Νέα

Πόση ώρα γαμάτε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.721
Like
1.509
Πόντοι
216
Αυτό που λέει ο τίτλος αλλά να διευκρινίσω δύο πράγματα. Όταν λέω γαμάτε εννοώ πόση ώρα τον έχετε μέσα μέχρι να χυσετε.

Παράδειγμα εγώ αντέχω να γαμαω κάνα 10 λεπτό ασταμάτητα αλλά λόγω φυσικής κατάστασης καίω φλάντζες.

Αν καβαλήσει η κυρία άλλο ένα τεταρτακι το έχω άνετα.
Περιμένω τις εμπειρίες σας. Όσο πιο ειλικρινά μπορείτε, δεν είναι ανταγωνισμός.

Είναι το πρώτο θέμα που ανοίγω ελπίζω να πάει καλά.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Αυτό που λέει ο τίτλος αλλά να διευκρινίσω δύο πράγματα. Όταν λέω γαμάτε εννοώ πόση ώρα τον έχετε μέσα μέχρι να χυσετε.

Παράδειγμα εγώ αντέχω να γαμαω κάνα 10 λεπτό ασταμάτητα αλλά λόγω φυσικής κατάστασης καίω φλάντζες.

Αν καβαλήσει η κυρία άλλο ένα τεταρτακι το έχω άνετα.
Περιμένω τις εμπειρίες σας. Όσο πιο ειλικρινά μπορείτε, δεν είναι ανταγωνισμός.

Είναι το πρώτο θέμα που ανοίγω ελπίζω να πάει καλά.

βασικα και ο φιλος μ το ιδιο..ενα 10 λεπτακι το παρα πολυ και μονο αν αναλαβω εγω κραταει πιο πολυ
αλλα εχεις δοκιμασει να αλλαξεις στασεις? Η 10 λεπτα κανεις μονο σφυροκοπημα? εχω παρατηρησει οτι οταν αλλαζουμε στασεις κραταει πιο πολυ
 
OP
OP
O

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.721
Like
1.509
Πόντοι
216
Ένα 10 λεπτακι σφυροκόπημα. Μετά ξάπλα. Δεν την παλεύω άλλο. Έτσι κρατάει παραπάνω.
 

travlindude

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
23
Like
354
Πόντοι
20
Αυτό που λέει ο τίτλος αλλά να διευκρινίσω δύο πράγματα. Όταν λέω γαμάτε εννοώ πόση ώρα τον έχετε μέσα μέχρι να χυσετε.

Παράδειγμα εγώ αντέχω να γαμαω κάνα 10 λεπτό ασταμάτητα αλλά λόγω φυσικής κατάστασης καίω φλάντζες.

Αν καβαλήσει η κυρία άλλο ένα τεταρτακι το έχω άνετα.
Περιμένω τις εμπειρίες σας. Όσο πιο ειλικρινά μπορείτε, δεν είναι ανταγωνισμός.

Είναι το πρώτο θέμα που ανοίγω ελπίζω να πάει καλά.
βασικα και ο φιλος μ το ιδιο..ενα 10 λεπτακι το παρα πολυ και μονο αν αναλαβω εγω κραταει πιο πολυ
αλλα εχεις δοκιμασει να αλλαξεις στασεις? Η 10 λεπτα κανεις μονο σφυροκοπημα? εχω παρατηρησει οτι οταν αλλαζουμε στασεις κραταει πιο πολυ

Για τι ηλικιες μιλατε, γιατι και αυτο παιζει ρολο. Στα 55 μου πλεον, γαμαω παρα πολυ ωρα. Αργω αρκετα να χυσω. Σε σημειο που καποιες φορες κουραζεται και η γυναικα μου. Μικροτερος ομως, καπου εκει ημουν και εγω 10-15 λεπτα. Χωρις προκαταρκτικα παντα μιλαμε.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ένα 10 λεπτακι σφυροκόπημα. Μετά ξάπλα. Δεν την παλεύω άλλο. Έτσι κρατάει παραπάνω.

αυτο λεω, αυτο κανει κ ο φιλος μ
αν ομως σταματησεις το εννιαο σφυροκοπημα κ κανεις πολλες στασεις θα κρατησεις παραπανω
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Για τι ηλικιες μιλατε, γιατι και αυτο παιζει ρολο. Στα 55 μου πλεον, γαμαω παρα πολυ ωρα. Αργω αρκετα να χυσω. Σε σημειο που καποιες φορες κουραζεται και η γυναικα μου. Μικροτερος ομως, καπου εκει ημουν και εγω 10-15 λεπτα. Χωρις προκαταρκτικα παντα μιλαμε.

χωρις προκαταρκτικα ετων 43 αυτος εγω 28 λολλ
 

travlindude

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
23
Like
354
Πόντοι
20
κανε υπομονη ... σε λιγα χρονακια θα κραταει πολυ παραπανω, και ας μην το θελεις ! Αν και ομολογω, καπου στα 40+ αρχισα να κραταω πολυ ωρα
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Υπάρχουν δύο βασικές παράμετροι που καθορίζουν το αποτέλεσμα :
1)Το κατά πόσο γεμάτο είναι το "όπλο". Ίδιο είναι να έχεις να γαμησεις μία μέρα με δέκα μέρες; Δε νομίζω.
2)Ποια γαμας. Ίδια είναι η μέση ελλεεινίδα ξενέρωτη άκαυλη γκομενα με την φλούδα πορτοκαλιού - aka κυτταρίτιδα - με το πιπινάκι από τις βαθιές ρωσικές στεπες που θες να το γλυψεις σε κάθε χιλιοστό του σώματός του για κάνα 2ωρο (μέχρι πλήρους αφυδάτωσης) προτού μπεις καν μέσα του; Εντάξει, μερικά ΘΗΛΥΚΑ σε κάνουν να θες να τελειώσεις σχεδόν με την θέασή τους και μόνο.  :wanker: :wanker: :wanker:
 
OP
OP
O

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.721
Like
1.509
Πόντοι
216
:jerking:Και εγώ 28 είμαι αλλά ενεργητικά είναι δύσκολο ρε μάγκες. Σκέψου είναι σαν να τρέχεις ασταμάτητα, ε κάνα 10 λεπτο ειναι καλά.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
2263954821457 nanoseconds.
 
OP
OP
O

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.721
Like
1.509
Πόντοι
216
Ωραίος 37 λεπτά είναι πολύ καλά.
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Όση ώρα γουστάρεις.    :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
8
Like
1.390
Πόντοι
216
Για καποιους αυτο το ερωτημα μεταφραζεται σε ποση ωρα μπορεις να τον παιζεις  :jerking: χωρις να χυσεις  :wanker:  :grin:
 

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
ME TA ΠΡΟΚΑΡΤΑΚΤΙΚΑ .... ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ .... ΑΡΓΩ ΝΑ ΧΥΣΩ .....
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Υπάρχουν δύο βασικές παράμετροι που καθορίζουν το αποτέλεσμα :
1)Το κατά πόσο γεμάτο είναι το "όπλο". Ίδιο είναι να έχεις να γαμησεις μία μέρα με δέκα μέρες; Δε νομίζω.
2)Ποια γαμας. Ίδια είναι η μέση ελλεεινίδα ξενέρωτη άκαυλη γκομενα με την φλούδα πορτοκαλιού - aka κυτταρίτιδα - με το πιπινάκι από τις βαθιές ρωσικές στεπες που θες να το γλυψεις σε κάθε χιλιοστό του σώματός του για κάνα 2ωρο (μέχρι πλήρους αφυδάτωσης) προτού μπεις καν μέσα του; Εντάξει, μερικά ΘΗΛΥΚΑ σε κάνουν να θες να τελειώσεις σχεδόν με την θέασή τους και μόνο.  :wanker: :wanker: :wanker:
γύρω στα 20 με 25 λεπτά τον έχω μεσα
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
30ρίζω και κρατάω max 20λεπτο, με περιτομή πάντα.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Υπάρχουν δύο βασικές παράμετροι που καθορίζουν το αποτέλεσμα :
1)Το κατά πόσο γεμάτο είναι το "όπλο". Ίδιο είναι να έχεις να γαμησεις μία μέρα με δέκα μέρες; Δε νομίζω.
2)Ποια γαμας. Ίδια είναι η μέση ελλεεινίδα ξενέρωτη άκαυλη γκομενα με την φλούδα πορτοκαλιού - aka κυτταρίτιδα - με το πιπινάκι από τις βαθιές ρωσικές στεπες που θες να το γλυψεις σε κάθε χιλιοστό του σώματός του για κάνα 2ωρο (μέχρι πλήρους αφυδάτωσης) προτού μπεις καν μέσα του; Εντάξει, μερικά ΘΗΛΥΚΑ σε κάνουν να θες να τελειώσεις σχεδόν με την θέασή τους και μόνο.  :wanker: :wanker: :wanker:


Ακαυλη ελληνιδα κτλ. Αναρωτιεμαι πως γινεται να μας βγαζουν σε υψηλη καταταξη στο παγκοσμιο χαρτη ως πιο σεξουαλικα ενεργος λαος. Με τι κριτιριο γινεται αυτο; Το ποσο συχνα γαμαει ο ελληνας; Τοτε γιατι ειναι γνωστο οτι μαλακια παει συννεφο σε αυτη τη χωρα; Μηπως η μαλακια κατατασεται στην σεξουαλικα ενεργη πραξη;
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
οπως ειπαν και πιο πριν εξαρταται απο κανα δυο παραγοντες. Αν γαμας απο αγγαρεια ή απο καυλα? Τι γαμας? κ.λ.π. Αμα εχεις κανα καλο κομματι και ξερει να γαμιεται και κανεις παιχνιδι κι οχι μεσα εξω κι αντε γεια τοτε παει μακρυα η βαλιτσα! Με το VFM που ειχα βρει με πηγε 40 λεπτο ανετα, αλλα χτυπησε κοκκινο! Γαμησα κανα 20 λεπτο σερισε μια σταση και τα υπολοιπα σε αλλαγες και στησιματα. Τελειωμα μαπα και τυφλωση απο την πιεση του υγρου! Κανονικη ριπη! Σε αλλη κατασταση παει μεχρι 20 λεπτο μεγιστος χρονος πρεσσαρισματος!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Δεν υπάρχει κανόνας σε αυτό. Από βίαιο ξέσπασμα του τρίλεπτου μέχρι μισάωρο για πλάκα. Σημαντικό είναι να αλλάζεις στάση γιατί σε άλλες αντέχεις περισσότερο σε άλλες λιγότερο. Πολλά ακόμα παίζουν ρόλο. Αν είναι η γυναίκα κολπική ή κλειτοριδική, αν και πόσο σε καυλώνει, πόσο καιρό έχεις να γαμήσεις, αν είσαι με μία ή και με καμία φίλη της, αν η γυναίκα συμμετέχει ή είναι κομοδίνο αν... αν.... αν....
Το σημαντικό είναι να περνάς καλά μαζί της και να αισθάνεσαι ζωντανός και να θέλεις να την ξαναγαμήσεις. Κι αν η γυναίκα χύνει και περνάει καλά μαζί σου να είσαι σίγουρος ότι δεν κοιτάει τη διάρκεια. Με το χρονόμετρο δε γαμιέται καμία.....
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Δεν υπάρχει κανόνας σε αυτό. Από βίαιο ξέσπασμα του τρίλεπτου μέχρι μισάωρο για πλάκα. Σημαντικό είναι να αλλάζεις στάση γιατί σε άλλες αντέχεις περισσότερο σε άλλες λιγότερο. Πολλά ακόμα παίζουν ρόλο. Αν είναι η γυναίκα κολπική ή κλειτοριδική, αν και πόσο σε καυλώνει, πόσο καιρό έχεις να γαμήσεις, αν είσαι με μία ή και με καμία φίλη της, αν η γυναίκα συμμετέχει ή είναι κομοδίνο αν... αν.... αν....
Το σημαντικό είναι να περνάς καλά μαζί της και να αισθάνεσαι ζωντανός και να θέλεις να την ξαναγαμήσεις. Κι αν η γυναίκα χύνει και περνάει καλά μαζί σου να είσαι σίγουρος ότι δεν κοιτάει τη διάρκεια. Με το χρονόμετρο δε γαμιέται καμία.....
σωστος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom