Νέα

Πρόωρη εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allure
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 422
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Πως μπορει καποιος να αντεχει περισσοτερο ????
Υπάρχει καποιος τροπος να "κρατιεται" συνεχεια , ακομα και μετα τα 15-20 λεπτα??


Κυκλοφορουν διαφορες ασκησουλες στο ιντερνετ, ξερει κανεις αν δουλευουν??
Υπάρχει τρόπος να κρατιέσαι...
Βάζεις τους άλλους...κι εσύ απλά...βλέπεις...!!!!
 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
Υπάρχει τρόπος να κρατιέσαι...
Βάζεις τους άλλους...κι εσύ απλά...βλέπεις...!!!!
αυτο μου ακουγεται παρανοικο
δηλαδη να πηδιουνται οι αλλοι και να παιρνει ματι ο αλλος και να την παιζει?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
αυτο μου ακουγεται παρανοικο
δηλαδη να πηδιουνται οι αλλοι και να παιρνει ματι ο αλλος και να την παιζει?
Έτσι έτσι..πίστεψέ με...μπορεί τώρα να σου φαίνεται απίστευτο..θα με θυμηθείς όμως...!!!!
 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
Έτσι έτσι..πίστεψέ με...μπορεί τώρα να σου φαίνεται απίστευτο..θα με θυμηθείς όμως...!!!!
πολλοι το κανουνε αυτο συμφωνω
αλλα εδω εδαυτος λεει πως να κρατηθει να μη χυσει στο 15λεπτο με τη γκομενα αν καταλαβα καλα
αλλο εννοει,το παρεξηγησες
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
πολλοι το κανουνε αυτο συμφωνω
αλλα εδω εδαυτος λεει πως να κρατηθει να μη χυσει στο 15λεπτο με τη γκομενα αν καταλαβα καλα
αλλο εννοει,το παρεξηγησες
Δεν το παρεξήγησα..
Ξέρω πως είναι οι κάβλες...
Τρελές...αδυσώπητες κι ανελέητες...
Οι κάβλες ματάκια μου δεν έχουν χρονόμετρο...
Αν η "σφαίρα" είναι έτοιμη κι έχει μπει στη "θαλάμη"...άστα....!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
να ζουλας το πουλι σου τι εννοεις?

Πιέζεις το φουσκωμένο νεύρο που καταλήγει στη βάση των αρχιδιών και κόβει αυτόματα.
Επίσης:

Βάζεις τη γκόμενα από πάνω, χωρίς να χτυπιέται πολύ.
Σταματάς και γλύφεις/μιλάς στο μουνί για κάνα πεντάλεπτο και συνεχίζεις με νέα στάση.
Χτυπάς μια μαλακία πριν το ραντεβού (κόλπο της εφηβείας)
Χτυπάς δυο μαλακίες πριν το ραντεβού (είσαι πρόωρος εκσπερματιστής, αλλά σου καλαρέσει και η μαλακία)
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
Δεν το παρεξήγησα..
Ξέρω πως είναι οι κάβλες...
Τρελές...αδυσώπητες κι ανελέητες...
Οι κάβλες ματάκια μου δεν έχουν χρονόμετρο...
Αν η "σφαίρα" είναι έτοιμη κι έχει μπει στη "θαλάμη"...άστα....!!!!

μου αρεσει ετσι οπως το εθεσες ...
 

mojodojo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
βαλτε νοβοκαίνη οπως εκανε και ο πιτσιρικας απο τα μαυρα μεσανυχτα τη σειρα απο το mega αν θυμαστε γιατι μιλαω, νομιζω εαν κανεις κυκλο με τον αντιχειρα και τον δεικτη και πιεσεις το "κεφαλι" του πεοντα μπορει να καταφερεις να μην χυσεις για δοκιμασε το.επισης τραβα τα μπαλακια(the ballz) οταν το κανεις αυτο αλλα μη τα πιεσεις
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
βαλτε νοβοκαίνη οπως εκανε και ο πιτσιρικας απο τα μαυρα μεσανυχτα τη σειρα απο το mega αν θυμαστε γιατι μιλαω, νομιζω εαν κανεις κυκλο με τον αντιχειρα και τον δεικτη και πιεσεις το "κεφαλι" του πεοντα μπορει να καταφερεις να μην χυσεις για δοκιμασε το.επισης τραβα τα μπαλακια(the ballz) οταν το κανεις αυτο αλλα μη τα πιεσεις

μαλακία είναι αυτό, γιατί το σπέρμα έχει ήδη πάρει τον ανήφορο, απλά το φράζεις στην έξοδο. Επικίνδυνο αλλά και ανθυγεινο  ;)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Επίσης όοοοοοοοοοολα αυτά και πολλά περισσότερα θα έβρισκες αν έβαζες "πρόωρη εκσπερμάτωση" στο γκουγκλ  :sunglasses:
Αν 5:30 απαντάς στο Λεβέντη boobie, νομίζω ότι ήρθε η ώρα να ζητήσεις καμιά αναρρωτική. :boobies:

Αν είχες Πίπη ανάμεσα στα σκέλια, θα σου έλεγα μάλλον ότι ήρθε ώρα για αναβολή.  :cool2:

Know what I mean? :rolleyes:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αν 5:30 απαντάς στο Λεβέντη boobie, νομίζω ότι ήρθε η ώρα να ζητήσεις καμιά αναρρωτική. :boobies:

Αν είχες Πίπη ανάμεσα στα σκέλια, θα σου έλεγα μάλλον ότι ήρθε ώρα για αναβολή.  :cool2:

Know what I mean? :rolleyes:

Ελεεινίδα γαρ, ανίατη περιπτωση αγαμίας, τι το ψάχνεις...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ελεεινίδα γαρ, ανίατη περιπτωση αγαμίας, τι το ψάχνεις...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι λετε ρε παιδια? 18χρονα το φτιαξαν το thread?

προωρη εκσπερματωση μακαρι να χουν ολοι. να τελειωνουμε μια ωρα αρχιτερα.


αργη εκσπερματωση να μην εχουμε.. αυτο ειναι το κουραστικο.

το παθαινουν κυριως οι ανδρες που δουλευουν πολλες ωρες ή εχουν πολλαπλες υποχρεωσεις.. :grin:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
*αχέμ* δεν αναφερόμουν στην πρόωρη εκσπερμάτωση...
 

Outcast

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια και εγω χυνω αμεσως δλδ στο 3λεπτο τα εχω χυσει ολα.Τη 2η φορα αντε να κρατησω κανα 5-6 λεπτα.Παλια τρελενομουνα με αυτο με γαμαγε ψυχολογικα αλλα τωρα τις γαμαω χυνω καπακια και τις γραφω στα αρχιδια μου.ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕς ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΟΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ 3 ΚΑΙ ΣΤΑ 5 ΚΑΙ ΣΤΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ


ΠΟΥΤΣΑ(ΕΣΤΩ ΚΑΙ 2ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΞΗΛΟ ΣΤΙς ΓΑΜΙΟΛΕςςςςςςςςςς :s&m_3:
 

alkyon4

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
118
Like
6
Πόντοι
1
Παιδια και εγω χυνω αμεσως δλδ στο 3λεπτο τα εχω χυσει ολα.Τη 2η φορα αντε να κρατησω κανα 5-6 λεπτα.Παλια τρελενομουνα με αυτο με γαμαγε ψυχολογικα αλλα τωρα τις γαμαω χυνω καπακια και τις γραφω στα αρχιδια μου.ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕς ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΟΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ 3 ΚΑΙ ΣΤΑ 5 ΚΑΙ ΣΤΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ


ΠΟΥΤΣΑ(ΕΣΤΩ ΚΑΙ 2ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΞΗΛΟ ΣΤΙς ΓΑΜΙΟΛΕςςςςςςςςςς :s&m_3:

Αφήνω τις μαλακίες που λες περί ξύλου ... αλλά νομίζεις οτι το ίδιο ευχαριστιέσαι αν χύσεις στο δίλεπτο με το αν χύσεις μετά από μισή ώρα; Και το ίδιο ευχαριστιέσαι με μια γυναίκα που χύνει την ώρα που γαμιέστε με μια γυναίκα που δεν πρόλαβε να καταλάβει πότε μπήκες;

Που να το ξέρεις όμως, αφού δεν το έχεις κάνει. Κοίταξε καλύτερα το πρόβλημα σου, αντί να τα ρίχνεις στις γυναίκες.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom