Νέα

Μακαο και Χονγκ-Κονγκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
για χονγκ κονγκ (κοουλον-tsim tsa tsui)παιζει τπτ;ξερει κανενας;

Στο Χονγκ Κονγκ η σεξ σκηνή κατά κύριο λόγο βρίσκεται από την άλλη μεριά στο νησί και συγκεκριμένα στην wanchai όπου είναι όλα τα μπαράκια και τα κωλόμπαρα που φορτώνεις γυναίκες κυρίως όμως ταιλανδές, βιετναμέζες, φιλιπινέζες κλπ κλπ όχι κινέζες πάντως. Άμα θέλεις κινέζες ψάξε τiς διευθύνσεις από το sex141.com όπου τις έχει ανά περιοχή και στο κοουλον-tsim tsa tsui που ψάχνεις εσύ. Επίσης από ξένα φόρουμ έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για το μπουρδέλο στην οδό dundas37 .
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
να σου πω ρε φιλε αμα παω ετσι στην τυχη χωρις διευθηνσεις και τετοια μπορει να πετυχω τπτ τυχαιο μασατζιδικο σπεσιαλ,μπουρδελο κτλ.λεω παντα για κινεζουλες.εχουν τπτ διακριτικο αυτα εξω τα μαγαζια ωστε να τα καταλαβαινει ο ξενος;αυτα που λενε με τισ νυφες εξω και τετοια τι ειναι;
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συνεχίζω με την υπόλοιπη σεξ σκηνή του Μακάο.

CLUB KAI FREELANCERS

Πήγα στο κλαμπ D2 που βρίσκεται στον 2o όροφο του ΑΙΑ TOWER απέναντι από το ξενοδοχείο Grand Emperor. Η αναλογία συντριπτική 5 γυναίκες προς έναν άντρα. Κατά της 2-3 το κλαμπάκι γεμίζει με γυναίκες από κάθε χώρα της νοτιανατολικής Ασίας (ται,φιλιπιν,ινδον,βιετν) που δουλεύουν στο Μακάο (στις σάουνες είτε σε άλλες νορμάλ δουλειές) είτε παίρνουν άδεια παραμονής για λίγο διάστημα. Φυσικά η συντριπτική τους πλειοψηφία ψωνίζεται από 50 έως και 100 εύρο ανάλογα την ώρα (όσο πιο κοντά στο πρωί τόσο λιγότερα) την διαπραγματευτική ικανότητα και φυσικά την εμφάνιση και την αυτοπεποίθηση της κοπέλας. Η ποσότητα μεγάλη αλλά η ποιότητα όχι και τίποτα εντυπωσιακό. Οι περισσότερες μέτριες σε εμφάνιση (πρόσωπο κυρίως), αλλά ανάμεσα τους βρίσκεις και κάποια ωραία κομμάτια (του 7 και του 8) . Υποτίθεται θα πήγαινα χαλαρά για κανά ποτό (είσοδος 10 ευρώ και παίρνεις 2 ποτά ) και μόνο άμα έβρισκα κάποιο αστέρι θα φόρτωνα. Το κλαμπάκι καλό σαν χώρος παντού γυναίκες να σε καρφώνουν και να περιμένουν την κίνηση σου. Στην αρχή είχα καρφώσει 2 ρωσιδάκια (τα μοναδικά που υπήρχαν στο μαγαζί) που βρίσκονταν σχετικά δίπλα μου στο μπαρ σε μια φάση και πριν προλάβω να κάνω κίνηση την έκαναν και έμεινα να κατεβάζω το ένα ποτό πίσω από το άλλο μαζί με έναν άλλο άγγλο που ήταν και αυτός ξέμπαρκος. Στις 3 το μαγαζί είχε γεμίσει παντού γυναίκες αλλά εγώ συνέχιζα να το παίζω δύσκολος μια και κάποια δεν μου έκανε κλικ. Μιλούσα με μια Ινδονήσια μπαζάκι που είχε τα γενέθλια της είχε πιει λιγάκι παραπάνω και κωλοτριβόταν σε εμένα και τον άγγλο. Σε μια φάση όμως σκάει μύτη μια φίλη της ωραία κομμάτι (7αρακι κατά την προσωπική άποψη) και αρκετά τρελιάρα άρχισε να κωλοτρίβεται πρώτα στον άγγλο και μετά σε εμένα. Με τα πολλά φτάνουμε και στο ψητό που ήταν ακατέβατα 100 ευρώ… ενέδωσα μιας και με είχε καυλώσει και γούσταρα να την πηδήξω και βρεθήκαμε να βγάζουμε τα μάτια μας στο ξενοδοχείο μου (κανείς δεν της ζήτησε ταυτότητα η ασχολήθηκε μαζί της στην ρεσεψιόν). Στην αρχή θερμή και καλή στο κρεβάτι αλλά στην διάρκεια με ξενέρωσε όταν άρχισε να μου ζητάει να τελειώσω. ¨Όταν της ζήτησα να την βγάλω φωτό αρνήθηκε φοβόταν λέει το ιντερνετ, αργότερα όμως μου αντιπρότεινε να την βγάλω με έξτρα λεφτά. Μετά το πήδημα την έστειλα. Αντίστοιχη φάση παίζει και σε ένα ακόμα club to MP3 χωρίς να έχω όμως προσωπική εμπειρία.

LISBOA RACETRACK

Στο υπόγειο του ξενοδοχείου Lisboa είναι ένας διάδρομος με εμπορικά καταστήματα. Στον διάδρομο αυτό κάθε βράδυ περιφέρονται 30-40 κοπέλες όλες κινέζες που ψάχνουν πελάτες. Ταρίφα εδώ 80-100 για μία ώρα περίπου. Οι περισσότερες είναι απίστευτα όμορφες. Κούκλες και ντυμένες σέξι. Το κακό όμως είναι ότι δεν μιλάνε καθόλου αγγλικά και αποφεύγουν για αυτό το λόγο τους δυτικούς και αυτούς που δεν μιλάνε καθόλου κινέζικα. Ενώ έβλεπα ότι σταματούσανε και μιλούσανε στους κινέζους εμένα ενώ με κοιτούσαν με απέφευγαν. Έτσι λοιπόν κάθισα σε ένα φαγάδικο και απόλαυσα την παρέλαση που έκαναν πάνω κάτω αυτά τα μωρά.
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ενα βιντεάκι που δείχνει τα κορίτσια του lisboa racetrack

 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
και ένα με πλάνα απο σαούνα (18 λέγεται αυτή δεν την δοκίμασα)

 

georges21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
γεια  σας  ....εχω  παει  5  φορες  hong kong και τις  5 με  thai airways  επειδη  πηγαινα  και  πουκετ  για  λιγες  μερες....φετος  δεν  θα  παω  πουκετ  ......μηπως  ξερει  καμια  αεροπορικη  εταιρια  για  φθινο  εοσητιριο  αθηνα --honk kong  ?????
...θα  παω  μαλλον τον  δεκεμβρη.......
.και μενω  jordan    στο  hk  ....εχει  πολυ  μου..    ...ειδα  το  141.com  καλο  ....
thanks 
 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
γεια  σας  ....εχω  παει  5  φορες  hong kong και τις  5 με  thai airways  επειδη  πηγαινα  και  πουκετ  για  λιγες  μερες....φετος  δεν  θα  παω  πουκετ  ......μηπως  ξερει  καμια  αεροπορικη  εταιρια  για  φθινο  εοσητιριο  αθηνα --honk kong  ?????
...θα  παω  μαλλον τον  δεκεμβρη.......
.και μενω  jordan    στο  hk  ....εχει  πολυ  μου..    ...ειδα  το  141.com  καλο  ....
thanks 
aeroflot
 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Επισκέφτηκα το Μακάο και το Χονγκ Κονγκ τον προηγούμενο μήνα ενδιάμεσα του ταξιδιού μου στην Ταϊλάνδη. Ήθελα να δω κάτι το διαφορετικό σε αυτό το ταξίδι μου για αυτό και επέλεξα το συγκεκριμένο προορισμό παρόλο που γνώριζα πως το κόστος θα ήταν σαφώς μεγαλύτερο. Το Μακάο είναι πρώην πορτογαλική αποικία που πλέον ανήκει με ένα ειδικό καθεστώς στην Κίνα από το 1999. Είναι ουσιαστικά 2 νησιά στα παράλια της Κίνας που ενώνονται μεταξύ τους με δυο μεγάλες γέφυρες 4+ και 2+ χλμ. Σύνολο δεν πρέπει να είναι μεγαλύτερα από τη Σύρο Παρόλα αυτά έχει πληθυσμό πάνω από 500.000 κατοίκους. Θεωρείται το Λας Βενγκας της ανατολής ο παράδεισος του τζόγου στην Ασία με πολλά και χλιδάτα καζίνο-ξενοδοχεία. Αυτά τα ξενοδοχεία όμως εκτός από τα καζίνο έχουν και κάτι άλλο που προσελκύει τους άνδρες κυρίως από Κίνα και από Χονγκ Κονγκ. Αρχίζω λοιπόν την περιήγηση μου στη σεξ σκηνή από τις σάουνες και συνεχίζω αργότερα με τα υπόλοιπα. Το κόστος των πιο φτηνών και αναλόγως των υπηρεσιών και ανάλογα την σάουνα που θα επιλέξεις και τις υπηρεσίες που θα ζητήσεις μπορεί να φτάσει από τα 50-60 ευρώ για μασσάζ με μια μαλακία μέχρι τα 210 ευρώ για μασσάζ και σεξ με κινέζα μοντέλο.

RIO SAUNA

Βρίσκεται στον 5ο όροφο του ομώνυμου ξενοδοχείου. Από αυτά που είχα διαβάσει θεωρείται η καλύτερη σάουνα στο Μακάο τόσο από άποψη εγκαταστάσεων όσο και από άποψη γυναικών και φυσικά είναι και η πιο ακριβή.

Φτάνω λοιπόν στο ξενοδοχείο και ντουγρού στο ασανσέρ όπου και υπήρχε δίπλα στο κουμπί για τον 5ο όροφο ταμπελάκι και στα αγγλικά για τη σάουνα. Βγαίνοντας από το ασανσέρ βγαίνω στη ρεσεπτιόν όπου σε καλωσορίζουν και ένας μάνατζερ αναλαμβάνει να σου εξηγήσει τις χρεώσεις ανάλογα με τις υπηρεσίες, από τους λίγους κινέζους που τα κατείχαν τα αγγλικά. Προχωρώ στα αποδυτήρια , άντρες (δυστυχώς) βοηθοί αναλαμβάνουν να σε βοηθήσουν να γδυθείς και να τακτοποιήσεις τα προσωπικά σου αντικείμενα σε μια ντουλάπα. Εκεί μένεις εντελώς γυμνός με μια πετσέτα μόνο και 2 βραχιόλια ένα με το κλειδί για το συρτάρι για τα πολύτιμα προσωπικά αντικείμενα και ένα με το κλειδί για την ντουλάπα. Ντουζάκι και μετά βουρ στις εγκαταστάσεις της σάουνας. Όντως ο χώρος της σάουνας κυριλέ πολύ! Έχει μια μεγάλη πισίνα με ξαπλώστρες μέσα στο νερό για άραγμα, με υδρομασάζ με κρύο και καυτό νερό , ξαπλώστρες εκτός πισίνας για άραγμα μια μεγάλη σάουνα για να λιώσεις , ένα θάλαμο με ατμό και κάποιους πριβέ χώρους για ιδιαίτερα μασαζάκια από κοπέλες βοηθούς που ήταν σε αυτό το χώρο ενδεδυμένες με μαγιό. Εκείνη την ώρα είχε 3 τέτοιες κοπέλες που προσέφεραν αυτά τα έξτρα μασαζακια που προστίθενται στη ζημιά που κάνεις. Έρχονται και σου προτείνουν 3-4 ειδών μασάζ (πχ μηρού , shower massage κλπ) που πρόκειται ουσιαστικά για λίγο μασάζ με πολύ μαλακία χωρίς όμως να σε αφήνουν να τελειώσεις… διάρκειας 30 λεπτών περίπου και έξτρα κόστος 12-13 ευρώ. Με είχε βάλει στο μάτι μια βιετναμέζο όχι τίποτα ιδιαίτερο (το πολύ 6αρακι) που μου έκανε συνέχεια νοήματα , εν τέλει με πλησίασε και μου πρότεινε μασάζ , ήθελα να την αποφύγω και τις αντιπρότεινα για αργότερα, μου λέει αργότερα σχολάω δεν μπορώ , κρίμα της λέω… περίμενε μου λέει μισό λεπτό και επιστρέφει με ένα χαρτάκι με τον αριθμό τους μου το δίνει και καλά κρυφά και μου λέει όταν φύγω από τη σάουνα να τη πάρω τηλ. για να έρθει στο ξενοδοχείο μου. Εν τέλει επειδή δεν ήταν και τίποτα ιδιαίτερο δεν τον εκμεταλλεύτηκα τον αριθμό της…
Αφού έλιωσα καμιά ωρίτσα στις εγκαταστάσεις της σάουνας προχωράω στο επόμενο βήμα, σκούπισμα , στέγνωμα μου φόρεσαν κάτι σαν πυτζάμες κοντές και στην αίθουσα με τις ξαπλώστρες-κρεβάτια. Πρόκειται για μια τεράστια αίθουσα με αρκετά χωρίσματα και ανάμεσα τους ανά 8αδες περίπου και σε αρκετή απόσταση έτσι ώστε να αισθάνεσαι άνετα ξαπλώστρες-κρεβάτια (δερμάτινα) σε σκεπάζουν και με πετσέτες για να μην πουντιάσεις κιόλας από το αιρκον και ξαπλώνεις μέχρι να έρθει η ώρα για το Showtime. Και εδώ πολλές γυναίκες βοηθοί ενδεδυμένες με στολή να σου προσφέρουν υπηρεσίες μασάζ επί τόπου χωρίς όμως κάτι σεξουαλικό (ποδιών ,.ώμου ,πεντικιούρ κλπ) . Με το που με βλέπουν να ξαπλώνω να κάνουν ουρά οι βοηθοί (στην πλειοψηφία τους Βιετναμέζες) για να μου κάνουν μασάζ και αφού τους αρνιόμουν ευγενικά να κάθονται και να προσπαθούν να μιλήσουν και να μάθουν από πού είμαι και τα χαντσομ μαν να δίνουν και να παίρνουν , σε σημείο να αισθάνομαι περίεργα που έχω γίνει το επίκεντρο του ενδιαφέροντος εκεί μέσα… Γενικά οι δυτικοί είναι ελάχιστοι και είναι κάτι το πολύ εξωτικό όταν το βλέπουν εκεί οι γυναίκες , την ημέρα εκείνη ήμουν ο μοναδικός δυτικός μαζί με ένα χοντρό αυστραλό. Αφού καταλάγιασε αυτό το κύμα ενδιαφέροντος ήρθε ή ώρα για το Showtime. Μπαίνουν στην αίθουσα αυτή και περνούν μπροστά από όλες τις ξαπλώστρες 3 κοπελίτσες κινέζες με μια ταμπέλα που το έγραφε και στα αγγλικά. Σηκώνομαι και πάω προς την αίθουσα του Showtime και με το που μπαίνω το σαγόνι μου φτάνει στο πάτωμα καμία 50 κοπέλες παρατεταγμένες σε Π και εσύ στη μέση να σε κοιτάνε όλες με χαμόγελο. Ταϊλανδέζες , βιετναμέζες (δεν τις έδωσα καν σημασία) ένα ρωσιδάκι καλούτσικο και πολλές κινέζες όλων των ειδών ψηλές, κοντές , (αδύνατες εννοείται όλες…) είτε με βυζάρες είτε με μικρό , είτε με πρόσωπο πορνοστάρ είτε με πρόσωπο γλυκό (λες και ξεπήδησαν από καρτούν τσόντα)… εκεί κάπου τα έχασα και επέλεξα μία ψηλή και όμορφη κοπέλα που μου την πρότεινε ο μάνατζερ τονίζοντας ότι ήταν φρέσκια στο κουρμπέτι!  Ανάλογα με την εθνικότητα της κοπέλας ήταν και η τιμή 160ευρώ οι ται και οι Βιετνάμ 170 οι ευρωπαίες, 180 μογγόλες και κορεάτισες και 190-210 οι κινέζες ανάλογα με το αν ήταν κατηγορία μοντέλου ή όχι. Η διάρκεια μασάζ-σεξ είναι μία ώρα και αν θέλεις έξτρα μισάωρο είναι άλλα 30 ευρώ περίπου. Να τονίσω πως σε αυτή την τιμή συμπεριλαμβάνονται όλα ( το αρχικό 50αρικο της χρήσης μόνο τον εγκαταστάσεων ,φαΐ-ποτά εκτός αλκοόλ ίντερνετ και η μία ώρα μασάζ-σεξ) εκτός από τις έξτρα υπηρεσίες των βοηθών. 
Μετά την επιλογή μου με οδήγησε ένας τύπος στο δωμάτιο της δράσης. Μεγάλο περιποιημένο και καθαρό , αποτελείται από το μπάνιο και το δωμάτιο με το κρεβάτι. Σε μια φλατ οθόνη έπαιζε μια φετιχιστική Γιαπωνέζικη τσόντα η οποία δεν με έφτιαχνε και ιδιαίτερα. Μετά από 5 λεπτά έρχεται και η κοπέλα που επέλεξα νεαρά αρκετά χωρίς να μιλάει γρι Αγγλικά , Προερχόταν από μια πόλη της mainland Κίνας. Συνεννόηση εις την νοηματική το μόνο που ήξερα να της πω όταν ρώτησε αμερικάνο ή αυστράλιαν ήταν το σιλά (Ελλάδα στα κινέζικα) που όταν το άκουσε χάρηκε χαμογέλασε και ψέλλισε ένα στιχάκι στα κινέζικα με το σιλα… τώρα τη έλεγε ακριβώς… Μου έβγαλε τις πυτζάμες με έπλυνε και με έβαλε να ξαπλώσω μπρούμυτα στο κρεβάτι-μπανιέρα που βρισκόταν στο κέντρο του μπάνιου. Πλύσιμο με σαπουνάδα και μετά άρχισε το γλείψιμο πρώτα με λίστεριν στο στόμα και στην συνέχεια άνευ. Όταν λέμε για γλείψιμο λέμε από τα αυτιά μέχρι τα δάχτυλα των ποδιών (εγώ που είμαι φετιχιστής με τα πόδια τέτοιο γλείψιμο δεν τα κάνω J ) μετά ανάσκελα και ή ίδια διαδικασία μόνο που όταν έφτασε στο πούτσο εφάρμοσε το τσιμπούκι από τη ζέστη στο κρύο δηλαδή πρώτα λιστεριν και πίπα και στο καπάκι θρυμματισμένος πάγος και πίπα. Μετά από αυτό πλύσιμο πάλι και η συνέχεια στο δωμάτιο μασαζακι ξανά πίπα και σεξ. Γενικά σαν εμπειρία μασάζ περιποίηση γλείψιμο ήταν σούπερ σαν σεξ όμως τίποτα ιδιαίτερο. Πάντως είχε την καύλα του να συνουσιάζεσαι με μια κινέζα μπιμπελό να πετάει που και που τα κινέζικα της να σε περιεργάζεται με τα όλο απορία σχιστά ματάκια της και να βγάζει και βογκητά (ψεύτικα) κατά τη διάρκεια του σεξ… Σε μια φάση μετά το πέρας της ώρας χτύπησε το τηλέφωνο που σήμανε την λήξη της συνεδρίας και επιστροφή στην αίθουσα με τις ξαπλώστρες. Άραγμα ξανά εκεί , φαγητό επειδή πείνασα και σοφτ ντρικς όσο θέλεις. Μετά τους ζήτησα να μου φέρουν υπολογιστή για να μπω στο ίντερνετ , επί τόπου στον φέρνουν άμα θέλεις στην ξαπλώστρα σου. Με λίγα λόγια βασιλιάς κάθεσαι εκεί όση ώρα θες άμα μπορείς ρίχνεις και Κανά υπνάκο ( για όσους πάνε αυθημερόν από Χονγκ Κονγκ και δεν θέλουν να πληρώσουν ξενοδοχείο). Άμα θέλεις μπορείς να πας και για δεύτερο γύρω χωρίς να ξέρω όμως την επιπλέον επιβάρυνση που θα έχεις. Η πληρωμή γίνεται αφού μπανιαριστείς , ντυθείς κατά την έξοδο στη ρεσεψιόν.


EAST SPA SAUNA
Από τις αμέσως επόμενες καλύτερες σάουνες. Αυτό που μου κέντρισε το ενδιαφέρον ήταν το show time που έχει και κέρδισε την προτίμηση μου.

Δεύτερη μέρα λοιπόν και βρέθηκα στη συγκεκριμένη σάουνα που βρίσκεται στον 6ο όροφο του ξενοδοχείου Waldo. Και εδώ διαδικασία ίδια με την Rio μέχρι όμως που φτάνεις στα αποδυτήρια εκεί ανέλαβε να με ξεντύσει γυναίκα βοηθός. Και εδώ οι εγκαταστάσεις της σάουνας σχεδόν ίδιες με αυτές της Ρίο αλλά σαφώς όχι τόσο κυριλάτες όπως της πρώτης. Το συν ότι στο χώρο της σάουνας κινούνται και οι κοπέλες που παίρνεις αργότερα για την μια ώρα μασάζ-σεξ οπότε μπορείς να πάρεις μια πρώτη γεύση για την μετέπειτα επιλογή σου. Αφού ολοκλήρωσα τον κύκλο του χαλαρώματος σε πισίνα σάουνα υδρομασάζ είχα αράξει σε μια πλαστική καρέκλα και έπινα το νεράκι μου ώσπου έρχονται και κάθονται δίπλα μου μια παρέα από τις εν λόγω κοπέλες. Ήταν ντυμένες με μια σέξι στολή που αργότερα κατάλαβα ότι για τις ανάγκες του μετέπειτα  show υποτίθεται ότι είχαν ντυθεί σέξι ναυτίνες. Όλες ήτανε κινέζες μπιμπελό ψηλές με όμορφα σωματάκια και καμπύλες παρακαλώ. Αυτή που κάθισε δίπλα μου άρχισε αμέσως να με περιεργάζεται πρώτα με τα μάτια και μετά αφού έσπασε ο πάγος (την ρώτησα άμα ξέρει αγγλικά και μου είπε λίγα τόσο πολύ ήθελε J ) άρχισε να ψάχνει τι κρύβεται κάτω από την πετσέτα μου… και το που το διαπίστωσε άρχισε πάλι ο σχολιασμός με τις άλλες τι να κάνεις με τους μικροτσουτσουνους κινέζους που κυκλοφορούν εκεί μέσα αποτελείς αξιοθέατο! Την στάμπαρα πάντως την συγκεκριμένη κορασίδα για αργότερα.
Αφού βαρέθηκα λοιπόν προχώρησα στο αμέσως επόμενο στάδιο στην αίθουσα με τις ξαπλώστρες. Αυτή τη φορά πιο μικρή αίθουσα χωρισμένη σε δύο τμήματα το καθένα με 2 σειρές από 10 ξαπλώστρες  αντικριστά η μια στην άλλη σαφώς μικρότερος χώρος και αισθανόσουν τον άλλον δίπλα σου. Εδώ αποφάσισα να κάνω ένα μασάζ ποδιών που μου πρότεινε μια βοηθός με στολή μιας και είχα περπατήσει τουλάχιστον ένα 6ωρο εκείνη τη μέρα για να δω τα αξιοθέατα του Μακάο. Πριν προλάβω να τελειώσει αυτό το μασάζ ήρθε δίπλα μου άλλη μια βοηθός και μου πρότεινε και αυτή μασάζ. Στην αρχή αρνήθηκα μου έπιασε όμως συζήτηση . Ήταν μια Ταϊλανδέζα με μητέρα Κύπρια και πατέρα Ταϊλανδέζο ήξερε καλά αγγλικά η μοναδική εκεί μέσα και τελικά ψήθηκα να μου κάνει και αυτή δεύτερο μασάζ στο καπάκι συζητώντας ταυτόχρονα. Με εντυπωσίασε πολύ ότι είχε δουλέψει σε πολλά μέρη ανά τον κόσμο και ήξερε 7 γλώσσες  παρόλο που οι γονείς της διατηρούσαν εστιατόρια στο κο σαμούι αυτή ήθελε να χαράξει την δικιά της πορεία. Αργότερα μου πρότεινε και ένα μασάζ σε ιδιαίτερο χώρο… και παρόλο που η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε και σαν εμφάνιση δεν την ακολούθησα επειδή δεν ήθελα να ανεβάσω και άλλο το κόστος αλλά και γιατί οι ταϊλανδέζες είχαν πάψει να αποτελούν φετίχ μου. Εν τέλει ήρθε η ώρα για το show. Τα φώτα χαμήλωσαν ,άρχισε να παίζει δυνατή μουσική και μπήκαν στην αίθουσα οι κοπέλες. Γύρω στις 40 όλες κινέζες και όλες όμορφες πραγματικά δεν έβρισκα καμία που να έλεγα αυτή δεν την γαμάω… Ήρθαν και στέκονταν όρθιες μπροστά στις ξαπλώστρες όλων όσων βρίσκονταν (γεμάτη) στην αίθουσα. Σε εμένα ήρθε και στάθηκε όλως τυχαίως η κινεζούλα της Σάουνας … η οποία σαν να ψιλοανγχωθηκε όταν αντιλήφθηκε ότι έπεσε σε μένα (ο μοναδικός δυτικός εκείνη την ώρα στη σάουνα). Με ένα σύνθημα όλες βρέθηκαν να τρίβονται ανά μια στους πελάτες (φυσικά μπορούσες να χουφτώσεις ελεύθερα) ξανά συνθήμα και εναλλαγή των κοπελιών κυκλικά (σαν το βόλεϊ) στους πελάτες . Κρατούσαν αυτές στα χέρια σκοινιά και τα τραβούσαν σαν διελκυστίνδα μεταξύ των αντικριστών κρεβατιών και εσύ έπρεπε όχι να τις βοηθήσεις αλλά να τραβάς τα βυζάκια τους και να τις χουφτώνεις ενώ αυτές πάλευαν να νικήσουν… ξανά εναλλαγή και μια καινούργια κοπέλα στην αγκαλιά σου αυτή τη φορά σου πετούσε το βυζί στη μούρη σου και εσύ το περιεργαζόσουν… ξανά εναλλαγή και αυτή τη φορά το πρόγραμμα περιελάμβανε ένα σύντομο τσιμπούκι… απίστευτο σαν θέαμα να βλέπεις στον ίδιο χώρο καμιά 20 κοπέλες σκυμμένες να παίρνουν πίπα ταυτόχρονα… κάπου εκεί τελείωνε το σόου και ερχόταν ή ώρα της επιλογής.
Φυσικά επέλεξα την κινέζα που είχα σταμπάρει από πριν , μετά από λίγο ήρθε και κάθισε στην αρχή και μετά ,επειδή περιμέναμε κανά μισάωρο μάλλον να αδειάσει κάποιο δωμάτιο, ξάπλωσε μαζί μου. Προσπαθούσα να την κάνω να αισθανθεί άνετα με χαΐδεμα και με λιγάκι χαβαλέ μιας και από γλώσσα επικοινωνία δεν υπήρχε. Την περιεργαζόμουν το ίδιο έκανε και αυτή. Αυτό που της έκανε εντύπωση ήταν οι τρίχες που είχα στο πρόσωπο (ελαφρώς αξύριστος και οι κινέζοι σπανοί εντελώς) Αυτό που μου έκανε εντύπωση το δέρμα της απαλό σαν μετάξι και ενώ είχε και κάποιες καμπύλες και μεγαλούτσικο στήθος κυτταρίτιδα στα πόδια και στο κωλαράκι της ούτε για πλάκα. Γενικά ήταν η πιο όμορφη ασιάτισσα που έχω δοκιμάσει ως τώρα. Σε μια φάση σηκώθηκε φόρεσε μια καμπαρτίνα με πήρε από το χέρι και με πήγε στον 7ο όροφο του ξενοδοχείου σε κανονικό δωμάτιο. Εκεί είχε ντουζάκι μαζί στο μπάνιο κρεβάτι γλείψιμο, πίπα χωρίς προφυλακτικό και σεξ (δεν είχε τόση ιεροτελεστία όσο στο Ρίο προτού φτάσεις στο πήδημα). Αφού τελείωσα μας είχε περισσέψει κάποιος χρόνος άρχισα να τις δίνω γλωσσόφιλα και αυτή να ανταποκρίνεται πολύ θερμά το όλο χαμούρεμα κράτησε πάνω από 10 λεπτά και πάνω που το εργαλείο είχε γίνει πέτρα πάλι κτύπησε το τηλέφωνο που σήμανε τη λήξη… γαμώτ… Επιστροφή στην αίθουσα άραγμα φαγητό ίντερνετ στην ξαπλώστρα και χαλάρωμα σύνολο πάνω από 4 ώρες πέρασα εκεί. Συνολικό κόστος με 2 εξτρα μασαζάκια του μισάωρου γύρω στα 190 ευρώ.

apla sas skisane , dosate peripou 1800 patacas i peripou 1850 rmb
gia kopiaste sto zhuhai , metaksy makao kai honk kong


sygnomi gia ta agglika , den exo diko mou ypologisti
oti allo thelete pm
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Welcome to China.............

 

Συνημμένα

  • ATT00001.jpg
    ATT00001.jpg
    83,3 KB · Εμφανίσεις: 114

georges21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
θα  ειμαι  hk  μαλλον  20-25  ιανουαριου  κανενας  παιχτης  εκει  ???
μενω  jordan  ...κοντα  στα  mc donalds εχει  κατι  σπιτακια  για  ξεπετα  με  100 hk$  ..εχει  συνηθως  μικρες  18-23  κινεζες  η  ταυλανδεζες  ...
αν  θημαμαι καλα  ειναι  η στο  δρομο των  mc donalds  η στον επομενο  παραλληλο  προς  τα  κατω .....
απο  αυτο  το  κτιριο  ποιο  κατω  δεξια ειναι  τα mc donalds  ......
κανενας  που το  ξερει  ????
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Τι σημαίνει στο sex141 "serves for PD" ???
 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
ela agori moy sto zhouhai , dipla sto makao ,
na kaneis 90 lepta me ola ayta pou eipes me 370 rmb
kane mou pm
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
εχουμε κανενα νεο για hong kong? θα παω σε ενα μηνα περιπου.... υπαρχει κατι εκτοσ το 141sex? κατι σε σαυνα ή μασσαζε με σεχ ?
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
blueeyes έχεις ΠΜ.
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
φεύγω επαγγελματικό ταξίδι σε Hong Kong - Macao..  τις επόμενες ημέρες... δεν έχω ξαναπάει..  ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει να προτείνει κάποιο μασαζ κλπ με φουλ περιποίηση ... κάτι σαν αυτά που περιγράφονται στις προηγούμενες σελίδες που είναι αρκετά χρόνια πίσω... έχει κάποιος συναγωνιστής πιο πρόσφατες εμπειρίες - συστάσεις ;
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
φεύγω επαγγελματικό ταξίδι σε Hong Kong - Macao..  τις επόμενες ημέρες... δεν έχω ξαναπάει..  ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει να προτείνει κάποιο μασαζ κλπ με φουλ περιποίηση ... κάτι σαν αυτά που περιγράφονται στις προηγούμενες σελίδες που είναι αρκετά χρόνια πίσω... έχει κάποιος συναγωνιστής πιο πρόσφατες εμπειρίες - συστάσεις ;

ριξε μια ματια στο παρακατω site!
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
Επιλεγείς σε ποια περιοχή σε ενδιαφέρει και μετά από κάτω επιλεγείς  τι θέλεις  ( call girl για ξενοδοχείο ) μασατζιδικα ή μπουρδελα.

Σε ποια περιοχή στο Hong kong θα μείνεις ? 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom