Νέα

Ψάχνω ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Claudia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...

Και πού να ξέρουμε εμείς για γραφεία με ζιγκόλες;Από πουτάνες, ό,τι τραβάει η ψυχή σου...Α, τα μέλη του site μπορούμε να διαθέσουμε και τις ψωλές μας αν θέλετε...αν πάλι όχι, never mind :rockon: :rockon: :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ρε τα ζωα....!!!η παιζουνε μαζι μας και ειναι ψωλες...!!η απο κανα αλλο σαιτ η απο καμια εφημεριδα η τελευτεα εκδοχη τπτ μπαζολες...!!πολλυ δυσκολο μουναρες κ ετσι και αλλιως...!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
ρε τα ζωα....!!!η παιζουνε μαζι μας και ειναι ψωλες...!!η απο κανα αλλο σαιτ η απο καμια εφημεριδα η τελευτεα εκδοχη τπτ μπαζολες...!!πολλυ δυσκολο μουναρες κ ετσι και αλλιως...!!!

Και μαλάκες με γυναικείο username να είναι, και μουνάρες γκόμενες να είναι, τί σημασία έχει;Στα α@@@@α μας :rockon: :rockon: :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Και μαλάκες με γυναικείο username να είναι, και μουνάρες γκόμενες να είναι, τί σημασία έχει;Στα α@@@@α μας :rockon: :rockon: :rockon:
ε ναι αλλα να σου πω κατι εγω προσωπικα δεν το ανεχομαι ουτε γουσταρω να μην δινω σημασια και αυτοι να νομιζουνε οτι τα χαφτουμε κατι τετια και να υποτιμανε την νοημοσυνη μας..!!!
τα ζωα...!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
Εγω ειμαι ζιγκολο οσες ενδιαφερονται ας γραψουν σε πμ ονομα ηλικια διευθυνση φραγκα και τα βρισκουμε!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Ελα μ?ι στον τοπο σου?
Πρωτη φορα ακουω 2 κοριτσακια
να δηλωνουν ότι είναι μουναρες και να ψαχνονται
να τα δωσουν αντι να τα παρουν?
Κοριτσιαααααα?.εγωωωωω?.
Έχω και την στολη ?Κωστας Σομερ?
Έχω και καλο εργαλειο με δονησηηηηη?.
Έχω και κοτερο?.παμε μια βολτα?
    Ρεεε?.θα τραβηξω τις κοτσιδες μου?

 

Επισκέπτης
εγο σας πιτσιλαο τσαμπα παντος!σκεφτιτε το!!!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Ελα μ?ι στον τοπο σου?
Πρωτη φορα ακουω 2 κοριτσακια
να δηλωνουν ότι είναι μουναρες και να ψαχνονται
να τα δωσουν αντι να τα παρουν?
Κοριτσιαααααα?.εγωωωωω?.
Έχω και την στολη ?Κωστας Σομερ?
Έχω και καλο εργαλειο με δονησηηηηη?.
Έχω και κοτερο?.παμε μια βολτα?
     Ρεεε?.θα τραβηξω τις κοτσιδες μου?


[/
Ελα μ?ι στον τοπο σου?
Πρωτη φορα ακουω 2 κοριτσακια
να δηλωνουν ότι είναι μουναρες και να ψαχνονται
να τα δωσουν αντι να τα παρουν?
Κοριτσιαααααα?.εγωωωωω?.
Έχω και την στολη ?Κωστας Σομερ?
Έχω και καλο εργαλειο με δονησηηηηη?.
Έχω και κοτερο?.παμε μια βολτα?
     Ρεεε?.θα τραβηξω τις κοτσιδες μου?

κατσε βρε κατερινα.και εμεις κλεφτες θα γινουμε? :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :hammer: :hammer: :hammer:
 

Επισκέπτης
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...
καλος τισ καυλιαρες και ατακτες κορασιδες!!!!τι κανετε τσαχπινοπουτανιαρες μου?????αν θελετε ζεστο πιτσιλισμα και μπολικο νεκταρ προτεινις στιλτε μου πμ!πρεπει να τιμοριθιτε ατακτες αμαζονες!!!!!
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Το επάγγελμα μπορεί να αποδίδει πολλά, αλλά μην ξεχνάς πως η πελατεία που τα σκάει χοντρά παίζει και να είναι "πολύ ευαίσθητα" αγόρια με μεταφυσικές ανησυχίες στα όπισθεν τους  :booty: :booty: :booty:!!!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
πιτσι μη δεχτεις κατω απο 100 ευρω την ωρα με τιποτε.αλλιως θα σε καταγγειλω για αθεμιτο ανταγωνισμο στο σωματειο
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
πιτσι μη δεχτεις κατω απο 100 ευρω την ωρα με τιποτε.αλλιως θα σε καταγγειλω για αθεμιτο ανταγωνισμο στο σωματειο
τι 100 χαχαχαχαχαχα
για 2 κοπελες....??? πολλυ λιγα μου ακουγονται 140-150 ναι (ανλογως και με το πακετο που προσφερει ο πιτσι)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Πιτσιιιιι?..να πινεις και πολύ νερο ?.
Μην παθεις αφυδατωση?.

 

Επισκέπτης
150 γιουρια με αφθονο πιτσιλισμα στα μουτρακια,κολαρακι,στοματακι ,μπουτακια ,κοιλιτσα!
επισισ το προγραμα προσφερει και πουτσοσκαμπιλα στα κολομερια!!!
το κλου τις βραδιας θα ειναι ι στασι βουδας δικις μου προελευσεις!μπουαχχαχαχααχαχαχα!!!
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Πιτσιλιστί της αμαζόνας, προσφέρεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom