Νέα

Ποια ειναι η μεγαλυτερη κοτα του σαιτ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μεγαλος τελικος.. μιστερ κοτα bourdela.com 2012/2013

  • ΑΧΑΧΟΥΧΑΣ

    Ψήφοι: 82 49,1%
  • ΕΚΤΟΡ ΛΟΠΕΖ

    Ψήφοι: 101 60,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    167

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Λοιπον επειδη δεν προλαβαινω να γραψω πανω απο 3-4 ποσταρισματα επειδη τα τσιμπουκια που εκανε η μανα σου στους μοντ ηταν τοσο τελεια που τρωω μπαν κατευθειαν... 2-3 ποστ και τελειωσαμε...

πουτανοφτυμα,ασχημο ξεβρασμα της κοινωνιας,κατουρημενη μπεκατσα,καρκινογενημα του κερατα, αυριο πλατεια αττικης 12.30 να σου σπασω οτι εχεις και δεν εχεις πανω σου αρχιδι ...θα σου βαλω στον κωλο φωτοβολιδα παλιοπουτανακι να πεταξεις στον αερα και να φωναζεις ειμαι μαλακας να μαθει ολη η αθηνα τι εισαι παλιοαρχιδι...

που θα με πας νομικα ρε ξεφτυλα? τι θα πεις ρε παπαρακο στο δικαστηριο? Εβαλα μια φωτο σε ενα τσοντοσαιτ  και μετα καποιος τα παραβιασε και εφτιαχνε κλωνους? αχαχαχαχαχαχαχα ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε αρχιδι εχει και αλλα εξυπνα παιδια η μανα σου σαν και σενα?

τελοσπαντων, δεν με πιανεις 4 ιντερνετ καφε εχω αλλαξει, ΜΟΥ ΚΛΑΝΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ..

Οπως και αυριο πουτανογενημα...θα σου σπασω ολα τα κοκκαλα.. θα σε κανω ποιο ασχημο απο οτι εισαι.. αρχιδι

και μην και δεν εμφανιστεις , θα σε κανω ρεζιλι..

ΜΑΛΑΚΑ..


:2funny: :2funny: :2funny:

ΤΥΠΕ ΑΦΟΥ στα ειπε ο θεος βατραχος πανω απο 5 δεν φτανεις.... ο λογος του βατραχου ειναι εγγυηση
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τυπε αληθευει οτι εισαι επικυρηγμενος απο το 104 στην Φυλης?

εσυ και ο αχαχουχας τι εχετε κανει στα μπουρδελα και σας διωχνουν?  :S
Πουθενα δεν ειμαι επικυρηγμενος!!!Το ιδιο εκτιμω και ο αχαχουχας!!!Οσο για την Αντζελα,την σεβομαι απλα εκτιμω οτι το μαγαζι της ειναι καταπληκτικο και ισως το καλυτερο στην Αθηνα σε επικοινωνια και ανεσεις και τα λοιπα....αλλα υστερει σε ποιοτητα γυναικων σε σχεση με τις τιμες!!!!Απλα πραγματα!!Αλλα και πολλα αλλα στουντιο παρουσιαζουν το ιδιο θεμα αυτη την εποχη, για να μην αναφερομαι μονο για το μαγαζι της Αντζελας!!!Το εχω ξαναγραψει στο παρελθον μπαινω στο κοπο να το ξαναγραψω.... ελαχιστες εργαζομενες εχουν την ποιοτητα υπηρεσιων, ειτε εμφανισης... να ονομαζονται στουντιοκοριτσα και να ζητανε αυτην την εποχη 50 ευρω για απλο προγραμμα!!Δεν ειναι δυνατον να ζητανε 40-50 ευρα και για να σου ριχνουν σταχτη στα ματια, καποια στουντιο σε κερνανε ποτακι για να  σου δημιουργουν φιλικο περιβαλλον;;;....Δεν παμε για να γινουμε φιλοι να ουμε, αλλα για να γαμησουμε στα στουντιο!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Πουθενα δεν ειμαι επικυρηγμενος!!!Το ιδιο εκτιμω και ο αχαχουχας!!!Οσο για την Αντζελα,την σεβομαι απλα εκτιμω οτι το μαγαζι της ειναι καταπληκτικο και ισως το καλυτερο στην Αθηνα σε επικοινωνια και ανεσεις και τα λοιπα....αλλα υστερει σε ποιοτητα γυναικων σε σχεση με τις τιμες!!!!Απλα πραγματα!!Αλλα και πολλα αλλα στουντιο παρουσιαζουν το ιδιο θεμα, για να μην αναφερομαι μονο για το μαγαζι της Αντζελας!!!Το εχω ξαναγραψει στο παρελθον μπαινω στο κοπο να το ξαναγραψω.... ελαχιστες εργαζομενες εχουν την ποιοτητα υπηρεσιων, ειτε εμφανισης... να ονομαζονται στουντιοκοριτσα και να ζητανε αυτην την εποχη 50 ευρω για απλο προγραμμα!!Δεν ειναι δυνατον να ζητανε 40-50 ευρα και για να σου ριχνουν σταχτη στα ματια, καποια στουντιο σε κερνανε ποτακι για να  σου δημιουργουν φιλικο περιβαλλον;;;....Δεν παμε για να γινουμε φιλοι να ουμε, αλλα για να γαμησουμε στα στουντιο!!

Αυτα με τους φιλους μην τα λες σε μενα.... στον αχαχουχα πες τα που ειχε ανεβασει κριτικη εγκωμιο για την ντενιζα που του ειχανε βρει το βαλιτσακι  :2funny: :2funny: :2funny:

πρεπει να την βρω αυτη την κριτικη την ειχε γραψει σαν Δημητρηςςςς μαλλον
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
λαιμ θα πας στο ραντεβου θανατου σε μιση ωριτσα ειπε,σπαστου τα δοντια
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6


Είπες "σε προκαλώ αν είσαι πιο όμορφος ανέβασε τώρα φωτογραφία, να ανεβάσουμε κι οι 2 και να δουν όσοι παρακολουθούν ποιός και τί" ΔΕΝ ανέβασες γιατί είσαι κοτόπουλο. Έκανα τη μαλακία και ανέβασα για 2΄ μια δική μου για να με δεις , ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΨΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ. Σου είπα να έρθεις να με κοροϊδέψεις από κοντά, είσαι μια ξεφτίλα που την μια μέρα δηλώνει Σάκης Ρουβάς και 5 φορές καλύτερος και την άλλη μποξέρ. Είσαι μια άνανδρη αδερφή, γιατί αυτά μόνο άνανδρες αδερφές τα κάνουν. Θα δω πως και τι θα κάνω με την πάρτη σου. Δεν μπορώ άλλο να γράφω, με κούρασε όλη αυτή η ηλεκτρονική αντιπαράθεση μαζί σου. Είσαι όντως ο ανίκητος μαλάκας που διαβάζουμε στα βιβλία γι'αυτόν...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
σπουδάζεις καλή μου;

εγώ σε είχα για ζουμερή τριαντάρα+ νταρντανοδικηγορίνα

και μου βγήκες βίλμα;  :think:

το βιλμάκι είναι μωρούλι,ομορφουλι και ξύπνιο, εγω ειμαι μεγαλυτερη και απορω που κάθεσαι και ακους τον λακη λες και ξέρει ο λακης τι λεει  :2funny:  Α... επίσης το φιλακι στο έδωκα επειδη παρότι διαφωνουμε σε συμπαθω  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Eίσαι ο πιο άνανδρος πούστης που γνώρισα στο διαδίκτυο... Κράτα το πρόσωπό μου για άβαταρ σου... Κανένα πρόβλημα. Θα λυθεί διαφορετικά λοιπόν αφού είσαι μια αδερφή και δεν έρχεσαι από κοντά να τα κάνεις αυτά... Σου δίνω το λόγο μου.
Και εσυ ρε τυπε επειδη σου λεει ο καθε παλαβος να βαλεις φωτο,ειδικα εδω μεσα,την βαζεις;Προστατευε τον εαυτο σου γενικα,στο διαδικτυο.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
το soundtrack ειναι απο το mortal combat σε τετοιες περιστασεις
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Πουθενα δεν ειμαι επικυρηγμενος!!!Το ιδιο εκτιμω και ο αχαχουχας!!!Οσο για την Αντζελα,την σεβομαι απλα εκτιμω οτι το μαγαζι της ειναι καταπληκτικο και ισως το καλυτερο στην Αθηνα σε επικοινωνια και ανεσεις και τα λοιπα....αλλα υστερει σε ποιοτητα γυναικων σε σχεση με τις τιμες!!!!Απλα πραγματα!!Αλλα και πολλα αλλα στουντιο παρουσιαζουν το ιδιο θεμα αυτη την εποχη, για να μην αναφερομαι μονο για το μαγαζι της Αντζελας!!!Το εχω ξαναγραψει στο παρελθον μπαινω στο κοπο να το ξαναγραψω.... ελαχιστες εργαζομενες εχουν την ποιοτητα υπηρεσιων, ειτε εμφανισης... να ονομαζονται στουντιοκοριτσα και να ζητανε αυτην την εποχη 50 ευρω για απλο προγραμμα!!Δεν ειναι δυνατον να ζητανε 40-50 ευρα και για να σου ριχνουν σταχτη στα ματια, καποια στουντιο σε κερνανε ποτακι για να  σου δημιουργουν φιλικο περιβαλλον;;;....Δεν παμε για να γινουμε φιλοι να ουμε, αλλα για να γαμησουμε στα στουντιο!!
Ρε παιχτουρα μην τρολιζεις,εισαι οφ τοπικ,κατσε να δουμε καμια φοτο του κουκλου να γκαβλωσουμε :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Είπες "σε προκαλώ αν είσαι πιο όμορφος ανέβασε τώρα φωτογραφία, να ανεβάσουμε κι οι 2 και να δουν όσοι παρακολουθούν ποιός και τί" ΔΕΝ ανέβασες γιατί είσαι κοτόπουλο. Έκανα τη μαλακία και ανέβασα για 2΄ μια δική μου για να με δεις , ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΨΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ. Σου είπα να έρθεις να με κοροϊδέψεις από κοντά, είσαι μια ξεφτίλα που την μια μέρα δηλώνει Σάκης Ρουβάς και 5 φορές καλύτερος και την άλλη μποξέρ. Είσαι μια άνανδρη αδερφή, γιατί αυτά μόνο άνανδρες αδερφές τα κάνουν. Θα δω πως και τι θα κάνω με την πάρτη σου. Δεν μπορώ άλλο να γράφω, με κούρασε όλη αυτή η ηλεκτρονική αντιπαράθεση μαζί σου. Είσαι όντως ο ανίκητος μαλάκας που διαβάζουμε στα βιβλία γι'αυτόν...
ο σακης ρουβας του πειραια ειναι;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αυτα με τους φιλους μην τα λες σε μενα.... στον αχαχουχα πες τα που ειχε ανεβασει κριτικη εγκωμιο για την ντενιζα που του ειχανε βρει το βαλιτσακι  :2funny: :2funny: :2funny:

πρεπει να την βρω αυτη την κριτικη την ειχε γραψει σαν Δημητρηςςςς μαλλον
Το μονο λαθος του αχαχουχα, ηταν οτι ενω δεν εγραφε κριτικες ποτε του....απο τις ελαχιστες που εγραψε ηταν αυτη που αναφερεσαι και το μεγαλυτερο μερος της, ηταν εκτος αντικειμενου θεματος(δηλαδη περιγραφη-ενημερωση της σεξουαλικης πραξης)!!!Τεσπα ολοι εχουμε τα λαθη μας!!Ας κοιτουμε τα δικα μας και μετα να κριτικαρουμε των αλλων!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom