Νέα

[Οδηγός] Πως θα γίνεις γυναικοκατακτητής v1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.201
Κριτικές
1
Like
29.864
Πόντοι
8.006
η γυναικα οταν λεει θελει ασφαλεια εννοει ευρωπουλα. απλα με την λεξη ασφαλεια το λεει πιο διακριτικα.
Δεν ειναι τοσο απλο. Η αισθηση της ασφαλειας εχει να κανει κυριως με τον τροπο και την συμπεριφορα.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
με αυτη που τα εχει τωρα ειναι πλουσια μορφωμενη κτλπ
εχει και εξοχικο σε ελληνικο νησι γαμησε τα πανακριβο με πισινες
το εχω δει
και ολα οκ

σου ξαναλεω εχεις δημιουργησει μια εικονα και νομιζεις οτι εισαι 100% σωστος
δεν ειναι ετσι
υπαρχει και η αλλη αποψη

δεν σου λεω οτι εισαι 100% λαθος
αλλα η αληθεια κρυβεται καπου στην μεση
80-20 ειναι το ποσοστο τυπε.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
Ρε τυπε γινονται τωρα αυτα? ποιος το κανει αυτο? Ξερεις ποσες πουτσες βγανουν καθε βραδυ συντονισμενες με ματια και αυτια να αρπαξουν μια ευκαιρια μπας και σπρωξουν? Ξερεις για ποσο πλυθησμο μιλαμε?
Ολοι οσοι δεν εχουν γκομενα και βγαινουν για ποτο αυτη η ελπιδα δεσποζει στο μυαλο τους.. ολων..

Ξερεις οτι δεν ασχολουνται γιατι αυτα με τα κερασματα και τα πεσιματα εχουν καραδοκιμαστει και η φαση ειναι γραφικη και σπανια πετυχαινει? Ολοι προσπαθουν μεσω γνωριμιων μπας και τυχη να βρεθουνε σε παρεα που υπαρχου γκομενες.. αυτο ειναι το πλαισιο που υπαρχουν πιθανοτητες υπερ καποιου
τυπε συμφωνω οτι βγαινουν πολλοι εξω αλλα δυστηχως λιγοι εχουν φραγκα να την παιξουν την μπαλα σωστα.
δεν μιλαω σε φαση στειλε σφηνακια-ποτα και αλλες καγκουριες και μαλακιες. λογικο οτι αυτα τα εχουν φαει στην μαπα οι γκομενες ολες.
ειπαμε θελει τροπο και σωστες κινησεις.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
οκ γαμαει. αλλα δεν νομιζω να γαμαει εφοπλιστινες και κορες βιομηχανων. αν ειναι καλος ψευτης και παιζει το ρολο του καλα κατα 90% θα γαμαει πωλητριες-σερβιτορες- και οτι αλλη χαζεμενη υπαρχει που ονειρευτε να γινει πριγκιπισα.
εχει και στην θεσσαλονικη πολλους τετοιους τυπους που συνηθως γαμανε αβγαλτες φοιτητριες απο την επαρχια που μολις τους παρουν χαμπαρι η καταλαβουν τι γινετε στον κοσμο γινοντε καπνος.
τωρα με ποια κριτηρια θεωρεις εσυ το καλο μουνι αυτο δεν το ξερω.
για πες τυπε,αν σου κατσει μουνι πωλητρια η σερβιτορα δεν θα το γαμησεις :think: :S :S :S
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
για πες τυπε,αν σου κατσει μουνι πωλητρια η σερβιτορα δεν θα το γαμησεις :think: :S :S :S
εχω γαμησι πολλες τετοιες τυπε και ακομα γαμαω. δεν εχο προβλημα εγω με τα επαγγελματα αν ειναι καλο μουνι.
ρατσιστης δεν ημουν ποτε. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

υ.γ. εχω ομως και γνωστο που χωρισε απο πολυ δυνατο μουνι που ειχε (πωλητρια σε hondos) και ειχε γκομενα 200 κιλα κορη εργολαβου.
για να μην βριζουνε μονο τις γυναικες.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Ειχα μια συζητηση με την δικια μου τις προαλλες, με αφορμη τον γαμο ενος τυπου 47 ετων που παντρευτηκε 23χρονη. Της λεω τι εχετε παθει και θελετε μεγαλους? Μου λεει δεν θελουμε μεγαλους, φτιαγμενους θελουμε. Για να επιβεβαιωθει ετσι η παγια θεωρια μου, οτι η γυναικα πρωτιστως θελει να νιωθει ασφαλεια με αυτον που σχετιζεται. Αυτο ειναι το μυστικο. Να εκπεμπεις ασφάλεια. Κι αυτο δεν εχει σχεση ουτε με τατουαζ, ούτε με το αν εχεις θαρρος, ουτε με κοιλιακους, ουτε καν με τα λεφτα. Απλά πραγματα.

Για περνα κι απο αυτο το νημα!
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
τυπε συμφωνω οτι βγαινουν πολλοι εξω αλλα δυστηχως λιγοι εχουν φραγκα να την παιξουν την μπαλα σωστα.
δεν μιλαω σε φαση στειλε σφηνακια-ποτα και αλλες καγκουριες και μαλακιες. λογικο οτι αυτα τα εχουν φαει στην μαπα οι γκομενες ολες.
ειπαμε θελει τροπο και σωστες κινησεις.

Ε και τα φραγκα πλεον ξερουν οι γκομενες πανω κατω τι παιζει με το καθενα.. εχουν και αδερφους καποιες και φιλους και μιλανε και γνωριζουν πως ο καθενας κινειτε με τα λιγοστα ευρω του

Ολοι οταν βγαινουν πονταρουν οτι απλα θα αρεσουν σε καποια που θα γινει μια τυχαια κουβεντα απο καπου.. και ετσι θα ζητησουν τηλεφωνο.. αλλα οπως ειπα δε γινετε τυχαια κουβεντα ετσι αυθορμητα και ανετα γιατι φαινετε οτι γινετε πεσιμο και οι γκομενες το αποφευγουν αυτο το στυλ...

Τεσπα κατι κοινωνικοι τυποι γαμανε αβερτα που πχ θα μπουνε στα 2-3 στεκια τους και θα περασουν απο 3-4 παρεες να χαιρετησουν και να κατσουν να πουν τα νεα τους.. οταν γυρνας ετσι ερχεσαι σε επαφη και συστηνεσαι.. το ξεμπαρκο πεσιμο δε φτουραει πως το λενε.. απορω δε βγαινετε εξω να δειτε.. δε γινετε ετσι πλην ελαχιστων περιπτωσεων μια στο τοσο.. η πλειφοψηφια δεν επιδιωκει χυμα πεσιμο γιατι η κοινωνικοτητα εχει διαμορφωθει διαφορετικα εξω στα μαγαζια.. δε δινουν οι γκομενες πρασιμο φως για χυμα πεσιμο εδω και χρονια.. τωρα θα μου πεις ενα σκηνικο που σου τυχε ή ειδες.. χαιρω πολυ αναφερουμαι στη κυριαρχηα πραγματικοτητα οχι αυτο που συμβαινει στον 1 απ τους 10000 γυπες που βγαινουν να γαμισουν..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
π.χ. τωρα αυτη εδω η μεση ελληνιδα που στολιστηκε και παει να πιει το ποτακι της... οποιος πιστευει οτι θα την δει εξω και στο ασχετο θα της κανει πεσιμο και αυτη θα σκεφτει "αχ τι ωραια θα γαμιθω αποψε".. πλαναται πλανην οικτρα

Ποσοι γυπες βγαινουν και κοζαρουν ολες αυτες απο πανω μεχρι κατω και αυτες αισθανονται λες και της γαμισε ο Ροκο Σιφρεντι.. αυτο τρεφει τις γυναικες ως επι τον πλειστον..  τωρα αν μεσω παρεας τους γυαλισει ενας και φερθει σωστα κτλ.. οκ παιζετε μπαλα ετσι
 

Συνημμένα

  • στολιστηκε.jpg
    στολιστηκε.jpg
    84,7 KB · Εμφανίσεις: 40

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εντωμεταξυ ο γυπαετος που βγηκε να γαμισει κανει μπαμ απο χιλιομετρα και οι γκομενες τον αποφευγουν.. αν καποιος εχει κοινες παρεες και κατσει στη παρεα του καποια και στο μπλα μπλα πανω αφου εχει εμφανιση και στυλ τοτε γινετε το κονε... ασχετο πεσιμο χωρις να εχεις συστηθει εστω απο κοινους γνωστους κατι τσοφλια μονο δεχονται..
O ksenerotes.blogspot απ όσο θυμάμαι είχε πολλά κονέ μέσω Παρεας και κοινών γνωστών αλλά 9,5 στις 10 φορές είχε φάει χυλοπιτα. Όπως αναφέρει είναι εμφανίσιμος 177 με χρωματιστά μάτια. Ο τύπος βεβαια πάει και την πέφτει σε 7αρια και άνω. Έχει δουλειά, αμάξι και εξοχικό. Μην το δένεις κόμπο ότι από παρέα είναι πιο εύκολα. Αυτές που είναι καλές τις πλησιαζουν πολλοί γνωστοί τους ή φίλοι φίλων τους. Τύπε μου μοιράζουν τόσο εύκολα πίτες όσο εύκολα απορρίπτουν ένα παπούτσι στη βιτρίνα. Μάλιστα αν δεν το κάνουν υπάρχει περίπτωση να εκτεθούν στις φίλες τους που το κάνουν κι αυτές. Μόνον οι γυναίκες με πολύ ισχυρή προσωπικότητα και κοινωνική παιδεία θα είναι πιο δεκτικές και φιλικές και θα σε αφήσουν να κάνεις την δουλειά τους. Εμφανίσιμες και καλες κοπέλες είναι πολύ λίγες και υπάρχει περίπτωση να χρειαστεί να ψάξεις μια ζωή να τις βρεις ή να μην τις βρεις. Παρόλα αυτά δεν πάμε για τα 8αρια και άνω αν δεν έχουμε τα φόντα εκτός κι αν έχουμε τόσα κοινά με την τύπισσα, οικονομική δύναμη ή/και εμφανιση ανάλογη της δικής της, ύψος μεγαλύτερο και δυναμική προσωπικότητα.
Υπάρχουν βέβαια κι αυτοί που ρίχνουν παραμύθι για την οικονομική τους κατάσταση και το επάγγελμα έχουν χιούμορ και τις καταφέρνουν να τις κατακτήσουν και να τις πηδάνε για λίγο διάστημα.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
O ksenerotes.blogspot απ όσο θυμάμαι είχε πολλά κονέ μέσω Παρεας και κοινών γνωστών αλλά 9,5 στις 10 φορές είχε φάει χυλοπιτα. Όπως αναφέρει είναι εμφανίσιμος 177 με χρωματιστά μάτια. Ο τύπος βεβαια πάει και την πέφτει σε 7αρια και άνω. Έχει δουλειά, αμάξι και εξοχικό. Μην το δένεις κόμπο ότι από παρέα είναι πιο εύκολα. Αυτές που είναι καλές τις πλησιαζουν πολλοί γνωστοί τους ή φίλοι φίλων τους. Τύπε μου μοιράζουν τόσο εύκολα πίτες όσο εύκολα απορρίπτουν ένα παπούτσι στη βιτρίνα. Μάλιστα αν δεν το κάνουν υπάρχει περίπτωση να εκτεθούν στις φίλες τους που το κάνουν κι αυτές. Μόνον οι γυναίκες με πολύ ισχυρή προσωπικότητα και κοινωνική παιδεία θα είναι πιο δεκτικές και φιλικές και θα σε αφήσουν να κάνεις την δουλειά τους. Εμφανίσιμες και καλες κοπέλες είναι πολύ λίγες και υπάρχει περίπτωση να χρειαστεί να ψάξεις μια ζωή να τις βρεις ή να μην τις βρεις. Παρόλα αυτά δεν πάμε για τα 8αρια και άνω αν δεν έχουμε τα φόντα εκτός κι αν έχουμε τόσα κοινά με την τύπισσα, οικονομική δύναμη ή/και εμφανιση ανάλογη της δικής της, ύψος μεγαλύτερο και δυναμική προσωπικότητα.
Υπάρχουν βέβαια κι αυτοί που ρίχνουν παραμύθι για την οικονομική τους κατάσταση και το επάγγελμα έχουν χιούμορ και τις καταφέρνουν να τις κατακτήσουν και να τις πηδάνε για λίγο διάστημα.

Αναφερθηκα οτι μεσο παρεας εισαι σε ενα πλαισιο πιθανοτητων αρκετα μεγαλυτερο απ το χυμα πεσιμο που εχει εκμηδενιστει οπως εχει διαμορφωθει η κοινωνικοτητα των ελληνων εξω.. Σωστα οι μουναρες εχουν επιλογες αλλα καποια στιγμη διαλεγουν κι αυτες καποιον..
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
παω σε καφετεριες και βλεπω σε τραπεζια να καθοντε 3-4 ατομα αντροπαρεες 25-30 χρονων παιδια και να ειναι ολοι καρφωμενοι στα κινητα τους. παει  η σερβιτορα να τους παρει παραγγελια και το πρωτο που ρωτανε ειναι πιο ειναι το wi-fi το μαγαζιου. υπαρχει περιπτωση κανενας απο αυτους να καμακωσει γκομενα και να πηδηξει;
βλεπω κατι μαλακες με τατουαζ σε χερια-ποδια-λαιμους και μπαινουν με ενα στυλ μεσα στο μαγαζι λες περπανατε στην πασαρελα κανενος σχεδιαστη μοδας απο το παρισι. υπαρχει περιπτωση να γαμησι κανενας απο αυτους;
υ.γ. ολοι οι παραπανω με το 10ευρω απο τον μπαμπα και την μαμα γυρνανε εξω.
εννοιτε οτι οι γκομενες τους εχουν παρει χαμπαρι ολους αυτους και κανουν χαβαλε μαζι τους και περνανε την ωρα τους μεχρι να βρεθει αυτο που ψαχνουν.
Αν οι γαλοτσες μας ήταν πιο δεκτικές όπως οι ξενες στο καμάκι δεν θα κάνανε πασαρέλα οι άνδρες. Πασαρέλα τύπε μου κάνουν οι γκομενες γιατί θέλουν να επιδείξουν την ομορφιά τους. Ελάχιστοι άνδρες εμφανισιμοι αντιγράφουν τα ποζαρισματα και την πασαρέλα των γυναικών.
Επίσης ελάχιστες γκομενες παίζουν και ρίχνουν ματιές στους άνδρες ώστε αυτοί να κάνουν κίνηση.
Αυτό που κάνουν τελευταία χρόνια οι γκομενες για να προσελκύσουν τους άνδρες είναι ναι μεν κάπως επιτυχημένα αλλά χαλάνε την θηλυκότητα τους. Αναφέρομαι στον ανδροπρεπη λόγο τους, τις ανδρικές εκφράσεις τους και το κάπνισμα.
Τα παραπάνω τα κάνουν διότι κατά τη γνώμη μου ντρέπονται να κοιτάξουν. Νιώθουν φόβο, αμηχανία και ντροπή συνάμα. Αυτά επειδή τους φέρνουν σε δυσάρεστη θέση θέλουν να τα αποφύγουν. Σήμερα βρίσκουν άλλους τρόπους να αποφύγουν τα βλέμματα προς τους ανδρες. Βγάζουν φωτό παντού σχεδόν με φίλες η μόνες τους, ποζάροντας με χαζοχαρουμενα ή προκλητικά υφακια ουσιαστικά μόνο και μόνο για να προκαλούν.
Τις ανδροπαρεες τις βλέπω κι εγώ περνώντας από τα καφέ. Θεωρώ ότι χάνουν τον χρόνο τους οι περισσότεροι, μιας και οι περισσότερες τυπισσες δεν πάνε για να κάνουν φλερτ. Μεγάλη ευθύνη φέρουν επίσης οι μουροχαβλοι μαγαζατορες με τα απαρχαιωμένα μυαλά που δεν έχουν κάνει κάτι να εκμεταλλευτούν την κατάσταση αυτή και να φέρουν τον κόσμο πιο κοντά, προτρέποντας κι ενθαρρύνοντας τον κόσμο να φλερτάρει μέσω της αλλαγης της διαρρύθμισης του καταστήματος και ειδικών events. Δεν τους ενδιαφέρει επουδενί αν ο κόσμος περνάει καλά ή όχι. Τους ενδιαφέρει το χρήμα.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
Αν οι γαλοτσες μας ήταν πιο δεκτικές όπως οι ξενες στο καμάκι δεν θα κάνανε πασαρέλα οι άνδρες. Πασαρέλα τύπε μου κάνουν οι γκομενες γιατί θέλουν να επιδείξουν την ομορφιά τους. Ελάχιστοι άνδρες εμφανισιμοι αντιγράφουν τα ποζαρισματα και την πασαρέλα των γυναικών.
Επίσης ελάχιστες γκομενες παίζουν και ρίχνουν ματιές στους άνδρες ώστε αυτοί να κάνουν κίνηση.
Αυτό που κάνουν τελευταία χρόνια οι γκομενες για να προσελκύσουν τους άνδρες είναι ναι μεν κάπως επιτυχημένα αλλά χαλάνε την θηλυκότητα τους. Αναφέρομαι στον ανδροπρεπη λόγο τους, τις ανδρικές εκφράσεις τους και το κάπνισμα.
Τα παραπάνω τα κάνουν διότι κατά τη γνώμη μου ντρέπονται να κοιτάξουν. Νιώθουν φόβο, αμηχανία και ντροπή συνάμα. Αυτά επειδή τους φέρνουν σε δυσάρεστη θέση θέλουν να τα αποφύγουν. Σήμερα βρίσκουν άλλους τρόπους να αποφύγουν τα βλέμματα προς τους ανδρες. Βγάζουν φωτό παντού σχεδόν με φίλες η μόνες τους, ποζάροντας με χαζοχαρουμενα ή προκλητικά υφακια ουσιαστικά μόνο και μόνο για να προκαλούν.
Τις ανδροπαρεες τις βλέπω κι εγώ περνώντας από τα καφέ. Θεωρώ ότι χάνουν τον χρόνο τους οι περισσότεροι, μιας και οι περισσότερες τυπισσες δεν πάνε για να κάνουν φλερτ. Μεγάλη ευθύνη φέρουν επίσης οι μουροχαβλοι μαγαζατορες με τα απαρχαιωμένα μυαλά που δεν έχουν κάνει κάτι να εκμεταλλευτούν την κατάσταση αυτή και να φέρουν τον κόσμο πιο κοντά, προτρέποντας κι ενθαρρύνοντας τον κόσμο να φλερτάρει μέσω της αλλαγης της διαρρύθμισης του καταστήματος και ειδικών events. Δεν τους ενδιαφέρει επουδενί αν ο κόσμος περνάει καλά ή όχι. Τους ενδιαφέρει το χρήμα.
οσο για αντρικες κινησεις που κανουν γυναικες που λες τυπε.
δεν υπαρχει πιο συχαμερο πραγμα να βλεπεις μια γυναικα να βγαζει καπνους και χαρτακια και να στριβει τσιγαρα. ακομα πιο συχαμερο να την βλεπεις ανα 1-2 λεπτα συνεχως να το αναβει σαν κανενα πρεζονι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
οσο για αντρικες κινησεις που κανουν γυναικες που λες τυπε.
δεν υπαρχει πιο συχαμερο πραγμα να βλεπεις μια γυναικα να βγαζει καπνους και χαρτακια και να στριβει τσιγαρα. ακομα πιο συχαμερο να την βλεπεις ανα 1-2 λεπτα συνεχως να το αναβει σαν κανενα πρεζονι.
Σιχαμα δεν λες τίποτα. Πολύ άγχος αυτές οι κοπέλες όμως. Πρόσεξε όμως τι έχω διαπιστώσει σε αυτές. Είναι πιο φιλικές και χαλαρές από τις άλλες τις καρακάξες τις ξινές. Παρατήρησε τις και συγκρίνε τες με τις μη καπνίστριες. Επίσης πιο φιλικές είναι οι αθλήτριες που δεν την έχουν δει βέβαια θεές. Αυτές που έχουν μεγαλύτερη άνεση με τους άνδρες είναι όσες δουλεύουν σε τομεα εξυπηρέτησης πελατών καταστηματος, εταιρείας κλπ.
Πολλοί φίλοι παραπάνω αναφέρονται σε αρκετά έως πολύ εμφανίσιμες κοπέλες, οι οποίες είναι δύσκολες στις επιλογές τους στη συντριπτική τους πλειοψηφία ακόμη και στο εξωτερικό.
Υπάρχουν οι μέτριες και οι καλές που μπορει να είναι πιο δεκτικές στο φλερτ όταν το θέλουν αρκετά και δεν τους αρέσει να αντιγράφουν τις αποκρουστικές αντιδράσεις των γυναικών στο ενδιαφέρον των ανδρών.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Θα έπρεπε φίλε να το αναφέρεις εξαρχής. Επομένως πρόκειται για οικονομική ασφάλεια που νιώθει η γκομενα. Τώρα αν ο γιατρός διαθέτει και προσωπικότητα είναι άλλη υπόθεση. Πάντως η διαφορά ηλικίας τους προδίδει τις προθέσεις της κοπέλας. Νταξει, τα όσα ισχυρίζεται περί ασφαλείας δείχνει την ανωριμοτητα της και την υποκρισία της. 23 ετών γυναικα δεν θα περίμενες να ακούσεις κάτι διαφορετικό. Άλλωστε δεν θα σου έλεγε και την αλήθεια την οποία την ξέρει και ο ίδιος ο γιατρός.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.201
Κριτικές
1
Like
29.864
Πόντοι
8.006
Θα έπρεπε φίλε να το αναφέρεις εξαρχής. Επομένως πρόκειται για οικονομική ασφάλεια που νιώθει η γκομενα. Τώρα αν ο γιατρός διαθέτει και προσωπικότητα είναι άλλη υπόθεση. Πάντως η διαφορά ηλικίας τους προδίδει τις προθέσεις της κοπέλας. Νταξει, τα όσα ισχυρίζεται περί ασφαλείας δείχνει την ανωριμοτητα της και την υποκρισία της. 23 ετών γυναικα δεν θα περίμενες να ακούσεις κάτι διαφορετικό. Άλλωστε δεν θα σου έλεγε και την αλήθεια την οποία την ξέρει και ο ίδιος ο γιατρός.
Μην αποσυνδεεις την προσωπικοτητα με την οικονομικη ανεση. Δεν ειναι ξεχωριστα πραγματα. Κατα κανονα οι ανθρωποι με πληθωρικες προσωπικοτητες αποκτουν και οικονομικη ευμαρεια. Αλλά μιλαμε για κανονικές προσωπικοτητες, οχι κατι σαχλαμαρακηδες που καγκουριάζουν και νομιζουν οτι ειναι καποιοι.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Ειχα μια συζητηση με την δικια μου τις προαλλες, με αφορμη τον γαμο ενος τυπου 47 ετων που παντρευτηκε 23χρονη. Της λεω τι εχετε παθει και θελετε μεγαλους? Μου λεει δεν θελουμε μεγαλους, φτιαγμενους θελουμε. Για να επιβεβαιωθει ετσι η παγια θεωρια μου, οτι η γυναικα πρωτιστως θελει να νιωθει ασφαλεια με αυτον που σχετιζεται. Αυτο ειναι το μυστικο. Να εκπεμπεις ασφάλεια. Κι αυτο δεν εχει σχεση ουτε με τατουαζ, ούτε με το αν εχεις θαρρος, ουτε με κοιλιακους, ουτε καν με τα λεφτα. Απλά πραγματα.
---------
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ και μεγαλες ,αληθειες!!!
τωρα στα 23 πολυ μικρη για γαμο.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
τυπε συμφωνω οτι βγαινουν πολλοι εξω αλλα δυστηχως λιγοι εχουν φραγκα να την παιξουν την μπαλα σωστα.
δεν μιλαω σε φαση στειλε σφηνακια-ποτα και αλλες καγκουριες και μαλακιες. λογικο οτι αυτα τα εχουν φαει στην μαπα οι γκομενες ολες.
ειπαμε θελει τροπο και σωστες κινησεις.
---------
οταν ημουν 21 και δουλευα ξενοδοχειο, εβγαινα πολλες φορες μονος στο τοπικο μπαρακι.
2 βλαχοι την πεφταν σε μια ξανθια,ειχαν στειλει μπουκαλι,καθονταν διπλα μου σχεδον,μου αρεσε πολυ αλλα δεν θυμαμαι πως επιασα κουβεντα μαζι της,μου λεει " οι μαλακες νομιζουν με ενα μπουκαλι θα γ@@@",
το επαιξα ανετος κ τελικα την πηρα χωρις να εχω τα φραγκα των αλλων 2.
οχι την ιδια μερα, την γνωρισα καλα,και περασα καλα.
Η τυπισα δεν ηταν ματσο, αλλα δεν εψαχνε κ ματσο.
Μια αλλη φορα μου την καρφωσε κ κερασα 1 φορα αγνωστες, στελνω την σερβιτορα κ παει 4 σφηνακια σε 2 γκομενες.
δεν γυρισα ΚΑΝ να το αν τα ηπιαν,μετα απο λιγο ηρθε η μια κ πιασαμε το μπλα=μπλα.
Δεν κερασα για να γ@@@@ ηταν η μοναδικη φορα που μου ηρθε ετσι κ το εκανα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom