Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Απ'ότι διαβάζω έχουμε μεταφορά του ρας εδώ...Θα περάσω για "αυτοψία".... :think:

:heavymetalbig:
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Απο οτι εχω παρατηρηση το μαγαζι εχει κλειση εδω και αρκετους μηνες
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
39
Like
7.122
Πόντοι
3.446
Απο οτι εχω παρατηρηση το μαγαζι εχει κλειση εδω και αρκετους μηνες

τελικά έκλεισε ή έχουμε μεταφορά του ρασπούτιν εδώ?? η κατερίνα η μουνάρα των πορνοταινιών του σειρηνάκη που βοσκει?
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
είναι ανοικτό...τουλάχιστον μέχρι πριν από 15 μέρες που το είχα επισκεφτεί...όταν έκλεισε το ρασπουτιν μεταφέρθηκαν εκεί οι περισσότερες σταδιακά όμως αποχώρησαν και έχει μείνει μόνο η ζακλιν αν δεν μου διαφεύγει κάποια άλλη. στα θετικά είναι ότι το 70αρι στο πριβε του ρασπούτιν έγινε 50. ο χώρος για το πριβέ πολύ πρόχειρος και σε πολλά σημεία φαίνεσαι αλλά γίνεται δουλειά αφού γίνονται τα στραβά μάτια. τώρα για το ρόστερ αντικειμενικά μέτριο
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
39
Like
7.122
Πόντοι
3.446
είναι ανοικτό...τουλάχιστον μέχρι πριν από 15 μέρες που το είχα επισκεφτεί...όταν έκλεισε το ρασπουτιν μεταφέρθηκαν εκεί οι περισσότερες σταδιακά όμως αποχώρησαν και έχει μείνει μόνο η ζακλιν αν δεν μου διαφεύγει κάποια άλλη. στα θετικά είναι ότι το 70αρι στο πριβε του ρασπούτιν έγινε 50. ο χώρος για το πριβέ πολύ πρόχειρος και σε πολλά σημεία φαίνεσαι αλλά γίνεται δουλειά αφού γίνονται τα στραβά μάτια. τώρα για το ρόστερ αντικειμενικά μέτριο

μήπως είδες την κατερίνα του σειρηνάκή??? την πορνοστάρ
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
είναι ανοικτό...τουλάχιστον μέχρι πριν από 15 μέρες που το είχα επισκεφτεί...όταν έκλεισε το ρασπουτιν μεταφέρθηκαν εκεί οι περισσότερες σταδιακά όμως αποχώρησαν και έχει μείνει μόνο η ζακλιν αν δεν μου διαφεύγει κάποια άλλη. στα θετικά είναι ότι το 70αρι στο πριβε του ρασπούτιν έγινε 50. ο χώρος για το πριβέ πολύ πρόχειρος και σε πολλά σημεία φαίνεσαι αλλά γίνεται δουλειά αφού γίνονται τα στραβά μάτια. τώρα για το ρόστερ αντικειμενικά μέτριο

Mαν, οι αντικαταστάτριες του παλιού ρόστερ είναι καλύτερες από τις παλιές ή τα ίδια?
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
δεν την είδα όσες φορές έχω πάει
το ρόστερ είναι μέτριο...δύο τρεις είναι οι αξιοπρόσεχτες αλλά καμία δεν είναι το τοπ μουνί που θα χαζέψεις.

 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
δεν την είδα όσες φορές έχω πάει
το ρόστερ είναι μέτριο...δύο τρεις είναι οι αξιοπρόσεχτες αλλά καμία δεν είναι το τοπ μουνί που θα χαζέψεις.

ευχαριστώ για την απάντηση ρε μαν
 

paraappeee34

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ψάχνω για τη Λουκία από το Rasputin. Είναι στο Princess;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom