Νέα

Πρόωρη εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allure
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 422
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
τι να σου πω ειτε εγω κουνιεμαι ειτε ο αλλος ενα και το αυτο. μιλαω για τον μεσω ορο παντα εχει τυχει κι αλλες φορες μια δυο δλδ να κρατησει και ολοκληρη ωρα αλλα εκει ειχαμε αλλα προβληματα  :grin: αστα να παν η του υψους η του βαθους
ε και εσυ ποση ωρα θες?να χυνουμε με ξυπνητηρι? :2funny: :2funny: :2funny:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
εγω θελω ενα τριωρακι μες το νερο ;)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
θα γινουμε ρομπα αστο σου λεω
 
OP
OP
A

allure

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για τις απαντησεις...... :) ;) :) ;)
 

ErMaC

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,
το θέμα είναι απλό, τι τρόπους ξέρετε για να αντιμετωπιστεί?
Κατα καιρούς ειχα καταληξει πως το πρόβλημα ειναι καθαρά ψυχολογικών παραγόντων, αλλά με τον καιρό είχα ανακαλύψει τα σκουφιά με επιβραδυντικό. Οπότε κατι παραπάνω θα έχει κάνει και η επιστήμη σε αυτόν τον τομέα(όχι βέβαια πως κανει φοβερή διαφορά με αύτα τα σκουφιά, αλλά νταξει, δεν είναι και κατι το ικανοποιητικό)
Επίσης όσον αφορα τον τρόπο που τραβάς 2-3 μαλακίες πρίν το γαμίσι, ενταξει αποδίδει αλλα έλεος δεν είναι λύση αύτη.
Οτιδήποτε πληροφορία σχετικά με τον τρόπο αντιμετώπισης ειναι ευπρόσδεκτη. ευχαριστώ προκαταβολικά

Ξέρεις τι ειναι να εισαι ''αψε'σβήσε''? ουτε σε πουτάνα δεν πας γιατι θα πάνε χαράμι τα λεφτά σου. . .
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ξερω πολύ καλά τι σημαίνει "αψε σβήσε". Ενδιαφέρον θα είχε να ακούσουμε τρόπους αντιμετώπισης.
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
εγω περα απο τα προφυλακτικα με επιβραδυντικο ξερω την xylocain......απο κει και μετα αναφερεσε στα sex shop για κατι πιο δραστικο οπως κρεμες και δεν ξερω εγω τι :idiot:
 

panos0075

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και χαρα φιλε ακομα ενα δεν χρειαζεται βιασινι δηλαδη το πουτανε αρπα κολα.
Να προλαβενει ο πραστατισ να χινει.Το ιδιο προβλιμα ειχα και εγω απλα οχι βιασινη.
Καλα γαμισια σε ολουσ
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
εγω περα απο τα προφυλακτικα με επιβραδυντικο ξερω την xylocain......απο κει και μετα αναφερεσε στα sex shop για κατι πιο δραστικο οπως κρεμες και δεν ξερω εγω τι :idiot:
και σε εναν γιατρο!!
δεν ειναι ντροπη!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Υπαρχει Η μέθοδος "Μάστερς και Τζόνσονς" που υπαρχει σχετικο θρεντ στη κεντρικη σελιδα με τα δημοφιλη αρθρα. ριξε μια ματια και εκει.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Υπαρχει Η μέθοδος "Μάστερς και Τζόνσονς" που υπαρχει σχετικο θρεντ στη κεντρικη σελιδα με τα δημοφιλη αρθρα. ριξε μια ματια και εκει.
μπορεις να βάλεις link?
 

ErMaC

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
MANOY

Εμμ δεν χρειάζετε να πάμε και σε τόσο δραστικά μέσα οπως ξυλοκαϊνη. αυτό είναι αναισθητικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom