Νέα

Ποιό είναι το πιο βρόμικο πράγμα που έχετε κάνει ή ζητήσει;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.356
Κριτικές
6
Like
10.449
Πόντοι
3.936
Φοιτητης καποτε σε χωρα του εξωτερικου ειχα γνωρισει μια ομορφη ησυχη φαινομενικα γκομενα (φοιτητρια και αυτη) που εδινε τα παντα. Ειχαμε παει εκδρομη στην εξοχη και ετσι οπως ειμασταν το πρωι κατω απο τα σκεπασματα εκεινη (επι τω εργω) εκανε πιπα. Καποια στιγμη μου ηρθε να παω για κατουρημα, και της λεω οτι: θα σηκωθω για λιγο να παω στο μπανιο αλλα θα ξαναερθω να συνεχισουμε. Εκεινη ξετρυπωσε σαν γατα κατω απο τα σκεπασματα με κοιταξε επιμονα μεσα στα ματια και μου λεει: αφησου ελευθερος και ριξε μου μια γουλια κατουρο μεσα στο στομα. Τοτε εμεινα εκπληκτος για λιγο και λεω ας το κανω. Ετσι γουλια στην γουλια τα ρουφηξε ολα και με αδειασε τελειως λες και επινε γαλα. Στο τελος με ξανακοιταξε και σκουπιζοντας με το χερι τα χειλη της μου λεει: ωραιο ηταν να το ξανακανουμε.. και ξαναχωθηκε στα σκεπασματα συνεχισε την πιπα μεχρι που τα ρουφηξε και εκει ολα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Φοιτητης καποτε σε χωρα του εξωτερικου ειχα γνωρισει μια ομορφη ησυχη φαινομενικα γκομενα (φοιτητρια και αυτη) που εδινε τα παντα. Ειχαμε παει εκδρομη στην εξοχη και ετσι οπως ειμασταν το πρωι κατω απο τα σκεπασματα εκεινη (επι τω εργω) εκανε πιπα. Καποια στιγμη μου ηρθε να παω για κατουρημα, και της λεω οτι: θα σηκωθω για λιγο να παω στο μπανιο αλλα θα ξαναερθω να συνεχισουμε. Εκεινη ξετρυπωσε σαν γατα κατω απο τα σκεπασματα με κοιταξε επιμονα μεσα στα ματια και μου λεει: αφησου ελευθερος και ριξε μου μια γουλια κατουρο μεσα στο στομα. Τοτε εμεινα εκπληκτος για λιγο και λεω ας το κανω. Ετσι γουλια στην γουλια τα ρουφηξε ολα και με αδειασε τελειως λες και επινε γαλα. Στο τελος με ξανακοιταξε και σκουπιζοντας με το χερι τα χειλη της μου λεει: ωραιο ηταν να το ξανακανουμε.. και ξαναχωθηκε στα σκεπασματα συνεχισε την πιπα μεχρι που τα ρουφηξε και εκει ολα.
Τετοιες γυναικες δεν πρεπει να χανονται τυπε
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.356
Κριτικές
6
Like
10.449
Πόντοι
3.936
Τετοιες γυναικες δεν πρεπει να χανονται τυπε
Τοτε νομιζα οτι θα εβρεχε κεφτεδες και στην ελλαδα. Την πιο χοντρη μ@λακια που εχω κανει στην ζωη μου ever. Γιατι η κοπελα ειχε ολο το πακετο. Ιδιοτητα, επιφανεια, εμφανιση.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Ωραίο το θέμα .
Αν και σίγουρα ξυπνάει κακές αναμνήσεις για τον καθένα .

Κρίμα που αργήσατε να το ξεθαψετε .
Έχει φάει μπαν ο jormakka ,πιστεύω θα γινόταν δάσκαλος και φοβερός αφηγητής εδώ μέσα .
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Πριν 6 χρονια διατηρουσα σχεση με μια ανωμαλιαρα barista που γενικα γουσταρε να φτιαχνεται με ποταρες και οτι αλλο "χαλαρωτικο".Ενα απογευματακι λοιπον που πεσαμε στο καναπε με παθιασμενα γλωσσοφιλα πλησιασε στα ποδια της η κουκι η σκυλιτσα μου που παντα καπου εκει τριγυριζει.Πως το εφερε το πραγμα γιατι γουσταρω ρε παιδια την ανωμαλια και την εβαλα να της γλυψει το μουνι η κουκι.Με φοβο ελαφρως για κανενα δαγκωμα ετυχως δεν συνεβει καθισε μαγκες και την εγλυψε τουλαχιστον ενα πενταλεπτο.Μετα την γαμησα κι εγω χωρις φυσικα να την γλυψω ξανα...Η ιστορια δεν επαναληφθηκε ποτε ξανα υπο τον φοβο μολυνσεων κλπ αλλα ηταν απο τα ποιο ανωμαλα και εξτριμ που εχω κανει.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Πριν 6 χρονια διατηρουσα σχεση με μια ανωμαλιαρα barista που γενικα γουσταρε να φτιαχνεται με ποταρες και οτι αλλο "χαλαρωτικο".Ενα απογευματακι λοιπον που πεσαμε στο καναπε με παθιασμενα γλωσσοφιλα πλησιασε στα ποδια της η κουκι η σκυλιτσα μου που παντα καπου εκει τριγυριζει.Πως το εφερε το πραγμα γιατι γουσταρω ρε παιδια την ανωμαλια και την εβαλα να της γλυψει το μουνι η κουκι.Με φοβο ελαφρως για κανενα δαγκωμα ετυχως δεν συνεβει καθισε μαγκες και την εγλυψε τουλαχιστον ενα πενταλεπτο.Μετα την γαμησα κι εγω χωρις φυσικα να την γλυψω ξανα...Η ιστορια δεν επαναληφθηκε ποτε ξανα υπο τον φοβο μολυνσεων κλπ αλλα ηταν απο τα ποιο ανωμαλα και εξτριμ που εχω κανει.
Σιχαθηκες να γλύψεις μετά τον σκύλο ,ενώ ο σκύλος σαλιωσε για να χωσεις;;;
Τι λογική είναι αυτή ;
Χαχααχαχααχ... λύσσα στη πουτσα θα πιάσεις !
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Σιχαθηκες να γλύψεις μετά τον σκύλο ,ενώ ο σκύλος σαλιωσε για να χωσεις;;;
Τι λογική είναι αυτή ;
Χαχααχαχααχ... λύσσα στη πουτσα θα πιάσεις !
Με καποτα φιλαρακι παντα με αυτη την τυπισσα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
5
Like
11.910
Πόντοι
3.786
Πριν 6 χρονια διατηρουσα σχεση με μια ανωμαλιαρα barista που γενικα γουσταρε να φτιαχνεται με ποταρες και οτι αλλο "χαλαρωτικο".Ενα απογευματακι λοιπον που πεσαμε στο καναπε με παθιασμενα γλωσσοφιλα πλησιασε στα ποδια της η κουκι η σκυλιτσα μου που παντα καπου εκει τριγυριζει.Πως το εφερε το πραγμα γιατι γουσταρω ρε παιδια την ανωμαλια και την εβαλα να της γλυψει το μουνι η κουκι.Με φοβο ελαφρως για κανενα δαγκωμα ετυχως δεν συνεβει καθισε μαγκες και την εγλυψε τουλαχιστον ενα πενταλεπτο.Μετα την γαμησα κι εγω χωρις φυσικα να την γλυψω ξανα...Η ιστορια δεν επαναληφθηκε ποτε ξανα υπο τον φοβο μολυνσεων κλπ αλλα ηταν απο τα ποιο ανωμαλα και εξτριμ που εχω κανει.
:vomit:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
5
Like
11.910
Πόντοι
3.786
Φοιτητης καποτε σε χωρα του εξωτερικου ειχα γνωρισει μια ομορφη ησυχη φαινομενικα γκομενα (φοιτητρια και αυτη) που εδινε τα παντα. Ειχαμε παει εκδρομη στην εξοχη και ετσι οπως ειμασταν το πρωι κατω απο τα σκεπασματα εκεινη (επι τω εργω) εκανε πιπα. Καποια στιγμη μου ηρθε να παω για κατουρημα, και της λεω οτι: θα σηκωθω για λιγο να παω στο μπανιο αλλα θα ξαναερθω να συνεχισουμε. Εκεινη ξετρυπωσε σαν γατα κατω απο τα σκεπασματα με κοιταξε επιμονα μεσα στα ματια και μου λεει: αφησου ελευθερος και ριξε μου μια γουλια κατουρο μεσα στο στομα. Τοτε εμεινα εκπληκτος για λιγο και λεω ας το κανω. Ετσι γουλια στην γουλια τα ρουφηξε ολα και με αδειασε τελειως λες και επινε γαλα. Στο τελος με ξανακοιταξε και σκουπιζοντας με το χερι τα χειλη της μου λεει: ωραιο ηταν να το ξανακανουμε.. και ξαναχωθηκε στα σκεπασματα συνεχισε την πιπα μεχρι που τα ρουφηξε και εκει ολα.
Και γαμώ τις φάσεις!Μπράβο στην kinky τύπισσα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
5
Like
11.910
Πόντοι
3.786
@Νίο αν συνέχιζε το στοματικό,μπορεί στον οργασμό σου να σου έβγαινε κατούρημα αντί για σπέρμα.Μου έχει συμβεί μια φορά,όταν κατουριόμουνα πολύ.Γαμάτο ήταν!Η τύπισσα @Νίο έμεινε έκπληκτη και τσατισμένη όταν πήρε το κάτουρο στο στόμα όταν με πίπωνε,αλλά της εξήγησα και όταν το έψαξε σε άρθρα για το golden shower,τότε μόνο με πίστεψε ότι δεν το έκανα επίτηδες
 

redtattoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
249
Like
928
Πόντοι
81
Δυο σκηνικα εχω. Ενα πριν πολλα χρονια εχω βαλει την τοτε σχεση μου και παιζουμε παιχνιδι ρολου. Εγω ημουν και καλα το μπος. Πανω στην καβλα, στον χαμο κλπ την εβαλα να γονατισει, ανοιγει το στομα της γιατι νομισε οτι θα της το δωσω κι εγω αρχισα να κατουραω. Και να μη σταματαει το γαμιδι. Φρικαρε ψιλοτραβηχτηκε αλλα το μονο που πετυχε ηταν απλως να γινει λουτσα.
Στο 2ο πριν λιγα χρονια με πρωην, τη γυριζω να την παρω απ τον κωλο κι εκει που την εγλυφα και τη δαχτυλωνα της ξεφυγε κι εκλασε.
Βριστε ελευθερα αλλα κατακαβλωσα και ζητησα κι αλλο. Αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom