Νέα

Πρόωρη εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allure
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 422
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
  :think: :think: :boobies: Τελικά αν η γκόμενα κάθεται ήσυχα και σε αφήνει να κάνεις κουμάντο, καλώς, κανενα πρόβλημα.'Οταν όμως η γκόμενα παίρνει τα ηνία τα χέρια της και σε κάνει πύραυλο, κλάψτα Χαράλαμπε.
Μα αυτο ειναι το ζητουμενο να περνη πρωτοβουλια,και ας χυσης ποιο νωρις δεν πειραζη θα σε ξαναφτιαξη για επομενο γυρο
 

gr0001

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως εγώ έχω βρεί ότι όταν είμαι ξάπλα (ή καθιστός) και είναι η γυναίκα από πάνω μπορώ να κρατηθώ όσο θέλω. Το ελέγχω απόλυτα σε αυτή τη στάση.
Αντίθετα το πιο δύσκολο είναι όταν είμαι από πίσω και αυτή στα 4. Εκεί παίζει να μου φύγουν στο 1'... Δοκιμάστε λοιπόν το πιο πάνω και θα με θυμιθείτε

Πάντως ο ψυχολογικός παράγοντας παίζει τεράστιο ρόλο. Είναι φορές που το sex γίνεται χαλαρά και με διάρκεια χωρίς πρόβλημα πρόωρης εκσπερμάτωσης αλλά υπάρχουν και φορές που δεν παίζει να κρατηθώ με τίποτα... Αυτές τις φορές είτε είμαι πολύ καυ...νος είτε αγχωμένος και βιάζομαι. Η λύση της πίπας πρώτα ώστε να τελειώσεις 1 φορά και μετά στο καπάκι να ξαναρχίσεις είναι ότι καλύτερο
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
και γω αρκετες φορες , ειμαι τοσο ναυλωμενος που παω και αδειαζω αμεσα στα κοκκινοσπιτα ,δηλαδη παω ισα ισα για να χυσω και να μου φυγει η καψα απ'τον εγκεφαλο,αλλιως νιωθω οτι θα σκασω...
:grin:
 

freenowforever

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
kamia lusi den uparxei gia tin proori eksepermatosi?

ti na kano?exei pligothi o antrikos egwismos

sos paidia
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
αν πιεις κανα δυο ουσκακια για να μη πω για τιποτα αλλο και παρεξηγηθω θα κρατηθης αερατα μια ωριτσα :knockinb: :knockinb: :knockinb:
ρε φιλε η μια ωρα δεν ειναι προωρη εκσπερματωση??????πωπω με εχουν πιασει κοτσο οι γκομενες!
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
τελικα ολοι γρηγορα χυνουμε; με αργες κινησουλες μια χαρα ειμαι εγω,με αποτομες εχουμε ηφαιστειακη εκρηξη
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ετσι ειναι ......Οι ψωλεs και τα ηφαιστεια οταν εχουνε βρασμο .....εκρηγνυνται!!!!!!!!!
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
σωστα,εχει συγκρατηθει ποτε ενα ηφαιστειο; και γιατι να συγκρατηθει; οταν φτασει το μανδυακο υλικο σην επιφανεια θα ξεχυθει!!!! καλα καλοκαιρινα χυσια να εχουμε!
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
και τι εγινε αν εχεις προωρη εκρηξη??? το ηφαιστειο παραμενει ενεργο για δευτερο γυρο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
σωστα,εχει συγκρατηθει ποτε ενα ηφαιστειο; και γιατι να συγκρατηθει; οταν φτασει το μανδυακο υλικο σην επιφανεια θα ξεχυθει!!!! καλα καλοκαιρινα χυσια να εχουμε!

Αμην!!!!!!  Τα εχουνε βγαλει ολα εξω οι ατιμεs.............και το "μηχανακι" με το ζορι το κραταμε.......Το νου του στην...απογειωση!!!!!  Τι κακο κι αυτο!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
και τι εγινε αν εχεις προωρη εκρηξη??? το ηφαιστειο παραμενει ενεργο για δευτερο γυρο

Εννοειται!!!!!!!!!  Το πρωτο φευγει αερα πατερα ..........Απο το δευτερο και περα αρχιζει η καλη φαση!!!
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
σταζει το πουλι μας με μπουτακια που αποκαλυπτονται !!!!
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
το  θεμα ειναι να ειναι ενεργο το ηφαιστειο,η εκχυση του υλικου δεν ειναι προβλημα!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
το  θεμα ειναι να ειναι ενεργο το ηφαιστειο,η εκχυση του υλικου δεν ειναι προβλημα!

Η εκχυση ποτε δεν ητανε προβλημα........Και το ηφαιστειο ειναι ενεργο........Βρισκει ομωs ...διεξοδο ???? Υπαρχει δλδ  οπη για να δεχτει την καυτη λαβα????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom