Νέα

Πόσες φορές δίστασες και το φυσας κ δεν κρυώνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
1.893
Πόντοι
2.477
ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΩΛΩΣΑ, ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ... ΚΛΑΙΩ !!!!!!

Ευτυχώς όλες, πριν τα 22-23 μου.
Πιστεύω ότι ήμουν μαλάκας , πριν τα 22-23 , επειδή τα γαμήσια σε πουτάνες , δεν είχαν φτάσει ακόμη στα 4ψήφια.
Μετά έγινα άνθρωπος, έπαψα να είμαι βούρλο .


Τραγωδίες :


1)Συμφοιτήτρια , κολλητή . Μουνάρα , ψηλή , άλογο , τα είχε σοβαρά με τύπο από την πολή της σε όλες τις σπουδές μας.
Οπότε δεν είχε γκομενίσει ποτέ. τελευταία χρονιά σπουδών , είχε βγει μαζί μου με άλλη μία , φίλη κι εκείνη (πολύ μεγαλύτερη , γιατί ήταν το 2ο πτυχίο της, οπότε δεν μας ένοιαζε).
Πριν την αφήσω σπίτι της (στο αμάξι μου όλες, έβρεχε καρέκλες) , λίγο πριν φτάσουμε, τη ρωτάω πότε θα παντρευτεί , να πάμε στο γάμο στην πόλη της. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΛΕΓΑΜΕΝΟ. Δεν έκανα τίποτε.


Αν ήμουν τώρα, θα άλλαζα διαδρομή, θα πήγαινα πρώτα την άλλη, την ηλικιωμένη σπίτι και θα της ζήταγα να ανέβω σπίτι της.
Το άλλοθι που δίνω στη ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ, ότι ήταν και η άλλη μαζί .

Τη βλέπω που και που , με τον άνδρα της και τα παιδιά της. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΓΑΜΗΣΑ.


2)Γκόμενα που την είχα σίγουρη . Σε μπαράκι που έκλεινε, γενάρης , με βροχή πάλι . Η ώρα ήταν 04.00
Είχαμε πιεί τον κώλο μας. ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ;;;;;;

Σίγουρος για την πάρτη μου (ΕΙΠΑΜΕ , ΗΜΟΥΝ ΜΑΛΑΚΑΣ) , της λέω τώρα πάμε σπίτι , αύριο πάλι !!!!!!!!!!!!!!
Μας χάλασαν το ρομάντσο κάτι τσόλια που έβαλαν φυτιλιές για μένα ... 
οπότε δεν βρεθήκαμε ξανά ...
Αλλά μέτρησε που δεν την πήδηξα κι εκείνο το βράδυ .

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΔΗΞΑ ΠΟΤΕ, ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ.

Έχει μείνει γεροντοκόρη , λόγω ηλίθιου lifestyle.
Εκείνη την ώρα, μόνο σε γαμιστρώνα μπορούσαμε να πάμε , εννοείται και αυτό ήθελε .

Αν την βλέπεις ακόμα, ποτέ δεν ειναι αργα
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Μαλάκας ξεμαλάκας το έσωσα το τομάρι μου.

Εποχή 2001 καλοκαίρι κέρκυρα κάβος .Είχα κλείσει δουλεία σε ένα club.
Ούτε ήξερα τα κατατόπια ούτε τίποτα.Στα 23 εγώ στα 28 αυτή. :erection: ( γκόμενα γνωστού κεφαλιού της περιοχής  :uzi:)
Άρχισε να με παίζει απο το πρώτο βράδυ στο μαγαζί αλλά εγώ θες πες τύχη θες πες μαλάκας
δεν έκανα κίνηση.Το επόμενο βράδυ τα ίδια με αποτέλεσμα το πρωί να μου το πει στα ίσια αλλά επειδή ήμουνα κόκαλο απο τα ξύδια δεν μπορύσα με τίποτα οπότε και την έκανα.
Το μεσημέρι που ξύπνησα και κατέβηκα για καφέ με ένα άλλο παιδί που δούλευε και αυτό εκεί του είπα το σκηνικό και μου είπε για πια πρόκειται και να μην κάνω καμιά μαλακία.
Το βράδυ στο μαγαζί έσκασε μύτη ο δικός της και άρχισε να ρωτάει για εμένα ( καινούργιος εδώ και απο που είναι να πάρει πληροφορίες ).Λέω μάγκα την κάναμε τώρα . Το έμαθε και να δεις που θα βρεθούμε στον πάτο της θάλασσας.Την επόμενη το πρωί με το που έκλεισε το μαγαζί  και χωρίς να έχω κοιμηθεί καθόλου μάζεψα πράγματα γιατί ως γνωστόν....... Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ και με το πρώτο καράβι βουυυυυυυυρ
Και δεν γαμήσαμε και χάσαμε και την δουλειά αλλά σώσαμε το τομάρι μας
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Ειμαι 19 χρονων και εχω μολις μπει σε σχεση με τη τοτε κοπελα μου. Η τοτε 28 χρονη κολλητη μου με καλει στο σπιτι της και μου εμφανιζεται μετα απο 15 λεπτα γυμνη οπως τη γενησε η μανα της ... εγω σηκωθηκα και εφυγα.

Παρακαλω μη βαρατε ημουν στα ζουμια με την αλλη,
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ειμαι 19 χρονων και εχω μολις μπει σε σχεση με τη τοτε κοπελα μου. Η τοτε 28 χρονη κολλητη μου με καλει στο σπιτι της και μου εμφανιζεται μετα απο 15 λεπτα γυμνη οπως τη γενησε η μανα της ... εγω σηκωθηκα και εφυγα.

Παρακαλω μη βαρατε ημουν στα ζουμια με την αλλη,

:new_shocked:
Καλο γκομενακι η κολλητη ??
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Αστα... βυζαρες και ήταν γνωστό σε όλους ότι ήταν Anal queen . Κάθε φορά που τα θυμάμαι μουτζονομαι
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Αστα... βυζαρες και ήταν γνωστό σε όλους ότι ήταν Anal queen . Κάθε φορά που τα θυμάμαι μουτζονομαι

Να βάλεις ένα πρόγραμμα. Να μην μουτζώνεσαι κάτω από 5 φορές ημερησίως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom