Νέα

Οι πιο πετυχημένοι προπονητές που πέρασαν απο Ελλ.Ποδόσφαιρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.124
Πόντοι
21.896
η ερωτηση λεει οι πιο πετυχημενοι κ οχι οι πιο καλοι
αρα βαζει επιτυχιων --ρεχαγκελ μπαγιεβιτσ σαντοςκαι παναγουλιας----απλα πραγματαο ενας οηρε γιουρο ο αλλος πολλα πρωταθλημτα ο σαντος και παναγουλιας την εθνικη οσο κανεις αλλος ψηλα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
η ερωτηση λεει οι πιο πετυχημενοι κ οχι οι πιο καλοι
αρα βαζει επιτυχιων --ρεχαγκελ μπαγιεβιτσ σαντοςκαι παναγουλιας----απλα πραγματαο ενας οηρε γιουρο ο αλλος πολλα πρωταθλημτα ο σαντος και παναγουλιας την εθνικη οσο κανεις αλλος ψηλα

Και ο Φάντροχ πήγε την ΑΕΚ στον ημιτελικό.Άρα επιτυχημένος είναι.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
η ερωτηση λεει οι πιο πετυχημενοι κ οχι οι πιο καλοι
αρα βαζει επιτυχιων --ρεχαγκελ μπαγιεβιτσ σαντοςκαι παναγουλιας----απλα πραγματαο ενας οηρε γιουρο ο αλλος πολλα πρωταθλημτα ο σαντος και παναγουλιας την εθνικη οσο κανεις αλλος ψηλα
εκτος του ρεχαγκελ,κανενας αλλος δε μπορει να θεωρηθει πιο επιτυχημενος απο το βαλβερδε.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.124
Πόντοι
21.896
Και ο Φάντροχ πήγε την ΑΕΚ στον ημιτελικό.Άρα επιτυχημένος είναι.
aσφαλως αλλα μεγαλυτερο γεγονος ειναι ενα γιουρο ή να παει καποιος την εθμικη σε μουντιαλή σε 16 μουντιαλ ή ο μπαγεβιτσ που πηρε πολλα πρωταθληματα απο το να παει καποιος την αεκ ή οσφπ σε 4αδα ή οχταδα ευρωπαικων κυπελλων

αλλα ο φαμπροχ μαζι με μπαγεβιτς ειναι σιγουρα οι πιο πετυχημενοι προπονητες της
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.124
Πόντοι
21.896
εκτος του ρεχαγκελ,κανενας αλλος δε μπορει να θεωρηθει πιο επιτυχημενος απο το βαλβερδε.
προσωπικα ο βαλβερδε ειναι καλυτερος για μενα απο μπαγεβιτς και παναγουλια αλλα βασει επιτυχιων ο σαντος και ο ρεχαγκελ αλλα και μαγεβιτς ειναι πιο ψηλα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
προσωπικα ο βαλβερδε ειναι καλυτερος για μενα απο μπαγεβιτς και παναγουλια αλλα βασει επιτυχιων ο σαντος και ο ρεχαγκελ αλλα και μαγεβιτς ειναι πιο ψηλα
Βάσει επιτυχιών ο ένας είναι προπονητής στην Μπάρτσα και οι άλλοι .............. που;
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Βάσει επιτυχιών ο ένας είναι προπονητής στην Μπάρτσα και οι άλλοι .............. που;
και επαιξε και μπαλαρα ο ολυμπιακος,οχι μαλακιες.βεβαια,αντιθετα με οσα πιστευαν οι προβατοποιημενοι οπαδοι του ολυμπιακου,καλυτερος προπονητης εκεινης της εποχης ηταν ο γιαννης αναστασιου...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
και επαιξε και μπαλαρα ο ολυμπιακος,οχι μαλακιες.βεβαια,αντιθετα με οσα πιστευαν οι προβατοποιημενοι οπαδοι του ολυμπιακου,καλυτερος προπονητης εκεινης της εποχης ηταν ο γιαννης αναστασιου...
και γιατί τον έδιωξε ο Παο;
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ασχετη εντελως η λιστα απο εναν προφανως ασχετο. Δεν μπορω παρα να ειμαι αυστηρος οταν βλεπω να αποσιαζει απο την λιστα ο Μπουκοβι ο αναμορφωτης του Ολυμπιακου ή ο Πανος Μαρκοβιτσ ο επονομαζομενος "αλεπου των γηπεδων", ή να ειναι ας πουμε στη λιστα ο Ματζουρακης και να απουσιαζει ο Τζο Μαλετ. Να εχει τον Σολιντ και να απουσιαζει ο Γκορσκι. Βεβαια αν του πεις αυτα τα ονοματα μαλλον θα νομιζει οτι ειναι αφροι ξυρίσματος και οχι προπονητές .
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
και επαιξε και μπαλαρα ο ολυμπιακος,οχι μαλακιες.βεβαια,αντιθετα με οσα πιστευαν οι προβατοποιημενοι οπαδοι του ολυμπιακου,καλυτερος προπονητης εκεινης της εποχης ηταν ο γιαννης αναστασιου...


Ποιος εγραψε που και ποτε οτι ο Βαλβερδε δεν ειναι καλος προπονητης, και επιπλεον οτι ο Αναστασιου ειναι καλυτερος? Βεβαια εσεις οι ιδιοι τον απαξιωνατε και τον κραζατε οταν την πρωτη φορα, εφυγε
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
επισης καλος προπονητης ηταν κατα τη γνωμη μου ο ολλανδος τεν κατε

βαλβερδε και μιτσελ τους αγαπαω μου εδωσαν μεγαλη χαρα
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Ποιος εγραψε που και ποτε οτι ο Βαλβερδε δεν ειναι καλος προπονητης, και επιπλεον οτι ο Αναστασιου ειναι καλυτερος? Βεβαια εσεις οι ιδιοι τον απαξιωνατε και τον κραζατε οταν την πρωτη φορα, εφυγε
ειμαι σιγουρος οτι παρακολουθεις και ξερεις απο ολυμπιακο.απο τους αρδ...για την ιστορια,λιγοτερες χριστοπαναγιες εφαγε ο κοκκαλης οταν εδιωξε τον ιωαννιδη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.124
Πόντοι
21.896
Βάσει επιτυχιών ο ένας είναι προπονητής στην Μπάρτσα και οι άλλοι .............. που;
Βάσει επιτυχιών ο ένας είναι προπονητής στην Μπάρτσα και οι άλλοι .............. που;
για το παγκοσμιο ασφαλως και ειναι ο βαλβερδε αλλα η ερωτηση ειαι Οι πιο πετυχημένοι προπονητές που πέρασαν απο ---------Ελλ-------.Ποδόσφαιρο
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
επισης καλος προπονητης ηταν κατα τη γνωμη μου ο ολλανδος τεν κατε

βαλβερδε και μιτσελ τους αγαπαω μου εδωσαν μεγαλη χαρα
ποιος βαλβερδε και μιτσελ τωρα μωρε;;;εδω λεμε για ουζουνιδη.που την εμαθε τη μπαλα ο μιτσελ και ο βαλβερδε;
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
για το παγκοσμιο ασφαλως και ειναι ο βαλβερδε αλλα η ερωτηση ειαι Οι πιο πετυχημένοι προπονητές που πέρασαν απο ---------Ελλ-------.Ποδόσφαιρο
και ο βαλβερδε απο το ελληνικο ποδοσφαιρο περασε ρε τυπε.ο ολυμπιακος ηταν ενα σκαλοπατι στην καριερα του,τι να κανουμε τωρα;να μην το λεμε;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ειμαι σιγουρος οτι παρακολουθεις και ξερεις απο ολυμπιακο.απο τους αρδ...για την ιστορια,λιγοτερες χριστοπαναγιες εφαγε ο κοκκαλης οταν εδιωξε τον ιωαννιδη.

Ε απο τους αρδ θα ξερω λες να μου δινει ημερησια αναφορα  ο κοκαλης και ο μαρινακης τι γινεται στο γαβρο η μηπως η θυρα λ7 και ο κυρ σαββας?
Παντως τυπε καλος και αξιοπρεπης ο βαλβερδε αλλα το να λες οτι ενας προπονητης που αποκλειστηκε απο καποια μεταλουργκ μεταλιστ απ το τσερνομπιλ ειναι πιο επιτυχημενος απο καποιον που πηγε ελληνικη ομαδα στους 4 της Ευρωπης- κατορθωμα τοτε για το ελληνικο ποδοσφαιρο, αλλα και σημερα, σε κανει γραφικο

Δεν ειμαι αεκακι44
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Ε απο τους αρδ θα ξερω λες να μου δινει ημερησια αναφορα  ο κοκαλης και ο μαρινακης τι γινεται στο γαβρο η μηπως η θυρα λ7 και ο κυρ σαββας?
Παντως τυπε καλος και αξιοπρεπης ο βαλβερδε αλλα το να λες οτι ενας προπονητης που αποκλειστηκε απο καποια μεταλουργκ μεταλιστ απ το τσερνομπιλ ειναι πιο επιτυχημενος απο καποιον που πηγε ελληνικη ομαδα στους 4 της Ευρωπης- κατορθωμα τοτε για το ελληνικο ποδοσφαιρο, αλλα και σημερα, σε κανει γραφικο

Δεν ειμαι αεκακι44
κοιτα εγω σα γραφικος μπορει να τον βλεπω και ως τον καλυτερο του κοσμου.τον ιδιο τροπο σκεψης με εμενα εχουν και οι γραφικοι της μπαρτσελονα.ειναι τοσο γραφικοι και κυριως αμπαλοι που δεν πηραν καποιον αλλο αλλα επελεξαν αυτο τον ασχετο που αποκλειστηκε απο τη μεταλλουργκ.
ασχολεισαι με ειδη καγκελαριας τυπε;διαβαζεις και ασβεστα;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.649
Κριτικές
178
Like
39.124
Πόντοι
21.896
και ο βαλβερδε απο το ελληνικο ποδοσφαιρο περασε ρε τυπε.ο ολυμπιακος ηταν ενα σκαλοπατι στην καριερα του,τι να κανουμε τωρα;να μην το λεμε;
aςς μας πει αυτος που εκανε την ερωτηση τι εννοει?ποιος προπονητης ειναι ο πιο πετυχημενος στο ελλ ποδοσφαιρο ή γενικα πιο προπονητης στη συνολικη του καριερα ειναι ο πιο πετυχημενος που περασε απο εθνικη ελλαδος ή ελλ ομαδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom