Νέα

Πορνοστάρ Sandra Love

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Ετικέτες
    sandra love
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

turbonegro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
την ειχα παρει φωκαιας πριν 3 χρονια.ψιλοψυγειο η τυπισα...
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
την ειχα παρει φωκαιας πριν 3 χρονια.ψιλοψυγειο η τυπισα...
συμφωνω απολυτως  ψιλοψυγειο  ηταν πριν 3 χρονια , λες να στρωσε ?  να γινε θερμοαιμη  !!! :think:  αλλα απο εμφανιση  ολα τα λεφτα !!!  :thumbsup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.003
Κριτικές
1.245
Like
190.158
Πόντοι
45.465
συγνωμη ,για να πω την αληθεια εχω περασει κ εγω με μπαζα αλλα μονο κ μονο επειδη ηξερα οτι κανουν καλο κρεβατι....την συγκεκριμενη ουτε για φτυσιμο την εχω παρει δυο φορες πριν 8 χρονια που δουλευε φυλης , πριν 3 χρονια την πετυχα σε μπουρδελο καθετη στη λιοσιον , πριν κανα 10μηνο επιχειρησε να κανει την σεριφιασα σε μασατζηδικο(σ318) κ τωρα αυτο το εκτρωμα δουλευει σε στουντιο....ημαρτον κ ελεος....απλα για την ενημερωση σας για τους ελληνες μιλαει με τα χειροτερα λογια...φυσικα ποτε μπροστα μας...
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Ρε ψηλέ,τι διπλοσάγωνο έχει η τύπισσα;Σα γαλοπούλα είναι!

Ασε το εξωτερικο. Γουστα ειναι αυτα.

Ακουσες πως τρεμοεπαιζε η φωνη; Με τι δυσκολια δεν εβγαινε το ρο; :'(
 

Επισκέπτης
Ασε το εξωτερικο. Γουστα ειναι αυτα.

Ακουσες πως τρεμοεπαιζε η φωνη; Με τι δυσκολια δεν εβγαινε το ρο; :'(
Κατευθείαν απο το The bold and the beutiful! Εκεί που τρέμει το πιγούνι και η φωνή,αλλά δάκρυ δεν κυλάει ποτέ!
Πάει σφαίρα για Alpha
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Κατευθείαν απο το The bold and the beutiful! Εκεί που τρέμει το πιγούνι και η φωνή,αλλά δάκρυ δεν κυλάει ποτέ!
Πάει σφαίρα για Alpha

Ετσι, γιατι αν ο μεγας σεναριογραφος-μηχανορραφος Φωσκολος ηταν στα πραγματα,
η Σαντρα θα ηταν στο βασικο cast... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ετσι, γιατι αν ο μεγας σεναριογραφος-μηχανορραφος Φωσκολος ηταν στα πραγματα,
η Σαντρα θα ηταν στο βασικο cast... :rockon: :rockon: :rockon:
Που'ναι εκείνες οι εποχές;Τώρα κι εμείς οι ευαίσθητοι τι έχουμε να βλέπουμε;Τον gay τον ΕΖΕΛ;Κρίση παντού ψηλέ,κρίση!
 

faflatas2011

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Από απόσπασμα συνέντευξης που έδωσε η εν λόγω κυρία :"*****: Σάντρα, ποιος είναι ο μεγαλύτερος αριθμός ραντεβού που έχεις πάρει σε μια ημέρα;Σάντρα: 226 ραντεβού στην Θεσσαλονίκη και πολλές, πολλές παρθενιές.."

Με υποτιθέμενο μέσο όρο 5 λεπτά ανά πελάτη (σαλονάριμα, τσιγάρο κ.λ.π) αντιστοιχούν 12 πελάτες ανά ώρα και επομένως οι 226 πελάτες χρειάζονται 19 ώρες. Επομένως μιλάμε για μπουρδέλο πατσατζίδικο 24ώρες ανοιχτό. Ρε Σάντρα μη γαμάς τόσο πολύ κατούρα και λίγο. Εκτός αν την ιστορία της την αναγάγουμε στο γνωστό ανέκδοτο με το λαγό που στο τέλος της ημέρας γαμούσε το λιοντάρι. 
 

ΠΙΡΙΝΙΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
309
Like
4
Πόντοι
1
Από απόσπασμα συνέντευξης που έδωσε η εν λόγω κυρία :"*******: Σάντρα, ποιος είναι ο μεγαλύτερος αριθμός ραντεβού που έχεις πάρει σε μια ημέρα;Σάντρα: 226 ραντεβού στην Θεσσαλονίκη και πολλές, πολλές παρθενιές.."

Με υποτιθέμενο μέσο όρο 5 λεπτά ανά πελάτη (σαλονάριμα, τσιγάρο κ.λ.π) αντιστοιχούν 12 πελάτες ανά ώρα και επομένως οι 226 πελάτες χρειάζονται 19 ώρες. Επομένως μιλάμε για μπουρδέλο πατσατζίδικο 24ώρες ανοιχτό. Ρε Σάντρα μη γαμάς τόσο πολύ κατούρα και λίγο. Εκτός αν την ιστορία της την αναγάγουμε στο γνωστό ανέκδοτο με το λαγό που στο τέλος της ημέρας γαμούσε το λιοντάρι. 
μπορει να τη παρτουζωνανε 10 μαζι...
μονο ετσι προλαβαινε. :dancing:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Την είδα τις προάλλες περνώντας από το Ιερά Οδός 66. Δεν λέει πολλά πράγματα από εμφάνιση. Άρα, πρέπει να κάνει το σούπερ πρόγραμμα, αν θέλει να παραμείνει στο χώρο με αξιώσεις.

Εκτός κι αν αρέσκεται να κάνει συνεδρίες, λόγω της φήμης της ελέω Σειρήνα και του ρόλου της ως αγρότισσας.
 

Unexperienced

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η γκομενα ειναι χαλια, οχι λαθος λεξη αισχος σαυρα καλοριφερ δεν λεει μια
επιδερμιδα χαλια, βυζι χαλια, υπηρεσιες χαλια
την εβαλα στα 4 μπας και τελειωνα αλλα ειχε τοσο σπυρακι η γκομενα που ξενερωσα με την ζωη μου
αθλια τελειως μην μπειτε στον κοπο καν να πατε μαζι της με το σκεπτικο οτι επαιξε σε τσοντα του σειρινα, ας την δοκιμασουμε γιατι με το ιδιο σκεπτικο πηγα και εγω
πεταμενα λεφτα χαλι μαυρο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παιδια η γκομενα ειναι χαλια, οχι λαθος λεξη αισχος σαυρα καλοριφερ δεν λεει μια
επιδερμιδα χαλια, βυζι χαλια, υπηρεσιες χαλια
την εβαλα στα 4 μπας και τελειωνα αλλα ειχε τοσο σπυρακι η γκομενα που ξενερωσα με την ζωη μου
αθλια τελειως μην μπειτε στον κοπο καν να πατε μαζι της με το σκεπτικο οτι επαιξε σε τσοντα του σειρινα, ας την δοκιμασουμε γιατι με το ιδιο σκεπτικο πηγα και εγω
πεταμενα λεφτα χαλι μαυρο
τοσο χαλια ρε τυπε?
για πες λεπτομερειες για τις υπηρεσιες δικε μου
 

Επισκέπτης
Ναι όντως, αλλά και οι βυζάρες της τόσο χάλια; Στις φωτό φαίνονται θεσπέσιες...
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
μαλακιες ... τα βυζια της κ απο κοντα ειναι τουμπανιαρικα κ ωραια ...  :rockon:

τα αλλα παλι :/
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
793
Κριτικές
1
Like
1.328
Πόντοι
206
Aυτη ρε μαγκες δεν πλησιαζεται! Εγω σκιαχτηκα και μονο που την ειδα! :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom