Νέα

Ποιό είναι το πιο βρόμικο πράγμα που έχετε κάνει ή ζητήσει;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.175
Κριτικές
18
Like
16.169
Πόντοι
4.546
Εγγραφή στο μπου.
(Συγνώμη μύστες μου, ας πω κάτι διαφορετικό από τα τετριμμένα βρώμικα και ανωμαλιαρικα του καθενός) .
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
946
Like
3.026
Πόντοι
446
Είχα καλέσει σπίτι κόσμο για μουχαμπετι Και σε κάποια φάση μου ήρθε να χέσω. Ανέβηκα λοιπόν πάνω στην τουαλέτα (Κατοικώ σε μεζονέτα) να κάνω το χοντρό μου. Μετά από περίπου ένα τέταρτο χτύπησε η πόρτα. Ήταν η δικιά μου! Είχε πιει λίγο παραπάνω και μου ζητούσε να ανοίξω την πόρτα επίμονα. Της εξήγησα ότι ήμουν επι τω εργω τότε, Αλλά αυτή εκεί, ανένδοτη, προσπαθούσε να μου εξηγήσει ότι είναι επείγον! Ε με τα πολλά και εγώ της άνοιξα και αυτή με τη μια μπήκε μέσα έκλεισε την πόρτα πίσω της και την ξανά κλείδωσε. Εγώ ξανά έκατσα παρορμητικά στην χέστρα και της είπα «τι κανεις ρε Ευη, πας καλά; Χεζω ρε πούστη μου δεν το βλέπεις; Κι αν δεν το βλέπεις σίγουρα το μυρίζεις! Φύγε αμέσως!»
«Αχ μ αρέσει πολύ η βρωμια, τρελαίνομαι» ανταποκρίθηκε και με διέταξε να κάτσω και να μη μιλήσω.
Και άρχισε ρε παιδιά να με :pipa1: όπως ποτέ άλλοτε στη μέχρι τότε σχέση μας, να μου λέει να μην πατήσω καζανάκι, και επίσης « Ειδοποίησε με όταν σου έρθει να χύσεις»

Όταν λοιπόν μου ήρθε και της το είπα ήρθε και έκατσε πάνω μου, φυσικά εμένα μου έφυγε το χύσιμο από όλα αυτά και την τόσο περίεργη συμπεριφορά της και αρχίσαμε να γαμιόμαστε όσο εγώ καθόμουν στη χέστρα! Και φυσικά με τα σκατά στον κώλο! Ήτανε πάρα πολύ καυλωμένη κι ήταν η πρώτη φορά που έχυσα μέσα της! Το ίδιο βράδυ όταν έφυγαν όλοι ήταν επίσης η πρώτη φορά που την πήρα από πίσω! Είναι μια ιστορία που δε νομίζω να έχει ζήσει κάποιος παρόμοιο σενάριο! Πάντως εγώ ακόμα απορώ!

Υγ δυστυχώς η ευτυχώς πλέον είναι πρώην!
Έπρεπε να την βάλεις να σου κάνει γλυφοκωλι ενω ήσουν με τα σκατα στο κωλο
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
946
Like
3.026
Πόντοι
446
Δεν συνεβει με κορίτσι του επαγγέλματος αλλά σε καυλες ανεξέλεγκτου επιπέδου, ενώ έκανα γλυφοκωλι σε γκομενα, της έβαλα κωλο δάχτυλο και το έβγαλα γεμάτο μερεντα, κ το εγλειψα :confused::confused:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.523
Like
65.744
Πόντοι
11.956
Δεν συνεβει με κορίτσι του επαγγέλματος αλλά σε καυλες ανεξέλεγκτου επιπέδου, ενώ έκανα γλυφοκωλι σε γκομενα, της έβαλα κωλο δάχτυλο και το έβγαλα γεμάτο μερεντα, κ το εγλειψα :confused::confused:
Και μετά ???? Δεν έπαθες τίποτα ...??? Η σου έγινε συνήθεια και το κάνεις συχνά
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.473
Κριτικές
62
Like
41.212
Πόντοι
8.530
πριν παρα πολλά χρόνια είχα πάρει μια κοντή ηταν στρουμπουλη με τεράστια βυζια πάρα πολύ όμορφα. Οταν την εστησα στα 4 ο κόλος της άνοιξε τόσο πολύ που ήταν σαν το μπουρί της σόμπας. από τότε δεν έχω ξαναδει τέτοιο άνοιγμα σε κόλο. για μένα τότε ήταν σιχαμενο, αλλά για πολλούς θα ήταν υπερτατο θέαμα.
Αφού δεν σε απώθησε το ότι ήταν κοντή και στρουμπουλη ,τι να πω;:dunno:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.473
Κριτικές
62
Like
41.212
Πόντοι
8.530
Δεν συνεβει με κορίτσι του επαγγέλματος αλλά σε καυλες ανεξέλεγκτου επιπέδου, ενώ έκανα γλυφοκωλι σε γκομενα, της έβαλα κωλο δάχτυλο και το έβγαλα γεμάτο μερεντα, κ το εγλειψα :confused::confused:
Έχω κάνει το ιδιο ...χωρίς Μερέντα....όμως εγλειψε και αυτή δάχτυλο που έβαλα στην πίσω τρύπα της!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.523
Like
65.744
Πόντοι
11.956
Έχω κάνει το ιδιο ...χωρίς Μερέντα....όμως εγλειψε και αυτή δάχτυλο που έβαλα στην πίσω τρύπα της!
Εεεε δεν είναι το ίδιο....χώρις Μερέντα ....αυτό που λες πολλοί το έχουμε κάνει...αλλά με Μερέντα δεν γίνεται....φίδια λέει ο φίλος ποιο πάνω
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.933
Like
6.948
Πόντοι
1.056
Έχω κάνει το ιδιο ...χωρίς Μερέντα....όμως εγλειψε και αυτή δάχτυλο που έβαλα στην πίσω τρύπα της!
τετοια μερα σε περιμενα πιο συγκρατημενο:grin: σιγουρα θα λοξοκοιτας και κωλαρακια στον επιταφιο :knuppel:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
τετοια μερα σε περιμενα πιο συγκρατημενο:grin: σιγουρα θα λοξοκοιτας και κωλαρακια στον επιταφιο :knuppel:
τυπε ο τυπος στανταρ θα παρει στο κατόπι τεμαχια για να χαλβαδιασει :undecided::undecided::undecided:
 

Συνημμένα

  • 5C0048ED-75CE-4260-A640-6369FD30F5C7.jpeg
    5C0048ED-75CE-4260-A640-6369FD30F5C7.jpeg
    430,7 KB · Εμφανίσεις: 24

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
946
Like
3.026
Πόντοι
446
Και μετά ???? Δεν έπαθες τίποτα ...??? Η σου έγινε συνήθεια και το κάνεις συχνά

δεν επαθα κατι, η γευση ηταν αρκετα πικρη. Δεν εχω ξανακανει κατι τετοιο, αλλα πανω στις καυλες πολλα γινονται..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.082
Like
68.568
Πόντοι
12.756

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom