Νέα

Ποιοί πηδάνε τζάμπα τις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dancing with wolves
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ωραίο happy end.... Τουλάχιστον από εδώ και πέρα, ό,τι και να συμβεί, υπάρχει δηλωμένος επίσημος τουλάχιστον, δηλαδή ο γνωστός σου!!!Οι όποιοι άλλοι περάσουν θα είναι αδήλωτοι ανεπίσημοι!!!
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το παλικαρι το λυπαμαι ειλικρινα
Υ.Γ δεν γελαω μαζι του με την ατακα γελαω!Δεν θα θελα να ειμαι στη θεση του παλικαριου τον γνωριζω κιολας κι ειναι μια χαρα παιδι αλλα ειλικρινα στεναχωριεμαι για την μαλακια που εκανε!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.805
Πόντοι
3.385
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το παλικαρι το λυπαμαι ειλικρινα
Φίλε, πέρα από το καλαμπούρι που έκανα, είναι για λύπηση το παιδί, πλην όμως ήξερε τι έπαιρνε, δεν του φταίει και κανένας. Εκτός εάν είναι κανένας εντελώς τελειωμένος που δεν επρόκειτο να σταυρώσει άλλη γυναίκα στη ζωή του και νόμιζε ότι είχε βρει τον επίγειο παράδεισο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Το διορθωσα το ποστ μου πριν γραψεις  :thumbsup:
Συμφωνω απολυτα μαζι σου και το κριμα ειναι οτι το παλικαρι ειναι μια χαρα παιδι κι
η καριολιτσα αυτη ειναι μια κατω του μετριου ανασφαλης γκομενα,αλλωστε αυτες ειναι κι οι πιο επικινδυνες,που εχει σαν προσον να κανει ξεφτυλικια στο κρεβατι!!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.805
Πόντοι
3.385
Το διορθωσα το ποστ μου πριν γραψεις  :thumbsup:
Συμφωνω απολυτα μαζι σου και το κριμα ειναι οτι το παλικαρι ειναι μια χαρα παιδι κι
η καριολιτσα αυτη ειναι μια κατω του μετριου ανασφαλης γκομενα,αλλωστε αυτες ειναι κι οι πιο επικινδυνες,που εχει σαν προσον να κανει ξεφτυλικια στο κρεβατι!!
Αυτό είναι το κακό με εμάς τους άντρες, βρίσκουμε μία πουτάνα στο κρεβάτι καμιά φορά και μετά μας σέρνει από τη μύτη γιατί νομίζουμε ότι βρήκαμε τον επίγειο παράδεισο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Και γινομαστε μετα ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Ποιοί πηδάνε τζάμπα τις πουτάνες: οι αξιοθρήνητοι αγαπητικοί (νταβατζήδες κλπ) και οι αξιολύπητοι κερατάδες (εν δυνάμει πολλοί)
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Καλησπερα στη τρελοπαρεα!Πηγα σε ενα μπουρδελο στο Μεταξουργειο να γαμησω και ειμουνα την ωρα λιγο πριν να τελειωσει η κοπελα τη βαρδια...μετα ειδα να την παιρνει ενας ξενος αλαβανοφατσα με το αμαξι...ρε μαγκες ξερετε πως αισθανθηκα να πληρωνω για να γαμαω ενα μουνι που ο αλβανος τοπ χαιρεται τσαμπα?Και μπορει αν της τα τρωει κι απο πανω? :headbang: :headbang: Τα δικα μου λεφτα στην τσεπη του αλβανου :headbang: :headbang:
Φιλε ειναι πολυ απλο:Μην πας στο μπουρδελο...γιατι να χαλιεσαι? :uglystupid: Βρες γκομενα!!! :uglystupid: :uglystupid: Απο τη στιγμη ομως που πας καπου και πληρωνεις οσο και ολοι οι υπολοιποι,για να γαμησεις να μη σε απασχολει...Να χαλιεσαι μονο αν:1)Πηρες χειροτερες υπηρεσιες απο καποιον που πληρωσε το ιδιο με σενα η 2)πληρωσες ακριβοτερα για τις ιδιες υπηρεσιες που προσφερθηκαν σε καποιον αλλο...
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
μια φορα ειχα πηδιξει μια τσαμπα με ειχε κερασει ενα φυλαρακι εδωσε πενινταρικο και για τουσ δυο και του δωσε 30 ρεστα εκανε λαθοσ η τσατσα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Οχι μονο τζαμπα, αλλα με πληρωσανε κιολας....
Μια φορα μου εχει τυχη. Να πως:
Ηταν η εποχη των δραχμων ακομα.
Τοτε η επισκεψη ειχε 2.000 δραχμες και το μαγαζι ειχε πολυ κοσμο.
Ηταν καπου στην Λιοσιων, δεν θυμαμαι ακριβως που.
Δινω τα 2.000 και μετα απο λιγο η τσατσα ερχεται στο δωματιο και μου δινει 3.000
Σαφως μπερδευτηκε και νομισε οτι τηες ειχα δωσει 5.000αρο.

Η μονη φορα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Μια αλλη φορα στην Τροφονιου, πολυ παλιοτερα, παλι με δραχμες, η επισκεψη ειχε 600 δραχμες.
Ειχα περασει, γαμησα και αφου ειχε φυγει η κοπελα, βρηκα στο πατωμα ενα 500αρικο.
Δεν ηταν τζαμπα γαμησι βεβαια, αλλα αρκετα φτηνο μου ειχε βγει....
 

Επισκέπτης
τα χουμε ξαναπει παιδες....τσαμπα αυτες τις γαμανε διαφοροι νταβαδες κι αμα τυχει κανα καλοπαιδο που νομιζουν οτι θα του φανε λεφτα αλλα τις προλαβαινει...
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Μια αλλη φορα στην Τροφονιου, πολυ παλιοτερα, παλι με δραχμες, η επισκεψη ειχε 600 δραχμες.
Ειχα περασει, γαμησα και αφου ειχε φυγει η κοπελα, βρηκα στο πατωμα ενα 500αρικο.
Δεν ηταν τζαμπα γαμησι βεβαια, αλλα αρκετα φτηνο μου ειχε βγει....
καποιος προιγουμενος πελατης το εκλαψε το τιμιμενο πετνακοσαρικο εκενης τισ εποχης :2funny:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
ομονος που πηδαει τσαμπα (και πολυ μαλιστα( και μαλιστα χωρις να ειναι του κυκλωματος)..νταβας....


ειναι ο ιδιοκτητης του σπιτιου οταν παει να παρει τα νοικια σε εποχεσ με αναδουλειες

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tin30

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
οι μπατσοι γαμανε τζαμπα να ξερετε
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Τις πουτάνες μπορεί να τις πηδάνε αρκετοί τζάμπα,τις καριόλες ουδείς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom