωμα να αποχωρήσουμε από το ραντεβού αν αποδειχτεί ότι η πελάτης είναι πέρα του αναμενόμενου μπάζο, (σε αυτήν την περίπτωση ΔΩΡΟ φιλάκι και εισιτήριο αστικού λεωφορείου)

Στείλτε μας με pm μία κάρτα Cosmote των 5 ευρώ και θα επικοινωνήσουμε.. (χε χε)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ρε παιδιά δύο θρεντ είναι με ζιγκολό? Μπερδεύτηκα!!!  :2funny:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...
ειστε ρωσιδες?
 

Επισκέπτης
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...
Θα σας πω εγώ τη λύση στο πρόβλημα σας: Πάρτε ένα τηλέφωνο στην τύχη. Αν βγεί άντρας κλείστε του ραντεβού. Κάντε αυτό με 5 άντρες και κλείστε ραντεβού στις επτά, επτά και τέταρτο, επτά και μισή κ.ο.κ.σε σχετικά κοντινά σημεία. Πάτε στον πρώτο και τον βλέπετε από μακριά: Καλός; γαμηθείτε άφοβα. Αλλιώς πάτε στον επόμενο κ.ο.κ. Είμαστε τόσο κορόϊδα κουφαλίτσες που όλοι μας,αν μας συνέβαινε κάτι τέτοιο θα ερχόμασταν στο ραντεβού. Καλά γαμίσια. Μούφες. Κάντε αλλού πλάκα.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Θα σας πω εγώ τη λύση στο πρόβλημα σας: Πάρτε ένα τηλέφωνο στην τύχη. Αν βγεί άντρας κλείστε του ραντεβού. Κάντε αυτό με 5 άντρες και κλείστε ραντεβού στις επτά, επτά και τέταρτο, επτά και μισή κ.ο.κ.σε σχετικά κοντινά σημεία. Πάτε στον πρώτο και τον βλέπετε από μακριά: Καλός; γαμηθείτε άφοβα. Αλλιώς πάτε στον επόμενο κ.ο.κ. Είμαστε τόσο κορόϊδα κουφαλίτσες που όλοι μας,αν μας συνέβαινε κάτι τέτοιο θα ερχόμασταν στο ραντεβού. Καλά γαμίσια. Μούφες. Κάντε αλλού πλάκα.
Και να παραγκείλουν πίτσες από 5 διαφορετικά μαγαζιά μπορούν....αρκεί οι πίτσες να είναι από την...Βιλγαρία!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Κορίτσια συγχωρέστε με αν δεν μασήσω το δήθεν άνετο στυλάκι σας.
Αν είστε μουνάρες εσύ και η ξαδελφούλα σου, για να κάνετε την πλάκα σας, δεν σας χρειάζεται call-boy.
Απλά βγαίνετε μια βόλτα, και μαζεύετε ΟΠΟΙΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ.
Το πόστ σας μου λέει πώς :

α) Ή δεν είστε τόσο μουνάρες όσο λέτε,
ή
β) Μπορέι να είστε όντως μουνάρες. Αλλά και καβαλημένα καλάμια.
  Και δήθεν. Και κανείς να μην σας πλησιάζει.

Γνώμη μου είναι πως μια πιο ρεαλιστική προσσέγγιση τις κατάστασης ίσως είχε πιο καλά αποτελέσματα.
Ακόμα κι από εδώ μέσα θα βρίσκατε πολλούς πρόθυμους να σας εξυπηρετήσουν.
Και εκπαιδευμένους μάλιστα.
Και χωρίς να χαλάσετε τα λεφτουδάκια σας.
Αρκεί να το παίξετε πιο χαλαρά το παιχνίδι.

Υ.Γ.
Θα συμφωνήσω με τον tomito για το ωραίο όνομα.
Προσωπικά θα μου κινούσε το ενδιαφέρον και μόνο αυτό...
Αν δεν υπήρχε το υπερφίαλο ποστ δίπλα του.
εμενα γιατι μου μυριζει ψωλη....???
χαχαχαχα
αν εισασταν μουνακια οπως λες μωρη ψωναρα θα βγαινατε σε ανα κλαμπακι και θα βρισκατε 1-2 αγορακια να παιξετε.....ξερετε εσεις ειστε επαγκελματιες σ αυτα...!!θα κανατε ενα one nigt stand θα τον πινατε ομορφα και ωρεα και ουτε γατα ουτε ζημια...!!
μουναρες μου εσεις...!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom