Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εγώ θα κερνάω μελομακάρονα και κουραμπιέδες μόνο, κατά το έθιμο.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τα τηρεις τα εθιμα απο οτι βλεπω / ετσι γιατι αλλιως θα χαθουν οι παραδοσεις μας / εγω ας πουμε οποτε εχει Χριστουγεννα παω στα στριπ και μοιραζω δωρακια στις στριπερ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Μόνο Αγιοβασίληδες δεν έχουμε ντυθεί! Και υπ'όψιν στη Ρωσία τα Χριστούγεννα γιορτάζονται στις 7 Ιαν. οπότε έχουμε διπλή ευκαιρία!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Μόνο Αγιοβασίληδες δεν έχουμε ντυθεί! Και υπ'όψιν στη Ρωσία τα Χριστούγεννα γιορτάζονται στις 7 Ιαν. οπότε έχουμε διπλή ευκαιρία!

Santa Claus coming to town :smitten: :smitten: :smitten:

Mου αρεσουν πολυ τα Χριστουγεννα γιατι ειναι οικογενεικη και ζεστη γιορτη / παντα τη γιορταζω με το στενο συγγενικο μου κυκλο δηλ. τις στριπερ  :) :) :) :)

Ωραια καπτεν θα παμε και στις 7 Ιανουαριου / μου αρεσουν τα ρωσικα εθιμα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγώ θα κερνάω μελομακάρονα και κουραμπιέδες μόνο, κατά το έθιμο.

και εγω θα σας παιζω μαλακια αν δεν σας χτυπουν φραπογαλο οι στριπερ!!!!!!!!!!το γαλα βεβαια πανω σας και η τιμη που θα ζητω θα ειναι 27,65 ευρω!!!!!!!ετσι!!!!!για να ψαχνετε ψιλα μεσα στη νυχτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
ρε Καπετάνιε? με το που θα έρθεις απο την αραπιά θα πάς στην 'πριγκήπισσα'? Δεν θα πας καθόλου στην Ανατολή που ξανάνοιξε η στην Βαβυλώνα που μόλις άνοιξε? Θα ενημερώσω το υπουργικό συμβούλιο (με ροπαλοφόρο,στούντιαν,βάσο,warhol και φυσικά τον Υπουργό) για σένα και για επίπληξη. >:(

Από πολλά σκοπεύω να περάσω... μη βαράτε!
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Αγαπητοί φίλοι δεν θα ήθελα να σας τη χαλάσω, αλλά εάν θυμάμαι καλά (γιατί το στριπτίζ το έχω κι αυτό ψιλοκόψει) το σπορ είχε τα μαύρα του τα χάλια τις χρονιάρες ημέρες : Παιδάκια που περιφέρονται σα μαλακισμένα στα μαγαζιά (γιατί οι γονείς τα άφησαν να ξενυχτήσουν στον κολλητό τους κι αφτά πήραν τους δρόμους), μαλάκες που αρχίζουν τάβλα στο μεθύσι να φωνάζουν λες και βλέπουν ΠΑΟΚ - Λάρ'σα και άλλους άσχετους. Τίποτα δεν συγκρίνεται με μία επίσκεψη ντάλα καθημερινή (τρίτη βράδυ) απρογραμμάτιστη μεν, αξέχαστη δε ......
 

Επισκέπτης
Σ'αυτό έχεις δίκιο. Απλή καθημερινή είναι η καλύτερη φάση για ωραία σκηνικά γιατί έχει λίγο και καλό κόσμο.

+1 (x 1000)

Σημερα Σαββατο, θα βγω και θα περασω χαλια εν γνωση μου..Δυστυχως δεν μπορω να κατσω μεσα ουτε ενα βραδυ..
 

noname101

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα Σαββατο, θα βγω και θα περασω χαλια εν γνωση μου..Δυστυχως δεν μπορω να κατσω μεσα ουτε ενα βραδυ..

Δυστυχως τις Παρασκευές στην καλύτερη και κυριως τα Σαββατα μαζεύεται η παρέα απ οτις υποχρεώσεις της. Τι να κάνουμε? Αποψε θα ειμαστε και εμεις εκει...3 με τους κουκους τους ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Δυστυχως τις Παρασκευές στην καλύτερη και κυριως τα Σαββατα μαζεύεται η παρέα απ οτις υποχρεώσεις της. Τι να κάνουμε? Αποψε θα ειμαστε και εμεις εκει...3 με τους κουκους τους ;)

Καλα να περασετε παιδες και μην ξεχνατε να γραφετε τις εντυπωσεις σας οποιες και αν ειναι αυτες.Εγω την τελευταια φορα που ειχα παει Princess περασα καλα αν και μερικοι λενε οτι δεν ειναι και τοσο καλα εκει.Ιδωμεν ..........
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Καλα να περασετε παιδες και μην ξεχνατε να γραφετε τις εντυπωσεις σας οποιες και αν ειναι αυτες.Εγω την τελευταια φορα που ειχα παει Princess περασα καλα αν και μερικοι λενε οτι δεν ειναι και τοσο καλα εκει.Ιδωμεν ..........

Ασ' τους να λένε Υπουργέ μου... Εμείς ξέρουμε...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ασ' τους να λένε Υπουργέ μου... Εμείς ξέρουμε...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ετσι ειναι Καπτεν / παντως την αλλη εβδομαδα θα σκασω μυτη στο Princess για να δω ιδιοις ομασι τα κοριτσια μας ...... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Εχω καιρο να παω σε κωλαδικο και αρχιζω να αισθανομαι στερητικο συνδρομο.......
 

Επισκέπτης
[quote author=Υπουργός Εχω καιρο να παω σε κωλαδικο και αρχιζω να αισθανομαι στερητικο συνδρομο.......
[/quote]

Δεν μπορει υπουργε, θα αστειευσαι, σωστα ?

Εγω ηδη εκλεισα 17 ωρες και 8 λεπτα (παλι 6.15 γυρισα χθες)και ηδη εψεισα καφεδακι για να ετοιμαστω να βγω....

 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Δεν μπορει υπουργε, θα αστειευσαι, σωστα ?

Εγω ηδη εκλεισα 17 ωρες και 8 λεπτα (παλι 6.15 γυρισα χθες)και ηδη εψεισα καφεδακι για να ετοιμαστω να βγω....

Ρε μαγκιτι τι να κανω / κωλοδουλειες μας περιμενουν το πρωι  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:/ τωρα ακριβως ετοιμαζομαι για  :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: / προς τα που θα πας να πιεις καφε σημερα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε μαγκιτι τι να κανω / κωλοδουλειες μας περιμενουν το πρωι  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:/ τωρα ακριβως ετοιμαζομαι για  :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: / προς τα που θα πας να πιεις καφε σημερα  :2funny: :2funny: :2funny:

Yπουργε μου, ολα αυτα τα χρονια που βγαινω καθε βραδυ, εχω ενα κανονα.Για να περασω καλα να μην κανω προγραμμα.Δηλαδη ετοιμαζομαι, μπαινω στο αμαξι και ενστικτωδως αποφασιζω που θα παω. Και παλι ορισμενες φορες περναω χαλια. Ομως οποτε εχω προγραμματισει κατι,σχεδον παντα περναω χαλια.... :'(
 

noname101

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Εντυπώσεις απο Σάββατο 11/11!

Πρώτη φορά στο μαγαζί ο χώρος μου φάνηκε κλάσεις ανώτερος απο των άλλων του είδους. Πιο ζεστός, ανετος και τελος πάντων σε προδιαθέτει θετικά.

Οι κοπέλες φιλικές, δεν γινονταν ενοχλητικές εκτος απο την Jessica (μια ασχημομουρα μαυρουλα) και μια Αμαλια (πρέπει να κανω λαθος το ονομα). Η Βικη και η Ευα ξανθα με κοντο μαλλακι ήταν αρκετα καλές, ειδικα η Ευα;) Ειχα μαζεψει και άλλα ονοματα αλλα αυτη την στιγμη μου διαφευγουν. Απο 4-5 χωρους που πηραμε συνολικα οι 3μας μειναμε ευχαριστημενοι!

Η κοπέλα που ξεχώριζε στο μαγαζί είναι μια ξανθια λεπτή με ωραιοτατα μπαλόνια που την ειχε ενας τύπος όλο το βράδυ. Ολο το μαγαζι ζήταγε χωρό και την χαιρόταν ενας... Θα πάω μεσοβδόμαδα οχι τιποτα αλλο, να δω αν αξιζε  που μας είχε στο περίμενε. Πάντως στον χορο που του εκανε ηταν full nude με διάφορα ωραια κολπα!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Δεν μπορει υπουργε, θα αστειευσαι, σωστα ?

Εγω ηδη εκλεισα 17 ωρες και 8 λεπτα (παλι 6.15 γυρισα χθες)και ηδη εψεισα καφεδακι για να ετοιμαστω να βγω....

Έψησες καφεδάκι πριν πας να στον ψήσουν!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δηλ.παιζεις με το μυαλο μας τωρα?τι ωραια κολπα και παπαριες μας λες?πηρες φραπε ή δεν πηρες αγορι μου!?????????τι ειδες?τιποτα δεν καταλαβες?αν ειστε εσεις αξιοι να με αντικαταστησετε εγω να παω να........
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Yπουργε μου, ολα αυτα τα χρονια που βγαινω καθε βραδυ, εχω ενα κανονα.Για να περασω καλα να μην κανω προγραμμα.Δηλαδη ετοιμαζομαι, μπαινω στο αμαξι και ενστικτωδως αποφασιζω που θα παω. Και παλι ορισμενες φορες περναω χαλια. Ομως οποτε εχω προγραμματισει κατι,σχεδον παντα περναω χαλια.... :'(

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Συμφωνω φιλε μαζι σου απολυτως.

Περιμενετε παντως συναδελφοι αναφορα και δικη μου την επομενη εβδομαδα απο Princess / θα εχω πολλα να πω  :dancing: :dancing: :dancing:
 

lautrec

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
Το princess είναι σταθερότατη αξία!!! Είχα κάπου 2 χρόνια να το επισκεφτώ και η χθεσινή μου επίσκεψη μου άφησε τις καλύτερες των εντυπώσεων..!
Ο χώρος πολύ καλός αν και ασφυκτικά γεμάτος...
Από γκόμενες αυτές που πήρα χορό ήταν η Αλεξία (ξανθία με 3αρι στητό βυζάκι, ίσως ένα από τα καλύτερα!) και η Σάντρα αρκετά μελαχρινη σαν λατίνα και πολυ καλή στο "χορό". Η Αλεξία έχει φοβερή ζήτηση αλλά η αναμονή αξίζει...... ;)
Επίσης έχει και ένα μαυράκι ονόματι Μόνικα που ήταν να το πάρω για χορό αλλά άδειασε η Αλέξια, οπότε....
Πρηξαρχίδω για χόρους είναι μια ασχημούλα μαύρη ονόματι Τζένιφερ, μακρία!

Σε γενικές γραμμές το μαγαζί ίσως να έχει τις ομορφότερες κοπέλες με αρκετές βυζοπούλες ανάμεσα τους, κάτι σπάνιο, οπότε συνίσταται για τους φαν  :boobies:.....

Και το καλύτερο απ'όλα, δε μαζεύει τις ορδές των τρέντηδων αλά gold..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom