Νέα

Για ζευγάρια που ψάχνουν άντρα μασέρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Priestnick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype live:driftakias88_1
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: panos

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
22
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype live:driftakias88_1
Στειλε πληροφορίες φιλε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα σας. Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype live:driftakias88_1
Θα σου στειλω μονο την γυναικα γιατι εχω δουλεια εγω.
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
249
Like
728
Πόντοι
81
Καλησπέρα σας. Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype live:driftakias88_1
Steile mia prv
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα σας. Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype live:driftakias88_1
Τύπε ξέρω κάτι τραβεστί που ενδιαφέρονται, πιστευω να ισχύει η πρόταση σου :rockon::rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Ρε τυπαρες μου μη χαλιεστε, αν θελετε στειλτε μηνυμα να σας πασαρω μερικα ζευγαρια γιατι δεν προλαβαινω
Τύπε δεν απάντησες για τα τραβεστί και ήδη σε περιμένουν :wanker::wanker::cum::cum:
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Οχι τυπε μου, αλλωστε το γραφω και στο πρωτο ποστ, θα προτιμησω το κλασσικο μοντελο γυναικα αντρας, τα τραβεστι μπορεις να τα κρατησεις για τον εαυτο σου
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
58
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype live:driftakias88_1
Πάντα ήθελα να ρωτήσω τι περιλαμβάνει η όλη φάση σε τέτοιες περιπτώσεις. Τους κάνεις μόνο μασάζ και σε τσιμπουκώνουν; Πώς πάει το παιχνίδι για δώσε μία περιγραφή και σε εμάς τους άσχετους.
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Ειναι παντα αναλογα το τι ζηταει το ζευγαρι..ξεκιναει απο απλο μασαζ στη γυναικα με τον αντρα ειτε παρων, ειτε σε αλλο χωρο, ειτε εκτος χωρου. Μου εχει τυχει να προχωρησει σε λαιτ τριψιμο της γυναικας μεχρι τελους απο μεριας της, σε τελειωμα δικο μου χειρονακτικο πανω της, αλλα αλλες φορες προχωραει και σε επαφη δικη μου με τη γυναικα, και αλλες φορες συμμετοχη και του αντρα. Ειναι αναλογα τη χημεια και τη διαθεση του ζευγαριου. Επισης αλλες φορες εξελισεται και σε ματι, δηλαδη απλως να κοιταει ο αντρας.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.998
Like
6.527
Πόντοι
1.056
Καλημέρα.

Τελικά είχες μηνύματα, βρέθηκε ζευγάρι.. Καμιά περιγραφούλα???
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Βρεθηκαν και εγινε συναντηση με δυο ηδη, και μιλαω με αρκετα ακομα .. περιγραφες θα ζητησω την αδεια τους και θα επανελθω
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Οκ λοιπον, συναντηση με ενα πολυ ευγενικο και σεβαστικο ζευγαρι, ηλικιες 38-45. Μικρη αμηχανια τη στιγμη της συναντησης, χειραψιες λιγο μπλα μπλα. περναμε με την κυρια στο δωματιο, ο αντρας παρεμεινε στο σαλονι. Βγαζει ρουχα η κυρια, μενει με ενα σουτιεν και στριγκακι, ξαπλωνει μπρουμυτα. Καθως το ειχαμε συμφωνησει μενω και γω με το εσωρουχο. Την προτρεπω να βγαλει το σουτιεν ωστε να εχω ελευθερο πεδιο να μασαζαρω την πλατη της. Ξεκινησα με απαλο χαλαρωτικο μασαζ αποφευγοντας ερωτογενεις ζωνες. Συνεχισα με πιο ερωτικες κινησεις γυρω απ το λαιμο , γλουτους ποδια. Απαλα της κατεβαζω το εσωρουχο αφου πρωτα πηρα την αδεια της. Ο αντρας σε εκεινο το σημειο αντιληφθηκα οτι ηταν στην πορτα και κοιτουσε. Προχωρησα σε περιποιηση ευαισθητων σημειων με λαδακι, καθως ειχα πλεον κατεβασει και το δικο μου εσωρουχο και η κυρια ενω ειχε ερεθιστει αρκετα , εριχνε κλεφτες ματιες σε μενα. Γυρισμα ανασκελα οπου στο παιχνιδι μπηκε και ο αντρας, την περιποιηθηκαμε και οι δυο μας τελειωσε αρκετες φορες, οπου στο τελος ηρθε και η δικη μου καταθεση πανω της μετα απο προτροπες τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Οχι τυπε μου, αλλωστε το γραφω και στο πρωτο ποστ, θα προτιμησω το κλασσικο μοντελο γυναικα αντρας, τα τραβεστι μπορεις να τα κρατησεις για τον εαυτο σου
Τύπε εγώ δεν διαφημίζω μασάζ. Τους ενημέρωσα πάντως για τις υπηρεσίες σου και λένε ότι θα κάνετε 69 και θα σε πηδήξουν όσο πιο σκληρά μπορούν :fuck1::fuck1:. Δελεαστική η πρόταση τους :rockon::rockon::2funny::2funny:
 

Alex@1234

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype live:driftakias88_1
Σε πλευρώνουν για της υπηρεσίας όι μόνο για την καύλα πού χαϊδεύεισ τα μουνάκια
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
Αυτο εξαρταται, καθε ζευγαρι ζηταει διαφορετικα πραγματα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Βρεθηκαν και εγινε συναντηση με δυο ηδη, και μιλαω με αρκετα ακομα .. περιγραφες θα ζητησω την αδεια τους και θα επανελθω
Τυπάρα, φαντάζομαι είναι περιζήτητοι χύστες, που ζητάνε από άλλους να τους φέρουν γκόμενες,
να τις γαμήσουν τσάμπα.

Φαντάζομαι δεν θα προλαβαίνεις τις προτάσεις που δέχεσαι .
Για να στήσεις γραμματεία να διαχειρίζεται τις προτάσεις και να σου βγάζει πρόγραμμα, το έχεις σκεφτεί ;
Μπορεί να είναι και τηλεγραμματεία τώρα.

Και με έναν πέρσοναλ τρέηνερ και διατροφολόγο να σε οργανώνει
θα μπορείς να γαμάς από 11.00 μέχρι 02.00 .
Η ζήτηση είναι μεγάλη.

Αν έχεις ζευγάρια με γυναίκες μέχρι 30 , ύψος άνω του 1.80 , βάρος μέχρι 68 κιλά
αποκλειστικά πράσινα / μπλε / γκρι μάτια
που θέλουν να τους τις γαμήσουν μπορώ να σου βρω βοηθό
αν δεν τις προλαβαίνεις όλες, να γαμάει μερικές και αυτός.

Μη φανταστείς ότι εννοώ εμένα.
Και δεν θα σου ζητήσει φθηνά.
Με ένα 100ρικο το κεφάλι θα γαμάει.

Πάνω από όλα άνθρωποι !
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2024
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype live:driftakias88_1
Καλησπέρα ψάχνω άντρα για μασάζ στην γυναίκα μού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom