Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 83 29,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 32 11,3%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 110 38,9%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 22 7,8%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 7,4%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,6%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 20 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    283

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
ρε ανθρωπακι....τα νευρα απο την πραγματικη ζωη (που μαλλον δεν εχεις) τα χαλαρωνεις πισω απο ενα πισι;;;
ποσο καμμενος μαλακας εισαι...
τελικα μαλακια μου που σε κραζω...
μονο για να σε λυπαμαι αξιζεις...ξεσπας στα πληκτρα απο τα νευρα στη δουλεια σου και απο την καταπιεση και την σφαλιαρα που τρως;;;;
εισαι πραγματι αξιολυπητος....
συγνωμη ειλικρινα για οτι σου εχω πει μεχρι τωρα....

Φίλε αρχιδό-Χρηστίδη πραγματικά το ειλικρινές ενδιαφέρον σου με συγκινεί...Είσαι ένας πραγματικός φίλος...όπως κάθε γαύρος, είσαι και ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε μαγκες καθομαστε και τσακωνομαστε για το πεναλτι
οταν ο ενας λεει ''κατι αισθανθηκα'΄'
και αλλος ''αν δεν ηταν πεναλτι δεν αξιζαμε τη νικη''
ΤΕΛΟΣ
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
sport fm ακροατης τωρα
ο αρης ευνοηθηκε σκανδαλοδως γιατι δεν πηρε κοκκινη ο χαβιτο απο το εμφανες πεναλτι οσο και να μη θελετε να μαθετε ποδοσφαιρο χαχαχαχαχαχαχαχα
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Άσχετο: φίλε nikos278 το μωρό που έχεις βάλει, είναι άπαιχτο!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ευχαριστω ειναι για τους λατρεις των κινεχικων ''προιοντων''
 

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Στενοχωριεμαι που ο Παναθηναικος πηρε τη νικη με αυτον τον τροπο. Απο την αλλη παλι οχι και να μιλανε οι γαυροι για διαιτησια ρε πουστη μου παει πολυ... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αυτο το πεναλτυ ηταν πουστια που δοθηκε...αλλα καντε κουραγιο γαυρακια...εχουμε αλλα 99 τουλαχιστον για να ρεφαρουμε τις πουστιες σας....ή αν προτιματε 12 χρονια συνεχως πουτσα.... :pipa1: :pipa2: :fuck1: :fuck1:
Τον χορο της πουστιας εσεις τον ξεκινησατε....χορευτε τωρα κλαψομουνηδες να μαθετε τι εστι βερικοκο το αειθαλες.!!!
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Ρε  παιδια  δεν ηταν  πεναλτυ......απλα  δεν   βγαινεις  κε Μαρινακη  να  κανεις  εμπρηστικες  δηλωσεις απο την στιγμη  που  εχεις  ακομα  Προεδρο  εναν  ανθρωπο  που  εστησε  αυτο το  παρασκηνιο  !  Απλα  αυτοαναιρεισαι !
 

Επισκέπτης
Στενοχωριεμαι που ο Παναθηναικος πηρε τη νικη με αυτον τον τροπο. Απο την αλλη παλι οχι και να μιλανε οι γαυροι για διαιτησια ρε πουστη μου παει πολυ... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αυτο το πεναλτυ ηταν πουστια που δοθηκε...αλλα καντε κουραγιο γαυρακια...εχουμε αλλα 99 τουλαχιστον για να ρεφαρουμε τις πουστιες σας....ή αν προτιματε 12 χρονια συνεχως πουτσα.... :pipa1: :pipa2: :fuck1: :fuck1:
Τον χορο της πουστιας εσεις τον ξεκινησατε....χορευτε τωρα κλαψομουνηδες να μαθετε τι εστι βερικοκο το αειθαλες.!!!
ποιος κλαιει βρε μαλακα???
Υ.Γ τα χυσια του μητρογλου & του εγγλεζου ξεραθηκαν & πεφτουν σαν πυτιριδα..
περιμενε λιγο & σε φλομωσω με νεα..
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
καλα ρε μαγκα εσυ ετσι να το βλεπεις μπακαλιστικα
αλλα τοσο μυαλο εχεις ετσι θα το βλεπεις
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Δύο είναι οι γραφικοί του forum...Ο Χρηστίδης-αρχίδης και ο pleasuregiver (δίνει πολύ pleasure με την κωλάρα του)....Προσέξτε πόστα posts έχουν (και ο Χρηστίδης ίδιο αριθμό με τον: δίνω-ευχαρίστηση-με-τον-κώλο-μου έχει, απλά του διέγραψαν τον λογαριασμό και το κοντέρ μηδένισε), για να καταλάβετε που περνάνε τη ζωή τους όλη μέρα...

Είπαμε, είστε οι καλύτεροι φίλοι του ανθρώπου, γι'αυτό....keep walking!
 

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Δύο είναι οι γραφικοί του forum...Ο Χρηστίδης-αρχίδης και ο pleasuregiver (δίνει πολύ pleasure με την κωλάρα του)....Προσέξτε πόστα posts έχουν (και ο Χρηστίδης ίδιο αριθμό με τον: δίνω-ευχαρίστηση-με-τον-κώλο-μου έχει, απλά του διέγραψαν τον λογαριασμό και το κοντέρ μηδένισε), για να καταλάβετε που περνάνε τη ζωή τους όλη μέρα...

Είπαμε, είστε οι καλύτεροι φίλοι του ανθρώπου, γι'αυτό....keep walking!

Εγω παντως το εσβησα το μηνυμα μου...στοχος μου δεν ειναι να πλακωνομαι με κανεναν ουτε εμμεσα ουτε αμμεσα...αλλα ρε γαμοτω δεν εχω δει (εγω τουλαχιστον) γαυρο να παραδεχεται ολα αυτα που τοσα χρονια εχει η ομαδα του πειραια καταφερει ... :knockinb:Να γαμησει τον Βασιλια ολων των σπορ στην Ελλαδα (βλεπε ποδοσφαιρο), και τοσα χρονια χρονια που ο Παναθηναικος και οι αλλες ομαδες αδικουνταν διαιτητικα, αυτοι σφυριζαν αδιαφορα....τωρα λοιπον εχουν μουτρα και μιλανε..ε πως να μη τα παρεις στο κρανιο δηλαδη !!!.
Και οχι μονο αυτο αλλα επικαλουνται και καθαρση...που 1 στο 1.000.000 αν παρουσιαστουν μονο τα μισα απο ολα τα ακοπα πλανα απο τα καναλια, θα πρεπει να του αφαιρεθουν τα μισα πρωταθληματα. Δηλαδη αν καποιος επικαλειται τη Δικαιοσυνη, δεν θα πρεπει να εξαιρει ο ιδιος τον εαυτο του, αλλα μαλλον να μπαινει μπροστα για να αποδειξει την αθωοτητα του..
Αλλα δεν θα το κανει ποτε ο Γαυρος...τυχαιο... ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ !!!! :think: :think: :think: :think:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ρε  παιδια  δεν ηταν  πεναλτυ......απλα  δεν  βγαινεις  κε Μαρινακη  να  κανεις  εμπρηστικες  δηλωσεις απο την στιγμη  που  εχεις  ακομα  Προεδρο  εναν  ανθρωπο  που  εστησε  αυτο το  παρασκηνιο  !  Απλα  αυτοαναιρεισαι !

  ο μαρινακης γι αυτο εκανε τις δηλωσεις
  γι αυτο πηρε τοσους παικτες και εδωσε ενα τσουβαλι λεφτα
  γιατι εχει και ενα στρατο να συντηρησει απο πισω του που ηθελε ηχηρες μεταγραφες

  Το θεμα εμεις τι κανουμε;
  Φτιαχνουμε ομαδα ή οχι;
  Εχουμε ή οχι;
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Εγω παντως το εσβησα το μηνυμα μου...στοχος μου δεν ειναι να πλακωνομαι με κανεναν ουτε εμμεσα ουτε αμμεσα...αλλα ρε γαμοτω δεν εχω δει (εγω τουλαχιστον) γαυρο να παραδεχεται ολα αυτα που τοσα χρονια εχει η ομαδα του πειραια καταφερει ... :knockinb:Να γαμησει τον Βασιλια ολων των σπορ στην Ελλαδα (βλεπε ποδοσφαιρο), και τοσα χρονια χρονια που ο Παναθηναικος και οι αλλες ομαδες αδικουνταν διαιτητικα, αυτοι σφυριζαν αδιαφορα....τωρα λοιπον εχουν μουτρα και μιλανε..ε πως να μη τα παρεις στο κρανιο δηλαδη !!!.
Και οχι μονο αυτο αλλα επικαλουνται και καθαρση...που 1 στο 1.000.000 αν παρουσιαστουν μονο τα μισα απο ολα τα ακοπα πλανα απο τα καναλια, θα πρεπει να του αφαιρεθουν τα μισα πρωταθληματα. Δηλαδη αν καποιος επικαλειται τη Δικαιοσυνη, δεν θα πρεπει να εξαιρει ο ιδιος τον εαυτο του, αλλα μαλλον να μπαινει μπροστα για να αποδειξει την αθωοτητα του..
Αλλα δεν θα το κανει ποτε ο Γαυρος...τυχαιο... ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ !!!! :think: :think: :think: :think:
αυτη μαγκα μου ειναι η καραμελα που χρησημοποιητε για να τη βγαλετε λαδι απο οποιοδηποτε σφυριγμα κτλπ κτλπ
και αν σου πω εγω ολα αυτα που λες οτι εχεις δικιο τι θα γινει?
εσυ το σβησες δε το σβησες δεν εγινε κατι
να συζητησω με εναν ανθρωπο που εχει ως επιχειρημα οτι πηραμε ενα πεναλτι και μας χρωστανε αλλα 99
εμεσως πλην σαφως
αστο ρε μαγκα τα ρεστα δικα σου
καληνυχτα
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
μονο τα μισα απο ολα τα ακοπα πλανα απο τα καναλια, θα πρεπει να του αφαιρεθουν τα μισα πρωταθληματα.

Ακυρος....
Μπορει ο Γαυρος να ειναι οτι ειναι,αλλα οπως λες αυτα τα μισα τα πηρε γιατι οντως ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ στην Ελλαδα
Δεν τα αξιζε ολα και τα 12 τοσα, σιγουρα,αλλα τα μισα ηταν ΠΑΝΑΞΙΑ....
Το μπουρδελο μας που ηταν τοτε;

Ακομα ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα,η καλυτερα "στημενη"..
Με το γηπεδο -εδρα της,με τις ακαδημιες της,με τις καλυτερες μεταγραφες,με καλο προπονητη,με νοοτροπια και ψυχη νικητη-
πρωταθλητη...

Που ειναι κουτσος;
Θα στρωσει....


  Τα δικα μας με νοιαζουν και μονο
  Πηραμε το νταμπλ περσυ,και αντι να θετουμε βασεις για το μελλον,αρχισαμε την φαγωμαρα
  Φυγε Πατερα,ελα Κωνσταντοπουλε,ξαναφυγε εσυ,ελα εσυ,πουλαω-οχι δεν πουλαω ο Τζιγγερ,Γιαννακοπουλοι-λαγοι
  Μεταγραφες εκτος του Γκοβου...αρχιδια
 
  Βλεπεις μελλον;
  Προβλεπεις κατι διαφορετικο;

  Και εαν ειδες και τον αγωνα Μπιλμπαο- Ατλ.Μαδριτης θα ηθελες τον ΠΑΟ να παιζει σαν δεκαπεμπτη Μπιμπαο;

  Ασε τους γαυρους στην τρελλα τους και ας δουμε τι μπορουμε να κανουμε με το μπουρδελλο μας
 

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
αυτη μαγκα μου ειναι η καραμελα που χρησημοποιητε για να τη βγαλετε λαδι απο οποιοδηποτε σφυριγμα κτλπ κτλπ
και αν σου πω εγω ολα αυτα που λες οτι εχεις δικιο τι θα γινει?
εσυ το σβησες δε το σβησες δεν εγινε κατι
να συζητησω με εναν ανθρωπο που εχει ως επιχειρημα οτι πηραμε ενα πεναλτι και μας χρωστανε αλλα 99
εμεσως πλην σαφως
αστο ρε μαγκα τα ρεστα δικα σου
καληνυχτα

Κανεις λαθος αρχηγε μου...ουτε εγω συμφωνω με τα πουστικα σφυριγματα αυτο αλλωστε προσπαθω να πω. Ισως ομως θα επρεπε και ο Γαυρος να μπει για 1 εστω φορα στη θεση του θυματος (απο θυτης που ειναι τοσα χρονια), για να καταλαβει πως νοιωθει και ο αλλος. Και προσωπικα οταν η δικη μου η ομαδα παιρνει πεναλτυ κατ ' αυτον τον τροπο...δεν τη γουσταρω καθολου τη φαση.
Να ξερεις ενα πραγμα μονο...οταν ζητας 50-50, θα πρεπει να ξεχασεις αυτα που τοσα χρονια εμαθες....αλλο 90-10 που σε επαιζαν οι διαιτητες που ετρεμαν μεσα στο Καραισκακη,  και αλλο 50-50 που εκει θα ξεγυμνωθεις (οπως και εγινε περυσι) και για αυτο το λογο εμεινες εξω απο ολα...
Παιρνε νικες αν εισαι μαγκας με το τσαμπουκα σου...
Οσον αφορα την ευχη σου για καληνυχτα...ευχαριστω και ανταποδιδω.
 

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Ακυρος....
Μπορει ο Γαυρος να ειναι οτι ειναι,αλλα οπως λες αυτα τα μισα τα πηρε γιατι οντως ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ στην Ελλαδα
Δεν τα αξιζε ολα και τα 12 τοσα, σιγουρα,αλλα τα μισα ηταν ΠΑΝΑΞΙΑ....
Το μπουρδελο μας που ηταν τοτε;

Ακομα ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα,η καλυτερα "στημενη"..
Με το γηπεδο -εδρα της,με τις ακαδημιες της,με τις καλυτερες μεταγραφες,με καλο προπονητη,με νοοτροπια και ψυχη νικητη-
πρωταθλητη...

Που ειναι κουτσος;
Θα στρωσει....


  Τα δικα μας με νοιαζουν και μονο
  Πηραμε το νταμπλ περσυ,και αντι να θετουμε βασεις για το μελλον,αρχισαμε την φαγωμαρα
  Φυγε Πατερα,ελα Κωνσταντοπουλε,ξαναφυγε εσυ,ελα εσυ,πουλαω-οχι δεν πουλαω ο Τζιγγερ,Γιαννακοπουλοι-λαγοι
  Μεταγραφες εκτος του Γκοβου...αρχιδια
 
  Βλεπεις μελλον;
  Προβλεπεις κατι διαφορετικο;

  Και εαν ειδες και τον αγωνα Μπιλμπαο- Ατλ.Μαδριτης θα ηθελες τον ΠΑΟ να παιζει σαν δεκαπεμπτη Μπιμπαο;

  Ασε τους γαυρους στην τρελλα τους και ας δουμε τι μπορουμε να κανουμε με το μπουρδελλο μας

Σωστα μιλας...ειναι αληθεια οτι ο Γαυρος εκμεταλευτηκε τη δικη μας ανικανοτητα να διεκδικησουμε  κουπα στα ισια και τα καταφερε οντως...Τα μισα ειναι ακυρα ως πρωταθληματα, και καποια αλλα τα κερδισε οντως επαξια.
Οσον αφορα σε εμας...αυτη τη κατασταση στο εσωτερικο της Διοικησης δε μπορουμε να την αλλαξουμε γιατι αλλοι κινουν τα νηματα. Σιγουρα δε μου αρεσει αλλα ειμαι καπου πεπεισμενος οτι ολοι αυτοι μαγκες καπου πισω απο την πλατη μας τα πινουν και γλεντανε στην υγεια του μαλακα.. (εσενα, εμενα και ολων οσων νοιαζονται).
Ανεξαρτητα απο αυτο, εγω σημερα καταλαβα οτι με μια τετοια εμφανιση κοντρα στον Αρη δεν εχω κανενα λογο να ειμαι περηφανο για αυτο το χτικοιο που λεγεται Παναθηναικος, και αλοιμονο μας αν παρουσιαστουμε ετσθ στη Μπαρτσελονα...τη γαμησαμε κανονικα...
Με ρωτας αν προβλεπω κατι διαφορετικο...ναι προβλεπω φετος οτι ο Γαυρος θα το σηκωσει, γιατι εμεις ειμαστε μαλακες και θα τα χασουμε ολα μεσα απο τα χερια μας.
Οταν κανεις γκελα με τη Ξανθη ....αστα γαματα. Η καλη μερα απο το πρωι φαινεται και το πρωι του Παναθηναιοκου ηταν μουντο...μακαρι να βγω λαθος, δε συμπαρασυρομαι απο θετικα αποτελεσματα. Οταν δε μπορεις (περυσι) να νικησεις το ζομπι το Γαυρο, και η ΑΕΚ του πεταει 2 στο τηγανι μεσα...τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου. !!!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Σωστα μιλας...ειναι αληθεια οτι ο Γαυρος εκμεταλευτηκε τη δικη μας ανικανοτητα να διεκδικησουμε  κουπα στα ισια και τα καταφερε οντως...Τα μισα ειναι ακυρα ως πρωταθληματα, και καποια αλλα τα κερδισε οντως επαξια.
Οσον αφορα σε εμας...αυτη τη κατασταση στο εσωτερικο της Διοικησης δε μπορουμε να την αλλαξουμε γιατι αλλοι κινουν τα νηματα. Σιγουρα δε μου αρεσει αλλα ειμαι καπου πεπεισμενος οτι ολοι αυτοι μαγκες καπου πισω απο την πλατη μας τα πινουν και γλεντανε στην υγεια του μαλακα.. (εσενα, εμενα και ολων οσων νοιαζονται).
Ανεξαρτητα απο αυτο, εγω σημερα καταλαβα οτι με μια τετοια εμφανιση κοντρα στον Αρη δεν εχω κανενα λογο να ειμαι περηφανο για αυτο το χτικοιο που λεγεται Παναθηναικος, και αλοιμονο μας αν παρουσιαστουμε ετσθ στη Μπαρτσελονα...τη γαμησαμε κανονικα...
Με ρωτας αν προβλεπω κατι διαφορετικο...ναι προβλεπω φετος οτι ο Γαυρος θα το σηκωσει, γιατι εμεις ειμαστε μαλακες και θα τα χασουμε ολα μεσα απο τα χερια μας.
Οταν κανεις γκελα με τη Ξανθη ....αστα γαματα. Η καλη μερα απο το πρωι φαινεται και το πρωι του Παναθηναιοκου ηταν μουντο...μακαρι να βγω λαθος, δε συμπαρασυρομαι απο θετικα αποτελεσματα. Οταν δε μπορεις (περυσι) να νικησεις το ζομπι το Γαυρο, και η ΑΕΚ του πεταει 2 στο τηγανι μεσα...τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου. !!!

  Τωρα μιλας καλα,για τα καθ'υμων
  Ειδομεν για την συνεχεια
 

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
  Τωρα μιλας καλα,για τα καθ'υμων
  Ειδομεν για την συνεχεια

Ευχομαι ο Νιοπλιας ν αμην ξαναβαλει αριτσερο μπακ το Βυντρα...γιατι τοτε θα σπασουμε το ...ρεκορ θα φαμε 8. :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Αντε να περασεις τον Πουγιολ με αλχημειες...
Ο Μεσι θα εχει σκυλιασει με το Τζορβα που του εκλεισε το σπιτι στο παιχνιδι με την Αργεντινη...ω ρε πουστη μου πολυ Χιτσκοκικο το σεναριο...
Και με 80.οοο και πλεον τρελλους να φωναζουν...εκτος και αν κανουμε οτι εκανε η Ρουμπιν-Καζαν περυσι (ναι ξερω μια φορα ειναι του Αη Γιαννιου...η ισως και 2)... :uglystupid:
Οπως λες και εσυ...ειδωμεν !!! :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom