Νέα

Ποιοί πηδάνε τζάμπα τις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dancing with wolves
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
Παράδειγμα από το παρελθόν:κάποτε, πριν 8 χρόνια περίπου, είχα ένα συγκεκριμένο γραφείο όπου έπαιρνα από εκεί call girls, ήμουν τακτικός πελάτης και απόλυτα ευχαριστημένος. Ήταν ένα ρουμανάκι, να το πιεις στο ποτήρι, Τζούλια το έλεγαν. Στο σπίτι που έμενα τότε, μπορούσες και έβλεπες από μέσα τις συμβαίνει στο δρόμο. Αυτήν την Τζούλια την έφερνε ένας τύπος, που αφού παρκάριζε το αμάξι μπροστά από το σπίτι, κάθονταν για κανένα πεντάλεπτο συζητώντας μέσα, και προτού αυτή βγει από το αμάξι, φιλιόντουσαν στο στόμα. Δεν ξέρω εάν ήταν απλός οδηγός ή ο νταβατζής. Όταν ερχόταν, ένιωθα την απόλυτη gfe κατάσταση. Και ρωτάω, ποιος έπρεπε να νιώθει μαλάκας σε μία τέτοια φάση; ο τύπος που μου την έφερνε να την κάνω ό,τι θέλω ή εγώ που αυτός μετά μπορούσε να την έχει όσο ήθελε αφού τελείωνε όλες τις επισκέψεις της;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Κανενας απο τους δυο δεν θα επρεπε να νοιωθει λακαμας αφου ξερατε με τι κοπελα ειχατε να κανετε!Σκεψου οτι υπαρχουν πολλοι που το χουν παθει αυτο με την κοπελα τους και το δεχονται  :headbang: :headbang:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
Κανενας απο τους δυο δεν θα επρεπε να νοιωθει λακαμας αφου ξερατε με τι κοπελα ειχατε να κανετε!Σκεψου οτι υπαρχουν πολλοι που το χουν παθει αυτο με την κοπελα τους και το δεχονται  :headbang: :headbang:
Φίλε μου, εγώ δεν ένιωθα πάντως μαλάκας γιατί ήξερα τι ήθελα και δεν ήμουν συναισθηματικά συνδεδεμένος. Και όντως υπάρχουν αρκετοί που το έχουν πάθει με την κοπέλα τους και το δέχονται και το παραδέχονται.
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
γιατι ρε φιλε να νιωθει καποιος μαλακας?δεν μπορω να το καταλαβω?ο τυπος την εφερνε στην δουλεια της και ισως να ηταν ο "αγαπητικος" της.Εσυ απο την αλλη πληρωνες και γαμαγες καλα οπως λες με γκομενοκατασταση.Γιατι πρεπει καποιος να νιωθει περιεργα δεν το καταλαβαινω???
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
γιατι ρε φιλε να νιωθει καποιος μαλακας?δεν μπορω να το καταλαβω?ο τυπος την εφερνε στην δουλεια της και ισως να ηταν ο "αγαπητικος" της.Εσυ απο την αλλη πληρωνες και γαμαγες καλα οπως λες με γκομενοκατασταση.Γιατι πρεπει καποιος να νιωθει περιεργα δεν το καταλαβαινω???
Απλά, έχουμε διαφορετική οπτική γωνία των πραγμάτων φίλε. Προσωπικά πάντως δεν ζηλεύω εκείνον που την έφερνε. Αυό θέλω να πω.
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
Γιατι να τον ζηλευεις?επειδη εχει τσαμπα αυτο που εσυ πληρωνεις?και ομως αυτο ειναι η μεγαλυτερη οφθαλμαπατη της ολης ιστοριας.Τιποτα σε αυτη την δουλεια δεν ειναι τσαμπα.Ακομα και ο νταβατζης που την εχει την κοπελα με ξυλο υπο την δουλεψει του μια μερα πληρωνει ακριβα αυτο που κανει.Αστο λεμε..
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
Γιατι να τον ζηλευεις?επειδη εχει τσαμπα αυτο που εσυ πληρωνεις?και ομως αυτο ειναι η μεγαλυτερη οφθαλμαπατη της ολης ιστοριας.Τιποτα σε αυτη την δουλεια δεν ειναι τσαμπα.Ακομα και ο νταβατζης που την εχει την κοπελα με ξυλο υπο την δουλεψει του μια μερα πληρωνει ακριβα αυτο που κανει.Αστο λεμε..
Απλά, αυτό το thread ξεκίνησε αν δεν κάνω λάθος από κάποιον φίλο που ζήλευε τον τύπο που έπαιρνε την πουτάνα μετά το τέλος της δουλειάς της. Γι' αυτό λέω ότι δεν ζηλεύω κανέναν.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Γνωστος μου γνωριζει και καψουρευεται κοπελα,οχι πουτανα στα χαρτια,η οποια τα εχει ταυτογχρονα με αλλους δυο!Να τη πηγαινει στον αλλον στυλ!!Την κυνηγαει την διεκδικει ειναι μαζι 7χρονια και μαθαινει εκ των υστερων οτι τα δυο τελευταια χρονια της επταετους,χωρις εμπλεκομενους σχεσης τους,εχει σταθερη σχεση με φωτογραφιες και αποδειξεις με κολλητο μου!Τι μπορει να εκανε ο συγκεκριμενος??
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
Γνωστος μου γνωριζει και καψουρευεται κοπελα,οχι πουτανα στα χαρτια,η οποια τα εχει ταυτογχρονα με αλλους δυο!Να τη πηγαινει στον αλλον στυλ!!Την κυνηγαει την διεκδικει ειναι μαζι 7χρονια και μαθαινει εκ των υστερων οτι τα δυο τελευταια χρονια της επταετους,χωρις εμπλεκομενους σχεσης τους,εχει σταθερη σχεση με φωτογραφιες και αποδειξεις με κολλητο μου!Τι μπορει να εκανε ο συγκεκριμενος??
Ιδού το πρόβλημα. Αυτός είναι καψούρης; μία ερώτηση:ποιος είναι ο επίσημος από όλους;;; γιατί συνήθως υπάρχει κάποιος επίσημος, και οι άλλοι απλά γαμάνε.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Απο τη μερια του κολλητου μου ο επισημος ηταν ο κολλητος μου!
Απο τη μερια του γνωστου μου ο γνωστος μου!
Διαφορετικες παρεες παντα και περιοχες κλπ
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
Απο τη μερια του κολλητου μου ο επισημος ηταν ο κολλητος μου!
Απο τη μερια του γνωστου μου ο γνωστος μου!
Διαφορετικες παρεες παντα και περιοχες κλπ
Προχωρημένη κατάσταση βλέπω εδώ!!!Μάλλον πρέπει να ενωθούν ο κολλητός με το γνωστό σου και να την αρχίσουν στα σκαμπίλια μου φαίνεται..... Πώς τα κατάφερνε να έχει δύο επίσημους, αυτό είναι κατόρθωμα αλλά και ψιλομαλακία των αντρών, του κολλητού και του γνωστού. Για παράδειγμα, Σαββατόβραδο απόψε, με ποιον θα έβγαινε; και πώς θα δικαιολογούνταν στον άλλο; και άντε να δικαιολογηθεί μία φορά, εάν συμβεί αυτό κατ' επανάληψη, σημαίνει από μακριά ότι κάτι τρέχει, και θα έπρεπε και οι δύο να το έχουν καταλάβει πιο νωρίς.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Προχωρημένη κατάσταση βλέπω εδώ!!!Μάλλον πρέπει να ενωθούν ο κολλητός με το γνωστό σου και να την αρχίσουν στα σκαμπίλια μου φαίνεται..... Πώς τα κατάφερνε να έχει δύο επίσημους, αυτό είναι κατόρθωμα αλλά και ψιλομαλακία των αντρών, του κολλητού και του γνωστού. Για παράδειγμα, Σαββατόβραδο απόψε, με ποιον θα έβγαινε; και πώς θα δικαιολογούνταν στον άλλο; και άντε να δικαιολογηθεί μία φορά, εάν συμβεί αυτό κατ' επανάληψη, σημαίνει από μακριά ότι κάτι τρέχει, και θα έπρεπε και οι δύο να το έχουν καταλάβει πιο νωρίς.
Εχεις απολυτο δικιο κι αυτο εκανε ο κολλητος μου την παρατησε σε κατι βουνα,γιατι πηγε να τον βγαλει και μαλακα απο πανω,και τα πε ολα στον γνωστο μου με στοιχεια κι αποδειξεις!Κι αυτος σαν μεγιστος ΜΑΛΑΚΑΣ αγορασε σπιτι και την παντρευτηκε 3μηνες μετα μην του φυγει το κελεπουρι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Αυτο λεγεται ψυχολογικο γαμησι για μια ΖΩΗ!
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
εάν συμβεί αυτό κατ' επανάληψη, σημαίνει από μακριά ότι κάτι τρέχει, και θα έπρεπε και οι δύο να το έχουν καταλάβει πιο νωρίς.

Παντα το καταλαβαινουμε αλλα κανουμε τους μαλακες ,
γιατι η γκομενα ειναι ωραια,
και ελπιζουμε οτι θα μεινει μονο σε μας .
Το εχω κανει πολλες φορες.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
Εχεις απολυτο δικιο κι αυτο εκανε ο κολλητος μου την παρατησε σε κατι βουνα,γιατι πηγε να τον βγαλει και μαλακα απο πανω,και τα πε ολα στον γνωστο μου με στοιχεια κι αποδειξεις!Κι αυτος σαν μεγιστος ΜΑΛΑΚΑΣ αγορασε σπιτι και την παντρευτηκε 3μηνες μετα μην του φυγει το κελεπουρι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ωραίο happy end.... Τουλάχιστον από εδώ και πέρα, ό,τι και να συμβεί, υπάρχει δηλωμένος επίσημος τουλάχιστον, δηλαδή ο γνωστός σου!!!Οι όποιοι άλλοι περάσουν θα είναι αδήλωτοι ανεπίσημοι!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Παντα το καταλαβαινουμε αλλα κανουμε τους μαλακες ,
γιατι η γκομενα ειναι ωραια,
και ελπιζουμε οτι θα μεινει μονο σε μας .
Το εχω κανει πολλες φορες.
Μια φορα μου εχει τυχει κι εχω υποσχεθει στον εαυτο μου ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ!
ΣΤΙΣ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΦΡΕΝΟ!!!!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.804
Πόντοι
3.385
Παντα το καταλαβαινουμε αλλα κανουμε τους μαλακες ,
γιατι η γκομενα ειναι ωραια,
και ελπιζουμε οτι θα μεινει μονο σε μας .
Το εχω κανει πολλες φορες.
Φίλε μου έχει να κάνει με το πώς αντιμετωπίζεις την γκόμενα. Εάν την βλέπεις απλά ως μία γκόμενα, που απλά την πηδάς για να περνάς την ώρα σου, μπορεί να κάνεις και τα στραβά μάτια ενώ παράλληλα παίζεις και εσύ δεξιά και αριστερά. Εάν την βλέπεις πιο σοβαρά, ότι έχεις μία σταθερή σχέση μόνο με αυτό το άτομο, δεν νομίζω ότι μπορείς να κλείσεις τα μάτια σου. Και στο παράδειγμα το συγκεκριμένο, που είχε και γάμο, κάποιος την έβλεπε σοβαρά τελικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom