Νέα

Πόσες φορές δίστασες και το φυσας κ δεν κρυώνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Λοιπόν επειδή το ξεφτιλισατε λίγο θα σας γράψω την δικιά μου χαμένη ευκαιρία , ξέρω πολλοί θα με κατακρίνουν αλλά δεν πειράζει , ήμουνα φαντάρος και είχα έρθει με άδεια ορκομωσίας γύρισα λοιπόν μεσημέρι με την στολή στην είσοδο με είδαν αρκετοί απο την πολυκατοικία ανάμεσα και η διπλανή τότε (35-38 γκόμενα ξανθιά μούνα που δούλευε σε μπουζούκια λουλουδού ή σερβιτόρα κάτι τέτοιο λέγανε, με φήμες ότι της άρεσαν τα μικρότερα αγοράκια , εγώ πάντως δεν είχα δει κάτι μόνο κουτσομπολιά είχα ακούσει ) με χαιρετάει και σχολιάζει " πως σου πάει η στολή " εγώ το πέρασα έτσι ήμουνα και κουρασμένος τέλος πάντων την άλλη μέρα κατά τις 11 ενώ κοιμόμουν χτυπάει το κουδούνι σηκώνομαι όπως ήμουν ανοίγω και ήταν η διπλανή εγώ με το σορτσάκι μόνο και εκείνη όχι πολύ βαριά ντυμένη ο διάλογος -καλημερα φανταρε -καλημερα -ακομα κοιμάσαι;;-ναι-ηρθα να σε δω - λείπουν όλοι -η μητέρα σου δεν έκατσε να σε δει σήμερα;;;-δουλευουν όλοι- εντάξει δεν πειράζει εγώ ήρθα να δω τον φανταρακο να περάσω ;;-λοιπουν όλοι , πριν προλάβω να πω κάτι άλλο κάνει έτσι και μπαίνει και κάθεται στον καναπέ εγώ πάω μπροστά βλέπω στιγμιαία τη φούστα της αλλά τίποτα άλλο χωρίς να κάτσω, όρθιος στέκομαι και περιμένω και της ξαναλέω -λοιπουν όλοι θα έρθουν μετά τις τρεις , εκείνη χωρίς να σηκωθεί ακόμα μου λέει -το ξέρω τι ώρα γυρνάνε οι δικοί σου δίπλα μένω -ξερεις κοιμόμουν και με ξύπνησες-να φύγω ;;;; και σηκώνεται όρθια εγώ πάω και ανοίγω την πόρτα- αν θέλεις έλα πιο μετά και φεύγει , λέτε να με παρεξηγήσε;; μήπως εγώ παρεξηγήσα;; μετά από μέρες που σκεφτόμουν τι έγινε εκείνο το πρωί μου έχει μείνει η ιδέα μήπως;;;;;;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Λοιπόν επειδή το ξεφτιλισατε λίγο θα σας γράψω την δικιά μου χαμένη ευκαιρία , ξέρω πολλοί θα με κατακρίνουν αλλά δεν πειράζει , ήμουνα φαντάρος και είχα έρθει με άδεια ορκομωσίας γύρισα λοιπόν μεσημέρι με την στολή στην είσοδο με είδαν αρκετοί απο την πολυκατοικία ανάμεσα και η διπλανή τότε (35-38 γκόμενα ξανθιά μούνα που δούλευε σε μπουζούκια λουλουδού ή σερβιτόρα κάτι τέτοιο λέγανε, με φήμες ότι της άρεσαν τα μικρότερα αγοράκια , εγώ πάντως δεν είχα δει κάτι μόνο κουτσομπολιά είχα ακούσει ) με χαιρετάει και σχολιάζει " πως σου πάει η στολή " εγώ το πέρασα έτσι ήμουνα και κουρασμένος τέλος πάντων την άλλη μέρα κατά τις 11 ενώ κοιμόμουν χτυπάει το κουδούνι σηκώνομαι όπως ήμουν ανοίγω και ήταν η διπλανή εγώ με το σορτσάκι μόνο και εκείνη όχι πολύ βαριά ντυμένη ο διάλογος -καλημερα φανταρε -καλημερα -ακομα κοιμάσαι;;-ναι-ηρθα να σε δω - λείπουν όλοι -η μητέρα σου δεν έκατσε να σε δει σήμερα;;;-δουλευουν όλοι- εντάξει δεν πειράζει εγώ ήρθα να δω τον φανταρακο να περάσω ;;-λοιπουν όλοι , πριν προλάβω να πω κάτι άλλο κάνει έτσι και μπαίνει και κάθεται στον καναπέ εγώ πάω μπροστά βλέπω στιγμιαία τη φούστα της αλλά τίποτα άλλο χωρίς να κάτσω, όρθιος στέκομαι και περιμένω και της ξαναλέω -λοιπουν όλοι θα έρθουν μετά τις τρεις , εκείνη χωρίς να σηκωθεί ακόμα μου λέει -το ξέρω τι ώρα γυρνάνε οι δικοί σου δίπλα μένω -ξερεις κοιμόμουν και με ξύπνησες-να φύγω ;;;; και σηκώνεται όρθια εγώ πάω και ανοίγω την πόρτα- αν θέλεις έλα πιο μετά και φεύγει , λέτε να με παρεξηγήσε;; μήπως εγώ παρεξηγήσα;; μετά από μέρες που σκεφτόμουν τι έγινε εκείνο το πρωί μου έχει μείνει η ιδέα μήπως;;;;;;

Γραψε και τη 2η ιστορια τυπε να βγαλουμε πορισμα. :S :S :S
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
Τυποι εγω καλου κακου ποσταρω αυτο απο τωρα για να ειμαστε σιγουροι


URL]]
 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
Ηθικο διδαγμα....αμα στα 17 σου δεις 2 μπαζα 40αρες,καυλωσεις και δεν κανεις τιποτα μετα γινεσαι πουσταρα και θελεις να σε γαμανε στις τουαλετες. :S :S :S


Τυπε ψαχμενο σε κοβω.Μαθαινεις και εσυ την νεα επιστημη,λογικη;


 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
911
Like
488
Πόντοι
26
Ήμουν με θηλυκό σπίτι της. Δεν την είχα πηδήξει ποτέ (και ούτε την πήδηξα ποτέ :S)
Ξαπλάρω αραχτός στο κρεβάτι της σαν τον Ίων και έχει σηκωθεί το μπλουζάκι μου.

Ακολουθεί διάλογος:

Αυτή: Σηκώθηκε το μπλουζάκι σου και φαίνεται η κοιλιά σου.
Εγώ: Ε και;
Αυτή: Ε αν είχε σηκωθεί το δικό μου μπλουζάκι εσύ δεν θα...
Εγώ: Κατεβάζω το μπλουζάκι και δίνω τέλος που θα ζήλευε ακόμη και ο Ίων.

Την γκόμενα εν τω μεταξύ την γούσταρα!
Ύπνε που παίρνεις τα παιδιά... :embarrased:
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Ωραιο θέμα (αν και κάτι μου θυμίζει, σαν να έχει ξαναγίνει τέτοια κουβέντα) αλλά το γάμησε και ψόφησε αυτός που το άνοιξε με την 2η ιστορία του....

Να πω και γω κάτι που θυμήθηκα τώρα, αν και είμαι σίγουρος ότι έχω πολλές και πιο σημαντικές "χαμένες ευκαιρίες" στην πορεία μου.

Χωριο, πιτσιρικάς εγώ....10?
Ο θείος μου, αδερφός της μητέρας μου ήταν φρεσκοπαντρεμένος με την ...θεία μου. Καλοκαίρι, βράδυ κτλ ...κοιμάμαι στον καναπέ και ξυπνάω απο φωνές και γέλια ....και εμφανίζεται μπροστα μου η θεία (να ήταν 25?) γυμνή απο τη μέση και πάνω και ο θείος απο πίσω να την κυνηγάει με ένα μπουκάλι νερό. Μέσα στις κάβλες τους φαντάζομαι, μαλακιζόντουσαν, πηδιόντουσαν και το έριξαν στο ...μπουγέλο. Εντομεταξύ, η θεια μουνάρα με σωματάρα και βυζάρες......

Σε άλλη φάση, κάπου πηγαίναμε με τη θεία στο χωριό και οντας παιδι, είχα κολλήσει και κοιτούσα το βήμα μας που είχε συγχρονιστεί και πηγαίναμε μαζί δεξί-αριστερό. Αυτή φόραγε είτε κοντή φούστα, είτε σορτσάκι, τεσπα τα μπούτια ήταν έξω. Και μου κάνει η σκρόφα:
"επ...όχι εδω...."
Μετά κατάλαβα τι εννοούσε η πουτανάρα, φάση "μη παίρνεις μάτι τα μπούτια μου στο δρόμο που κυκλοφορεί κόσμος"....
Ρε την καριολαρα....!

Δεν είναι χαμένη ευκαιρία ακριβώς, αλλά είναι από τα σκηνικά που σε τόσο μικρή ηλικία είναι συνταρακτικά, ειδικά εκείνες τις εποχές που σαν παιδιά δεν είχαμε προσβαση σε τσόντες κτλ κτλ...
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.257
Κριτικές
7
Like
13.968
Πόντοι
3.936
Χαμένη ευκαιρία παρτούζας.


Σε επαγγελματικό ταξίδι στο εξωτερικό βρίσκουμε με τη δικιά μου ένα παλιό γνωστό που ειχε μετακομίσει μονιμα εκεί μαζί με το νέο του υπερτούμπανο αλλοδαπό αμόρε.

Κάναμε μια εβδομάδα παρέα μιας και είχαμε αρκετό χρόνο και αυτοί όρεξη για να μας ξεναγησουν στη πόλη τους.

Η γκόμενά του τρελάθηκε με τη δικιά μου και έκανε πολλές κινήσεις που η δικιά μου γουσταρε.
Σιγά σιγά άρχισε να πλησιάζει και εμένα που με καύλωσε για πλάκα.

Από ότι κατάλαβα λειτουργούσε σαν δόλωμα και έφερνε άτομα στο κρεβάτι τους.

Έκανα πίσω όταν κάποια στιγμή είδα πως ο κατα πολύ μεγαλυτερος γνωστός άρχισε να γουστάρει τη δικιά μου.

Η δικιά μου γούσταρε φάση χωρις τον γνωστό αλλά μόνο με τη γκόμενά.



 

Επισκέπτης
Τι να κανει αραγε εκεινη η ψυχουλα ο Λορεντσο με τη γραμματεα;Ενας απο τους μεγαλυτερους φιδεμπορες ολων των εποχων....
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Στη 2η ιστορια ειναι σε σταθμο τραινων και παιρνει ματι κατι ψωλαραδες στις τουαλετες.... :S :S :S
να λες για τον εαυτό σου ,σε έχω δει πως με κοιτάς όταν πηγαίνω στις τουαλέτες αλλά δεν πρόκειται να σου κάνω καμία χάρη όσο και να με παρακαλάς όσα και να μου δώσεις
 

Επισκέπτης
να λες για τον εαυτό σου ,σε έχω δει πως με κοιτάς όταν πηγαίνω στις τουαλέτες αλλά δεν πρόκειται να σου κάνω καμία χάρη όσο και να με παρακαλάς όσα και να μου δώσεις

Δευτερη ιστορια δεν υπηρξε τυπε γιατι μετα δεν διστασες εκει που θα θαλασσοπνιγοσουν να ανακουφιζεις ολο το πληρωμα; :S :S :S
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.600
Πόντοι
4.546
Λοιπόν επειδή το ξεφτιλισατε λίγο θα σας γράψω την δικιά μου χαμένη ευκαιρία , ξέρω πολλοί θα με κατακρίνουν αλλά δεν πειράζει , ήμουνα φαντάρος και είχα έρθει με άδεια ορκομωσίας γύρισα λοιπόν μεσημέρι με την στολή στην είσοδο με είδαν αρκετοί απο την πολυκατοικία ανάμεσα και η διπλανή τότε (35-38 γκόμενα ξανθιά μούνα που δούλευε σε μπουζούκια λουλουδού ή σερβιτόρα κάτι τέτοιο λέγανε, με φήμες ότι της άρεσαν τα μικρότερα αγοράκια , εγώ πάντως δεν είχα δει κάτι μόνο κουτσομπολιά είχα ακούσει ) με χαιρετάει και σχολιάζει " πως σου πάει η στολή " εγώ το πέρασα έτσι ήμουνα και κουρασμένος τέλος πάντων την άλλη μέρα κατά τις 11 ενώ κοιμόμουν χτυπάει το κουδούνι σηκώνομαι όπως ήμουν ανοίγω και ήταν η διπλανή εγώ με το σορτσάκι μόνο και εκείνη όχι πολύ βαριά ντυμένη ο διάλογος -καλημερα φανταρε -καλημερα -ακομα κοιμάσαι;;-ναι-ηρθα να σε δω - λείπουν όλοι -η μητέρα σου δεν έκατσε να σε δει σήμερα;;;-δουλευουν όλοι- εντάξει δεν πειράζει εγώ ήρθα να δω τον φανταρακο να περάσω ;;-λοιπουν όλοι , πριν προλάβω να πω κάτι άλλο κάνει έτσι και μπαίνει και κάθεται στον καναπέ εγώ πάω μπροστά βλέπω στιγμιαία τη φούστα της αλλά τίποτα άλλο χωρίς να κάτσω, όρθιος στέκομαι και περιμένω και της ξαναλέω -λοιπουν όλοι θα έρθουν μετά τις τρεις , εκείνη χωρίς να σηκωθεί ακόμα μου λέει -το ξέρω τι ώρα γυρνάνε οι δικοί σου δίπλα μένω -ξερεις κοιμόμουν και με ξύπνησες-να φύγω ;;;; και σηκώνεται όρθια εγώ πάω και ανοίγω την πόρτα- αν θέλεις έλα πιο μετά και φεύγει , λέτε να με παρεξηγήσε;; μήπως εγώ παρεξηγήσα;; μετά από μέρες που σκεφτόμουν τι έγινε εκείνο το πρωί μου έχει μείνει η ιδέα μήπως;;;;;;

Μαλακία που ΔΕΝ μπήκες τύπε..!
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Δευτερη ιστορια δεν υπηρξε τυπε γιατι μετα δεν διστασες εκει που θα θαλασσοπνιγοσουν να ανακουφιζεις ολο το πληρωμα; :S :S :S
εσένα ως και το πλήρωμα σε διώχνει μόνο τα ποντίκια δεν ξέρω αν σου κάθονται
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΩΛΩΣΑ, ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ... ΚΛΑΙΩ !!!!!!

Ευτυχώς όλες, πριν τα 22-23 μου.
Πιστεύω ότι ήμουν μαλάκας , πριν τα 22-23 , επειδή τα γαμήσια σε πουτάνες , δεν είχαν φτάσει ακόμη στα 4ψήφια.
Μετά έγινα άνθρωπος, έπαψα να είμαι βούρλο .


Τραγωδίες :


1)Συμφοιτήτρια , κολλητή . Μουνάρα , ψηλή , άλογο , τα είχε σοβαρά με τύπο από την πολή της σε όλες τις σπουδές μας.
Οπότε δεν είχε γκομενίσει ποτέ. τελευταία χρονιά σπουδών , είχε βγει μαζί μου με άλλη μία , φίλη κι εκείνη (πολύ μεγαλύτερη , γιατί ήταν το 2ο πτυχίο της, οπότε δεν μας ένοιαζε).
Πριν την αφήσω σπίτι της (στο αμάξι μου όλες, έβρεχε καρέκλες) , λίγο πριν φτάσουμε, τη ρωτάω πότε θα παντρευτεί , να πάμε στο γάμο στην πόλη της. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΛΕΓΑΜΕΝΟ. Δεν έκανα τίποτε.


Αν ήμουν τώρα, θα άλλαζα διαδρομή, θα πήγαινα πρώτα την άλλη, την ηλικιωμένη σπίτι και θα της ζήταγα να ανέβω σπίτι της.
Το άλλοθι που δίνω στη ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ, ότι ήταν και η άλλη μαζί .

Τη βλέπω που και που , με τον άνδρα της και τα παιδιά της. ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΓΑΜΗΣΑ.


2)Γκόμενα που την είχα σίγουρη . Σε μπαράκι που έκλεινε, γενάρης , με βροχή πάλι . Η ώρα ήταν 04.00
Είχαμε πιεί τον κώλο μας. ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ;;;;;;

Σίγουρος για την πάρτη μου (ΕΙΠΑΜΕ , ΗΜΟΥΝ ΜΑΛΑΚΑΣ) , της λέω τώρα πάμε σπίτι , αύριο πάλι !!!!!!!!!!!!!!
Μας χάλασαν το ρομάντσο κάτι τσόλια που έβαλαν φυτιλιές για μένα ...  
οπότε δεν βρεθήκαμε ξανά ...
Αλλά μέτρησε που δεν την πήδηξα κι εκείνο το βράδυ .

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΔΗΞΑ ΠΟΤΕ, ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ.

Έχει μείνει γεροντοκόρη , λόγω ηλίθιου lifestyle.
Εκείνη την ώρα, μόνο σε γαμιστρώνα μπορούσαμε να πάμε , εννοείται και αυτό ήθελε .



ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ , ΔΥΣΤΥΧΩΣ ....

Υ.Γ. ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΟΛΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΥΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ νο2 του θεματοθέτη.
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.257
Κριτικές
7
Like
13.968
Πόντοι
3.936
Δεν σε πάει η βροχή τύπε...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.600
Πόντοι
4.546
το ξέρω ετηχε την λάθος ώρα και το χειρότερο είναι ότι μετά για λίγα χρόνια που έμεινε δίπλα με απέφυγε με κάθε τρόπο

Λογικά είτε θα θεώρησε ότι της έριξες άκυρο είτε θα έψαχνε κάτι άλλο.. γι'αυτό και ίσως σε απέφευγε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom