Νέα

Ποιό είναι το πιο βρόμικο πράγμα που έχετε κάνει ή ζητήσει;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Συνοδός μου είχε ζητήσει να γλείψει τα δάκτυλα των ποδιών μου... βρώμικα όπως ήταν από την ταλαιπωρία των παπουτσιών και του δρόμου, να μην τα πλύνω καθόλου.

Δεν το δέχτηκα και λόγω αηδίας μου και λόγω σεβασμού προς τους επόμενους πελάτες. Δεν νομίζω πολλοί να γούσταραν αν γνώριζαν πως το στόμα της ήταν γεμάτο ποδαρίλα πιο πριν.
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
254
Πόντοι
21
Συνοδός μου είχε ζητήσει να γλείψει τα δάκτυλα των ποδιών μου... βρώμικα όπως ήταν από την ταλαιπωρία των παπουτσιών και του δρόμου, να μην τα πλύνω καθόλου.

Δεν το δέχτηκα και λόγω αηδίας μου και λόγω σεβασμού προς τους επόμενους πελάτες. Δεν νομίζω πολλοί να γούσταραν αν γνώριζαν πως το στόμα της ήταν γεμάτο ποδαρίλα πιο πριν.
Tύπε τι παίζει ακριβώς με τις συνοδούς;
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Ρωτάω γενικώς γτ είμαι άσχετος με το σπορ. Μπορώ να πάρω μία τέτοια και να σκάσω σ ένα λάην πχ να πουλήσω μούρη;
Με κάθε μία (από Μετάξι μέχρι συνοδός) αν το θέλει και φαντάζομαι με κάτι εξτρά μπορείς νομίζω, δεν χρειάζεται να είναι ακριβή συνοδός. «Λάην» δεν κατάλαβα τι σημαίνει.
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
254
Πόντοι
21
Με κάθε μία (από Μετάξι μέχρι συνοδός) αν το θέλει και φαντάζομαι με κάτι εξτρά μπορείς νομίζω, δεν χρειάζεται να είναι ακριβή συνοδός. «Λάην» δεν κατάλαβα τι σημαίνει.
Το έκανα επεξεργασία. Live εννοούσα...
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Το έκανα επεξεργασία. Live εννοούσα...
Α, ΟΚ, το 'πιασα.

«Συνοδός» λέμε στα Ελληνικά τις callgirls αλλά δεν συνοδεύουν κυριολεκτικά όλες κάπου (π.χ. σε λάηβ), μια απλή συνάντηση σε ξενοδοχείο ήταν με εκείνη.
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
254
Πόντοι
21
Α, ΟΚ, το 'πιασα.

«Συνοδός» λέμε στα Ελληνικά τις callgirls αλλά δεν συνοδεύουν κυριολεκτικά όλες κάπου (π.χ. σε λάηβ), μια απλή συνάντηση σε ξενοδοχείο ήταν με εκείνη.
Ευχαριστώ πολύ για τη πληροφορία. Θα θελα πάντως ένα μόντελ να σκάσω κάπου σύντομα να το παίξω ιστορίας να τους κάψω όλους. :sunglasses::sunglasses:
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Ευχαριστώ πολύ για τη πληροφορία. Θα θελα πάντως ένα μόντελ να σκάσω κάπου σύντομα να το παίξω ιστορίας να τους κάψω όλους. :sunglasses::sunglasses:
Εμπειρία από το να έχω κάποια δίπλα για επίδειξη δεν έχω, ίσως άλλοι εδώ μπορούν να βοηθήσουν. :cheesy:
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Καταγραψτε την πιο βρομικη κυριολεκτικα ή μεταφορικα πορνη ή εμπειρια σας σε οικο ανοχης. Απο το τι εχετε ζητησει χωρις ντροπες, μεχρι τι σας εχουν ικανοποιησει. Επιπλεον πιο ειναι το πιο σιχαμενο που εχετε δει σε εργαζομενη.
το πιο βρώμικο που μου είχε τύχει ήταν αγγλίδα τουρίστρια στον Πόρο που μου έδωσε κώλο , δεκαετία 90

πιο πρόσφατα, πριν κάτι μήνες και σε οίκο ανοχής, πιτσιρίκα στο μεταξουργείο μου είπε να βρεθούμε εκτός για να έχει πλυθεί καλά και να της γλύψω τα πόδια και άμα θέλω να μου γλύψει κι αυτή τα δικά μου. Ενώ δεν με άφηνε καν να της γλύψω το λαιμό. Δεν ξαναπάτησα.

Μεταφορικά , σιχαίνομαι όσες ιερόδουλες υποτιμούν τις συναδέλφους τους, πουτάνες τις ανεβάζουν, πουτάνες τις κατεβάζουν, ενώ πιστεύουν ότι αυτές είναι κυρίες, παρθένες, υπεράνω.
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
254
Πόντοι
21

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.225
Πόντοι
481
Ακούγεται κουλό λίγο, αλλά για το χαβαλέ θα θελα να το κάνω. :)
Τι ηλικία έχεις?.. Ισως μπορούμε να σου προτείνουμε κάτι αν πρόκειται μόνο για συνοδεία.
Γνωρίζω κάτι σερβιτόρες κούκλες που αν τους βάλεις τακούνια και μεικαπ τα σαγόνια θα φτάσουν μέχρι το πάτωμα.
Εννοείται πως θα σου έρθει και φθηνότερα.
Και που ξέρεις... αν σε γουστάρουν κιόλας μπορεί και να σταθείς τυχερούλης:wink:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
Ρωτάω γενικώς γτ είμαι άσχετος με το σπορ. Μπορώ να πάρω μία τέτοια και να σκάσω σ ένα λάηβ πχ να πουλήσω μούρη;

αφήστε με να μαντέψω είδος "μουσικής" του λάηβ :)
τραπ; :)
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Καταγραψτε την πιο βρομικη κυριολεκτικα ή μεταφορικα πορνη ή εμπειρια σας σε οικο ανοχης. Απο το τι εχετε ζητησει χωρις ντροπες, μεχρι τι σας εχουν ικανοποιησει. Επιπλεον πιο ειναι το πιο σιχαμενο που εχετε δει σε εργαζομενη.

Υπάρχει άτομο που μπορεί να ξεπεράσει τον άρχοντα τον @Karamanis Stratos που καθάρισε με τα ίδια του τα χέρια τουαλέτα μαγαζιού μες στο σκατό.. για ένα γκομενάκι;;;;; ?
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
485
Κριτικές
3
Like
1.352
Πόντοι
481
πιο πρόσφατα, πριν κάτι μήνες και σε οίκο ανοχής, πιτσιρίκα στο μεταξουργείο μου είπε να βρεθούμε εκτός για να έχει πλυθεί καλά και να της γλύψω τα πόδια και άμα θέλω να μου γλύψει κι αυτή τα δικά μου. Ενώ δεν με άφηνε καν να της γλύψω το λαιμό. Δεν ξαναπάτησα.
Υπάρχει ακόμα αυτή;
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom