Νέα

Ποιό είναι το πιο βρόμικο πράγμα που έχετε κάνει ή ζητήσει;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Καλησπέρα... δύσκολες ανωμαλίες τι έχω κάνει όλες...ουρολαγνείες φουλ με 4-5 γκόμενες, στραποναρίσματα, δεμενος, ντυμένες καλόγριες, farting, ποδολαγνείες, μαστίγια, ballbusting..ακόμα και scat με στουντιοκόριστο (που ακόμα εργάζεται)..
Νομίζω το πιο extreme το έκανα όταν γάμησα μια γρια στην Αλκιβιάδου..σε ένα υπογειάκι από τα τρια...μαγείρευε με΄σα στο καμαράκι...ήρθε γδύθηκε, την πήρα στα 4 ενώ μέσα σιγοέβραζε το φαγητό...όσο τη γαμούσα μου ελεγε για ένα ηλικιωμένο εκπαιδευτικό που ερχόταν και της έλεγε το μάθημα...τη γαμουσα και κοιτούσα κάτι μάλλινες κάλτσες που φορούσε μόνο, άθλιες και σχεδόν τρύπιες...τελειωσα σχεδόν έτοιμος να λιποθυμίσω από την κρεμμυδίλα του φαγητου...σηκώθηκε..πηγε είδε λίγο το φαγητό, του έφερε μια γυρα με το κουτάλι..και ήρθε και την πλήρωσα... βγαίνοντας έκανα εμετό στα σκαλια...
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.583
Κριτικές
11
Like
2.944
Πόντοι
746
Καλησπέρα... δύσκολες ανωμαλίες τι έχω κάνει όλες...ουρολαγνείες φουλ με 4-5 γκόμενες, στραποναρίσματα, δεμενος, ντυμένες καλόγριες, farting, ποδολαγνείες, μαστίγια, ballbusting..ακόμα και scat με στουντιοκόριστο (που ακόμα εργάζεται)..
Νομίζω το πιο extreme το έκανα όταν γάμησα μια γρια στην Αλκιβιάδου..σε ένα υπογειάκι από τα τρια...μαγείρευε με΄σα στο καμαράκι...ήρθε γδύθηκε, την πήρα στα 4 ενώ μέσα σιγοέβραζε το φαγητό...όσο τη γαμούσα μου ελεγε για ένα ηλικιωμένο εκπαιδευτικό που ερχόταν και της έλεγε το μάθημα...τη γαμουσα και κοιτούσα κάτι μάλλινες κάλτσες που φορούσε μόνο, άθλιες και σχεδόν τρύπιες...τελειωσα σχεδόν έτοιμος να λιποθυμίσω από την κρεμμυδίλα του φαγητου...σηκώθηκε..πηγε είδε λίγο το φαγητό, του έφερε μια γυρα με το κουτάλι..και ήρθε και την πλήρωσα... βγαίνοντας έκανα εμετό στα σκαλια...
Που χάθηκες Sarouman;
Μας έλειψαν οι γλαφυρές κριτικές σου...
Η γριά στην Αλκιβιάδου, η Τάνια η Ουκρανή ήταν;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.941
Κριτικές
62
Like
40.407
Πόντοι
8.530
Καλησπέρα... δύσκολες ανωμαλίες τι έχω κάνει όλες...ουρολαγνείες φουλ με 4-5 γκόμενες, στραποναρίσματα, δεμενος, ντυμένες καλόγριες, farting, ποδολαγνείες, μαστίγια, ballbusting..ακόμα και scat με στουντιοκόριστο (που ακόμα εργάζεται)..
Νομίζω το πιο extreme το έκανα όταν γάμησα μια γρια στην Αλκιβιάδου..σε ένα υπογειάκι από τα τρια...μαγείρευε με΄σα στο καμαράκι...ήρθε γδύθηκε, την πήρα στα 4 ενώ μέσα σιγοέβραζε το φαγητό...όσο τη γαμούσα μου ελεγε για ένα ηλικιωμένο εκπαιδευτικό που ερχόταν και της έλεγε το μάθημα...τη γαμουσα και κοιτούσα κάτι μάλλινες κάλτσες που φορούσε μόνο, άθλιες και σχεδόν τρύπιες...τελειωσα σχεδόν έτοιμος να λιποθυμίσω από την κρεμμυδίλα του φαγητου...σηκώθηκε..πηγε είδε λίγο το φαγητό, του έφερε μια γυρα με το κουτάλι..και ήρθε και την πλήρωσα... βγαίνοντας έκανα εμετό στα σκαλια...
Να μην ρωτήσω αν σε φιλεψε απο το φαγητό της....
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Που χάθηκες Sarouman;
Μας έλειψαν οι γλαφυρές κριτικές σου...
Η γριά στην Αλκιβιάδου, η Τάνια η Ουκρανή ήταν;
Νομίζω ναι η Τάνια ήταν... πάνε και χρόνια..

Τίποτα, γράφω σπάνια, μπαίνω καμια φορά και διαβάζω... τέρμα οι κριτικές... ασε το νεο αίμα τώρα..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.941
Κριτικές
62
Like
40.407
Πόντοι
8.530

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.583
Κριτικές
11
Like
2.944
Πόντοι
746
Νομίζω ναι η Τάνια ήταν... πάνε και χρόνια..

Τίποτα, γράφω σπάνια, μπαίνω καμια φορά και διαβάζω... τέρμα οι κριτικές... ασε το νεο αίμα τώρα..
Όχι, μην το λες αυτό...
Έχεις πολλά να δώσεις με τις πικάντικες και τόσο ζωντανές (αλλά και αναλυτικές θα έλεγα) περιγραφές σου...
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Είχα καλέσει σπίτι κόσμο για μουχαμπετι Και σε κάποια φάση μου ήρθε να χέσω. Ανέβηκα λοιπόν πάνω στην τουαλέτα (Κατοικώ σε μεζονέτα) να κάνω το χοντρό μου. Μετά από περίπου ένα τέταρτο χτύπησε η πόρτα. Ήταν η δικιά μου! Είχε πιει λίγο παραπάνω και μου ζητούσε να ανοίξω την πόρτα επίμονα. Της εξήγησα ότι ήμουν επι τω εργω τότε, Αλλά αυτή εκεί, ανένδοτη, προσπαθούσε να μου εξηγήσει ότι είναι επείγον! Ε με τα πολλά και εγώ της άνοιξα και αυτή με τη μια μπήκε μέσα έκλεισε την πόρτα πίσω της και την ξανά κλείδωσε. Εγώ ξανά έκατσα παρορμητικά στην χέστρα και της είπα «τι κανεις ρε Ευη, πας καλά; Χεζω ρε πούστη μου δεν το βλέπεις; Κι αν δεν το βλέπεις σίγουρα το μυρίζεις! Φύγε αμέσως!»
«Αχ μ αρέσει πολύ η βρωμια, τρελαίνομαι» ανταποκρίθηκε και με διέταξε να κάτσω και να μη μιλήσω.
Και άρχισε ρε παιδιά να με :pipa1: όπως ποτέ άλλοτε στη μέχρι τότε σχέση μας, να μου λέει να μην πατήσω καζανάκι, και επίσης « Ειδοποίησε με όταν σου έρθει να χύσεις»

Όταν λοιπόν μου ήρθε και της το είπα ήρθε και έκατσε πάνω μου, φυσικά εμένα μου έφυγε το χύσιμο από όλα αυτά και την τόσο περίεργη συμπεριφορά της και αρχίσαμε να γαμιόμαστε όσο εγώ καθόμουν στη χέστρα! Και φυσικά με τα σκατά στον κώλο! Ήτανε πάρα πολύ καυλωμένη κι ήταν η πρώτη φορά που έχυσα μέσα της! Το ίδιο βράδυ όταν έφυγαν όλοι ήταν επίσης η πρώτη φορά που την πήρα από πίσω! Είναι μια ιστορία που δε νομίζω να έχει ζήσει κάποιος παρόμοιο σενάριο! Πάντως εγώ ακόμα απορώ!

Υγ δυστυχώς η ευτυχώς πλέον είναι πρώην!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Ρωτάω γενικώς γτ είμαι άσχετος με το σπορ. Μπορώ να πάρω μία τέτοια και να σκάσω σ ένα λάηβ πχ να πουλήσω μούρη;
θα πουλησεις μουρη σε οσους δεν την ξερουν.
αν τυχει και ειναι καμια που την ξερουν πολλοι, τοτε θα νιωθεις τα βλεματα και τους ψιθυρους απο αυτους που την εχυναν στη μαπα.

καλα να περασετε αδερφε!
 

Aggelos49

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
47
Like
204
Πόντοι
20
Πριν 6 χρονια διατηρουσα σχεση με μια ανωμαλιαρα barista που γενικα γουσταρε να φτιαχνεται με ποταρες και οτι αλλο "χαλαρωτικο".Ενα απογευματακι λοιπον που πεσαμε στο καναπε με παθιασμενα γλωσσοφιλα πλησιασε στα ποδια της η κουκι η σκυλιτσα μου που παντα καπου εκει τριγυριζει.Πως το εφερε το πραγμα γιατι γουσταρω ρε παιδια την ανωμαλια και την εβαλα να της γλυψει το μουνι η κουκι.Με φοβο ελαφρως για κανενα δαγκωμα ετυχως δεν συνεβει καθισε μαγκες και την εγλυψε τουλαχιστον ενα πενταλεπτο.Μετα την γαμησα κι εγω χωρις φυσικα να την γλυψω ξανα...Η ιστορια δεν επαναληφθηκε ποτε ξανα υπο τον φοβο μολυνσεων κλπ αλλα ηταν απο τα ποιο ανωμαλα και εξτριμ που εχω κανει.
Εγώ αν ήμουν η κούκι θα σε εγκατέλειπα και θα πήγαινα με την barista.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
το μεταξι ειναι extreme sport απο μονο του,πρεπει να μεπι σαν αθλημα στους ολυμπιακους..
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.941
Κριτικές
62
Like
40.407
Πόντοι
8.530
Πριν 6 χρονια διατηρουσα σχεση με μια ανωμαλιαρα barista που γενικα γουσταρε να φτιαχνεται με ποταρες και οτι αλλο "χαλαρωτικο".Ενα απογευματακι λοιπον που πεσαμε στο καναπε με παθιασμενα γλωσσοφιλα πλησιασε στα ποδια της η κουκι η σκυλιτσα μου που παντα καπου εκει τριγυριζει.Πως το εφερε το πραγμα γιατι γουσταρω ρε παιδια την ανωμαλια και την εβαλα να της γλυψει το μουνι η κουκι.Με φοβο ελαφρως για κανενα δαγκωμα ετυχως δεν συνεβει καθισε μαγκες και την εγλυψε τουλαχιστον ενα πενταλεπτο.Μετα την γαμησα κι εγω χωρις φυσικα να την γλυψω ξανα...Η ιστορια δεν επαναληφθηκε ποτε ξανα υπο τον φοβο μολυνσεων κλπ αλλα ηταν απο τα ποιο ανωμαλα και εξτριμ που εχω κανει.
Ήσουν συνάδελφός της ;
Η αφεντικό της;
Σπανίως κάθονται σε άτομα εκτός του κυκλωματος τους....
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
773
Κριτικές
30
Like
7.769
Πόντοι
7.613
Τίποτα σπουδαίο από εμένα. Να συνεχίζω το κωλογαμησι με μερεντα.
Κανονικά ξενερώνω εύκολα και έπρεπε να μου ζαρωσει.
Αλλά την γούσταρα πολύ την Γαμιολα και δεν μου έπεσε το καυλι συνεχίζοντας μέχρι τέλους.
Όταν σκούπισα τον πουτσο στην πετσέτα του ξενοδοχείου κατάλαβα το μέγεθος της ζημιάς.

Άλλες φορές ξαναπήρα από κωλο την ίδια ευτυχώς χωρίς απρόοπτα.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
56
Like
18.179
Πόντοι
13.636
Τίποτα σπουδαίο από εμένα. Να συνεχίζω το κωλογαμησι με μερεντα.
Κανονικά ξενερώνω εύκολα και έπρεπε να μου ζαρωσει.
Αλλά την γούσταρα πολύ την Γαμιολα και δεν μου έπεσε το καυλι συνεχίζοντας μέχρι τέλους.
Όταν σκούπισα τον πουτσο στην πετσέτα του ξενοδοχείου κατάλαβα το μέγεθος της ζημιάς.

Άλλες φορές ξαναπήρα από κωλο την ίδια ευτυχώς χωρίς απρόοπτα.
Poop Pooping GIF by NETFLIX

Ήταν ζουμερη η μερέντα τύπε μου ?
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.738
Κριτικές
10
Like
2.093
Πόντοι
3.187
Καταγραψτε την πιο βρομικη κυριολεκτικα ή μεταφορικα πορνη ή εμπειρια σας σε οικο ανοχης. Απο το τι εχετε ζητησει χωρις ντροπες, μεχρι τι σας εχουν ικανοποιησει. Επιπλεον πιο ειναι το πιο σιχαμενο που εχετε δει σε εργαζομενη.
πριν παρα πολλά χρόνια είχα πάρει μια κοντή ηταν στρουμπουλη με τεράστια βυζια πάρα πολύ όμορφα. Οταν την εστησα στα 4 ο κόλος της άνοιξε τόσο πολύ που ήταν σαν το μπουρί της σόμπας. από τότε δεν έχω ξαναδει τέτοιο άνοιγμα σε κόλο. για μένα τότε ήταν σιχαμενο, αλλά για πολλούς θα ήταν υπερτατο θέαμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: sTeL77

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Μιας και το thread βάλτωσε, ας το κλείσω εγώ γράφοντας την εμπειρία μου και προειδοποιώ τους συναγωνιστές ότι θα είναι σκληρό...
Πριν 2-3 χρόνια ανοιξιάτικη βραδιά ,κατεβαίνω Συγγρου με το TDM μου, προορισμός Τρούμπα όπου έχω ραντεβού με τον κολλητό μου. Θα έρθει με μια φρεσκοκομμενη γκομενίτσα που έχει και θα φέρει και την ξαδέρφη της λέει από την Καρδίτσα, για να μην είμαι μόνος. Χαμηλές προσδοκίες για τέτοια νυχτα. Μπάσιμο σε καλό μπαρ- σκυλάδικο στην Τρούμπα και το παιζω " Εγώ δεν πίνω, οδηγάω ". Έρχονται και τα κορίτσια, σαν τραβεστί από την Συγγρού! Ξέκωλα τελείως, βυζιά έξω, πορνοπαπουτσα, φορέματα σκιστα. Το παρακανανε, θα μας μαχαιρωσουν σκέφτηκα. Επιθετική η δικιά μου τρίβεται συνεχώς επάνω μου και εγώ την ποτιζω βότκα να " μεγαλώσουν " τα βυζιά της και άλλο! Στο δίωρο είναι φέσι, έχει βγάλει δίχως ντροπή το βυζί έξω και το κουνάει, μας ξεφτίλισες της φωνάζει η φίλη της, όρμα μου λέει ο φίλος μου και κάπου εδώ ανοίγω τα σιλό για πυρηνική επίθεση. Ζητάω τα κλειδιά του αυτοκινήτου της γκομενας του φίλου, το είχε παρκαρει σε υπαίθριο πάρκινγκ κάπου στην Νοταρά, για να χωθουμε εκεί. Σκοτάδι, ανοίγω πορτα και την σπρώχνω μέσα. Πέφτει σκυβει και σηκώνω το φόρεμα από πίσω της και καρφώνω γλώσσα στο μουνι στον κωλο, όπου έμπαινε. Η τυπισσα ντιρλα να φωνάζει σαν χαλασμένος συναγερμός. Μου λέει: και εγώ!. Γυρνάει, καθιστή στο μαρσιπιε του αυτοκινήτου και τον παίρνει πιπα, αδέξια αλλά προσπαθεί για deep throat. Τρελενομαι και αρχίζω να της γαμάω το λαρυγγι σαν κομπρεσέρ. Της γυρνάνε τα μάτια και πριν ξεράσει μου λέει, γάμα με. Την Ξαναγυρνάω, την ξανά σπατουλάρω, μουνί μουσκεμα και χωνομαι. Ρίχνω τις πουτσιες άγρια και εκδικητικα. Ξαναβγαινω ξαναγλυφω κώλο. "Τι θές"? Τον κώλο σου της λέω. " Σιγά σιγά " μου λέει. Ήμουν ευγενικός και ρομαντικός για 30".Εβαλα το κομπρεσέρ στον κωλο της και ουρλιαζε ημιληποθυμη. Και εκεί, αρχίζει να χεζεται... Όχι λίγο! Τουαλέτα, κανονικό χέσιμο, αβέρτα το σκατό. Να τον βγάζω, να βγαίνει το σκατό και ξανά και ξανά και ξανά. Έχει γίνει το φόρεμα, τα παπουτσια μας το αυτοκίνητο και ο πουτσος μου μπουρδελο! Το παιρνει χαμπάρι και αρχίζει να ζητάει συγνώμη. Μην στεναχωριέσαι της λέω γίνονται αυτά. Ξανά συγνώμες αλλά είναι πολυ καυλωμένη για να σταματήσει. Πιάνω την άκρη του φορέματος της και σκουπίζω τον πουτσο όπως να'ναι. Την γυρίζω και της το ξαναβαζω στο στόμα. Στο λαρυγγι βασικά. Και τότε γουρλωνει τα μάτια της και της έρχεται η σκατίλα που έχει πανω ο πουτσος! Αρχίζει και ξερνάει, εγώ δεν την αφήνω να βγάλει το καυλί, πνίγεται ξερνάει καταπίνει και μουγκριζει σαν γουρουνα.
Ο εμετος της μου καίει τα αρχίδια και μου ζεσταίνει τα μπουτια μέσα στην δροσιά της βραδιάς! Ξερνάει και εγώ συγχρόνως την χυνω στο λαρυγγι και τα κόκκινα μάτια της τρέχουν δάκρυα. Είναι γονατιστή μέσα σε σκατά και ξερατα. Εμετοί και σκατά παντού. Φτυνει τα χυσια που δεν βγαίνουν όμως από το στόμα της και κρέμονται μαζί με τον εμετό της. Την σπρώχνω μέσα στο αμάξι, κλείνω πορτα και προσπαθω να ντυθώ, έστω να καθαρίσω λιγο τα ρούχα μου.
Πρέπει να παω να δώσω τα κλειδιά στην κοπέλα στο μπαρ.
Βρωμάει ξινίλα, σκατίλα και αυτή λιπόθυμη να λέει ακόμα γάμα με!!!
Αφήνω τα κλειδιά στο φίλο μου και τους προειδοποιώ ότι το κορίτσι δεν ήταν καλά και ξάπλωσε στο αυτοκίνητο.
Το ξημέρωμα σχεδόν κρυωνω πανω στην μηχανή όπως ανεβαίνω Συγγρού. Τα ξερατα της μου έκαναν εσώρουχο και παντελονι μουσκεμα. Θα έχει στεγνώσει μέχρι το Γαλάτσι?

Στο επόμενο, αν ενδιαφερθεί κάνεις, να σας πω το πιο βρώμικο που έχω ζητήσει.
Για σκληρους χυστες μόνο....

Κάποιος επηρεάστηκε πολύ από τις 11000 βέργες του Απολλιναίρ και είπε να γράψει τη δική του μυθοπλασία.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
το μεταξι ειναι extreme sport απο μονο του,πρεπει να μεπι σαν αθλημα στους ολυμπιακους..
τιποτα δεν ειναι πιο εξτριμ απο το να γλυψεις η να μπεις ακαποτα σε βρωμομουνα απλυτη ελλεηνιδα!

κατα τα αλλα εχουν το χρυσο μουνι!

οι μισες νομιζουν οτι αρκει να το πλυνεις με νερο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom