Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Ο έρωτας είναι απλά ένα GFE (Girl Friend Experience) που προσπαθούν να σου πλασάρουν οι γυναίκες μέχρι να πετύχουν τον σκοπό τους. :jerking: Απλά λοιπόν αγοράζεις GFE και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!  :dancing:

ετσι λες?
εγω προτιμω να ζω στο συννεφακι μου παρα να τα ισοπεδωσω ολα *P
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Είναι θέμα ποικιλίας.

Το τσάμπα (ο Θεός να το κάνει) εμπεριέχει όλα τα στοιχεία της συναισθηματικής διαδρομής και του παιχνιδιού. Όσο και να το έχεις χορτάσει, κατά περιόδους το ξαναεπιζητείς.

Γιατί πληρώνω?

Γιατί 7μμ στο γραφείο έχω καύλες και θέλω πίνοντας το ποτό μου να μου πάρει πίπα μια μελαχρινή/ξανθιά/κοκκινομάλα συγκεκριμένων διαστάσεων και ηλικιας. Θέλω να μου πάρει πίπα ενώ θα κάθομαι στη καρέκλα μου γονιπετής και μετά να στηθεί το meeting table να την πάρω από πίσω ενώ αυτή θα αυνανίζεται ταυτοχρονα.

Γιαυτό πληρώνω. Και για το παραπάνω, αρνούμε να το πάρω τσάμπα από γκόμενα (αν το πρεσέφερε καμιά) μόνο και μόνο γιατί θα μου χαλάσει το σκηνικό!
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
6
Είναι θέμα ποικιλίας.

Το τσάμπα (ο Θεός να το κάνει) εμπεριέχει όλα τα στοιχεία της συναισθηματικής διαδρομής και του παιχνιδιού. Όσο και να το έχεις χορτάσει, κατά περιόδους το ξαναεπιζητείς.

Γιατί πληρώνω?

Γιατί 7μμ στο γραφείο έχω καύλες και θέλω πίνοντας το ποτό μου να μου πάρει πίπα μια μελαχρινή/ξανθιά/κοκκινομάλα συγκεκριμένων διαστάσεων και ηλικιας. Θέλω να μου πάρει πίπα ενώ θα κάθομαι στη καρέκλα μου γονιπετής και μετά να στηθεί το meeting table να την πάρω από πίσω ενώ αυτή θα αυνανίζεται ταυτοχρονα.

Γιαυτό πληρώνω. Και για το παραπάνω, αρνούμε να το πάρω τσάμπα από γκόμενα (αν το πρεσέφερε καμιά) μόνο και μόνο γιατί θα μου χαλάσει το σκηνικό!
Είναι μια άποψη... Εγώ απλά πληρώνω για να γαμήσω χωρίς να με γαμήσουνε!  ;)
 

Επισκέπτης
ΒΤW ,GFE αυτες BFE και εγω και οποια θελει. :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
6
Η προσευχή ενός άνδρα: (απλά πράγματα!)

Θεέ μου δώσε μου μια γυναίκα με μεγάλα βυζιά που να μη μου τα πρήζει…  :uglystupid:

(TV series «Γιάννης ο όμορφος»)
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
999
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
6
μηδενιστικες αποψεις
υπαρχει κ ο ερωτας καπου εκει κρυμμενος..
δεν ειναι ολα "εμπορικες" συναλλαγες..
Είμαστε μηδενιστές γιατί ο «έρωτας» είναι μηδέν…  :headbang:
Και είμαστε μονίμως «ερωτευμένοι»!  :birdman:
Ή μάλλον για να ακριβολογούμε ο έρωτας είναι το σχοινί που χρησιμοποιεί το μουνί για να σέρνει το καράβι!  :cheesy:
 

AXLE

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί 7μμ στο γραφείο έχω καύλες και θέλω πίνοντας το ποτό μου να μου πάρει πίπα μια μελαχρινή/ξανθιά/κοκκινομάλα συγκεκριμένων διαστάσεων και ηλικιας. Θέλω να μου πάρει πίπα ενώ θα κάθομαι στη καρέκλα μου γονιπετής και μετά να στηθεί το meeting table να την πάρω από πίσω ενώ αυτή θα αυνανίζεται ταυτοχρονα.

Κύριε Διευθυντά, κι εσείς στα Bourdela.com ???? παρακαλώ βγείτε από το ιντερνέτ και κοιτάξτε την προσφορά που σας έχω στείλει εδώ και ώρα  :grin: :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
τα ιδια παντεαλακι μου τα ιδια παντελη μου :P
deja vu πια εχει γινει το θεμα.....απλα τα νικνεημς αλλαζουν.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μάζεψ την ρε σε έχει κάνει ρεζίλι στην κενωνία.....

εγω ειμαι κιουρια και ο γουαιτι μπορει να περιπατει με ψηλα το κεφαλι και καθαρο το κουτελο.....νταξ???????
εσυ να μαζεψεις τις σουρλουλουδες που κυκλοφορεις.....
εμεις ειμαστε σοβαρο ζευγος.....

και ναι αναδουλειες σημερα δεν παταει ψυχη.....αστα....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω ειμαι κιουρια και ο γουαιτι μπορει να περιπατει με ψηλα το κεφαλι και καθαρο το κουτελο.....νταξ???????
εσυ να μαζεψεις τις σουρλουλουδες που κυκλοφορεις.....
εμεις ειμαστε σοβαρο ζευγος.....

και ναι αναδουλειες σημερα δεν παταει ψυχη.....αστα....

πάτα ένα σφουγγάρισμα.....
Τι σόι γάμο θα κάνεις.....
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Εχω μια fuck buddy, δικηγόρο. Κάνουμε σεξ με μία προυπόθεση. Κάνουμε ΜΟΝΟ αυτά που δεν κάνουμε με τους νόμιμους συντρόφους μας. Και είναι καλή. Αγοράζει ρούχα, πχ, μόνο και μόνο γαι μία συνεύρεση. Για να γίνει το σκηνικό καλά. και εγω ανταποδίδω.

Ε, λοιπόν, παρά το γεγονός ότι ακολουθεί ΟΛΕΣ τις φαντασιώσεις μου, την ικανοποίηση που αντλώ από το CG που κάνει το ίδιο σενάριο (επί πληρωμή, σαφώς)δεν τη φτάνω. Και της το έχω πεί. Δεν την πείραξε. Είπε μάλλον ότι θέλει να βλεπει την επόμενη φορά. Μάλλον, θα ικανοποιήσω το αίτημά της.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εχω μια fuck buddy, δικηγόρο. Κάνουμε σεξ με μία προυπόθεση. Κάνουμε ΜΟΝΟ αυτά που δεν κάνουμε με τους νόμιμους συντρόφους μας. Και είναι καλή. Αγοράζει ρούχα, πχ, μόνο και μόνο γαι μία συνεύρεση. Για να γίνει το σκηνικό καλά. και εγω ανταποδίδω.

Ε, λοιπόν, παρά το γεγονός ότι ακολουθεί ΟΛΕΣ τις φαντασιώσεις μου, την ικανοποίηση που αντλώ από το CG που κάνει το ίδιο σενάριο (επί πληρωμή, σαφώς)δεν τη φτάνω. Και της το έχω πεί. Δεν την πείραξε. Είπε μάλλον ότι θέλει να βλεπει την επόμενη φορά. Μάλλον, θα ικανοποιήσω το αίτημά της.

Δοκίμασε να ντυθείτε μπάτμαν και ρόμπιν/
 

schumi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Είναι θέμα ποικιλίας.

Το τσάμπα (ο Θεός να το κάνει) εμπεριέχει όλα τα στοιχεία της συναισθηματικής διαδρομής και του παιχνιδιού. Όσο και να το έχεις χορτάσει, κατά περιόδους το ξαναεπιζητείς.

Γιατί πληρώνω?

Γιατί 7μμ στο γραφείο έχω καύλες και θέλω πίνοντας το ποτό μου να μου πάρει πίπα μια μελαχρινή/ξανθιά/κοκκινομάλα συγκεκριμένων διαστάσεων και ηλικιας. Θέλω να μου πάρει πίπα ενώ θα κάθομαι στη καρέκλα μου γονιπετής και μετά να στηθεί το meeting table να την πάρω από πίσω ενώ αυτή θα αυνανίζεται ταυτοχρονα.

Γιαυτό πληρώνω. Και για το παραπάνω, αρνούμε να το πάρω τσάμπα από γκόμενα (αν το πρεσέφερε καμιά) μόνο και μόνο γιατί θα μου χαλάσει το σκηνικό!

πολύ καλό συναγωνιστή :2funny: :2funny:

εχουμε και κοινές ιδέες και μάλιστα μπροούμε να τις πραγματοποιούμε :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom