Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
warhol μην στεναχωριεσαι  :'( :'( :'( / θα σου κανει και σενα ο Αϊ Βασιλης δωρακι αυτες τις ημερες  :dancing: :dancing: :dancing: / κανε λιγο υπομονη ........ / παρεπιπτοντως : ωραιες γειτονισες εχεις .......
 

Επισκέπτης
το ξερω!!αλλα και αυτες εχουν ωραιο γειτονα!!εμενα!!χαχαχα!!γι αυτο οποτε θελουν κατι τις φροντιζω!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Θα κανονισουμε ολη η ομαδα μαζι εξορμηση σε πολιτιστικο κεντρο συντομα και τοτε θα δεις φροντιδα που θα πεσει αμφοτερα  :boobies: :boobies: :boobies: / φροντιδα και προδερμ  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Παίδες καλησπέρα. Σας παρακολουθώ πολύ καιρό ως αναγνώστης και αποφάσισα να συμμετάσχω και εγώ στην παρέα σας. Λοιπόν στο θέμα μας τώρα. Επισκέφτηκα χθες το εν λόγω μαγαζί για πολλοστή φορά και αποφάσισα να μοιραστώ τις εντυπώσεις μου μαζί σας. Για μένα χωρίς να έχω πάει σε πολλά τέτοια μαγαζιά είναι το καλύτερο. Από προσωπικές εμπειρίες και μόνο οι χοροί είναι εξαιρετικοί ειδικά αν πετύχεις σε συγκεκριμένες. Δεν θα ήθελα να αναφερθώ σε ονόματα παρά μόνο σε αυτά που έχω κάνει ο ίδιος. Από χορό παίρνω πάντα πριβέ και τις πιο πολλές φορές μία ανά επίσκεψη. Από απλά χουφτώματα μέχρι γλωσσόφιλα , γλυφομούνι και δάχτυλο στην μπροστινή και την πίσω τρύπα. Χθες κατάφερα να πάρω το τηλέφωνο μιας κοπέλας από εκεί, αλλά δυστυχώς δεν απαντά σήμερα που μου είπε να την πάρω. Αυτά για πρώτη φορά και συγνώμη που δεν αναφέρω ονόματα, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος. Πάντως επειδή το έχω επισκεφτεί πολλές φορές μπορώ να πω ότι οι περισσότερες στον πριβέ χορό που στοιχίζει 40? τώρα πια κάνουν τα ίδια που ανέφερα και διάφορα αλλά, αλλά ποτέ φραπέ, μόνο να στην παίζει πάνω από το παντελόνι αν και φίλοι από την παρέα μου έχουν πει για χέρι μέσα από το παντελόνι. Επειδή όμως όπως είπα θέλω να αναφέρομαι σε σίγουρα πράγματα και όχι σε τυχόν ιστορίες για αγρίους για αυτό δεν τα αναφέρω και με βεβαιότητα. Σόρρυ για το μακροσκελές μήνυμα.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Για να ρεφαρω τη χαμενη βραδια λογω Εροτικα ηρθα με τις μπαντες στο Princess και βεβαιως περασα καυλα  :dancing: :dancing: :dancing: / με οποια εχω παρει χορο εκει καυλωνω τρελα  :crazy: :crazy: :crazy: / η ντιβα βεβαιως του μαγαζιου ειναι η Αλεξια με τρελα βυζονια και με την οποια δεν εχω παρει ακομα χορο  :headbang: :headbang: :headbang: / το μονο σπαστικο του μαγαζιου ειναι ο "μαγος" που τον ειχα φαει στη μαπα τοσα χρονια στις Μουσες αν και εχτες εκανε κατι καλο .........   
 

srtert

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά την Παρασκευή πήγα Πρινσεες . Πήρα την καταπληκτική Έυα Μολδαβή 26 χρ.  μένει Καλαμάκι που την ήξερα από παλιά . Παρότι έχει παχύνει λίγο έκανε καταπληκτικό χορό. Μετά πήρα ένα Ρωσιδάκι ονόματι Κατερίνα. Όποιος πάει στο συγκεκριμένο μαγαζί ασ της πάρει για χορό αξίζει
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Εκτός προγράμματος χτεσινοβραδυνή επίσκεψη στο Princess. Καλά κομμάτια:
Αλέξια από Ρωσία, ξανθιά, κορμί θανατηφόρο, βυζάρες, χορός άλφα (σε φίλο μου, εγώ δε δοκίμασα... ακόμα!)
Κορίνα από Μολδαβία, μελαχρινή, λεπτή, πράσινα (;) μάτια, τεράστιες ρώγες, τρελλός καυλωτικός χορός. Συνιστάται.
Ροζίτα από Μολδαβία, καστανή, λεπτή, καλό βυζί, καλός χορός.
Ροξάννα, μελαχρινή, πολύ μακρύ μαλλί, δεν την δοκίμασα αλλα είχε φοβερό βυζί.

Αυτά μέχρι νεωτέρας...

 

Επισκέπτης
Cpt....μονο "χουρο-πουτο" ειχε το μενου εχθες ?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Εκτός προγράμματος χτεσινοβραδυνή επίσκεψη στο Princess. Καλά κομμάτια:
Αλέξια από Ρωσία, ξανθιά, κορμί θανατηφόρο, βυζάρες, χορός άλφα (σε φίλο μου, εγώ δε δοκίμασα... ακόμα!)

Ροξάννα, μελαχρινή, πολύ μακρύ μαλλί, δεν την δοκίμασα αλλα είχε φοβερό βυζί.

Αυτά μέχρι νεωτέρας...

Κάπταιν  αυτές  θα  τις  δοκιμάσεις  σε ... προγραμματισμένη  επίσκεψη;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Υπουργέ  μου τα  σέβη  μου. Με  την  ευκαιρία,  κορυφαίο  το  post  σου σε άλλο  thread,  σχετικό  με  τα  στριπτηζάδικα  βέβαια!!!!!!!!!!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Υπουργέ  μου τα  σέβη  μου. Με  την  ευκαιρία,  κορυφαίο  το  post  σου σε άλλο  thread,  σχετικό  με  τα  στριπτηζάδικα  βέβαια!!!!!!!!!!!!!
Ασε σημερα εχω  εμπνευση / ειναι και ο καιρος μουντος και ειμαι πολυ μελαγχολικος σημερα .... / ετσι μου ερχεται να παω στο Princess να μου κανουν παρεα τα κοριτσια αλλα εχει 24Ευρω ο διπλος χορος χεχεχεχεχεχε 
 

Επισκέπτης
Υπουργέ σε χαιρετώ και κατεθέτω τα σέβη μου ως νέος στο site και οχι στο μαγαζί. Μια ερώτηση μόνο. Ποιες προτιμάς για χορό?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ασε σημερα εχω  εμπνευση / ειναι και ο καιρος μουντος και ειμαι πολυ μελαγχολικος σημερα .... / ετσι μου ερχεται να παω στο Princess να μου κανουν παρεα τα κοριτσια αλλα εχει 24Ευρω ο διπλος χορος χεχεχεχεχεχε 

Ναι,  αλλά  το  μαγαζί  είναι  εγγύηση  σε  χορούς
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Υπουργέ σε χαιρετώ και κατεθέτω τα σέβη μου ως νέος στο site και οχι στο μαγαζί. Μια ερώτηση μόνο. Ποιες προτιμάς για χορό?
Παρε Σοφια και δεν θα χασεις / Κορινα επισης πολυ καυλετο / καλα μην νομιζεις οτι ειμαι και κανενας ειδημονας και τα ξερω ολα / παντως πιστευω οτι σχεδον ολες εκει μεσα κανουν καλους χορους / ακομα και με την Αλεξια - τη μουναρα του μαγαζιου να πας θα περασεις καλα ..... / ειχα παρει χορο και με  μια Αλινα - πολυ καλη αλλα την τελευταια φορα δεν την ειδα ....
 

Επισκέπτης
Την Σοφία την έχω δοκιμάσει. Τρομερό χορό αλλά 40 κιλά γυναίκα. Την Αλεξία την έχω μπανίσει αλλά δεν την έχω πάρει ποτέ. Την Κορίνα δεν την ξέρω...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Την Σοφία την έχω δοκιμάσει. Τρομερό χορό αλλά 40 κιλά γυναίκα. Την Αλεξία την έχω μπανίσει αλλά δεν την έχω πάρει ποτέ. Την Κορίνα δεν την ξέρω...

Την Κορίνα να τη μάθεις και την Αλεξία να την πάρεις... δε θα χάσεις!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Cpt....μονο "χουρο-πουτο" ειχε το μενου εχθες ?

Δεν πήρα πριβέ (40?) για να ξέρω... πάντως η Κορίνα άφηνε υποσχέσεις για καλή περιποίηση, όπως και η Αλέξια, αν κρίνουμε από τον απλό χορό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom