Νέα

Ποια ειναι η μεγαλυτερη κοτα του σαιτ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μεγαλος τελικος.. μιστερ κοτα bourdela.com 2012/2013

  • ΑΧΑΧΟΥΧΑΣ

    Ψήφοι: 82 49,1%
  • ΕΚΤΟΡ ΛΟΠΕΖ

    Ψήφοι: 101 60,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    167

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
τι νομικά ρε τύπε

τηλέφωνο ΤΩΡΑ στη δίωξη ηλεκτρονικού εγλήματος για παράνομη χρήση προσωπικών δεδομένων

τουλάχιστον μια 50.000αρα πρόστιμο ή κανά 3-5 χρόνια στη στενή

κόψτου τ αρχίδια τώρα να ξεβρωμίσει το σαιτ
να ξεβρωμισει ο κλωνος
 

Επισκέπτης
Αντι παστες της πηρα παγωτο σε μεγαλη συσκευασια και κρασι και εσκασα μυτη στο διαμερισμα της.Αρχισε να μου λεει διαφορα του στυλ οτι της αρεσει που την καλυπτω ψυχικα, καθοτι με τους χτεσινους(παλιους) γκομενους της, μονο σεξουαλικα την καλυπταν!!!Την ειδα που με προσεχε,π.χ. μολις αδειαζε το ποτηρι μου το συμπληρωνε με κρασι, το φαγητο που ειχε φτιαξει ηταν παστισιο και σαλατα και μου ελεγε πως το βρισκω καθοτι της εχουν πει  οτι ειναι καλη μαγειρισα!!!Μαλακια το εβρισκα εγω, αλλα τι να της πως ρε παιδια;;;..Της ελεγα καταπληκτικο και ρουφαγα κρασι!!!Καθως ετρωγα και επινα την επεξεργαζομουνα στις κινησεις της και στην ομιλια της, για να την ψυχολογησω!!!!Το κινητο της τρεις ωρες που καθησα σπιτι της χτυπησε μονο 4 φορες και ελεγε συνεχεια οτι δεν μπορει να μιλησει και να την παρουν αργοτερα και μετα χωρις να την ρωταω εγω, μου ελεγε μονη της διαφορες παπαριες για δικαιολογιες και την σταματουσα εγω ευγενικα, λεγοντας της οτι..... δεν σε ρωτησα καλη μου φιλη, για να μου λες ποιοι σε παιρνουν!!!Για να μην συνεχισω το σεντονι......η δευτερη συναντηση σημερα με βοηθησε να καταλαβω οτι η τυπισα δεν διαφερει απο τους σημερινους περισσοτερους ανθρωπους που νομιζουν οτι ο καθε απεναντι τους ειναι χαζουλης!!!!!Εφαγα το φαγητο μου και μετα, με τα τηλεφωνα που χτυπαγαν και την ζητουσαν διαφοροι, δεν ειχα ορεξη να την γαμησω και της το εδωσα μετα για μια πιπα καθως ειχε κατσει πανω μου και μου τριβοτανε!!!!Φευγοντας(ηθελε να κατσω ακομα λιγο,αλλα για να μην της πω τιποτα που θα το μετανοιωνα μετα, αποφασισα να φυγω) μου λεει το Σ/Κ θα παω στο Αργος σ' ενα θειο μου και την Δευτερα που θα ελθω, θα σου τηλεφωνησω, αν θελεις να τα πουμε!!!!Της ειπα καλως...και φευγοντας στην σκεψη μου στριφογυρνουσε συνεχεια αυτο που μου ελεγε συνεχεια σπιτι της σημερα....εισαι τοσο καλουλης που και χρηματα που λες οτι δεν εχεις θα προτιμας να μην φας και να βοηθας τους αλλους!!!!...Καταλαβα οτι η τυπισα με δουλευει και για μαλακες ψαχνει!!!Στεναχωρηθηκα, γιατι δεν το κρυβω οτι παραλιγο να τσιμπησω, που μου ελεγε οτι την ακουμπω ψυχικα!!!!Αφου ειναι ετσι, θα την κουτουπωνω και εγω στο μελλον απλα θα προσεχω  να μην με δαγκωσει στο μελλον πολυ στην τσεπη χαχααχχα!!!! Και η ζωη συνεχιζεται!!!Δυστυχως, ολοι και ολες σημερα για θυματα ψαχνουν!!!!!θα μου πειτε, ρε Παιχτουρα τωρα το καταλαβες;;;;....Καπου μεσα στο υποσυνειδητο μου θελω να πιστευω οτι υπαρχουν και ελαχιστοι ανθρωποι που θελουν την ανθρωπινη παρεα!!!!....Αλλα τελικα, εχω μεινει ρομαντικος μεσα μου σε μια αλλη εποχη καθοτι η παρεα σημερα ειναι περισσοτερο ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ και μονο το σεξ κυριαρχει στις ανθρωπινες σχεσεις!!

τύπε υπάρχει ένα σοφό ρητό που λέει:

"με γκόμενες που δε σκέφτονται δε σκέφτεσαι  :knockinb:"

τάδε έφη skiouros7 εν έτη 2013

ρίξου στο ψαχνό και πέρνα καλά
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Έστειλα ήδη 2 αναφορές. Ο πούστης πρόλαβε και κατέβασε την φώτο μου και έκανε το προφίλ. Δεν πειράζει, είναι ένας άνθρωπος χωρίς αρχίδια, χωρίς την απαραίτητη τεστοστερόνη για να τα κάνει στην πραγματική ζωή αυτά και μπροστά μου. Αν βρεθεί κάποιος Μοντ, θα παρακαλούσα να Banαριστεί το προφίλ το ψεύτικο με άβαταρ την φωτογραφία μου αλλιώς θα κινηθώ νομικά. Κι όσα πάνε κι όσα έρθουν. Πιστεύω ότι παραπήγε η υπόθεση με τον καραμαλάκα... ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΠΙΕΣΕ ΤΟ ΑΡΧΙΔΙ.
Γιατι ρε,ωραιο παιδι εισαι,ανεβηκε και η τηλεθεαση στο μπου :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
αμα γινει κανα ραντεβου θανατου εγω θα ειμαι ο διαιτητης
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
τι νομικά ρε τύπε

τηλέφωνο ΤΩΡΑ στη δίωξη ηλεκτρονικού εγλήματος για παράνομη χρήση προσωπικών δεδομένων

αυτόφωρο θα πάει

τουλάχιστον μια 50.000αρα πρόστιμο ή κανά 3-5 χρόνια στη στενή

κόψτου τ αρχίδια τώρα να ξεβρωμίσει το σαιτ

Γίνεται αυτό?

Lime, σκίστον!  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αφου ο ιδιος δημοσιευσε την φωτογραφια του εδω μεσα δεν μπορει να του κανει τιποτα.
Ο σκιουρος εχει μεσανυχτα απο νομικα μπηκε σημερα η εριναλ και τον διορθωνε και χθες του τα ελεγε ο αλεξ αλλα συνεχισε να επιμενει  :jerking:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
άσυλο ανιάτων έγινε το μπουρδέλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ο Ιονέσκο θα την καταέβρισκε εδώ μέσα
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
τι νομικά ρε τύπε

τηλέφωνο ΤΩΡΑ στη δίωξη ηλεκτρονικού εγλήματος για παράνομη χρήση προσωπικών δεδομένων

αυτόφωρο θα πάει

τουλάχιστον μια 50.000αρα πρόστιμο ή κανά 3-5 χρόνια στη στενή

κόψτου τ αρχίδια τώρα να ξεβρωμίσει το σαιτ
Οχι κυριε λιμα μην το κανεις τρεμω απο το φοβο μου :2funny: :2funny: :2funny:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Αφου ο ιδιος δημοσιευσε την φωτογραφια του εδω μεσα δεν μπορει να του κανει τιποτα.
Ο σκιουρος εχει μεσανυχτα απο νομικα μπηκε σημερα η εριναλ και τον διορθωνε και χθες του τα ελεγε ο αλεξ αλλα συνεχισε να επιμενει  :jerking:
πες τα ρε μπόλντη
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866

μονο εγω δεν τον ειδα τον λαιμ σοντα; κριμα :sunglasses:  θα την εβαζα αβαταρ και θα περιμενα την διωξ μετα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



.........να πιουμε ενα καφε και να συζητήσουμε για το ποσο ηλιθια καποιος δειχνει ο ιδιος τον εαυτο του και μετα αφου εκτέθηκ ενοχλειται που εδειξε τον εαυτο του  :2funny:  προσωπικα δεδομενα μαι ασ..
 

Επισκέπτης
Αφου ο ιδιος δημοσιευσε την φωτογραφια του εδω μεσα δεν μπορει να του κανει τιποτα.
Ο σκιουρος εχει μεσανυχτα απο νομικα μπηκε σημερα η εριναλ και τον διορθωνε και χθες του τα ελεγε ο αλεξ αλλα συνεχισε να επιμενει  :jerking:

ξύπνησες;

το ξυπνητήρι σου που το χεις ρυθμιζμένο στις 11.00 χτυπάει και το βράδυ;
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
θα την κυκλοφορησει αυτος ρε τυπε :-

Τύπε δεν με προσβάλλει και δεν έχω πρόβλημα με το προσωπό μου. Έκανά λάθος να του το δείξω έστω και για λίγο σε κάποιο ποστ που προκάλεσε να ανεβάσουμε κι οι 2. Ας κάνει ότι θέλει λοιπόν. Η ΙP όλων μας βρίσκεται στην διάθεση των Admin και των μοντς... Θα λογικευτεί ή θα τα βρούμε αλλιώς. Δυστυχώς ήδη έχω ξενερώσει με την άνανδρη πράξη του και δεν ξέρω αν θα συνεχίσω σε αυτό το σάϊτ για πολύ ακόμα...
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε δεν με προσβάλλει και δεν έχω πρόβλημα με το προσωπό μου. Έκανά λάθος να του το δείξω έστω και για λίγο σε κάποιο ποστ που προκάλεσε να ανεβάσουμε κι οι 2. Ας κάνει ότι θέλει λοιπόν. Η ΙP όλων μας βρίσκεται στην διάθεση των Admin και των μοντς... Θα λογικευτεί ή θα τα βρούμε αλλιώς. Δυστυχώς ήδη έχω ξενερώσει με την άνανδρη πράξη του και δεν ξέρω αν θα συνεχίσω σε αυτό το σάϊτ για πολύ ακόμα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τύπε δεν με προσβάλλει και δεν έχω πρόβλημα με το προσωπό μου. Έκανά λάθος να του το δείξω έστω και για λίγο σε κάποιο ποστ που προκάλεσε να ανεβάσουμε κι οι 2. Ας κάνει ότι θέλει λοιπόν. Η ΙP όλων μας βρίσκεται στην διάθεση των Admin και των μοντς... Θα λογικευτεί ή θα τα βρούμε αλλιώς. Δυστυχώς ήδη έχω ξενερώσει με την άνανδρη πράξη του και δεν ξέρω αν θα συνεχίσω σε αυτό το σάϊτ για πολύ ακόμα...
τυπε δεν νομιζω οτι πρεπει να κινηθεις νομικα
αρκετα τα λογια
ηρθε ωρα να μιλησουν τα σιδερα :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom