Νέα

Πρόωρη εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allure
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 422
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

batopedios

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που συνιστώ εγώ πέρα από μια έμπειρη γνώμη ενός γιατροί είναι όχι βιασύνη όχι άρπα κόλα όχι γιουρούσι και όποιον πάρει ο χάρος

Μάγκες το σεξ δεν είναι περάστε σκουπίστε τελειώσατε έχει πρόλογο κυρίως θέμα και επίλογο.Έτσι πρέπει να λειτουργούμε.

Χαλαρά με πολύ ηδονή φαντασία όρεξη χρόνο και με πολύ πάρα πολύ πινέλο και από τις δυο πλευρές... :rockon:
Γιατί ως γνωστόν αν δεν ιδρώσεις δεν θα έχεις και αποτέλεσμα

Όσο για ξυλοκαινες και επιβραδυντικά σπρέι και κρέμες εγώ είμαι της άποψης μακριά εκτός και αν υπάρχει κάποια ιατρική γνωμάτευση
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
αν πιεις κανα δυο ουσκακια για να μη πω για τιποτα αλλο και παρεξηγηθω θα κρατηθης αερατα μια ωριτσα :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

ErMaC

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
εντάξει αυτή η μέθοδος σίγουρα αποδίδει, από εμπειρίας το λέω, θυμάμαι(πάνε 4-5 χρόνια) καποτε έκανα ακριβώς τα ίδια χωρίς βέβαια να ξέρω πως υπάρχει και μέθοδος. Είχα κάνει προσωπικό ρεκορ στο σέξ 45'
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
εχω ακουση και κατι αλλα πως οταν ειναι να τελειωσης κρατιεσε και μετα ερχεσε σ αυτην την κατασταση πολυ αργοτερα(στο να τελειωσης διλαδη)και ουτο καθε εξης........εγω πρωσοπικα δεν μπορω να κανω κατι τετοιο......οποτε παιρνω πιο δραστικα μετρα και πυροβολαω :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:..........
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
το καταλαβα. οκ καλή η μεθοδος αλλά ποια θα κανει υπομονή βδομάδες?


Μπορεις να ξεκινησεις τη μεθοδο για δικο σου καλο. Το κανεις για σενα και οχι για οποια γκομενα. Ξεκινας τη μεθοδο και στο φιναλε οποτε ειναι να γινει φαση βαζεις διπλο προφυλακτικο με βραδυντικο κτλ.  Μη κολλας σε λεπτομερειες.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μπορεις να ξεκινησεις τη μεθοδο για δικο σου καλο. Το κανεις για σενα και οχι για οποια γκομενα. Ξεκινας τη μεθοδο και στο φιναλε οποτε ειναι να γινει φαση βαζεις διπλο προφυλακτικο με βραδυντικο κτλ.  Μη κολλας σε λεπτομερειες.
ποτε ποτε με πιανει και μενα να τελειωνω κατευθείαν. Σπαστικό. το καταπολεμώ όμως. όλα στο μυαλό είναι...κυρίως.Αλλά ας δοκιμασω και την μεθοδο.
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Το επιβραδυντικο ειναι φορες που δεν με πιανει εκτος αν βαλω 2 το οποιο το εχω κανει για δοκιμη και επιασε (προφυλακτικο εννοω).
Εγω παλι οποτε μου ερθει να τελειωσω αλλαζω σταση και στην ουσια ηρεμω για λιγο και το κοβω.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Μπορειτε ακομα να ξεκινησετε να γαμ...τε κανονικα και οταν ερθει η ωρα να  :cum:  βγαινεται και την αρχιζεται (τη γκομενα) χαδακια και λιγο δαχτυλο για να καλυψετε το κενο και μολις ηρεμησετε ξεκινατε και παλι ακαθεκτοι.
Δε θελει αγχος, τροπο θελει και ψυχραιμια.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
να ξεγελασουμε την κάβλα μας
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Βασικα το πρωτο "μανικι"  :grin: επειδη ειναι της καυλας παντα τελειωνω γρηγορα,οποτε βαζω την γκομενα να παιξει κλαρινο και αφου τελειωσω ηρεμω και το δευτερο διαρκει περισσοτερη ωρα.
Το προβλημα αυτο μπορεις να το λυσεις με μια γκομενα που να εχει υπομονη και να θελει να σε βοηθησει.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
εχω ακουση και κατι αλλα πως οταν ειναι να τελειωσης κρατιεσε και μετα ερχεσε σ αυτην την κατασταση πολυ αργοτερα(στο να τελειωσης διλαδη)και ουτο καθε εξης........εγω πρωσοπικα δεν μπορω να κανω κατι τετοιο......οποτε παιρνω πιο δραστικα μετρα και πυροβολαω :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:..........
Οχι να μην πυροβολης αμεσως να σταματας,οπως γραφης, να αλαζης στασης η κανετην ενα καλο γλιψιμο εκεινη την στιγμη που σιγουρα θα το ευχαριστη τρελα,μετα δωστα στη συνεχεια ;)
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
υπαρχει και μια κρεμα γ αυτην περιπτωση αλλα ρε γαμωτο τωρα δεν θυμαμε πως λεγετε..........απο φαρμακειο την αγοραζεις.
σιγουρα αν θα μπεις στην διαδικασια θα σου πει ο φαρμακοπειος πως και τι και τα υπερ και τα κατα...αν θυμηθω θα ξαναγραψω :idiot:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.580
Κριτικές
61
Like
39.364
Πόντοι
21.555
εγο μολισ μιρισο αντιθετο φιλο τελιονο
αφτο πιανετε
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
υπαρχουν πολλοι τροποι για την προωρη εκσπερματοση μερικοι απο αυτουσ ειναι να ριχνεισ καμια :jerking: πριν γαμησεισ αλλοσ τροποσ να κανεισ κρυο ντουζ , η να εισαι χαλαροσ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
υπαρχουν πολλοι τροποι για την προωρη εκσπερματοση μερικοι απο αυτουσ ειναι να ριχνεισ καμια :jerking: πριν γαμησεισ αλλοσ τροποσ να κανεισ κρυο ντουζ , η να εισαι χαλαροσ

αν δεν δεις τσοντα τι μαλακια να ριξεις
 

freenowforever

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
τελικα υπαρχει λυση?
ποια ειναι ι καλυτερη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom