Νέα

Ποιό είναι το πιο βρόμικο πράγμα που έχετε κάνει ή ζητήσει;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.132
Like
4.160
Πόντοι
456
δηλαδη τωρα θες να μας πεις οτι το μουνι μοας γυναικας ειναι πιο καθαρο απο μιας γουρουνας;
...και σε απάντηση του φίλου πιο πάνω για την ποδαρίλα στο στόμα της ...... πρωτόμπαρκος δόκιμος κάθε πρωί έπινα καφέ πριν βγω για ματσακόνι !!!! με το μάγειρα ( μπερμπάντης άντρας από την Σκύρο είχε οργώσει με τα βαπόρια όλη την Ανατολική και Δυτική κόστα της Λατίνας) στην κουζίνα του βαποριού , μου έλεγε λοιπόν ότι ΠΟΤΕ δεν φιλάμε στο στόμα ! είναι το πιο βρώμικο αντικείμενο στον κόσμο , ενώ το μουνάκι πάντα το έχει καθαρό με νεράκι που ρίχνει ενώ ο ΣΤΟΜΑΣ έλεγε βρωμάει , (έκανε και την χαρακτηριστική κίνηση).....και πολλές άλλες τέτοιες συζητήσεις 7 η ώρα το πρωί τηγανίζοντας μπέικον , χάμ και αυγά................
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.266
Like
10.794
Πόντοι
2.256
Ευχαριστώ πολύ για τη πληροφορία. Θα θελα πάντως ένα μόντελ να σκάσω κάπου σύντομα να το παίξω ιστορίας να τους κάψω όλους. :sunglasses::sunglasses:
Υπάρχει ειδικό νήμα γι αυτό που ζητάς τύπε.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.864
Πόντοι
3.246
Σε μπουρδέλο έχω κάνει πράγματα που θεωρούνται βρώμικα από αρκετούς.
Σχεδόν πάντα επιδιώκω το γλυφομούνι, ενώ με συγκεκριμένες έκανα ποδολαγνεία.
Και πριν χρόνια γάμαγα μεταξύ διαφόρων ένα Αλβανάκι από κώλο και μουνί ΑΚΑΠΟΤΑ.
Ήταν η Μαρία που δούλευε Φωκαίας 9, Φυλής 74 και στο τέλος κατέπεσε στο
Ιάσωνος 44 στο σιχαμένο Μετάξι. Είχε πάει ο ΑΚΑΠΟΤΟΣ πρωκτικός κρεμπιές
σύννεφο με τη συγκεκριμένη και μάλιστα ποτέ με έξτρα χρήματα, κάτι που μου
έκανε εντύπωση. Δυστυχώς ή ευτυχώς έχει σταματήσει εδώ και τουλάχιστον
3-4 χρόνια, οπότε γι αυτό και το αναφέρω ελεύθερα... :hi:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.057
Πόντοι
3.346
Καταγραψτε την πιο βρομικη κυριολεκτικα ή μεταφορικα πορνη ή εμπειρια σας σε οικο ανοχης. Απο το τι εχετε ζητησει χωρις ντροπες, μεχρι τι σας εχουν ικανοποιησει. Επιπλεον πιο ειναι το πιο σιχαμενο που εχετε δει σε εργαζομενη.
Εκανα προταση γαμου σε ιεροδουλη..και το χειροτερο ειναι οτι απαντησε ναι!
απο τοτε δεν ξανα πατησα εκει.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Εκανα προταση γαμου σε ιεροδουλη..και το χειροτερο ειναι οτι απαντησε ναι!
απο τοτε δεν ξανα πατησα εκει.
Θέλει θάρρος να μοιραστείς αυτό που έγραψες,
Αν θέλεις εξήγησέ μας τους λόγους που σε ώθησαν στην πρόταση γάμου...
ήταν φάρσα, καύλα της στιγμής, ήσουν καψούρης?..
Η κοπέλα πήρε την πρόταση σοβαρά ή όχι?.. αν και λες πως δεν ξαναπάτησες.

Πολλοί από μας, κατά καιρούς, έχουμε αναπτύξει μια πιο στενή σχέση με κορίτσια του χώρου.
Η πρόταση γάμου όμως είναι σοβαρό θέμα

Ετσι από περιέργεια, αν θέλεις,σε π.μ. γράψε ποια κοπέλα αφορούσε.
 

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
787
Πόντοι
311
Δεν αφορά ιερόδουλη
Μια φορά φοιτητής γνώρισα μια ωραία τύπισσα φοιτήτρια ιατρικής με αγορέ μαλακι κ συμπαθητικό προσωπο
Μετά από 2-3 εξόδους καταλήξαμε σπίτι μου για τα περαιτέρω
Θυμάμαι Μ άρεσε είχα καυλώσει κ πάνω στη στιγμή κατεβαίνω για γλυφομούνι
Αν δε κάνω λάθος ήταν τελείως αξύριστη με την πρώτη αίσθηση της γλώσσας στο πράμα της μου ήλθε μια γεύση κ μια μυρωδιά στην καλύτερη παρατημένης ψαροκασελας στην ιχθυόσκαλα.
Ειλικρινά μιλάμε για εμετό
Σηκώθηκα μάλλον από ένστικτο μου ήλθε αναγουλα κ πριν προλάβω το οτιδήποτε έκανα εμετό.
Εγώ που δε κάνω ποτέ
Η τύπισσα σηκώθηκε με ρώτησε τι έχω της είπα κάτι στου στυλ ζαλίζομαι κ πήγα στο μπάνιο
Γυρίζοντας είχε ντυθεί
Δεν έμαθα ποτέ εάν κατάλαβε η όχι
Πάντως δεν την ξαναείδα ποτέ
Δεν είχαμε social τότε μόνο κινητά
Δεν ενόχλησε δεν ενόχλησα
Άλλη μια φορά σε διακοπές σε νησί πάλι μετά από ποτά τύπισσα Έλληνιδα στο κρεβάτι μια χαρά όλα μετά από λίγο ιεραποστολικό οι μασχάλες της μύριζαν σαν αποδυτήρια ερασιτεχνικού
Μου έπεσε πάτα τις προσπάθειες δε κατάφερα να τελειώσω πάλι είπα μια μαλακια του στυλ ήπια παραπάνω
Ξαναενοχλησε είπα ότι έφυγα ξαφνικά από το νησί
Κατά τα άλλα ήσυχα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Δεν αφορά ιερόδουλη
Μια φορά φοιτητής γνώρισα μια ωραία τύπισσα φοιτήτρια ιατρικής με αγορέ μαλακι κ συμπαθητικό προσωπο
Μετά από 2-3 εξόδους καταλήξαμε σπίτι μου για τα περαιτέρω
Θυμάμαι Μ άρεσε είχα καυλώσει κ πάνω στη στιγμή κατεβαίνω για γλυφομούνι
Αν δε κάνω λάθος ήταν τελείως αξύριστη με την πρώτη αίσθηση της γλώσσας στο πράμα της μου ήλθε μια γεύση κ μια μυρωδιά στην καλύτερη παρατημένης ψαροκασελας στην ιχθυόσκαλα.
Ειλικρινά μιλάμε για εμετό
Σηκώθηκα μάλλον από ένστικτο μου ήλθε αναγουλα κ πριν προλάβω το οτιδήποτε έκανα εμετό.
Εγώ που δε κάνω ποτέ
Η τύπισσα σηκώθηκε με ρώτησε τι έχω της είπα κάτι στου στυλ ζαλίζομαι κ πήγα στο μπάνιο
Γυρίζοντας είχε ντυθεί
Δεν έμαθα ποτέ εάν κατάλαβε η όχι
Πάντως δεν την ξαναείδα ποτέ
Δεν είχαμε social τότε μόνο κινητά
Δεν ενόχλησε δεν ενόχλησα
Άλλη μια φορά σε διακοπές σε νησί πάλι μετά από ποτά τύπισσα Έλληνιδα στο κρεβάτι μια χαρά όλα μετά από λίγο ιεραποστολικό οι μασχάλες της μύριζαν σαν αποδυτήρια ερασιτεχνικού
Μου έπεσε πάτα τις προσπάθειες δε κατάφερα να τελειώσω πάλι είπα μια μαλακια του στυλ ήπια παραπάνω
Ξαναενοχλησε είπα ότι έφυγα ξαφνικά από το νησί
Κατά τα άλλα ήσυχα

Και να ξερες πόσοι από εδώ μέσα όταν διάβασαν το ποστ σου χτύπαγαν το κεφάλι τους στο τραπέζι και έλεγαν πόσο τυχερός ο άτιμος !
Να τις ψάχνουν μια ζωή και να ΜΗΝ τις βρίσκουν τέτοιες περιπτώσεις...
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
ο καθένας με τον πόνο του...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.567
Like
13.585
Πόντοι
3.506
το πιο βρώμικο που μου είχε τύχει ήταν αγγλίδα τουρίστρια στον Πόρο που μου έδωσε κώλο , δεκαετία 90

πιο πρόσφατα, πριν κάτι μήνες και σε οίκο ανοχής, πιτσιρίκα στο μεταξουργείο μου είπε να βρεθούμε εκτός για να έχει πλυθεί καλά και να της γλύψω τα πόδια και άμα θέλω να μου γλύψει κι αυτή τα δικά μου. Ενώ δεν με άφηνε καν να της γλύψω το λαιμό. Δεν ξαναπάτησα.

Μεταφορικά , σιχαίνομαι όσες ιερόδουλες υποτιμούν τις συναδέλφους τους, πουτάνες τις ανεβάζουν, πουτάνες τις κατεβάζουν, ενώ πιστεύουν ότι αυτές είναι κυρίες, παρθένες, υπεράνω.
Τύπε μπορεί η κορασίδα να την είχε δει ποντίφικας και ήθελε να φιλάει πόδια :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.567
Like
13.585
Πόντοι
3.506
...και σε απάντηση του φίλου πιο πάνω για την ποδαρίλα στο στόμα της ...... πρωτόμπαρκος δόκιμος κάθε πρωί έπινα καφέ πριν βγω για ματσακόνι !!!! με το μάγειρα ( μπερμπάντης άντρας από την Σκύρο είχε οργώσει με τα βαπόρια όλη την Ανατολική και Δυτική κόστα της Λατίνας) στην κουζίνα του βαποριού , μου έλεγε λοιπόν ότι ΠΟΤΕ δεν φιλάμε στο στόμα ! είναι το πιο βρώμικο αντικείμενο στον κόσμο , ενώ το μουνάκι πάντα το έχει καθαρό με νεράκι που ρίχνει ενώ ο ΣΤΟΜΑΣ έλεγε βρωμάει , (έκανε και την χαρακτηριστική κίνηση).....και πολλές άλλες τέτοιες συζητήσεις 7 η ώρα το πρωί τηγανίζοντας μπέικον , χάμ και αυγά................
Τύπε είχα φιλαράκι που μπάρκαρε και τον έχασα για πολλά χρόνια, όταν γύρισε πίσω και μου περιέγραφε τι έκανε στα λιμάνια απόρησα πως είναι ακόμα ζωντανός :confused:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Καταγραψτε την πιο βρομικη κυριολεκτικα ή μεταφορικα πορνη ή εμπειρια σας σε οικο ανοχης. Απο το τι εχετε ζητησει χωρις ντροπες, μεχρι τι σας εχουν ικανοποιησει. Επιπλεον πιο ειναι το πιο σιχαμενο που εχετε δει σε εργαζομενη.
Αυτα τα σβηνουμε απο τη μνημη μας.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.902
Κριτικές
14
Like
3.245
Πόντοι
746
Πριν από μερικά χρόνια σε μπουρδέλο επί της οδού Τροφωνίου ήμουν με μια Αλβανή που έδινε κώλο. Όταν γύρισε για να μου τον δώσει διαπίστωσα ότι είχε χέσει πρόσφατα και δεν είχε σκουπιστεί επίτηδες η καριόλα. Αυτή γέλαγε σαδιστικά μόλις με πήρε η μπόχα του σκατού (ενώ ταυτόχρονα έκλανε) και περίμενε ότι θα χάσω κάθε διάθεση για γαμήσι όπως και έγινε...
Αλλά σαν σκληρός χύστης του bou, πήρα εκδίκηση ενάντια στα βρωμερά σχέδια της καριόλας...
Συγκέντρωσα όλη μου την προσοχή στο γλυκό και τραχύ της νεανικό πρόσωπο και το τρυφερό της νεανικό δέρμα και αφού την γύρισα ανάσκελα έτριψα τον πούτσο μου στην κοιλιά της, φιλώντας τη . Έτσι πέτυχα μια καλή στύση και όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω άρχισα να τον παίζω στο πρόσωπό της, κάνοντάς το όλο χύσια, κάτι το οποίο δέχτηκε αδιαμαρτύρητα...
Σηκώθηκε πλύθηκε όπως, όπως και μετά φεύγοντας, άκουγα που γέλαγε με την τσατσά στο κουζινάκι και ταυτόχρονα συνέχιζε εκεί το πλύσιμο του προσώπου της...
 
Τελευταία τροποποίηση:

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.902
Κριτικές
14
Like
3.245
Πόντοι
746
Αυτήν την Αλβανή πουτάνα, την ξαναπήρα και σε άλλα μπουρδέλα επειδή είχε κάτι έκφυλο και με έφτιαχνε. Στην Κωνσταντινουπόλεως πήγε να με τελειώσει με ταυτόχρονη μαλακία και κωλοδάχτυλο... Την σταμάτησα στο τσακ... Τρελάθηκα από την γλύκα, της "αμαρτωλής και απαγορευμένης" ηδονής... Ούτε στα καλύτερα γαμήσια... Δεν της το ζήτησα... Δικιά της πρωτοβουλία...
 
Τελευταία τροποποίηση:

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους......αντε να πω και εγω την ιστορια μου.....οχι δικη μου....
Τελειωμα δεκαετιας 80.....Ακομινατου οροφος.....τοτε που τριζανε τα πατωματα.....πρωινη μπουρδελοτσαρκα κατα τις 10-11......Παω καθομαι στο σαλονι και μου λεει η τσατσα-υπηρετης η κοπελα ειναι στο δωματιο να περιμενω....σε καποια φαση μου λεει "ελα να δεις".....τραβαω το κουρτινακι της κουζινας και μου λεει να παρω ματι.....ειχαν ανοιξει μια τρυπα στην πορτα και η κοπελα στραποναριζε τον τυπο....."αχ....βαχ...αυτος......"ενταξει...τι να δω....κατι κλασματα δευτερολεπτων,φευγω και παω στο σαλονι και καθομαι....βγαινει ο τσατσος και μου λεει μην φυγω.....μπαινει στο δωματιο κατι λεει και βγαινει ο "μαγκας" με την κοπελα....καθεται τουρλοκωλακι στο κασωμα της πορτας και τον στραποναριζε η κοπελα.....και σε καποια φαση του τραβαει κατι ψιλογονατιες-κλωτσιες....κατι τραβηγματα απο τα μαλλια...απο τα μουσια...και τον τραβαει παλι μεσα.....κλεινει και την πορτα και μαλλον συνεχιστηκε το "εργο"χωρις θεατες.....
Απο οτι μου ειπε ο τσατσος αυτος ηθελε και θεατες....και μου κανει ερωτηση?"Θα περασεις????"Ακομα με περιμενουνε.....
Καλα να περνατε.......
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.380
Κριτικές
15
Like
11.864
Πόντοι
3.246
Πριν από μερικά χρόνια σε μπουρδέλο επί της οδού Τροφωνίου ήμουν με μια Αλβανή που έδινε κώλο. Όταν γύρισε για να μου τον δώσει διαπίστωσα ότι είχε χέσει πρόσφατα και δεν είχε σκουπιστεί επίτηδες η καριόλα. Αυτή γέλαγε σαδιστικά μόλις με πήρε η μπόχα του σκατού (ενώ ταυτόχρονα έκλανε) και περίμενε ότι θα χάσω κάθε διάθεση για γαμήσι όπως και έγινε...
Αλλά σαν σκληρός χύστης του bou, πήρα εκδίκηση ενάντια στα βρωμερά σχέδια της καριόλας...
Συγκέντρωσα όλη μου την προσοχή στο γλυκό και τραχύ της νεανικό πρόσωπο και το τρυφερό της νεανικό δέρμα και αφού την γύρισα ανάσκελα έτριψα τον πούτσο μου στην κοιλιά της, φιλώντας τη . Έτσι πέτυχα μια καλή στύση και όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω άρχισα να τον παίζω στο πρόσωπό της, κάνοντάς το όλο χύσια, κάτι το οποίο δέχτηκε αδιαμαρτύρητα...
Σηκώθηκε πλύθηκε όπως, όπως και μετά φεύγοντας, άκουγα που γέλαγε με την τσατσά στο κουζινάκι και ταυτόχρονα συνέχιζε εκεί το πλύσιμο του προσώπου της...
Ωραία φάση τύπε! Το όνομα της κοπέλας?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.057
Πόντοι
3.346
Θέλει θάρρος να μοιραστείς αυτό που έγραψες,
Αν θέλεις εξήγησέ μας τους λόγους που σε ώθησαν στην πρόταση γάμου...
ήταν φάρσα, καύλα της στιγμής, ήσουν καψούρης?..
Η κοπέλα πήρε την πρόταση σοβαρά ή όχι?.. αν και λες πως δεν ξαναπάτησες.

Πολλοί από μας, κατά καιρούς, έχουμε αναπτύξει μια πιο στενή σχέση με κορίτσια του χώρου.
Η πρόταση γάμου όμως είναι σοβαρό θέμα

Ετσι από περιέργεια, αν θέλεις,σε π.μ. γράψε ποια κοπέλα αφορούσε.
Ηταν η κακια στιγμη τυπε..
Αντι να κανω προταση σε κοπελες που ειχα σχεση..πηγα και εκανα σε ιεροδουλη!
Ενταξει το μετανιωσα και δεν ξανα πηγα μαζι της.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Την Καλημερα στους Φιλους......αντε να πω και εγω την ιστορια μου.....οχι δικη μου....
Ωραίος!..
Τελικά το νήμα αποκτά πολύ ενδιαφέρον, θα διαψευστώ στην αρχική μου πρόβλεψη -- best seller θα γίνει :D:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom