Νέα

PRIVE SPA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drifter72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moulgio

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
πληροφοριακά απλώς -ίσως το ξέρετε- η ιδιοκτησία του εν λόγω ιδρύματος έιναι η ίδια με την ιδιοκτησία των τριων από τα πρώτα ευαγή ιδρύματα της συμπρωτεύουσας (1) Εγνατία, μετά Εγνατία και Δραγούμη, 2) Μοναστηρίου, και 3)Λαγκαδά). αξιότιμος κ. Σταύρος νομίζω. ε το χούι δεν κόβεται, αλλά μάλλον θέλει τρόπο.
δεν γνωρίζω τίποτε θετικό πάντως. 
Καλησπερα και απο εμενα ... αν και νεοσ εδο μεσα οστοσο ειμαι καμια δεκαρια χρονια και βαλε στα κολπα του μασσαζ ...
απο εποχης Θοδωρη και Μαριας κτλπ ... οντως φιλε μου αυτος ειναι ο ιδιος γνωστος Σταυρος απο τα παλια ...
Αλλα για να μπεις στα νεα κολπα στο SPA PRIVE 8ελει πολυ πολυ χρημα και παρα πολυ καλες γνωριμιες ...
οποτε παμε για αλλα ... υπαρχουν καμια δεκαρια μαγαζια στην Θεσσαλονικη με καλουτσικη ποιοτητα αν και ακριβα ...
Μεγαλη παντως απωλεια του Νεου Βασιλη μοναστηριου και της μοναδικης Μαριας ....
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Καλησπερα και απο εμενα ... αν και νεοσ εδο μεσα οστοσο ειμαι καμια δεκαρια χρονια και βαλε στα κολπα του μασσαζ ...
απο εποχης Θοδωρη και Μαριας κτλπ ... οντως φιλε μου αυτος ειναι ο ιδιος γνωστος Σταυρος απο τα παλια ...
Αλλα για να μπεις στα νεα κολπα στο SPA PRIVE 8ελει πολυ πολυ χρημα και παρα πολυ καλες γνωριμιες ...
οποτε παμε για αλλα ... υπαρχουν καμια δεκαρια μαγαζια στην Θεσσαλονικη με καλουτσικη ποιοτητα αν και ακριβα ...
Μεγαλη παντως απωλεια του Νεου Βασιλη μοναστηριου και της μοναδικης Μαριας ....

ο νεος βασιλης εκλεισε ρε φιλε η κανει ανακαινιση?αρα υπαρχει κατι στο σπα πριβε
 

moulgio

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
O Βασιλης Μοναστηριου κατα ενα μεγαλο ποσοστο εχει κλεισει γιατι εχει και τα 2 τηλ του κλειστα ... μου ειχε δωσει ενα κινητο απο μασσαζαδικο στην Αθηνα που ειχα παει για δουλειες ... οποτε λογικα η την εκανε η του την επεσαν ...
γιατι και αλλα μαγαζια παλαιοτερα εκαναν ανακαινιση αλλα σηκωναν το τηλ και ενημερωναν ... anyway παντως το μαρακι αν και μονο φραπεδακι ηταν πολυ καλο ... πληροφοριακα παντως απο οτι μου ειχε πει ειχε δωσει τηλ σε μερικα ατομα και ειχε καποια προσωπικη πελατεια ... αν καποιος εχει το τηλ ... ας το στειλει ... αν οχι παμε για αλλα ...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
O Βασιλης Μοναστηριου κατα ενα μεγαλο ποσοστο εχει κλεισει γιατι εχει και τα 2 τηλ του κλειστα ... μου ειχε δωσει ενα κινητο απο μασσαζαδικο στην Αθηνα που ειχα παει για δουλειες ... οποτε λογικα η την εκανε η του την επεσαν ...
γιατι και αλλα μαγαζια παλαιοτερα εκαναν ανακαινιση αλλα σηκωναν το τηλ και ενημερωναν ... anyway παντως το μαρακι αν και μονο φραπεδακι ηταν πολυ καλο ... πληροφοριακα παντως απο οτι μου ειχε πει ειχε δωσει τηλ σε μερικα ατομα και ειχε καποια προσωπικη πελατεια ... αν καποιος εχει το τηλ ... ας το στειλει ... αν οχι παμε για αλλα ...

οντως η μαρια ηταν ολα τα λεφτα...πιος ξερει,ισως ακουστη κατι για αυτη εδω μεσα
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Για Spa Prive εγώ ρε παιδιά δεν έχω ακούσει κάτι... αλλά θα ρωτήσω κόσμο που ξέρει...

 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
kalimera. gia to sugekrimeno massage apo ebistes plirofories. paizei alla paizei an 8eleis na fereis esi gomena. t paidia kanane ena tilefonaki k bikan me ta cg's sto jakuzzi. oxi me upallilous. to magzi einai kanoniko massage k iparxoun polloi  p pane apla gia massage.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
εχω παει 3 φορες...απο υπηρεσιες δεν μπορω να πω οτι ευχριστηθηκα αφου και τις 3 φορες μου εκαναν διαφορετικεσ κοπελες και δεν....

τελος παντων την τριτη φορα ρωτησα την κοπελα στην ρεσεψιον(που ειναι μουναρος)

αν υπαρχει κατι εξτρα περα απο το μασαζ και μου ειπε οχι τπτ μονο μασαζ....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
εχω παει 3 φορες...απο υπηρεσιες δεν μπορω να πω οτι ευχριστηθηκα αφου και τις 3 φορες μου εκαναν διαφορετικεσ κοπελες και δεν....

τελος παντων την τριτη φορα ρωτησα την κοπελα στην ρεσεψιον(που ειναι μουναρος)

αν υπαρχει κατι εξτρα περα απο το μασαζ και μου ειπε οχι τπτ μονο μασαζ....
...μόνο αν πας με δικιά σου...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
751
Κριτικές
14
Like
1.473
Πόντοι
496
Δεν παίζει κάτι ...αλλά βλέπω ότι σε κάποιες γλιστραει το χεράκι σε σημεία που δεν πρέπει. Όσο και να θέλω να πιστέψω ότι με γουστάρουν, δεν μου κάθεται καλά, πάντως απευθείας που το πρότεινα σε κάνα δυο κοπέλες στραβοσαναι, η μια με έδιωξε κιόλας.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.280
Like
15.608
Πόντοι
3.556
Πήγα δύο φορές πριβέ σπα. Καλό μασαζ. Μόνο μασάζ. Χωρίς ούτε υποψία για κάτι παραπάνω. Καλές κοπελίτσες, της διπλανής πόρτας. Καλές μασερ . Ντουζακι πριν κ μετά. Μια χαρά. Μέχρι τις 3 το πρωί νομίζω είναι ανοιχτό. Γενικά καλή φάση
(Μόλις διάβασα το νήμα και τα σχόλια από 2009.. περνάνε γρήγορα τα χρόνια - το θεμα είναι ότι εκείνες τις εποχές που είχε πολλά μαγαζιά για πονηρά μασαζ εγώ χαμπάρι δεν είχα ..γτπ μου...χαχαχαχ)
 
Τελευταία τροποποίηση:

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.280
Like
15.608
Πόντοι
3.556
Πήγα δύο φορές πριβέ σπα. Καλό μασαζ. Μόνο μασάζ. Χωρίς ούτε υποψία για κάτι παραπάνω. Καλές κοπελίτσες, της διπλανής πόρτας. Καλές μασερ . Ντουζακι πριν κ μετά. Μια χαρά. Μέχρι τις 3 το πρωί νομίζω είναι ανοιχτό. Γενικά καλή φάση
(Μόλις διάβασα το νήμα και τα σχόλια από 2009.. περνάνε γρήγορα τα χρόνια - το θεμα είναι ότι εκείνες τις εποχές που είχε πολλά μαγαζιά για πονηρά μασαζ εγώ χαμπάρι δεν είχα ..γτπ μου...χαχαχαχ)
Γ τ πουτίγκα μου εννοώ όταν βάζω γτπ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom