Νέα

Ποιοί πηδάνε τζάμπα τις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dancing with wolves
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
4
Πόντοι
16
Γιωργο,κοιτα...θελω ο,τι βγει απο την τσεπη μου να ειναι για να αγορασει ο,τιδηποτε εκτος απο σεξ...εγινα κατανοητος τωρα??? :uglystupid:

Πριν ειχαμε βγει τετραδα εγω αυτος και οι κοπελιες μας!Και μεταξυ σοβαρου κι αστειου συζηταγαμε για παρτουζα!Και η γκομενα του φιλου μου που ηταν ενα πολυ καβλωτικο μωρο μου τριβοταν και γελαγε!!Οταν ο φιλος μου με φιλησε στο στομα ειχε κραγιον απο τη γκομενα του!Και μυριζε το αρωμα της!Ε,ειχα πιει κιολας...Ειχα φτιαχτει και με την γκομενα του...Με το φιλι αναψα και τον γαμησα φανατζομενος οτι γαμαω τη γκομενα του!

Ρε παιδια Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!Μια φορα γαμησα κι εγω καποιον κι αμεσως εγινε θεμα κι εγω αμεσως εγινα πουστης!!! :idiot: :idiot:  Οσο για το πως εγινε ειχαμε πιει κι οι δυο πολυ...Θυμαμαι που ο φιλος μου ηθελε να τον μαθω να χορευει γιατι ητανε κακος χορευτης..Ε και πανω στο χορο του ειπα πρεπει να βαλεις και κανα χουφτωμα στη γκομενα να,ετσι...Τον χουφωτωνωγια χαβαλε στον κωλο...κι εκεινος μου σκαει ενα πεταχτο φιλι στο στομα...Εγω με το που το εκανε θυμωσα μαζι του και τονβ αρχισα στα χαστουκια...Του λεω 'θα σε γαμησω μωρη λουγκρα' και του κατεβασα το παντελονι και τον εστησα...Εκεινος παραδοξως με παρακαλαγε να του τον χωσω...Ε και το εκανα...7-8 γαμιες χρειαστηκαν και ειχα χυσει!!Ουτε 2 λεπτα δεν τον γαμαγα!!!Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν!!!!Μετα εκανα εμετο συνεχεια και 20 φορες μπανιο...και ορκιστηκα οτι ΠΟΤΕ δε θα ξαναγαμησω ανδρα!

Φτάνουνε αυτά?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ηταν και κακος χορευτης ο διακορευμενος  :2funny: :2funny:
Thanks bonbenito
 

Επισκέπτης



Τα ζευγαρια....


Δύο φιλικά ζευγάρια αποφάσισαν να περάσουν ένα Σαββατοκύριακο σε ένα ξενοδοχείο. Μόλις έφτασαν σκέφτηκαν να κάνουν ανταλλαγή συντρόφων έτσι για δοκιμή. Μετά από 2 ώρες άγριο σεξ δίπλα στο τζάκι ο ένας τύπος λέει:
- Γουάου ήταν το καλύτερο σεξ που έκανα ποτέ!
Αναρωτιέμαι άραγε πώς να τα πάνε και τα κορίτσια...
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
4
Πόντοι
16
Τα ζευγαρια....


Δύο φιλικά ζευγάρια αποφάσισαν να περάσουν ένα Σαββατοκύριακο σε ένα ξενοδοχείο. Μόλις έφτασαν σκέφτηκαν να κάνουν ανταλλαγή συντρόφων έτσι για δοκιμή. Μετά από 2 ώρες άγριο σεξ δίπλα στο τζάκι ο ένας τύπος λέει:
- Γουάου ήταν το καλύτερο σεξ που έκανα ποτέ!
Αναρωτιέμαι άραγε πώς να τα πάνε και τα κορίτσια...
ΈΕΕΕτσιιιι
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Για αυτό έβαλε nickname dancing with wolves... πολύ στο χορό το έχει ρίξει.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Tου αρεσει πολυ να σπαει την μεση του!
Θα μπορουσε να βαλει νικ Ο Χορευταρας Πισωγλεντης  :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Θα την εβρισκε την λυση μην ανησυχεις!
Ειναι ενας αυτος.......... :2funny: :2funny:
 

Ακάκιος

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα δεν μαθαμε,
Ποιοί πηδάνε τζάμπα τις πουτάνες,
γαμω το φελεκι μου.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Τελικα δεν μαθαμε,
Ποιοί πηδάνε τζάμπα τις πουτάνες;
γαμω το φελεκι μου.

σημασία δεν έχει ποιοι τις πηδάνε τζάμπα (εαν γίνεται αυτό ... )

σημασία έχει που να βρεις να πηδάς καλά και οικονομικά ...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα στη τρελοπαρεα!Πηγα σε ενα μπουρδελο στο Μεταξουργειο να γαμησω και ειμουνα την ωρα λιγο πριν να τελειωσει η κοπελα τη βαρδια...μετα ειδα να την παιρνει ενας ξενος αλαβανοφατσα με το αμαξι...ρε μαγκες ξερετε πως αισθανθηκα να πληρωνω για να γαμαω ενα μουνι που ο αλβανος τοπ χαιρεται τσαμπα?Και μπορει αν της τα τρωει κι απο πανω? :headbang: :headbang: Τα δικα μου λεφτα στην τσεπη του αλβανου :headbang: :headbang:
Ειχα γραψει απο νωρις λιγο βαρια, :jerking: του τα ειπα αλλα μου τα σβησανε,
Tου αρεσει πολυ να σπαει την μεση του!
Θα μπορουσε να βαλει νικ Ο Χορευταρας Πισωγλεντης  :grin:
ΑΚΡΙΒΩΣ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

kthniatros

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
268
Like
1
Πόντοι
1
Και να ηταν μόνο αυτά. Στην αρχη τα είχε με παρθένα και δεν του σηκωνόταν μετά δε σταμάταγε να την γαμάει. έπειτα ανακάλυψε ότι η παρθενα ειχε πρωταγωνιστήσει σε βιντεακι παρτουζας και ειχε προβλημα που ηταν πορνοσταρ. Πηγε πρωτη φορα σε μπουρδελο και οταν βγηκε ειχε ενα εσωτερικο κενο.Τελικα το χορευοντας με τους λυκους εκανε πιο πολλα σηκουελ κι απ το James Bond μεγαλη επιτυχια........

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Περα απο την πλακα για τον Λυκο που γαμαει και χορευει με τον κωλο ταυτογχρονα  :booty:
πολλα παιδια απο δω μεσα συμπεριλαμβανομενου κι εμενα εχουν γαμησει τσαμπα τανεσπου κι εντος σπιτιου κι εκτος δεν ειναι και το πιο δυσκολο πραγμα του κοσμου!Απο αυτες που εχω γνωρισει εκτος σπιτιου εχω εισπραξει απιστευτα καλες συμπεριφορες και ξηγες που δεν περιμενα οτι υπαρχουν ασχετα αν στο μυαλο μου παντα ειχα το κολλημα με το επαγγελμα τους κι ενιωθα αβολα οποτε εβγαινα εξω μαζι τους!Πραγμα το οποιο ξερουν κι αυτες πολυ καλα γι αυτο και σου συμπεριφερονται αψογα και πιστεψτε με το μονο που δεν ηθελαν ηταν παραπανω χρηματα απο αυτα που βγαζαν ηδη!Ανθρωποι ειναι αισθηματα θελουν κι αυτες και να τις σεβεσαι πανω απο ΟΛΑ!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Tι εννοεις να μπλεξεις  :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
2 είναι τα μπλεξίματα (για μένα) ...

1) οι νταβάδες ...  :idiot:
2) τα πεθερικά ...  :uglystupid:

τώρα πιο είναι χειρότερο ...  :helpplea:
Οι νταβαδες εχουν εκλειψει αλλα αν υπαρχουν χοντρο μπλεξιμο φανταζομαι  :headbang:
Πεθερικα και παλι πεθερικα  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom