Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Για την Μελίτα που ρωτήσανε κάποια παιδιά πιο πάνω,
μένει Μοναστηρίου και είναι επαγγελματίας αλλά επειδή είναι πολύ
αχόρταγη πηδιέται με τους πάντες και γουστάρει παρτούζες...
Είναι πολύ μέτρια παιδιά, δεν αξίζει...Και εννοείται έχει πούτσο...
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
¨οτι θέλετε ρωτήστε παιδιά, επειδή είμαι λίγο παλιός στην φάση ξέρω αρκετά πράγματα...
Αν υπάρχουν και άλλοι, να θυμηθούμε φάσεις από το 1997-1998 που Γιαννιτσών κατά μήκος βγαίναν
30-40 πουτάνες και trans στην σειρά...
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Τελικά ας μας πει κάτοιος για τώρα, όχι πριν 5 χρόνια. Υπάρχουν τίποτε πουτάνες έστω μετρια αξιολογες στην Γιαννιτσών,κλπ., ή΄είναι όλες τραβεστι? καμιά καλή πληροφορία?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά ας μας πει κάτοιος για τώρα, όχι πριν 5 χρόνια. Υπάρχουν τίποτε πουτάνες έστω μετρια αξιολογες στην Γιαννιτσών,κλπ., ή΄είναι όλες τραβεστι? καμιά καλή πληροφορία?

αν κ έχω κυκλοφορήσει ελάχιστα σε σχέση με άλλους, στην γιαννιτσών δεν έχω πετύχει ποτέ κάτι της προκοπής... πουτάνες που είμαι ανεκτές αλλά κάνουν μπαμ ότι είναι τζάνκια και τραβέλια αλλά πολύ παρακμιακά... στον πιο κάτω δρόμο προς Βίλκα έχω δει και καλά τραβέλια (την πρώτη φορά τα είχα πετάσει για "κανονικές" κοπέλες), αλλά στην γιαννιτσών έχω δει τρομερά αίσχη...
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Συναγωνιστες καλησπερα
σημερα τα ξημερωματα γυρω στις 4 μαζι με ενα συναδερφο που ηθελε ντε και καλα να πηδηξει στην θεσσαλονικη σε μπουρδελλο πηγαμε βαρδαρη. Τιποτε σημαντικο αλλα η φαση γινονταν δυο στενα πιο κατω στην παραλιακη. Καποια γυφτακια ξεπεσμενα μια καλουλα επισης γυφτισσα και δυο ακομα γκομενες η μια κοντη και σουπερ μπαζο η αλλη μετρια προς καλη. Μεχρι στιγμης τιποτε το ιδιαιτερο αλλα η φαση ηταν οι νταβαδες τους κατι μαλακισμενα πιτσιρικια και καλα πολυ αντρες κραμα ηλιθιων αλβανων και φανατικων μπαοκοβλαχων οι οποιοι την μια την εσπαγαν στο ξυλο για αγνωστη για εμας αιτια αυτη τους εβριζε συνεχεια αλλα επισης εβριζε και οποιο αυτοκινητο σταματουσε να την ρωτησει για την τιμη. Μιλαμε για κατασταση decadance αλλα και για κλωτσιες
πραγματικα χαιρομαι που ζω στην αθηνα οχι οτι στην αθηνα δεν ειναι ετσι αλλα να κινδυνευουν πελατες δεν το εχω ξαναζησει........... :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Συναγωνιστες καλησπερα
σημερα τα ξημερωματα γυρω στις 4 μαζι με ενα συναδερφο που ηθελε ντε και καλα να πηδηξει στην θεσσαλονικη σε μπουρδελλο πηγαμε βαρδαρη. Τιποτε σημαντικο αλλα η φαση γινονταν δυο στενα πιο κατω στην παραλιακη. Καποια γυφτακια ξεπεσμενα μια καλουλα επισης γυφτισσα και δυο ακομα γκομενες η μια κοντη και σουπερ μπαζο η αλλη μετρια προς καλη. Μεχρι στιγμης τιποτε το ιδιαιτερο αλλα η φαση ηταν οι νταβαδες τους κατι μαλακισμενα πιτσιρικια και καλα πολυ αντρες κραμα ηλιθιων αλβανων και φανατικων μπαοκοβλαχων οι οποιοι την μια την εσπαγαν στο ξυλο για αγνωστη για εμας αιτια αυτη τους εβριζε συνεχεια αλλα επισης εβριζε και οποιο αυτοκινητο σταματουσε να την ρωτησει για την τιμη. Μιλαμε για κατασταση decadance αλλα και για κλωτσιες
πραγματικα χαιρομαι που ζω στην αθηνα οχι οτι στην αθηνα δεν ειναι ετσι αλλα να κινδυνευουν πελατες δεν το εχω ξαναζησει........... :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ήξερα ότι ήμασταν χάλια εδώ πέρα ρε φίλε, αλλά τόσο χάλια πια;;; Έλεος!
 

Επισκέπτης
ρε παιδιά γιαννιτσών για πήδημα;;;;
πρέπει να είσαι πολύ της παρακμής, όλο γύφτισες και κάτι γκόμενες παρακμιακές μαζεύει.
Από ότι ξέρω είναι φθηνά αλλά καλύτερα να πάρω σπόρια με τα λεφτά και να κάτσω να δω κάνα σήριαλ
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Συναγωνιστες καλησπερα
σημερα τα ξημερωματα γυρω στις 4 μαζι με ενα συναδερφο που ηθελε ντε και καλα να πηδηξει στην θεσσαλονικη σε μπουρδελλο πηγαμε βαρδαρη. Τιποτε σημαντικο αλλα η φαση γινονταν δυο στενα πιο κατω στην παραλιακη. Καποια γυφτακια ξεπεσμενα μια καλουλα επισης γυφτισσα και δυο ακομα γκομενες η μια κοντη και σουπερ μπαζο η αλλη μετρια προς καλη. Μεχρι στιγμης τιποτε το ιδιαιτερο αλλα η φαση ηταν οι νταβαδες τους κατι μαλακισμενα πιτσιρικια και καλα πολυ αντρες κραμα ηλιθιων αλβανων και φανατικων μπαοκοβλαχων οι οποιοι την μια την εσπαγαν στο ξυλο για αγνωστη για εμας αιτια αυτη τους εβριζε συνεχεια αλλα επισης εβριζε και οποιο αυτοκινητο σταματουσε να την ρωτησει για την τιμη. Μιλαμε για κατασταση decadance αλλα και για κλωτσιες
πραγματικα χαιρομαι που ζω στην αθηνα οχι οτι στην αθηνα δεν ειναι ετσι αλλα να κινδυνευουν πελατες δεν το εχω ξαναζησει........... :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

To κατάλαβα ότι είσαι από Αθήνα, μόνο κάποιος από εκεί θα έλεγε τον δρόμο κάτω από τον Βαρδάρη παραλιακή...πλάκα κάνω μην χαλίεσαι...επίσης να είσαι λίγο πιο προσεκτικός στις εκφράσεις σου , λέξεις όπως ηλίθιοι Αλβανοί και μπαοκόβλαχος είναι προσβλητικές για πολλούς...εκτός αν θες να μας πεις ότι στην Αθήνα δεν έχει Αλβανούς(!!!) ή βλάχους (!!!!) ή γαυρόβλαχους(!!!!!)
Κατά τα άλλα η περιγραφή της κατάστασης ήταν σε γενικές γραμμές σωστή...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
To κατάλαβα ότι είσαι από Αθήνα, μόνο κάποιος από εκεί θα έλεγε τον δρόμο κάτω από τον Βαρδάρη παραλιακή...πλάκα κάνω μην χαλίεσαι...επίσης να είσαι λίγο πιο προσεκτικός στις εκφράσεις σου , λέξεις όπως ηλίθιοι Αλβανοί και μπαοκόβλαχος είναι προσβλητικές για πολλούς...εκτός αν θες να μας πεις ότι στην Αθήνα δεν έχει Αλβανούς(!!!) ή βλάχους (!!!!) ή γαυρόβλαχους(!!!!!)
Κατά τα άλλα η περιγραφή της κατάστασης ήταν σε γενικές γραμμές σωστή...

Αλήθεια, μια που το φερε η κουβέντα, ο δρόμος κάτω απ τον βαρδάρη, η παλιά δυτική έξοδος που περνάει στην συνέχεια μπροστά απ τη Βίλκα και πιο πέρα απ τα Σφαγεία πώς λέγεται κανονικά; Μια ζωή στην θεσ/νίκη δεν το έχω μάθει...
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
26ης  Οκτωβριου
 

Fiasco

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
¨οτι θέλετε ρωτήστε παιδιά, επειδή είμαι λίγο παλιός στην φάση ξέρω αρκετά πράγματα...
Αν υπάρχουν και άλλοι, να θυμηθούμε φάσεις από το 1997-1998 που Γιαννιτσών κατά μήκος βγαίναν
30-40 πουτάνες και trans στην σειρά...

Πες μου οτι θυμασαι την Ηλεκτρα...Ξανθό,κορμί δυνατό,ψιλοβυζάκι τότε ακόμα και καυλόφατσα.
Ειχε εξασκηθεί πολύ καλά στην γενέτειρα της την Καβάλα με τους παππούδες σε ενα καφενείο ονόματι Μαυρη Θαλασσα.Ακομα νερο πινουν στο ονομα της οι παππουδες (οσοι ζουν ακομα)
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
σε  εμενα μιλας?
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Καλημέρα σε όλους. από θεσσαλονίκη έχουμε:

Γιαννιτσών: Δεν αναφέρομαι στα γυφτάκια-ζάκια και λοιπές τελειωμένες πατσόγριες. Μόνο μια άξιζε τον τελευταίο καιρό, με το όνομα Στέλλα. Ξανθιά, γύρω στα 20-22, καλό σωματάκι και βυζάκι αλλά τίποτα το ιδιαίτερο στην πράξη. Απλά συμπαθητική. 40 ευροπουλάκια στο αυτοκίνητο.

26ης Οκτωβρίο (ή αλλιών οδος Αλλαγής Φύλου!!!): Μόνο η φιόνα και καμία άλλη. Εξαιρετικό trans! αν δεν ξέρεις την κατάσταση την παιρνάς για γκόμενα.

Κατά τα άλλα από Σαλόνικα Αριστοτέλους και η μουνοπαρέλαση συνεχίζεται.....
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
σε πιο υψος της Γιαννιτσων κανει πιατσα η στελλα?επισης η φιονα ποια ειναι μια με κοκκινα μαλλια που στεκεται οχι στην αρχη της 26ης αλλα πιο μεσα?
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
σε πιο υψος της Γιαννιτσων κανει πιατσα η στελλα?επισης η φιονα ποια ειναι μια με κοκκινα μαλλια που στεκεται οχι στην αρχη της 26ης αλλα πιο μεσα?
Στην τσιμισκή λιγο πριν τα δικαστηρια, αν λεει αυτη που νομιζω
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
σε πιο υψος της Γιαννιτσων κανει πιατσα η στελλα?επισης η φιονα ποια ειναι μια με κοκκινα μαλλια που στεκεται οχι στην αρχη της 26ης αλλα πιο μεσα?

Απ ότι έχω καταλάβει (και οι πιο "γνώστες" συνάδελφοι ας με διορθώσουν) η φιόνα είναι μια εντυπωσιακή τρανς, ξανθιά, που στέκεται στην 26ης με τα βυζιά απ έξω. Ακόμα κι εγώ που έχω περάσει λίγες φορές από κει την έχω προσέξει και σε βάζει σε πειρασμό και να μην είσαι φαν των τραβεστί. Αν δεν ήξερα ότι στην συγκεκριμένη περιοχή κάνουν πιάτσα αυτές θα την περνούσα άνετα για κανονική γκόμενα
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
δεν ειμαι φαν αλλα μια με κοκκινα μαλλια μου αρεσει.πειτε αν ειναι η φιονα να ξερουμε.ευχαριστω!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
δεν ειμαι φαν αλλα μια με κοκκινα μαλλια μου αρεσει.πειτε αν ειναι η φιονα να ξερουμε.ευχαριστω!

εγώ αυτή που νομίζω ότι είναι η φιόνα την θυμάμαι ξανθιά, αλλά μπορεί ή να κάνω λάθος ή απλώς να άλλαξε τα μαλλιά της... Κάποιος φίλος που ξερει σίγουρα ας ενημερώσει τον συνάδελφο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom