Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 84 29,5%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 32 11,2%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 110 38,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 23 8,1%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 7,4%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,6%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 20 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285

paravatis

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
319
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
επειδη ειμαι φολα αρειανος και η μονη ελληνικη ομαδα που εκτιμω μετα τον αρη ειναι ο παο ρωτω τους υγιεις σκεπτομενους αν το πεναλντυ ηταν η οχι? :think:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
επειδη ειμαι φολα αρειανος και η μονη ελληνικη ομαδα που εκτιμω μετα τον αρη ειναι ο παο ρωτω τους υγιεις σκεπτομενους αν το πεναλντυ ηταν η οχι? :think:

καλά, μαλάκας είσαι; βάζελος είμαι, αλλά αυτό ούτε στο μπάσκετ δεν σφυρίζεται
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Σας πήρε χαμπάρι η Μπαρτσελόνα. :2funny: :2funny: :2funny:

daloukas-barca.jpg


2 ώρες και δεν το έχουν πειράξει.
Γιατί άλλωστε;; Το άρθρο είναι ακριβέστατο!!! :dancing: :dancing:
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Αν και δεν διαβαζω Ντερμπι, το πρωτοσελιδο με εκφραζει απολυτα...
 

Συνημμένα

  • Image.ashx.jpg
    Image.ashx.jpg
    300,6 KB · Εμφανίσεις: 10

gazofonix1980

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
  Ευτυχως μονο εσενα

ρε φίλε το να μας λες ότι η "παντοκρατορία" του γαύρου δεν ήταν μούφα δεν στέκει όπως και να το δεις ... σίγουρα δεν ήταν όλα κλεμμένα αλλά η ιστορία θα ήταν πολύ διαφορετικά αν το άφηνε στο 50-50 .... εγώ δεν γουστάρω αβάντα στην ομάδα μου αλλά να ξέρεις ότι υπάρχουν βάζελοι που θα ήθελαν τρελλά τελευταία αγωνιστική ματς παναθηναϊκός ολυμπιακός να κρίνει τον πρωταθλητή και να το πάρει ο βάζελος 1-0 με πέτσινο πέναλτι ... για να το θέλουν κάποιοι τόσο πολύ (για 1 φορά) κάτι λέει..
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ρε φίλε το να μας λες ότι η "παντοκρατορία" του γαύρου δεν ήταν μούφα δεν στέκει όπως και να το δεις ... σίγουρα δεν ήταν όλα κλεμμένα αλλά η ιστορία θα ήταν πολύ διαφορετικά αν το άφηνε στο 50-50 .... εγώ δεν γουστάρω αβάντα στην ομάδα μου αλλά να ξέρεις ότι υπάρχουν βάζελοι που θα ήθελαν τρελλά τελευταία αγωνιστική ματς παναθηναϊκός ολυμπιακός να κρίνει τον πρωταθλητή και να το πάρει ο βάζελος 1-0 με πέτσινο πέναλτι ... για να το θέλουν κάποιοι τόσο πολύ (για 1 φορά) κάτι λέει..
Για τόσο μαλάκες μιλάμε...

Ρε ΟΥΥΥΣΤΤΤΤΤ...

ΜΠΛΟΥΜ ρε μουνιά,ΜΠΛΟΥΜ...
 

gazofonix1980

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Για τόσο μαλάκες μιλάμε...

Ρε ΟΥΥΥΣΤΤΤΤΤ...

ΜΠΛΟΥΜ ρε μουνιά,ΜΠΛΟΥΜ...

σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες αυτοί που θέλουν αυτό το σενάριο δεν το θέλουν για τον ίδιο λόγο που το θέλατε εσείς...
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Και αν διαμαρτυρηθεί ένας ΑΕΚτζής ή ένας ΠΑΟΚτζής τί θα του πεις ?

Φιλε για να το ξεκαθαρισουμε και μη νομιζεις οτι ειμαι και κανενας κολλημενος. Ο ολυμπιακος και ο παναθηναικος εχουν καταδυναστευσει το ελληνικο ποδοσφαιρο. Ειναι οι ελεφαντες και ολοι οι αλλοι τα μυρμυγκια που τους πατανε. Αν τα εχω παρει αυτες τις μερες ειναι μονο με τους γαβρους και με την υποκρισια τους. Αν ειναι δυνατον να βγαινουν και να το παιζουν προστατες των αδυνατων. Ο μαρινακης να φερνει στην ομαδα του τον γκαγκατση και να βγαινει το ιδιο βραδυ και να μιλα για 50-50 διαιτησια. Ελεος! Μακαρι και ξαναλεω μακαρι να αλλαζε κατι δραστικα στο ελληνικο ποδοσφαιρο. Ομως θα πω και κατι τελευταιο. Αν ο Αρης ή ο Παοκ διαχρονικα ειχαν την δυναμη στα χερια τους, τα ιδια δε θα εκαναν; Απλα την δυναμη την εχουν μια οι πρασινοι και μια οι κοκκινοι. Θελω να πω οτι οσοι απρτηζουν το ελληνικο ποδοσφαιρο πανω κατω τα ιδια σκατα ειναι, ολοι τους ζωα. Απλα το θεμα ειναι ποιος εχει το πανω χερι. Και οποιος και να το εχει τα ιδια θα κανει. Και μην ξεχνας και την Αεκ που για δυο τρια χρονακια 93-95 ηταν χωμενη στα κολπα, με κατι βουτιες του μανωλα κερδιζε(ενταξει ειχε και ομαδαρα βεβαια).
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες αυτοί που θέλουν αυτό το σενάριο δεν το θέλουν για τον ίδιο λόγο που το θέλατε εσείς...
Τι εννοείς "εσείς"???

Και ποιοι είματσε εμείς???


Εσύ με ποιους είσαι,με μας ή με τους άλλους????


αααααααααααααχαχαχαχαχαχα
 

gazofonix1980

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Τι εννοείς "εσείς"???

Και ποιοι είματσε εμείς???


Εσύ με ποιους είσαι,με μας ή με τους άλλους????


αααααααααααααχαχαχαχαχαχα

εννοώ τον μέσο γαύρο που έκανε πως δεν καταλάβαινε αν του έλεγες για διαιτησία τόσα χρόνια γιατί απλά γούσταρε να παίρνει τίτλους με οποιοδήποτε τρόπο και τώρα κλαίγεται... υπάρχουν και  σε μας πολλοί τέτοιοι αλλά όχι όσο σε σας .. αυτοί που θέλουν το σενάριο που ανέφερα πάντως δεν είναι τέτοιοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom