Νέα

Ποια ειναι η μεγαλυτερη κοτα του σαιτ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μεγαλος τελικος.. μιστερ κοτα bourdela.com 2012/2013

  • ΑΧΑΧΟΥΧΑΣ

    Ψήφοι: 82 49,1%
  • ΕΚΤΟΡ ΛΟΠΕΖ

    Ψήφοι: 101 60,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    167

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ολα τα καλα μουνια πλεον στην βιζιτα θα το ριξουν
Δυστυχως οπως μαθαινουμε απο ειδησεις εχει αυξηθει η πορνεια και ειναι ανησυχητικο αυτο καθοτι θα εγκυμονουν ασθενειες!!

Mιλάς για το 95% των Ελλεϊνίδων τώρα με αυτά παραπάνω... ΜΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ!
Ορισμενες  Νεοελληνιδες δυστυχως πιστευουν στα ευκολα χρηματα και οτι υπαρχουν πολλα κοροιδα!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τυπε σε λιγο θα εχουμε ραντεβου θανατου παιχτουρα-Αισωπου,θα αναστηθει γιατι κοντευει να τον ξεπερασει στα παραμυθια  :grin:
ο παιχτουρας δεν λεει παραμυθια τυπε :grin:
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
Ε ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ.. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΞΥ ΑΝΤΡΑΣ  :2on1:

Φίλε κανένα πρόβλημα, ανέβασα φώτο για να σου δείξω μιας και είπες ότι είσαι 5 φορές καλύτερος από εμένα και την έσβησα σε 2'. Την χρησιμοποιείς για να φτιάξεις κλωνοπροφίλ με εμένα. Έγινε, την έχεις φάει την αναφορά στον Admin και θα λυθεί διαφορετικά το θέμα.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τυπε σε λιγο θα εχουμε ραντεβου θανατου παιχτουρα-Αισωπου,θα αναστηθει γιατι κοντευει να τον ξεπερασει στα παραμυθια  :grin:
Αγαπητε μου, η ξαδελφη μου, οταν της αποδειξα την τραγικοτητα του ανθρωπινου ειδους καθοτι μου ζητησε να της εξηγησω τι ηθελε να πει ο μεγαλος οταν ειπε στην ανθρωποτητα....¨"Καλλιο δυστυχης και να γνωριζω, παρα ευτυχης και κοροιδο" ξερεις τι  μου ειπε;;;;....Γιατι δεν με αφηνεις να ζησω το παραμυθι μου;;;;
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε κανένα πρόβλημα, ανέβασα φώτο για να σου δείξω μιας και είπες ότι είσαι 5 φορές καλύτερος από εμένα και την έσβησα σε 2'. Την χρησιμοποιείς για να φτιάξεις κλωνοπροφίλ με εμένα. Έγινε, την έχεις φάει την αναφορά στον Admin και θα λυθεί διαφορετικά το θέμα.
Σε πηρανε χαμπαρι τυπε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Καπου μεσα στο υποσυνειδητο μου θελω να πιστευω οτι υπαρχουν και ελαχιστοι ανθρωποι που θελουν την ανθρωπινη παρεα!!!!....Αλλα τελικα, εχω μεινει ρομαντικος μεσα μου σε μια αλλη εποχη καθοτι η παρεα σημερα ειναι περισσοτερο ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ και μονο το σεξ κυριαρχει στις ανθρωπινες σχεσεις!!

τον βλεπω τον γαμο με τον μογγολο συντομα. ειστε πλασμενοι βρε. αντε να χαρει και η γρια
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
και 5 να μην προλαβω θα τον κανω ρεζιλι τον λουγκρα που μας το παιζει γαμικουλας εδω μεσα  :2funny:

θα φτιαχνω συνεχεια προφιλ μεχρι να φυγει κλαιγοντας το πουτανοφτυμα...

τωρα θα γλυφει πουτσες μοντ να με σβησουν ...


μπουχουχουχ  :'(
Ο Λοπεζ εισαι;;;;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Η ξεφτιλισμένη που κατά τα άλλα σπουδάζει και νομικά
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ...

εσύ ρε χοντρομπαλακι για ηθικη μίλησες και για πουστριλικι. στο δευτερο είσαι μανούλα. Οποτε μην αλλαζεις τα λογια μου και τις κουβέντες γιατι με επιβεβαιώνεις. πουστρίγκο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
τραβα να παρεις κανα χαρτζιλικη απο την πουτανα την μανα σου ρε καραγκιοζακο να κερασεις καμια ελεινιδα να αισθανθεις αντρας..

και ασε τα τσιμπουκια στους μοντ


μπουχουχου... αντιθεση εφτιακθε κλωνο ο κακοθ ο ανθρωποθ  :2funny: :2funny: :2funny:

Eίσαι ο πιο άνανδρος πούστης που γνώρισα στο διαδίκτυο... Κράτα το πρόσωπό μου για άβαταρ σου... Κανένα πρόβλημα. Θα λυθεί διαφορετικά λοιπόν αφού είσαι μια αδερφή και δεν έρχεσαι από κοντά να τα κάνεις αυτά... Σου δίνω το λόγο μου.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τον βλεπω τον γαμο με τον μογγολο συντομα. ειστε πλασμενοι βρε. αντε να χαρει και η γρια
Εκτορινα αυτος δεν σου καθησε και του τα χωνεις!!!.....Εγω βρε χαζουλα σου καθομαι....και θα κερασω ενα καφε!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Eίσαι ο πιο άνανδρος πούστης που γνώρισα στο διαδίκτυο... Κράτα το πρόσωπό μου για άβαταρ σου... Κανένα πρόβλημα. Θα λυθεί διαφορετικά λοιπόν αφού είσαι μια αδερφή και δεν έρχεσαι από κοντά να τα κάνεις αυτά... Σου δίνω το λόγο μου.

εσυ εισαι στη φωτο? τα βλεπεις τι σου ελεγα χτες?
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
εσυ εισαι στη φωτο? τα βλεπεις τι σου ελεγα χτες?

Έστειλα ήδη 2 αναφορές. Ο πούστης πρόλαβε και κατέβασε την φώτο μου και έκανε το προφίλ. Δεν πειράζει, είναι ένας άνθρωπος χωρίς αρχίδια, χωρίς την απαραίτητη τεστοστερόνη για να τα κάνει στην πραγματική ζωή αυτά και μπροστά μου. Αν βρεθεί κάποιος Μοντ, θα παρακαλούσα να Banαριστεί το προφίλ το ψεύτικο με άβαταρ την φωτογραφία μου αλλιώς θα κινηθώ νομικά. Κι όσα πάνε κι όσα έρθουν. Πιστεύω ότι παραπήγε η υπόθεση με τον καραμαλάκα... ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΠΙΕΣΕ ΤΟ ΑΡΧΙΔΙ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Έστειλα ήδη 2 αναφορές. Ο πούστης πρόλαβε και κατέβασε την φώτο μου και έκανε το προφίλ. Δεν πειράζει, είναι ένας άνθρωπος χωρίς αρχίδια, χωρίς την απαραίτητη τεστοστερόνη για να τα κάνει στην πραγματική ζωή αυτά και μπροστά μου. Αν βρεθεί κάποιος Μοντ, θα παρακαλούσα να Banαριστεί το προφίλ το ψεύτικο με άβαταρ την φωτογραφία μου αλλιώς θα κινηθώ νομικά. Κι όσα πάνε κι όσα έρθουν.
θα την κυκλοφορησει αυτος ρε τυπε :-
 

Επισκέπτης
Έστειλα ήδη 2 αναφορές. Ο πούστης πρόλαβε και κατέβασε την φώτο μου και έκανε το προφίλ. Δεν πειράζει, είναι ένας άνθρωπος χωρίς αρχίδια, χωρίς την απαραίτητη τεστοστερόνη για να τα κάνει στην πραγματική ζωή αυτά και μπροστά μου. Αν βρεθεί κάποιος Μοντ, θα παρακαλούσα να Banαριστεί το προφίλ το ψεύτικο με άβαταρ την φωτογραφία μου αλλιώς θα κινηθώ νομικά. Κι όσα πάνε κι όσα έρθουν.

τι νομικά ρε τύπε

τηλέφωνο ΤΩΡΑ στη δίωξη ηλεκτρονικού εγλήματος για παράνομη χρήση προσωπικών δεδομένων

αυτόφωρο θα πάει

τουλάχιστον μια 50.000αρα πρόστιμο ή κανά 3-5 χρόνια στη στενή

κόψτου τ αρχίδια τώρα να ξεβρωμίσει το σαιτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom