Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί τους έρχεται πιο φτηνά...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Εχω μια fuck buddy, δικηγόρο. Κάνουμε σεξ με μία προυπόθεση. Κάνουμε ΜΟΝΟ αυτά που δεν κάνουμε με τους νόμιμους συντρόφους μας. Και είναι καλή. Αγοράζει ρούχα, πχ, μόνο και μόνο γαι μία συνεύρεση. Για να γίνει το σκηνικό καλά. και εγω ανταποδίδω.

Ε, λοιπόν, παρά το γεγονός ότι ακολουθεί ΟΛΕΣ τις φαντασιώσεις μου, την ικανοποίηση που αντλώ από το CG που κάνει το ίδιο σενάριο (επί πληρωμή, σαφώς) δεν τη φτάνω. Και της το έχω πεί. Δεν την πείραξε. Είπε μάλλον ότι θέλει να βλεπει την επόμενη φορά. Μάλλον, θα ικανοποιήσω το αίτημά της.

Πάλι καλά που δεν σου είπε από την επόμενη φορά να της δίνεις 200-300 ευρώ... ;) :2funny:
 

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
Μοναχικες μερες βιωνω αυτο τον καιρο... κι ετσι εκανα την τιμιτικη μου επισκεψη σε μπουρδελο στη Φυλης μετα απο καιρο...
Ενοιωσα ενα παραξενο συναισθημα... ενοιωσα μαλακας που πληρωσα και ταπεινωμενος... το χετε νοιωσει ποτε?
Ακομη ενοιωσα σιχαμαρα γιατι πριν απο μενα ειχε γαμησει και ο ταδε κωλογερος...

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
...εκανα την τιμιτικη μου επισκεψη σε μπουρδελο στη Φυλης μετα απο καιρο... ενοιωσα ενα παραξενο συναισθημα... ενοιωσα μαλακας που πληρωσα και ταπεινωμενος... το χετε νοιωσει ποτε?

Δικαίωμά του καθενώς να νιώθει όπως θέλει... αλλά ΟΧΙ να χαρακτηρίζει κ ΟΛΟΥΣ του υπόλοιπους... (γι' αυτό έκανα την αλλαγή του τίτλου, από "Πόσο Μαλάκας νιώθεις που τα σκας για να γαμάς")...

Ακομη ενοιωσα σιχαμαρα γιατι πριν απο μενα ειχε γαμησει και ο ταδε κωλογερος...

Σε τελική, μήπως ξέρουμε (ή έχει καμιά σημασία) με ποιόν γαμιότανε πριν από μας η γκόμενα που γνωρίσαμε σ' ένα μπαρ κ φασωθήκαμε?

Καυλά να περνάμε... κ πάμε γι' άλλα :rockon:
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
Mia χαρά...Και αν γαμάω και καλά κιόλας
 

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
Σε τελική, μήπως ξέρουμε (ή έχει καμιά σημασία) με ποιόν γαμιότανε πριν από μας η γκόμενα που γνωρίσαμε σ' ένα μπαρ κ φασωθήκαμε?

Καυλά να περνάμε... κ πάμε γι' άλλα :rockon:
Το ιδιο ειναι να γαμας γκομενα απο καμακι η απο μπαρ με πουτανα??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  Το οτι την εριξες με τα αρχιδια σου δε μετραει καθολου για σενα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μοναχικες μερες βιωνω αυτο τον καιρο... κι ετσι εκανα την τιμιτικη μου επισκεψη σε μπουρδελο στη Φυλης μετα απο καιρο...
Ενοιωσα ενα παραξενο συναισθημα... ενοιωσα μαλακας που πληρωσα και ταπεινωμενος... το χετε νοιωσει ποτε?
Ακομη ενοιωσα σιχαμαρα γιατι πριν απο μενα ειχε γαμησει και ο ταδε κωλογερος...
βρε παληκαρι, νομιζεις οτι εκτος μπουρδελων και των συναφων, ό,τι γαμας ειναι τσαμπα ???????????????????????????  :headbang: :headbang:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
γουστάρω να πληρώνω και να γαμάω . καλύτερα να πλήρωνα την πόρνη παρά την τσατσά .
 

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
βρε παληκαρι, νομιζεις οτι εκτος μπουρδελων και των συναφων, ό,τι γαμας ειναι τσαμπα ???????????????????????????  :headbang: :headbang:
Δεν ειπα οτι ειναι τσαμπα...αλλα το να δωσεις αντιτιμο για το σεξ καθεαυτο εχει και το κοστος του...δεν παιρνεις καμμια ικανοποιηση οτι την εριξες επειδη σε γουσταρε!
 

Επισκέπτης
Το ιδιο ειναι να γαμας γκομενα απο καμακι η απο μπαρ με πουτανα??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  Το οτι την εριξες με τα αρχιδια σου δε μετραει καθολου για σενα?

Τετοια φλωριστικα και γυναικουλιστικα θρεντ να πας να ανοιξεις στο κοσμπολιταν...Αντε γεμισαμε απο τελειωμενους που εκθετουν τα ψυχολογικα τους και τα υπαρξιακα τους εδω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν ειπα οτι ειναι τσαμπα...αλλα το να δωσεις αντιτιμο για το σεξ καθεαυτο εχει και το κοστος του...δεν παιρνεις καμμια ικανοποιηση οτι την εριξες επειδη σε γουσταρε!
δηλαδη με αλλα λογια εσυ για να ευχαριστηθεις πηδημα πρεπει να το πληρωσεις ακριβα ????

τοτε www.bourdela.com/component/option,com_jreviews/Itemid,252/]υπαρχει λυση !!!![/url]
 

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
Προτιμω να κανω το τραπεζι σε μια γκομενα με 20 γιουρια η και παραπανω-ισως πολυ παραπανω και να μου κατσει επειδη με γουστε=αερι παρα να δωσω 20 και να γαμισω...δε μου αρεσει να μου στηνεται η γκξομενα ρε μαγκες...θελω νμα τη ριχνω με την αξια μου στο κρεβατι! :rockon:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Το ιδιο ειναι να γαμας γκομενα απο καμακι η απο μπαρ με πουτανα??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  Το οτι την εριξες με τα αρχιδια σου δε μετραει καθολου για σενα?

Το έχουμε χιλιοσυζητήσει κι αλλού το θέμα... σε τελική κ ο σκοπός του site είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτός και σε τέτοιο κοινό απευθύνεται: ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΑΜΕ ΟΠΟΤΕ, ΟΠΩΣ + ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ!
 

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
δηλαδη με αλλα λογια εσυ για να ευχαριστηθεις πηδημα πρεπει να το πληρωσεις ακριβα ????

τοτε www.bourdela.com/component/option,com_jreviews/Itemid,252/]υπαρχει λυση !!!![/url]
Γιωργο,κοιτα...θελω ο,τι βγει απο την τσεπη μου να ειναι για να αγορασει ο,τιδηποτε εκτος απο σεξ...εγινα κατανοητος τωρα??? :uglystupid:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Προτιμω να κανω το τραπεζι σε μια γκομενα με 20 γιουρια η και παραπανω-ισως πολυ παραπανω και να μου κατσει επειδη με γουστε=αερι παρα να δωσω 20 και να γαμισω...δε μου αρεσει να μου στηνεται η γκξομενα ρε μαγκες...θελω νμα τη ριχνω με την αξια μου στο κρεβατι! :rockon:
τι τραπεζι θακανεις με 20 γιουργια ρε αδερφε?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Προτιμω να κανω το τραπεζι σε μια γκομενα με 20 γιουρια η και παραπανω-ισως πολυ παραπανω και να μου κατσει επειδη με γουσταρει παρα να δωσω 20 και να γαμισω... δε μου αρεσει να μου στηνεται η γκξομενα ρε μαγκες... θελω νμα τη ριχνω με την αξια μου στο κρεβατι! :rockon:

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ (κ καταλαβαίνω τι εννοείς)... ΑΛΛΑ τότε... είσαι σε λάθος site κ απευθύνεσαι σε λάθος κοινό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom