Νέα

Πουτ@νες ΟΛΕΣ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Larisseos4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
37 μέλη και 57 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα και ψάχνονται
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Επειδη ελαβα ηδη αρκετα ΠΜ, να τονισω οτι γουσταρει γυμνασμενους, φραγκατους, στυλατους τυπους λογο οτι ειναι ψωνακι..

Η γκομενα ειναι ο ορισμος της ελλεηνιδας.. θελω καποιον να της φερθει οσο πιο σκατα γινετε.. απο γαμησι θα περασει καλα αλλα θελω να της δωσει μαθημα καλο..
Αμα την παρατησω στην παρνηθα με τα χυσια στη μαπα,εισαι ενταξει ψηλέ μου;και ανταλλασω το προφιλ της με δικο μου καργιολακι.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.853
Πόντοι
6.796
Αμα την παρατησω στην παρνηθα με τα χυσια στη μαπα,εισαι ενταξει ψηλέ μου;και ανταλλασω το προφιλ της με δικο μου καργιολακι.

Αμα γινοταν αυτο τυπε θα γινομουν πολυ χαρουμενος.. απλα το εδωσα αλλου το προτζεκτ.. θα περιμενουμε νεα απ το συναγωνιστη αλλιως ξαμαμιλαμε..

 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
φίλε αφιερωμένο  :rockon:
 

achtung

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
692
Like
3.281
Πόντοι
446
ΚΑΤΑ-καριόλες όλες  :zfuck: και η Κορινάρααααα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
εδινα μπολικα $$ για 1 ωρα με την Κορινα (στα νιατα της)  :wanker:
 

Tasos1975

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2016
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Μαγκες αν και νεος στο site,θα σας πω και την δικη μου εμπειρια....καρακαριολες ειναι οι δικες μας,μονο τα φραγκα εχουν κατα νου,και ψαχνουν τροπους να στα φανε,ειδικα αν σε κοψουν για αγαπουλη...και εξηγω,γνωριμια καιρο πριν με τυπισα,εμφανιση καλουτσικη,οχι μοντελο αλλα ουτε και μπαζο,με την δουλεια της ,ολα ωραια και καλα...αρχισαμε να βγαινουμε,μου εκανε ενα ψιλοκλικ,οπου και μπορει να την επαιρνα και σοβαρα,αν και την φυλαγομουνα την δουλεια.αρχισε να το παιζει ιστορια,συναισθηματικη και μυστηρια,της αρεσαν δωρακια και εξοδους οπου χαλαγες φραγκα για παρτη της,αλλα στα ισα δεν σου ζηταγε γιουρια...οπου καταλαβα,αν και δεν το ειπε,οτι την ενδιεφερε αμεσα ο τραπεζικος λογαριασμος και ουτε τι εχω στο παντελονι μου,ουτε οι καλες προθεσεις,ουτε η φατσα μου[δεν ειμαι κουκλος αλλα τρωγομαι]και αν βρισκοταν καλυτερο πορτοφολι,θα την εκανε για αλλες πολιτειες...αραιωσαμε,και μακρια και αγαπημενοι...οπου και πριν μερικες μερες,σατανικη συμπτωση βρισκω ενα φιλαρακι,που λογω διαζυγιου του ειχαμε χαθει,ειχε ιστοριες ο τυπος,πηγαμε για μπυρονια και κουβεντα στην κουβεντα μου ειπε για μια τυπισα στην δουλεια του[πολιτικο προσωπικο σε σχολη στρατιωτικη]που με χαρτζηλικι καλο και εχεμυθεια,εξυπηρετει μια χαρα παντρεμενους που θελουν παιχνιδια...μαντευει κανεις ποια ηταν η τυπισα?μακρια απο ελλεεινιδες,μου γινε μαθημα....
 

Επισκέπτης
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως σκέφτονται..

Του ορκίζεται ότι τον αγαπά!
Ότι όταν έκανε ότι έκανε ένιωθε σκατά αλλά ήταν ευκαιρία να πάρει κάποια χρήματα..

Δεν το θεωρεί απάτη καθώς αυτόν αγαπά και του έδωσε τη καρδία της χωρίς ανταλλάγματα, απλά τον άλλο τον κορόιδευε και του απομυζούσε χρήματα.

Εγώ πιστεύω ότι τα εννοεί αυτά που λέει (χωρίς να λέω ότι έχει δίκαιο.. και τις τ@νες να ρωτήσετε θα σας πουν ότι αυτό που κάνουν το θεωρούν δουλειά σαν όλες τις άλλες)

Έχουν οικονομικό πρόβλημα, εκείνος δουλεύει 2 δουλειές της ώρας και ποτέ της δεν του ζήταγε κάτι ή να ήταν πολυέξοδη.. Πως όμως γίνεται να δεχτεί κάποιος ότι η κοπέλα του αν και τον αγαπά τον "απατά";;;
η κοπελα φαινεται πολυ ενταξει

Απλα κι ο δικος σου πρεπει να ζητησει ενα ποσοστο για ψυχικη οδυνη...
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Μονο  για τα φραγκα  ενδιαφερονται ,ολες μηδεμιας εξαιρουμενης,τωρα ο τυπος  που εκανε 2 δουλειες,καλο παιδι ,αλλα μαλακας
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Αληθινή ιστορία, δεν λέμε ονόματα, αν και θα ακουστεί πιστεύω σε μια περιοχή της Αθήνας..

Φιλαράκι μου κάτω των 30 ετών, παιδί μάλαμα 2 χρόνια δεσμό με μία 25χρονη, έκανε τα πάντα για τη κοπέλα του δούλευε 2 δουλειές για να τα βγάζουν πέρα μέσα στη κρίση. Αυτή τελειώνει τις σπουδές της ακόμη.

Τη Κυριακή ξημέρωναν τα γενέθλια της και μετά τα μεσάνυχτα του Σαββάτου της έκανε πάρτι έκπληξη στο σπίτι! Το βράδυ της Κυριακής του είπε ότι θα βγει με τις 3 φίλες της έξω για να το γιορτάσει.. αυτός όπως πάντα της είπε εντάξει για να βγουν γυναικοπαρέα.

Ήξερε που θα πήγαιναν (άλλη ηλίθια αυτή, του το είπε αλλά είχε εμπιστοσύνη ότι είναι τόσο καλό παιδί που δεν θα έκανε τίποτα)..

Αφού δεν της είχε δώσει ακόμη το δώρο της, είπε να περάσει από το μέρος που διασκέδαζαν τα κορίτσια να της κάνει έκπληξη και να της το δώσει.

Και την βρίσκει αγκαλιά με ένα 40χρονο και τις 3 φίλες της! Βλέπεται ήταν ευκαιρία να καλύψει τα έξοδα της διασκέδασης τους..

[size=15pt]Πουτ@νες ΟΛΕΣ! - Το χρήμα τις εξουσιάζει![/size]
Μαλλον οι 40αριδες ξερουν να γαμανε καλυτερα.......
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.054
Κριτικές
33
Like
7.145
Πόντοι
3.496


Φιλαράκι μου κάτω των 30 ετών, παιδί μάλαμα 2 χρόνια δεσμό με μία 25χρονη, έκανε τα πάντα για τη κοπέλα του δούλευε 2 δουλειές για να τα βγάζουν πέρα μέσα στη κρίση. Αυτή τελειώνει τις σπουδές της ακόμη.




[/quote] Μετα  το περας των σπουδων της,αφου φτασει στο στοχο της''Θα πεταξει σαν στυμμενη λεμονοκουπα''το καλο παιδι,και θα προχωρησει παρακατω..Δηλαδη θα βρει παρηγορια σε οποιον δινει τα περισσοτερα..και η ιστορια επαναλαμβανεται.Το εχω δει να συμβαινει σε εναν καλο φιλο.Κλασσικα εικονογραφημενα..
 

dimsko

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Έλα καλέ που όλες είναι τις επιχρημασι τσ τσ τσ. Αυτές μην τις φοβάστε. Τις άλλες να προέρχεται αυτές που δεν ικανοποιουνται μονο με λεφτά.  Εκει να δεις πουτανια και σκατοψυχη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom