Νέα

Ποιοί πηδάνε τζάμπα τις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dancing with wolves
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
για ρώτα και κανέναν πεθερόπληκτο να σου πει τη γνώμη του ...
Γαμω τα θρεντακια παντως αρχισαμε με τον πισωγλεντη λυκο που ειδε τον αλβανο να παιρνει την πουτανα και φτασαμε στις πεθερες!Οτι να ναι  :2funny:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Γαμω τα θρεντακια παντως αρχισαμε με τον πισωγλεντη λυκο που ειδε τον αλβανο να παιρνει την πουτανα και φτασαμε στις πεθερες!Οτι να ναι  :2funny:
ακολουθουν τροποι εκτελεσης - ξεφορτωματος πεθερικων ανευ αποδειξεων & στοιχειων
 

samy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2008
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Οι πεθερες ειναι ο ορισμος της πουτανιας.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Γαμω τα θρεντακια παντως αρχισαμε με τον πισωγλεντη λυκο που ειδε τον αλβανο να παιρνει την πουτανα και φτασαμε στις πεθερες!Οτι να ναι  :2funny:

οπου νάναι θα σκάσουν μύτη και οι 2 που γαμάνε τις πεθερές τους για να μας την πουν ...  :2funny:
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
H διαφορά μεταξύ τσάμπα σεξ και αγοραίου σεξ είναι ότι το δεύτερο κοστίζει λιγότερο!

ΤΕΛΟΣΣΣΣΣ
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Δικιο εχεις  :2funny: ;)
Ας ξαναγυρισουμε στα τσαμπα πουτανογαμησια  :grin:
Εμπειριες αλλος κανεις?
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
Γιατι να μπεις στην διαδικασια να βγεις βολτα με μια ταναπου??αφου εχεις αυτο που θελεις απο αυτη με το γνωστο αντιτιμο.Νομιζω οτι ειναι υπερβολικα λαθος κινηση να πιασεις γκομενα μια ταναπου.Εκτος εαν θελεις να της τα τρως.Αλλα εκει παμε στο νταβατζιλικι και το αγαπητιλικι.Να βγεις για καφε η για ποτο με ενα κοριτσι αλλα χωρις να θελεις μετα να το γαμησεις μπορει να εχει λογικη οτι τα λετε φιλικα η ξερω γω γνωριμια για τα πουτανακια που θα ξερει.Αλλα και παλι ειναι ακραιο το σκηνικο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Γιατι να μπεις στην διαδικασια να βγεις βολτα με μια ταναπου??αφου εχεις αυτο που θελεις απο αυτη με το γνωστο αντιτιμο.Νομιζω οτι ειναι υπερβολικα λαθος κινηση να πιασεις γκομενα μια ταναπου.Εκτος εαν θελεις να της τα τρως.Αλλα εκει παμε στο νταβατζιλικι και το αγαπητιλικι.Να βγεις για καφε η για ποτο με ενα κοριτσι αλλα χωρις να θελεις μετα να το γαμησεις μπορει να εχει λογικη οτι τα λετε φιλικα η ξερω γω γνωριμια για τα πουτανακια που θα ξερει.Αλλα και παλι ειναι ακραιο το σκηνικο.
Μπορεις να το δεις σαν μια ακομη εμπειρια εστω κι ακραια!Δεν τιθεται θεμα για να την βγαλεις γκομενα μιλαω αποκλειστικα και μονο για να την πηδηξεις τσαμπα τιποτα αλλο!Αν το δεις με μαθηματικους υπολογισμους το εκτος σπιτιου σημαινει ανεση χρονου και κοστος μηδεν και εντος σπιτιου 20ευρω το επταλεπτο και 50 το τεταρτο!
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
Μπορεις να το δεις σαν μια ακομη εμπειρια εστω κι ακραια!Δεν τιθεται θεμα για να την βγαλεις γκομενα μιλαω αποκλειστικα και μονο για να την πηδηξεις τσαμπα τιποτα αλλο!Αν το δεις με μαθηματικους υπολογισμους το εκτος σπιτιου σημαινει ανεση χρονου και κοστος μηδεν και εντος σπιτιου 20ευρω το επταλεπτο και 50 το τεταρτο!

Φιλε δεκτον οπως το θετεις.Ειδικα για τον χρονο και το σεξ με αλλη λογικη εισαι απολυτα σωστος.Ομως για να μπει σε αυτη την διαδικασια μια κοπελα(που δεν ειναι ουτε πολυ ευκολο,αλλα ουτε πολυ δυσκολο)πρεπει να σε εχει συμπαθησει,να νιωθει κατι για εσενα η τελος παντων να σε γουσταρει κοινως.Αρα παιζεις με καποια αισθηματα εκεινη την στιγμη που σου δινετε χωρις το αντιτιμο.Μπορει να μην στο πει ποτε η να στο πει με τον δικο της τροπο.Ομως η αληθεια ειναι αυτη.Νομιζω οτι αυτο σαν εμπειρια με κοπελα απο στουντιο η μπουρδελο ειναι πολυ ακραια.Εχω αναλογη εμπειρια απο βιζιτακια στα τελη της δεκαετιας του 90.Ειδικα με μια απο την παρεα αυτη(ηταν ανεξαρτητες)ειχαμε κανει πολλα.Καποια στιγμη ενα μεσημερι πηρε τα φλοκια μου και τα εβαζε στο μουνι μεσα.Φωναζε "εσυ μου κανει παιδι σε αγαπω".απο τοτε εβαλα μυαλο αδερφε.Δεν παιζεις με αισθηματα.Ανθρωποι ειναι και αυτες και μαλιστα πολυ πιο ευαισθητες απο οσο πιστευουμε.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Εννοειται οτι ειναι πολυ πιο ευαισθητες απο οτι ολοι νομιζουμε γι αυτο κι ανεφερα σε προηγουμενο ποστ μου οτι πανω απο ΟΛΑ θελουν να τις σεβεσαι!Οπως κι εξυπακουεται οτι για να μπει μια ιεροδουλη στη διαδικασια να γαμηθει εκτος σπιτιου μαζι σου,κατι που κανει στην δουλεια της ολη μερα και δεν της λειπει,αν μη τι αλλο πρεπει το λιγοτερο να σε συμπαθει!Απο την αλλη μερια με το να ξεκαθαρισεις στην ταναπου οτι εχεις σχεση κι οτι περνας καλα μαζι της, εκτος δουλειας της, πιστευω ειναι μια δικαιη εξηγηση και δεν παιζεις με αισθηματα!Σε γουσταρω με γουσταρεις περναμε καλα αλλα ως εκει!!
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
μεσες ακραιες συμφωνουμε φιλε.τεσπα την εβιτα να τσεκαρετε στο 55 χτες εδωσε ρεσιταλ το πολωνεζακι μιλαμε για πουτανα που το εχει στο αιμα της.οχι κανα κοριτσακι.αχορταγη και λυσσαρα.Αφου ελεγα να την τιμησω και σημερα αλλα το βραδυ εχω κανονισει κλαμπακι και για να ειμαι σε φορμα και με διαθεση "αιμοσταγους λυκου" το αφηνω για αλλη μερα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
μεσες ακραιες συμφωνουμε φιλε.τεσπα την εβιτα να τσεκαρετε στο 55 χτες εδωσε ρεσιταλ το πολωνεζακι μιλαμε για πουτανα που το εχει στο αιμα της.οχι κανα κοριτσακι.αχορταγη και λυσσαρα.Αφου ελεγα να την τιμησω και σημερα αλλα το βραδυ εχω κανονισει κλαμπακι και για να ειμαι σε φορμα και με διαθεση "αιμοσταγους λυκου" το αφηνω για αλλη μερα.
Αιμοσταγους Λυκου  :rockon: κι ουχι του Πισωγλεντη Λυκου που ανοιξε το θρεντ  :2funny: Για πες για Εβιτα εμφανιση κλπ αλλα στην ημερησια ενημερωση για στουντιο αν δεν βαριεσαι!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.364
Κριτικές
10
Like
2.725
Πόντοι
3.385
Όταν πάμε με μία εκδιδόμενη γυναίκα, είτε είναι σε μπουρδέλο, είτε σε στούντιο, είτε call girl, πάμε ακριβώς επειδή ξέρουμε ότι εκδίδεται, ότι δεν υπάρχει συναισθηματικός δεσμός, ότι θα πληρώσουμε για να περάσουμε καλά και να εκτονώσουμε τις ορμές μας. Δεν ξέρω κατά πόσον θα ένιωθα το ίδιο εάν είχα για γκόμενα μία γυναίκα που εκδίδεται.Φοβάμαι ότι η ψυχολογία μου θα είχε χαλαστεί, γνωρίζοντας το βράδυ που θα πήγαινα μαζί της πόσοι την είχαν πηδήξει όλη την ημέρα, πόσοι την είχαν τσιμπουκώσει, πόσοι την είχαν χουφτώσει, και ακόμη σε πόσους είχε κάνει ακάπωτο ή είχε δώσει γλωσσίδια. Δε νομίζω ότι είναι τόσο ειδυλλιακό όσο ακούγεται το να γαμάς τζάμπα μία πουτάνα, γνωρίζοντας όλα τα παραπάνω, εκτός εάν είσαι νταβατζής και σε συντηρεί, οπότε παραβλέπεις όλα τα άλλα. Προσωπικά έχω πάει με γυναίκες από κωλόμπαρα ψιλοβιζιτούδες χωρίς να τις πληρώσω, δύο φορές. Αλλά ήταν σαν ένα one nigth stand, είχαμε βγει μαζί κάποια ημέρα που δεν εργάζονταν, και καταλήξαμε να κάνουμε σεξ, χωρίς να τους δώσω μία. Αλλά αυτό είναι διαφορετικό από το να είχα μία μόνιμη σχέση με τις συγκεκριμένες, γνωρίζοντας τη δουλειά τους και μπαίνοντας σε μία ψυχοφθόρα διαδικασία για το ποιος τις χουφτώνει, ποιος τις αγκαλιάζει και ποιος τις φιλάει, φοβούμενος κιόλας μήπως κάνουν και καμία κρυφοβίζατα πίσω από την πλάτη μου. Πρέπει να διακρίνουμε πιστεύω την καθαρή απόλαυση από το συναίσθημα με τις εκδιδόμενες γυναίκες.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
...Δεν ξέρω κατά πόσον θα ένιωθα το ίδιο εάν είχα για γκόμενα μία γυναίκα που εκδίδεται.Φοβάμαι ότι η ψυχολογία μου θα είχε χαλαστεί, γνωρίζοντας το βράδυ που θα πήγαινα μαζί της πόσοι την είχαν πηδήξει όλη την ημέρα, πόσοι την είχαν τσιμπουκώσει, πόσοι την είχαν χουφτώσει, και ακόμη σε πόσους είχε κάνει ακάπωτο ή είχε δώσει γλωσσίδια....

με κάλυψες 101%
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
Αιμοσταγους Λυκου  :rockon: κι ουχι του Πισωγλεντη Λυκου που ανοιξε το θρεντ  :2funny: Για πες για Εβιτα εμφανιση κλπ αλλα στην ημερησια ενημερωση για στουντιο αν δεν βαριεσαι!

Φιλε ο λυκος που γαμησε τον φιλο του επειδη ειχε πιει παραπανω ειναι ΑΔΕΛΦΗ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ.και χτες επειδη τσεκαρα την ωρα που εγραψε ισως ειχε φαει καμια χυλοπιττα και μπηκε ξημερωματα να βγαλει τον πονο του στο αντρικο κοινο που γαμει πουτανες που τις γαμανε αλβανοι.Ας του συμπεριφερθουμε αναλογα.

ΛΥΚΕ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΕΙΣ ΣΕ ΨΩΛΕΣ ΤΙ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΚΛΑΙΣ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom