Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Στο πεζοδρομιο πανω στη διασταυρωση αλλα απεναντι απο εκει που συνηθως καθονται..Με μινακι οπως λες ψιλοκαλα μουτακια μελαχροινη αλλα δεν ειδα προσωπο μιας και το ματι μου την πειρε αφου ειχα σχεδον στρειψειο προς τα κατω..Λογικα αυτη θα ειναι..Για πες τιμη φιλε μου και μερος αν εχεις την καλοσυνη μιας και δεν ειδα να εχει αυτοκινητο εκει...
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
για μερος σε παει σε μια απο τις κλασικες καβαντζες τισ περιοχης.στο αμαξι με 40 ευρω απο οτι θυμαμαι αλλα οπωσ και ναχει αξιζουν.θυμαμαι οτι δεν εκλαψα ουτε ενα ευρω που εδωσα σε σχεση με αλλες.ειπε οτι ηρθε απο γερμανια ειναι λαζακι δηλαδη.αλλα σου λεω μου ειχε κανει εντυπωση το σερβις που σπανια μου μενει στι τυπισσες που εχω δοκιμασει θεσσαλονικη.εσυ εχεις κατι που θεωρεις κορυφαιο στη θεσσαλονικη;αν εχεις κατι να προτεινεις ακομα και πριβε θα το εκτιμουσα η να αλλαξουμε γνωμη για τα τεκταινομενα.εχει πεσει λειψυδρια στη συμπρωτευουσα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Λοιπον ενημερωση...Η αμαξατη τσαρκα ελαβε χωρα γυρω στις δωδεκα δηλ πριν καμια ωρα..εχουμε και λεμε:
1ον)Ξεκινωντας την Γιαννιτσων δηλ στριβοντας αριστερα απο τον ΟΣΕ,στο στενο που σε βγαζει στον μεγαλο δρομο(ανατολικη εισοδος της πολης)ηταν μια σε ενα πορτοκαλι τσινκουετσεντο μαλλον γυναικα,δεν προσεξα μιας και την ειδα τελευταια στιγμη και μεχρι να κανω αναστροφη την ειχαν ψωνισει!
2ον)Στην Γιαννιτσων καπου στη μεση ειχε δυο γυφτισες που ουτε να τις φτυσω αλλα και μια ψιλοσυμπαθητικη περιπου 40αρα αλλα μιλουσε με τις γυφτισες..Υποπτο!
3ον)Πισω απο τον ΟΠΑΠ απ την πανω μερια του, τραβελι ξανθο ψιλοκαλο εκτος αυτοκινητου!
4ον)Απο την κατω μερια του ΟΠΑΠ αλλος τραβελος σε αμαξακι (πανε κι απο κατω τωρα μιας και στο πλαι ανοιξε ενα στεκι για χαρλεαδες)
5ον)Πηγαινοντας προς Βιλκα στην πρωτη σταση το τραβελακι με το μπλε πεζο..
6ον)Πριν την δευτερη σταση δυο τραβελια,η Αντιγονη με το μπλε μικρο Νισανακι κι η Φιονα τα λεγανε!
7ον)Τα δυο μπουρδελα δεξια κι αριστερα του μυλου ανοιχτα και τα δυο!
8ον)ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ...Οπως ερχεσαι πισω απ τη βιλκα προς Θεσσαλονικη στα αριστερα σου και πριν το μπουρδελο της Ανδρ.Γεωργιου 4 ειδα ενα ολοκαινουριο σπιτι με μια οραια φωτεινη ταμπελαρα που εγραφε ''ΕΡΩΣ 16''..Δεν μπηκα δεν ξερω τι ειναι αν καποιος ξερει αν ειναι ρδελο στουντιο η οτι αλλο ας μας πει
9ον)Το Ανδρ.Γεωργιου 4 ανοιχτο με καλο μουνακι το οποιο οταν περνουσα απλωνε στο μπαλκονακι κατι πετσετες!
10ον)Στα στενα των Μπουρδελων μια πανηψηλη εκτος αυτοκινητου μιλουσε με πελατη εντος αυτοκινητου..Την ειδα απο πισω γαμω τα σωματα αλλα δεν ειδα προσωπο!
11ον)Πισω απ τα δικαστηρια σε αμαξι δυο μαλακισμενες τραβεσταρες που καναν καζουρα και στον μπατσακο που φιλαει κατι εκει!
12ον)Στο στενο καθετο στη δωδεκανησου που σε βγαζει τσιμισκη,πανηψηλο ξανθο τραβελι με τρελα τσιμπουκοχειλα...
Αυτα....
Υ.Γ Τα καλυτερα τα ειδα στην παραλια στη Νικης..Τι κυκλοφορει ρε πουστη μου..Γιατι να μην ειναι δηλωμενες καποιοες απ αυτες,οχι ολες..Γιατι θεε μου παραμενουν αδηλωτες και μας καυλωνουν σε καθε περριπατο μας...
ΥΓ2.θα ποσταρω την αναφορα και στο ''Μπουρδελοκατασταση Θεσσνικης μιας και ειναι πεθαμενο εδω και καιρο..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
καλα ρε πουστη μου απορω τα μελη απο θεσσνικη τι στον πουτσο κανουν και δεν γραφουν τιποτα εδω?εστω και μια μικρη πληροφορια..και ειδικα τα μπακουρια..εγω εχω και 4 χρονια σχεση και παλι το βαζω το γαμημενο το λιθαρακι..Ξεκλεβω χρονο που λεμε...ΞΥπνηστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ρε Θεσσαλονικεις ξυπνηστε ρεεεεεεεεε
μετα παραπονιομαστε οτι δεν εχει η πολη τιποτα..
 

lefto1980

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ειναι κανεις εδω να με βοηθησει?
 

griegoathens

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
91
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
καλα ρε πουστη μου απορω τα μελη απο θεσσνικη τι στον πουτσο κανουν και δεν γραφουν τιποτα εδω?εστω και μια μικρη πληροφορια..και ειδικα τα μπακουρια..εγω εχω και 4 χρονια σχεση και παλι το βαζω το γαμημενο το λιθαρακι..Ξεκλεβω χρονο που λεμε...ΞΥπνηστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

σωστός φίλτατε +1  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lefto1980

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μπορει καποιος να με βοηθησει
 

lefto1980

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
θελω να παρω μια απο καμια πιατσα αλλα να τη παρω για κανενα δυωρο. Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει να τη παω καπου φθηνα και ποσο θα κοστισει να την παρω για τοσο? Ευχαριστω
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ε τοτε φιλε μου θα βγεις τσαρκα στα μερη που περιεγραψα παραπανω και θα παζαρεψεις αυτο που θες με την καθε υποψηφια...Παντως στις τρανς αν εισαι και λιγο ομορφοπαιδο και γουσταρει η τυπισα θα ριξει την τιμη αρκει να εισαι ευγενικος κι οχι να το παιζεις μαγκας και μεγαλος γαμιας..εχουν φαει πολλους τετοιους στη μαπα..με κανα 100-150 θα σε παει σπιτι της για κανα δυο ωριτσες ειδικα αν γουσταρει μαζι σου..Αν επιμενεις για ξενοδοχειο θα σε παει αυτη σε καποιο που ξερει και εμπιστευεται!
 

lefto1980

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
σε ευχαριστω πολυ. που προτεινεις να παω, γιατι θελω να παω αποψε?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
δες στην προηγουμενη σελιδα εχω ολοκληρο κατεβατο με την χθεσινη μου τσαρκα...εχει ενα σωρο επιλογες...αρων το αμαξακι σου και περιπατει...καλα να περασεις!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
γι αυτο τα περνω γιατι οταν θελουν βοηθεια, στελνουν εκατο μηνυματα του τυπου ''θα βοηθησει κανεις?'' μεχρι και πμ..κι οταν τους καλυψεις ουτε ενα γαμημενο ευχαριστω δεν λενε...
Να γιατι φθινει το σιτε και γιατι οι αναφορες και οι βοηθειες λιγοστευουν!!!
 

lefto1980

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
την προηγουμενη εβδομαδα πηγα εκει στο ερως και στα αλλα και δεν ειχε τιποτα, γι' αυτο καλθτερα να βρω κατι καλο και να τη παρω για κανενα δυωρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom