Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Το επισκέφτηκα την Παρασκευή.Λοιπόν λέμε:
-ποτά πεντακάθαρα
-οι γκόμενες δεν σε πρήζουν για χορό.Είναι διακριτικές.Αν μία φορά αρνηθείς δεν έρχονται να σε πρήζουν συνέχεια.
-παίζουν full nude στο σόου κάποιες,όχι όλες.
-το πριβέ μόνο 35 ευρωπουλάκια κ ανλογως την γκόμεα μπορεί να διαρκέσει κ κανα 25λεπτο.
-τα γκαρσόνια ευγενικά κ διακριτικά.
-κανα-δυο γκόμενες εάν είσαι ευγενικός σου δίνουν κ τηλέφωνο για τα περαιτέρω.

ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.

Ρε φιλε σε μενα μου τα λες αυτα :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:!!!Το εχω μεσα στην καρδια μου το Princess :knockinb: :knockinb: :knockinb:Tην τελευτεια φορα που ειχα παει ειχα περασει τελεια :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:Η επομενη εξορμηση μου μαλλον θα ειναι προς τα εκει και θα ενημερωσω την κοινοτητα για το πως πεαρασα :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
αν ειναι ενας γεματουλης ψιλοτραγικος τυπος ηταν και μια φορα που ειχα παει εγω πριν εναμιση χρονο......τον ανεβαζουν και καλα στην πιστα και κανει σοου και τον ειχαν ντυσει κι ολας νομιζω με καποια στολη.....τον παναγιωτη τοκο μου θυμισε.....

Μπορει να λεμε τον ιδιο μουνιτσα δεν ξερω :- :- :- :- Παντως μην δινεις σημασια στο post μου γρηγορα στο thread με το καμακι γιατι οι συναδελφοι μου στα χωνουν συνεχεια :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Εχουμε λεπτομεριες για γκομενες (ονοματα, περιγραφη κ.τ.λ.)? Θα ηταν πολυ καλο να υπαρχουν σαν πληροφοριες? Δεν εχω παει στο μαγαζι και απο οτι καταλαβα πρεπει! Α το πριβε εκτος οτι ειναι 35ευρω τι αλλο πρεπει να ξερουμε?


αν δεν παω εγω δεν βλεπω να μαθαινετε καταστασεις και ονοματα ουτε του αγιου ποτε.....οποτε θα κανω επιδρομη συντομως οπως εκανα με babylon,ανατολη!!!!!!!!!!!τελευταια φορα ειχα παει τον μαιο του 2005 δευτερα συγκεκριμενα....ειχε το πολυ 20 ατομα μεσα και οχι περισσοτερες απο 10 γυναικες.....ηρθε στην αρχη μια ψιλομιγαδα αδυνατη ψηλη με ωραιο κωλο,αλλα κατι δεν μου αρεσε στο προσωπο και δεν την πηρα πριβε.......ειδα ομως ενα κουκλι μελαχροινο αδυνατο γυρω στο 1.70 με ισιο μαλλι μεχρι τον ωμο και μου εκανε καταπληκτικο πριβε(χωρις φραπε),αλλα εχυσα στα 4 λεπτα πανω....ηταν εκπληκτικη η κινηση της....μπορει να ειναι και αυτη η μολδαβη που λετε,αν ξερει καποιος ας μας πει!!!!!!!!!

 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
αν δεν παω εγω δεν βλεπω να μαθαινετε καταστασεις και ονοματα ουτε του αγιου ποτε.....οποτε θα κανω επιδρομη συντομως οπως εκανα με babylon,ανατολη!!!!!!!!!!!τελευταια φορα ειχα παει τον μαιο του 2005 δευτερα συγκεκριμενα....ειχε το πολυ 20 ατομα μεσα και οχι περισσοτερες απο 10 γυναικες.....ηρθε στην αρχη μια ψιλομιγαδα αδυνατη ψηλη με ωραιο κωλο,αλλα κατι δεν μου αρεσε στο προσωπο και δεν την πηρα πριβε.......ειδα ομως ενα κουκλι μελαχροινο αδυνατο γυρω στο 1.70 με ισιο μαλλι μεχρι τον ωμο και μου εκανε καταπληκτικο πριβε(χωρις φραπε),αλλα εχυσα στα 4 λεπτα πανω....ηταν εκπληκτικη η κινηση της....μπορει να ειναι και αυτη η μολδαβη που λετε,αν ξερει καποιος ας μας πει!!!!!!!!!

Που σου εισαι ρε αρχηγε της  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  Περιμενουμε τις λιστες του .......  Σιντλερ. Απο το Μαιο του 2005 εχεις να πας ρε συ ???? Θα πρεπει νε σε ραινουν με ροδοπεταλα oποτε πας εκει :dancing: :dancing: :dancing:Παει ο αχρηγος της φραπας στο Princess!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Γαμαζί χωρίς ρεπορτάζ Βάσου δε νοείται!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Γαμαζί χωρίς ρεπορτάζ Βάσου δε νοείται!

ετσι,ετσι θα τις ξετρυπωσω ολες τις ρουφιανες και θα παρω και τις ταυτοτητες τους,διαβατηρια,καρτες παραμονης,αδειες εργασιας.....θα τις βγαλω φωτοτυπια και θα κανω αρχειο δικο μου σε ντοσιε και μετα απο 5-6 χρονια θα το πουλησω στον alexx εναντι πολλων χιλιαδων ευρω σαν αντικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χχχεεεεεεεεεεεεεεεε
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Και καμμιά κυλότα να πάρεις θα πρότεινα! Αλήθεια έχεις καταφέρει να παντελονιάσεις κανένα τέτοιο τρόπαιο;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Επανέρχομαι στο θέμα του PRINCESS:μια γκόμενα κατά τη διάρκεια του σόου είχε τόσο μεγάλη ρώγα που κρέμαγε άνετα το σουτιέν της,χωρίς σε καμία περίπτωση να πέφτει,από αυτή(τη ρώγα εννοώ)
:crazy: :crazy: :crazy:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Επανέρχομαι στο θέμα του PRINCESS:μια γκόμενα κατά τη διάρκεια του σόου είχε τόσο μεγάλη ρώγα που κρέμαγε άνετα το σουτιέν της,χωρίς σε καμία περίπτωση να πέφτει,από αυτή(τη ρώγα εννοώ)
:crazy: :crazy: :crazy:

Ναι ναι το θυμάμαι κι εγώ!!! Ποιά ήταν όμως...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Δεν συγκρατώ ονόματα.Πάντως είναι η μοναδική που το έκανε αυτό.Είχε απίστευτη ρώγα.Σαν φελός ήταν στο πάχος.
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Οσοι ειναι φορτομενοι και θελουν μια θεα διπλα τους(και μονο αυτο ;))ΝΙΚΟΛ...οσοι θελουν συνδιασμο καλου χορου και ωραιας γκομενας εχει 2-3..θα τις δειτε....οσοι θελουν φραπε ας πανε καπου αλλου
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Οσοι ειναι φορτομενοι και θελουν μια θεα διπλα τους(και μονο αυτο ;))ΝΙΚΟΛ...οσοι θελουν συνδιασμο καλου χορου και ωραιας γκομενας εχει 2-3..θα τις δειτε....οσοι θελουν φραπε ας πανε καπου αλλου


Η Νικόλ είναι το ρωσσιδάκι με το κοντό-ξανθό μαλλί που είναι κοντά 2 μέτρα;
 
OP
OP
R

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
οχι.η νικολ ειναι μια μελαχροινη με πρασινο ματι και τελειο σωμα.το καλυτερο μωρο εκει,αλλα τσαμπα λεφτα.ουτε χωρο ουτε τιλεφωνο
 

Επισκέπτης
οχι.η νικολ ειναι μια μελαχροινη με πρασινο ματι και τελειο σωμα.το καλυτερο μωρο εκει,αλλα τσαμπα λεφτα.ουτε χωρο ουτε τιλεφωνο

Παλια ενα μελος του site εγραψε κατι που μου αρεσε πολυ. Το υιοθετησα και οταν με πλησιαζει "μονο για παρεα" καποια Νικολ, της λεω "εγω βαζω τον πουτσο μου και τα λεφτα μου.Εσυ εκτος απο το μουνι σου, τι αλλο βαζεις ?" Σιγουρα το πιανει το υπονοουμενο.. :jerking: :jerking: :jerking:
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
O vasos είναι ο Σόλιντ του φραπέ: γίνεται της π.... γύρω, κι αυτός γράφει στο μπλοκάκι του!...  ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
O vasos είναι ο Σόλιντ του φραπέ: γίνεται της π.... γύρω, κι αυτός γράφει στο μπλοκάκι του!...  ;)

μονο που μαζι με τις φραπεδιαρες γραφω ο μαλακας και τι πρεπει να ψωνισω απο τον μαναβη την αλλη μερα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

noname101

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
O vasos είναι ο Σόλιντ του φραπέ: γίνεται της π.... γύρω, κι αυτός γράφει στο μπλοκάκι του!...  ;)

θεϊκο! Ε τσάμπα εχει τον τίτλο του Ειδήμων? Απο που θα μαθαίναμε εμεις οι μικροι αλλιως?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Να κρατάτε κι εσείς σημειώσεις όταν διαβάζετε Βάσο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom