Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
δε γαμιεται...
κανε το καλο και ριχτο στο γυαλό που λένε
τι ειχες τι έχασες άλλωστε?
ακριβως αυτο εκανα,το καλο και το ριξα στο γυαλο...
τι να χασω ρε συ τιποτα..Στον κολο μου θα μπει?μπουχαχααχαχ!
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
φιλε μου καλε επανερχομαι ως σαλονικιος και σου λεω.η τυπισσα στο πορτοκαλι τσινκουε ειναι τραβελι ονοματι ιωαννα και σε περνει συνηθωσ στα ορθια στα στενα τισ φραγκων η στο αμαξι.ταριφα 30 ευρω και προσπαθει να αποφυγει να τησ τον βαλεις.συμπαθητικη σε περιποιηση αλλα αρκει να την φερεις στο γαμησι...κοινως αστο εχω και την γκομενα μου....στο στενο πριν βγεις για τσιμισκη ο τραβελος που ειπες με τα τσιμπουκοχειλα...ελεος πολυ μπετατζης.το ξανθο τωρα στο στενο των μπουρδελων....δεν μου λεει κατι αν και νομιζω πωσ μπορει να λες για τη δωρα εγχειρισμενη με την οποια αποκτησαμε οικιοτητα απο μσν και δεν βρεθηκαμε ποτε για σεξ ακομα και αν της ειπα πως πληρωνω...με ειδε φιλικα το μωρο...κοιτα να δεις....οι αλλες που λες χωρις αξια αναφορας...εχουμε αναφερθει σε ολες...αναζητατε νεο αιμα....
ΥΓ:στο στενο το παραλληλο πανω απο την φραγκων ειχα ψωνισει 2-3 φορες καποια τζενη τραβελι με καπελακι....μου τον εγλειψε καλα και τζαμπα...μια φορα που την λυπηθηκα και την χαρτζιλικοσα ενα 20αρικο την πηρα και στα ορθια σε μια εισοδο πολυκατοικιας εκει κοντα αλλα με ξενερωσε γιατι δεν ειχε καθαρισει καλα το κωλαρακι...δεν ξανασχοληθηκα μαζι της αν και εγλειφε φιλοτιμα και με θερμη...νομιζω βαζει και τηλ στον αγγελιοχωρο...περιμενω νεα και ενημερωσεις
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπραβο ρε φιλε επιτελους ενας..
στενο πανω απ την φραγκων παραλληλο?κανουν πιατσα εκει?
για το πορτοκαλι τσινγο καλα τι πληρωνεις αφου δεν θελει πηδημα?την πιπα?
στο στενο των μπουρδελων αυτη που ειδα απο πισω ηταν μελαχρινη...
στο στενο του οπαπ ηταν ξανθο και δυνατο...
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
η στο στενο της φραγκων η στο στενο που σου ειπα ναι βγαινει αυτη η τζενη...αλλα σου ειπα τι μου εκανε και απο τοτε εφαγε ακυρο....το μελαχροινο που λεσ τελικα ειναι η δωρα πολυ καλη εγχειρισμενη με εντυπωσιακο κορμι...οσο για το τσινκουε...σου κανει κολπακια ξερεις σου τριβετε σου τον παιζει και στον γλειφει εναλλαξ....αλλα στη τελικη στον παιρνει αν της πεις πως θελεις να το βαλεις....απλα σου ειπα με ξενερωσε το σκηνικο ελα μωρο μου να στο βαλω κι ετσι....οσο για το ξανθο που λες...υποπτευομαι πως ειναι μια καινουργια απο γερμανια λαζογερμανιδα καλο σερβις σε αμαξι....φιλοξενη με υπομονη και δεν σε ξεπεταει και συζητησιμη....ειχα επαφες και με καποια μελιτα μεσω μσν...το ψηναμε να βρεθουμε και μαλιστα τζαμπα αν και ελεγε πωσ ειναι επαγγελματιας...αλλα δεν ελεγε να παω μονος καθως ειχα ακουσει πως αλλιως στα παρουσιαζει πριν πας και μετα οταν πας θελει να στον φορεσει....μαλιστα με ειχε καλεσει ανοιχτα να φερω και φιλο μου μαζι
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
η στο στενο της φραγκων η στο στενο που σου ειπα ναι βγαινει αυτη η τζενη...αλλα σου ειπα τι μου εκανε και απο τοτε εφαγε ακυρο....το μελαχροινο που λεσ τελικα ειναι η δωρα πολυ καλη εγχειρισμενη με εντυπωσιακο κορμι...οσο για το τσινκουε...σου κανει κολπακια ξερεις σου τριβετε σου τον παιζει και στον γλειφει εναλλαξ....αλλα στη τελικη στον παιρνει αν της πεις πως θελεις να το βαλεις....απλα σου ειπα με ξενερωσε το σκηνικο ελα μωρο μου να στο βαλω κι ετσι....οσο για το ξανθο που λες...υποπτευομαι πως ειναι μια καινουργια απο γερμανια λαζογερμανιδα καλο σερβις σε αμαξι....φιλοξενη με υπομονη και δεν σε ξεπεταει και συζητησιμη....ειχα επαφες και με καποια μελιτα μεσω μσν...το ψηναμε να βρεθουμε και μαλιστα τζαμπα αν και ελεγε πωσ ειναι επαγγελματιας...αλλα δεν ελεγε να παω μονος καθως ειχα ακουσει πως αλλιως στα παρουσιαζει πριν πας και μετα οταν πας θελει να στον φορεσει....μαλιστα με ειχε καλεσει ανοιχτα να φερω και φιλο μου μαζι
εχω μιλησει και εγω με μελιτα φιλε μου..το βελουδενιο χαδι η καπως ετσι ε?κι εμενα  τα ιδια μου λεγε αλλα κατι δεν μου καθοταν καλα..πολυ ευκολα με καλεσε για δωρεαν αν και δηλωνε επαγγελματιας..την καινουριο ξανθια που λες την πειρες?θυμασε φραγκα?α κι εινβαι εγχειρησμενη η οχι?
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
με κονταρι φιλε το καινουργιο ξανθο και νομιζω με 30 η 40.αλλα οπως και ναχει καλη στην περιποιηση....ανθρωπινα και προπαντων οπως σαρεσει...παιζεις και μαζι της και γουσταρει....αν το τρανσακι εχει σηκωμαρες οταν κανεις παιχνιδι μαζι του σε φτιαχνει και δειχνει οτι συμμετεχει κιολας
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ok  να σαι καλα φιλε κι αντε να κρατησουμε ζωντανο το θεματακι εδω!!!
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
το προσπαθω οπως βλεπεις αλλα δεν ακουω νεεσ συμμετοχες και εντυπωσεις...και ουτως η αλλως ειμαστε φαν του ειδους....να μαθαιναμε περισσοτερα για τα υλικα που παιζουν στην σαλονικα...γιατι στερεψαν οι πηγες....και τι θακανουμε αν δεν υπαρχει καινουργιο αιμα....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εγω ρε αδερφε καποτε εκανε σχεδον καθε μερα τσαρκα απο κει...συνεχεια αλλα δεν ηξερα καν το σιτε..τον τελευταιο καιρο η αληθεια ειναι οτι εχω ελλατωσει αισθητα!
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
επειδη λες οτι εισαι περπατημενος....με ποιες κυριες περασες χρονο απο τη ζωη σου και ποιες θα ελεγες πως αξιζαν την συνευρεση
 

geomit

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους.ειμαι σχετικα καινουργιος στο σαιτ και στη θεσ/κη. θα ηθελα να ρωτησω για καποια τζουλι(ξανθια) με ενα μαυρο τζιπ που την πετυχα χθες μετα το προ τελυταιο φαναρι απο    τσιμισκι προς δικαστηρια
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
δεν παει καν το μυαλο μου για ποια μιλας φιλαρακο μου..
 

geomit

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μαζι ηταν και μια κοκκινομαλα που δε μιλουσε και ηθελαν παρτουζα.ειχαν εκπληκτικα σωματα και μαλιστα η ξανθια μου εδωσε το τηλ της,30ε λεει.
 

lefto1980

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
περασα απο φραγκων παιδια, εχει πεσει παρα πολυ παιδια εκει, παντως πηγα στα γνωστα σπιτακια και πηγα σε εκεινο που ειναι μονο του ψηλα απεναντι απο το ΔΙΑΣ. Η μελαγχροινη τα βραδυα εναι καλη. Επειδη πηγα δυο φορες σε το τελευταιο μηνα, ηταν πολυ ζεστη μαζι μου.
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παιδια αυτη που λετε στο δρομο για βιλκα η ψυλη με τα  μισα βιζια απ'εξω και το σπιτι στηνν παραλιακη ειναι ενχειρισμενη?και κατι αλλο....αυτη η ξανθια η γκομενα που ειναι με τον πουστη μεσα στο αμαξι στο στενο σε παει με τα ποδια 'η θελει αμαξι?και ποσα ζηταει?
 

electricz

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Στον αγγελιοχωρο εχει καποιες τρανς.. εχει καποιοσ εμπειρια για το πως ειναι?? νταλικιεριδες η αξιζουν τον κοπο
 

tasos3

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα !! εδω και λίγο καιρό πήγαινα στο ΕΡΟΣ ΧΑΟΥΖ , σε μια ΒΙΚΤΩΡΙΑ ! καλο μ...νί και καλή εξυπηρετιση ! Την είχα πάρει και στο μαγαζί που είναι σαπψου, δίπλα σε ενα μαγαζί με σίδερα .Μήπως ξέρει κανένας που βρίσκεται τώρα ? Αν κατάλαβε κανένας ποια λέω , να στείλει τι ώρα δουλεύει και που ????????
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
παιδια αυτη που λετε στο δρομο για βιλκα η ψυλη με τα  μισα βιζια απ'εξω και το σπιτι στηνν παραλιακη ειναι ενχειρισμενη?και κατι αλλο....αυτη η ξανθια η γκομενα που ειναι με τον πουστη μεσα στο αμαξι στο στενο σε παει με τα ποδια 'η θελει αμαξι?και ποσα ζηταει?

Αυτή είναι η θρυλική Φιόνα, ένα από τα καλύτερα και πιο πλούσια trans της Θεσσαλονίκης...
Και φυσικά έχει πούτσο, δεν είναι εγχειρησμένη...Αλλωστε τρελλή είναι να τον κόψει?
Να χάσει όλη τν πελατία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom