Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (9 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 98 30,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 35 11,0%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 124 39,1%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 24 7,6%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 6,6%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,4%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 22 6,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    317

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Μην γελιεσαι...αυτοι ειμαστε...δεν παραγουμεεεεεεε ποδοσφαιρο λεμε....ΤΕΛΟΣ,καλοι για ταμπουρι,αλλα παραγωγικο ποδοσφαιρο...γιοκ!!!!!!Με τριανταριδες και παικτες στην δυση τους δεν πας μπροστα,ουτε και με βλαμμενα σαν τον Νινη....Θες καμμια δεκαπενταρια τυπου Φετφατζιδη σε ολες τις θεσεις για να χτισεις ομαδα...τα υπολοιπα ειναι πιπες...
η όλη αλήθεια αυτή είναι
αλλά για εταιρείες που τους νοιάζουν μόνο η πάρτη τους είναι ασύμφορο οικονομικά
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
η όλη αλήθεια αυτή είναι
αλλά για εταιρείες που τους νοιάζουν μόνο η πάρτη τους είναι ασύμφορο οικονομικά


  Εκει και το ολο θεμα μου....
  Αμα την βλεπουν μαγαζακι που θελει μονο να κονομαει,να μην εχει και χασουρες,να μην ευχαριστει τον πελατη-"πρεζακια"(τους
  φιλαθλους οπαδους εννοω) να βαλουν στον κολο την ομαδα τους και την εταιρεια τους ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥς με
  τους μπραβους τους.....

  Η καθε ΠΑΕ εδω στην Ελλαδα πρεπει να μαθει να σεβαται τους οπαδους της,που στην ουσια ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΑΖΙ-
  ΓΩΝΙΑ...
  Με μηδεν προσφορα στον θεατη,με μονο τα εσοδα απο τσου-λου και δικαιωματα εχουν μαθει να κανουν παιχνιδι
 
  Και θα συνεχισουν να κανουν εαν εχουν πρεζακια σαν τον Πραουντ του βε Γκρικ,σαν τον Διομηδη.σαν τον Χρηστιδη και λοιπους...

  Για να κοβαμε το γηπεδο (οπως το εκανα για δεκα χρονια εγω,αλλα μονο εγω οι κολλητοι συνεχισαν να πηγαινουν..)για να μεναν
  τα μπουρδελα τους αδεια θα σου ελεγα εγω....

  Τεσπα......δεν πανα γαμηθει,ετσι και αλλιως απο τον δευτερο κιολας αγωνα του ελληνικου μπουρδελαθληματος με "φτιαξανε"
  αρνητικως...Δεν λες που δεν πιστηκα κωτσος να παρω διαρκειας......

  ρε ουστ
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
  Εκει και το ολο θεμα μου....
  Αμα την βλεπουν μαγαζακι που θελει μονο να κονομαει,να μην εχει και χασουρες,να μην ευχαριστει τον πελατη-"πρεζακια"(τους
  φιλαθλους οπαδους εννοω) να βαλουν στον κολο την ομαδα τους και την εταιρεια τους ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥς με
  τους μπραβους τους.....

  Η καθε ΠΑΕ εδω στην Ελλαδα πρεπει να μαθει να σεβαται τους οπαδους της,που στην ουσια ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΓΑΖΙ-
  ΓΩΝΙΑ...
  Με μηδεν προσφορα στον θεατη,με μονο τα εσοδα απο τσου-λου και δικαιωματα εχουν μαθει να κανουν παιχνιδι
 
  Και θα συνεχισουν να κανουν εαν εχουν πρεζακια σαν τον Πραουντ του βε Γκρικ,σαν τον Διομηδη.σαν τον Χρηστιδη και λοιπους...
αυτό που επιθυμείς (και επιθυμώ)
δυστυχώς δεν υπάρχει πουθενά στο κράτος της Ελλάδος
οπότε μην ασχολείσαι και μην τσαντίζεσαι
υπάρχουν κι άλλα πράγματα να ασχοληθεί κάποιος
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.126
Like
186
Πόντοι
16
Κάποιο λάθος είχε η εικόνα σου Zero. Βρήκα τη σωστή.

eyropeos_poa.jpg
Παντως οπως και να χει αυτο το ρεκορ σας δυσκολα να το σπασουμε... :dancing:

 

Συνημμένα

  • osfp04234di.jpg
    osfp04234di.jpg
    68,7 KB · Εμφανίσεις: 11

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ηταν δεδομενο οτι σε ενα ματσ με τετοιο βαθμο δυσκολιας οι οποιες αδυναμιες σου θα γιγαντωνονταν..
το να καθεσαι να αναλυσεις και να κρινεις το σκορ ειναι αστειο,
και γινεται μονο απο πυροτουβλα που υστερα απο την περασμενη δεκαετια της φαπας και της διαπομπευσης
βρισκουν την ευκαιρια να "ρεφαρουν" μερος των σπασμενων..
επι της ουσιας ο παο καταποντιστηκε λογω προβληματων γνωστων σε οσους παρακολουθουν το αθλημα χωρις "γυαλια" οποιουδηποτε χρωματος..
το απελπιστικα αργο του κεντρο τον εβαλε μεσα στο τερμα...με σιλβες και "τσουρουτες" σαν τον κατσουρανη δεν γινεται να μην μπεις στα διχτυα...δε λεω πως αν ειχε αλλους παικτες θα πηγαινε καλυτερα,αλλα ειμαι βεβαιος πως θα προλαβαινε τουλαχιστον να κανει φαουλ!
οι χθεσινοι ουτε φαουλ δεν προλαβαινανε να κανουν..
οποια καταντια για μια ομαδα που χει δαπανησει μια 45αρα τα τελεταια 2 χρονια για παικτες..

**απο οτι διαβασα γυρισε ο αντωνιου...μετα τις πετυχημενες επιλογες του,αυτο θα ελειπε..
***μη ξεχνατε..ο σιλβα "δινει ηρεμια και μοιραζει το παιχνιδι" και ο κατσουρανης "παιζει με μυαλο"...
και την επομενη φορα μπορει να γραψει και διψηφιο..
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Gabadoo τις καλησπέρες μου

Όταν λέω "οποιοσδήποτε", μην παρεξηγηθώ, εννοώ ότι δεν επιτρέπεται να τρως από καμμία ομάδα πέντε. Ούτε από αυτήν. Φυσικά και δεν είναι οποιαδήποτε η Μπαρτσελόνα και ομάδες σαν και αυτήν. Πέντε όμως ρε φίλε; Και άσε τα χθεσινά. Πέντε και επι Μαλεζάνι. Και άλλα τρία επί Μαρκαριάν. Δηλαδή κάθε φορά που πηγαίνεις εκεί έχεις στο νερό τέσσερα μέσο όρο; Έλεος!

Το κάστρο μας είναι οι σχετικά ομαλές πορείες στην Ευρώπη και η αποφυγή ξεβρακώματος. Ε, επί Σουμ άρχισε η κατρακύλα. Πέντε Γιουνάιτεντ, πέντε Βέρντερ, πέντε και πέντε Μπαρτσελόνα, τέσσερα Παρί Σεν Ζερμαίν. Πέρυσι σφυράγανε οι τριάρες. Ένα είχαμε να λέμε στο GAYρος που μας έχει εξευτελίσει, πάει και αυτό. Κι εμείς τα ίδια σκατά.

Όσο για το "στα καλά τους" εννοώ τα τελευταία χρόνια στη μακριά ιστορία τους. Τα τελευταία είκοσι χρόνια έχουν κάνει ό,τι έχουν κάνει. Και αυτά με σκαμπανεβάσματα. Δανεικά είναι αυτά. Μπορεί να μην είναι στα καλά τους πάντα.

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ηταν δεδομενο οτι σε ενα ματσ με τετοιο βαθμο δυσκολιας οι οποιες αδυναμιες σου θα γιγαντωνονταν..
το να καθεσαι να αναλυσεις και να κρινεις το σκορ ειναι αστειο,
και γινεται μονο απο πυροτουβλα που υστερα απο την περασμενη δεκαετια της φαπας και της διαπομπευσης
βρισκουν την ευκαιρια να "ρεφαρουν" μερος των σπασμενων..
επι της ουσιας ο παο καταποντιστηκε λογω προβληματων γνωστων σε οσους παρακολουθουν το αθλημα χωρις "γυαλια" οποιουδηποτε χρωματος..
το απελπιστικα αργο του κεντρο τον εβαλε μεσα στο τερμα...με σιλβες και "τσουρουτες" σαν τον κατσουρανη δεν γινεται να μην μπεις στα διχτυα...δε λεω πως αν ειχε αλλους παικτες θα πηγαινε καλυτερα,αλλα ειμαι βεβαιος πως θα προλαβαινε τουλαχιστον να κανει φαουλ!
οι χθεσινοι ουτε φαουλ δεν προλαβαινανε να κανουν..
οποια καταντια για μια ομαδα που χει δαπανησει μια 45αρα τα τελεταια 2 χρονια για παικτες..

**απο οτι διαβασα γυρισε ο αντωνιου...μετα τις πετυχημενες επιλογες του,αυτο θα ελειπε..
***μη ξεχνατε..ο σιλβα "δινει ηρεμια και μοιραζει το παιχνιδι" και ο κατσουρανης "παιζει με μυαλο"...
και την επομενη φορα μπορει να γραψει και διψηφιο..
ρε χαζοχαζέ....
και νόμιζα ότι ξες μπάλλα.....
στην πουτάνα σου των 250 μυρίων ευρώ έριξε 6 χαλαρά και μέσα στο σπιτάκι της.
στο μοντέλο του βενγκέρ άλλα 4.......
και συ μας κάνεις ανάλυση εδώ των αδυναμιών του πρωταθλητή ΕΛΛΑΔΑΣ?
έλεος ρε.
καταλάβετε πού και σε ποιά χώρα ζείτε και αναπνέετε.
το μάτς αυτό στην καλή μέρα της μπάρτσα ήταν από την κλήρωση να αποφευχθεί το διψήφιο.....
τέλος κουβέντας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Gabadoo τις καλησπέρες μου

Όταν λέω "οποιοσδήποτε", μην παρεξηγηθώ, εννοώ ότι δεν επιτρέπεται να τρως από καμμία ομάδα πέντε. Ούτε από αυτήν. Φυσικά και δεν είναι οποιαδήποτε η Μπαρτσελόνα και ομάδες σαν και αυτήν. Πέντε όμως ρε φίλε; Και άσε τα χθεσινά. Πέντε και επι Μαλεζάνι. Και άλλα τρία επί Μαρκαριάν. Δηλαδή κάθε φορά που πηγαίνεις εκεί έχεις στο νερό τέσσερα μέσο όρο; Έλεος!

Το κάστρο μας είναι οι σχετικά ομαλές πορείες στην Ευρώπη και η αποφυγή ξεβρακώματος. Ε, επί Σουμ άρχισε η κατρακύλα. Πέντε Γιουνάιτεντ, πέντε Βέρντερ, πέντε και πέντε Μπαρτσελόνα, τέσσερα Παρί Σεν Ζερμαίν. Πέρυσι σφυράγανε οι τριάρες. Ένα είχαμε να λέμε στο GAYρος που μας έχει εξευτελίσει, πάει και αυτό. Κι εμείς τα ίδια σκατά.

Όσο για το "στα καλά τους" εννοώ τα τελευταία χρόνια στη μακριά ιστορία τους. Τα τελευταία είκοσι χρόνια έχουν κάνει ό,τι έχουν κάνει. Και αυτά με σκαμπανεβάσματα. Δανεικά είναι αυτά. Μπορεί να μην είναι στα καλά τους πάντα.

ρε πίπα εδώ πάνε ομάδες της πριμέρα εκεί που δε μπορείς ούτε χι να πάρεις και τρώνε 4 και 5.... και συ κάνεις αναλύσεις;

κατάλαβε επιτέλους τη θέση σου ποδοσφαιρικά ως χώρα.
Ο Ρομά της Ευρώπης είσαι.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.248
Like
1.315
Πόντοι
266
ρε πίπα εδώ πάνε ομάδες της πριμέρα εκεί που δε μπορείς ούτε χι να πάρεις και τρώνε 4 και 5.... και συ κάνεις αναλύσεις;

κατάλαβε επιτέλους τη θέση σου ποδοσφαιρικά ως χώρα.
Ο Ρομά της Ευρώπης είσαι.
ενα σχολιο για τον δαλουκα παρακαλω...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ρε χαζοχαζέ....
και νόμιζα ότι ξες μπάλλα.....
στην πουτάνα σου των 250 μυρίων ευρώ έριξε 6 χαλαρά και μέσα στο σπιτάκι της.
στο μοντέλο του βενγκέρ άλλα 4.......
και συ μας κάνεις ανάλυση εδώ των αδυναμιών του πρωταθλητή ΕΛΛΑΔΑΣ?
έλεος ρε.
καταλάβετε πού και σε ποιά χώρα ζείτε και αναπνέετε.
το μάτς αυτό στην καλή μέρα της μπάρτσα ήταν από την κλήρωση να αποφευχθεί το διψήφιο.....
τέλος κουβέντας.
αυτο που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι δεν κοιτω το σκορ..κοιτω την εμφανιση..
δεν ηταν ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που διασυρθηκε εκει μεσα..
τετοια τραγωδια ομως,δεν εχω δει ουτε στο μπαρτσελονα-λεβαντε...
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
ρε πίπα εδώ πάνε ομάδες της πριμέρα εκεί που δε μπορείς ούτε χι να πάρεις και τρώνε 4 και 5.... και συ κάνεις αναλύσεις;

Και πάνε και οι γριές της Ισπανίας και νικάνε με δύο τεμάχια. Δεν πάλεψες! Πάρακάτω.

κατάλαβε επιτέλους τη θέση σου ποδοσφαιρικά ως χώρα.
Ο Ρομά της Ευρώπης είσαι.

Την ξέρω και πέντε εξακολουθούν να είναι πολλά. Εσύ είσαι ευχαριστημένος που μάρκαρες με τα μάτια; Ή μπας κι έχει ανοιξει η σούφρα σου από τις άλλες πεντάρες που έχουμε φάει και δε σε πείραξε εχθές;

ΥΓ: Ρε ποντικι δεν έκατσες εδώ να σφαχτείς με κάθε κωλοGAYρο που έμπαινε και μας την έλεγε και έρχεσαι μια μέρα μετά να μας πεις τί;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
 Αυτο το μουνοπανο τον Λετο τι θα το κανουμε;

 Χθες ηταν στην αποστολη ενας παιχτης που ηξερε το παιχνιδι των Καταλανων,ειχε παραστασεις
 απο τετοιου επιπεδου παιχνιδια...ο Γκαρσια..Γιατι δεν επαιξε απο το πρωτο ημιχρονο και οσο βγαλει;

 Κατσουρανης και Καραγκουνης.....λυπαμαι,απο περσυ τα λεω....καλο δρομο παιδια,ωρα καλη,απο ενα
 αλλο ποστο να βοηθησετε...


 Ομαδα που δεν κινειτε ολη μαζι σαν ενα σωμα....δεν κερδιζει
 Συνεχης και αεναη κινηση εβλεπα στην Μπαρτσα,απο ολους τους παικτες,στασιμοτητα και τα χερια στην
 μεση και κοιταγμα της εξελιξης της φασης εβλεπα σε μας.....Δεν παμε μπροστα ετσι....

 Παθος....αυτος ο Πουγιολ...το ειχε αναγκη να βαζει με τετοιν τροπο το κεφαλι του στην φωτια,στις ταπες του Σισε;
Ειναι αρχηγος της Μπαρτσα,παγκοσμιος πρωταθλητης,τα εχει παρει ολα στην καριερα του...το κεφαλι γιατι να το βαζει με τοσο παθος στην φαση ΚΑΙ σε αυτην την ηλικια; Να αποδειξει τι;

 Οτι παιζει για την ομαδα με παθος και τρελλα με την καρδια του....
 Μονο τον Καραγκουνη εχω δει να παιζει ετσι,αλλα με αλλο στυλ,πιο ξαπλωτο....!!!!χαχαχαχ

 Τι να λεμε....και δοξα τω Θεω

 
 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αυτο που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι δεν κοιτω το σκορ..κοιτω την εμφανιση..
δεν ηταν ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που διασυρθηκε εκει μεσα..
τετοια τραγωδια ομως,δεν εχω δει ουτε στο μπαρτσελονα-λεβαντε...
το 05 ηταν χειρότερη τραγωδία
δεν έκαναν ούτε φάση.
λάθος στήσιμο από τον μαλάκα.
εξ αρχής.
δε θα ανοίξουμε συζήτηση. Αλλωστε και με 12 να κατέβαινε ο βάζελος πάλι 4-5 θα τρωγε. τόσο μεγάλη είναι η διαφορά.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
ρε παιδιά......σήμερα που πάιζει ο γάβρος?............στην άνω τραχανοπλαγιά?..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποσο λακαμας μπορει να εισαι;;;;
ασε τον γαυρο και κοιτα την απολυτη ξευτιλα που πατακολουθησες χτες...δες τον ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΑΣΥΡΜΟ...μιλαω απολυτως σοβαρα και δεν καθολου πλακα...
το οτι η αντιμετωπιση σου απο ολους (πλην των γαυρικων μμε) ΔΕΝ ειναι αναλογη της τραγωδιας που ειδαμε χτες μην σε παραμυθιαζει....αυτο ειναι το καθεστως εδω...
το οτι δεν ασκειται (παρα μονο τοση οσο χρειαζεται για να κρατηθουν τα προσχηματα) κριτικη με βδελυγμια και με ειρωνια αναλογη με το του πως θα αντιμετωπιοζοταν ο θρυλος σε αυτη την περιπτωση μην σε κανει να νομιζεις οτι δεν πρεπει να αναρωτηθεις περι του ποιο ακριβως ειναι το προβλημα στην ομαδα σου...
γιατι μην λεμε τωρα μαλακιες...δεν ειναι το σκορ αυτο καθαυτο που πρεπει να σε βαλει σε περισσυλογη...οχι...θα ελεγα την πενταρα που εφαγες και ''τιμητικη''...
το προβλημα ειναι η εμφανιση η μαλλον η ''μη εμφανιση'' σου....
δεν μπορουσες να κρατησεις την μπαλλα ουτε για 2 δευτερα....
δεν μπορουσες να την αλλαξεις...δεν τους προλαβαινες καν για να τους κανεις φαουλ...
δεν ζητησε κανεις να εισαι ανταγωνιστικος (αν και ενας πρεσβης θα επρεπε)...
οχι ...σου ζητησαν ΑΠΛΑ να αλλαξεις 2 μπαλλιες και να δημιουργησεις εστω 2 με 3 φασεις ρε αδερφε ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥΣ!!!!!!
δεν μιλαω με αρρωστια πιστεψε με...ουτε εγω ειλικρινα περιμενα να δω αυτο το πραγμα...
βλεπω μπαλλα χρονια...εχω δει χιλιαδες παιχνιδια..
ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν εχω ξαναδει αυτο το πραγμα...μιλαμε για την απολυτη ξευτιλα...
και τα ''γκαλακτικος'' τα play station και τα ρεστα ειναι για τροφη για τα προβατα γι να μην στεναχωρηθουν...
σαφως ειναι η μπαρτσα η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ στον κοσμο...δεν το αμφισβητει κανεις...
αλλα μην αμφισβητεις οτι ΜΕ ΑΥΤΗ την ιδια (σχεδον ) μπαρτσα εχουν μπει και αλλες ομαδες στο καμπ νου και εχουν υπαρξει ανταγωνιστικες η τουλαχιστον εχουν παιξει ενα καποιο ποδοσφαιρο...
θυμησου τα περσινα ματς στο τσαμπιονς (το οποιο τελικα ΔΕΝ πηρε)...σταθηκαν εκει μεσα και επαιξαν ποδοσφαιρο και η ντιναμο και η ρουμπιν και η αλλη που ηταν στον ομιλο (δεν θυμαμαι ποια ηταν)που εχασε νομιζω η 2-1 η 2-0...
αλλα και μετα η στουτγγαρδη και η αρσεναλ εφαγαν τεσαρες αλλα επαιξαν μπαλλα...ειδαμε ποδοσφαιρο...
παραδεξου οτι χτες ηταν η ΠΙΟ ΜΑΥΡΗ ΣΕΛΙΔΑ απο ελληνικη ομδα σε ευρωπη...
ακομα και εγω που ειχα φαει ην εφταρα στο τορινι αμα θυμασαι το ματς χωρις αρρωστια και χωρις ΜΟΝΟ διαθεση για πικαρισμα ειχα αλλαξει 5 φορες την μπαλλα και ειχα κανει και τρεις φασεις ρε φιλε...
με τιποτα αυτο το χαλι το χτεσινο...
τωρα το οτι το ξεβρακμα και το απολυτο χτεσινο χαλι προσεγγιστηκε απο τους σαλιαρηδες ομφυοσκμπτες σαλιγγαρους σφιγγοκολαριους της δημοσιογραφιας (σωτηρακοθαναηλασακελλαρο ...κλπ  κλπ...) αποκλειστικα (η σχεδον ετσι ενεκα των προσχηματων)μονο και μονο απο την μερια της μπαρτσα και την διαθεση για κριτικη και αποθεσης φορου τιμης σε αυτην την πραγματικα μεγαλη ομαδα δεν πρεπει να ριχνει σταχτη στα ματια σε κανενα...
το οτι ΚΑΝΕΝΑΣ δημοσιογραφισκος του ελληνικου αθλητικου κατεστημενου δεν εχει τα ΑΡΧΙΔΙΑ να αμφισβητησei αυτα τα παραμυθια περι''ευρωπαιου'' ,''πρεσβη' ''βαριας φανελλας στην ευρωπη'' και ''οπου εχω ταξιδεψει εγω'' και ''only panathinaikos'' klp klp...δεν πρεπει νασας παραμυθιαζει....εγω δεν λεω οτι ο παο ειναι καφενειο η οτι δεν εχει οντως μια καλη και αξιοπροσεκτη (για τα ελληνικα δεδομενα) παρουσια στην ευρωπη...οχι...λεω ομως οτι εχει δημιουργηθει μια εικονικη πραγματικοτητα με σκοπο να διατηρηει το φρονημα των παναθηναικων οπαδων ψηλα ουτως ωστε να αντεξουν τις εγχωριες σφαλιαρες απο τον αιωνιο αντιπαλο....
γι'αυτο και τωρα κανεις δεν μπορει να ακουμπησει επι της ουσιας τον ''ευρωπαιο''..
γκαλλακτικος κανεις δεν μπορειο να σταθει και τα ρεστα...ομως ΞΑΝΑΛΕΩ εχουν σταθει πολλοι...μολις την προηγουμενη εβδομαδα εχει περασει νικηφορα απο το καμπ νου μια ομαδα πυ περσι αγωνιζοταν στη σεκουντα ντιβιζιν η χερκουλες....
ασε λοιπον κατα μερους που παιζει ο γαυρος και μαλακιες...και να εισαι σιγουρος οτι ο γαυρος θα ''υπηρχε'' στο γηπεδο...
μπορει (μιας και δεν δοαθετει τον πατο σου ) να ετρωγε και περισσοτερα αλλα...θα ''υπηρχε'' 
και στο κατω κατω ο γαυρος την φετινη του ευρωπαικη ξευτιλα την ΕΙΣΕΠΡΑΞΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΦΙΛΑΘΛΗ ΕΛΛΑΔΑ....
εσυ;;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και πάνε και οι γριές της Ισπανίας και νικάνε με δύο τεμάχια. Δεν πάλεψες! Πάρακάτω.

ρε αδέκαστε παπάρα άλλο τσου λου άλλο πρωτάθλημα....
εάν δε μπορείς να το καταλάβεις πρόβλημά σου.

έχω δηλώσει ότι πρώτη μου ομας είναι η μπάρτσα.
με τους ηλίθιους να κάτσεις εσύ να πλακώνεσαι. και σ αυτούς 5-10 θα ριχνα στο ρελαντί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom