Νέα

Ποια ειναι η μεγαλυτερη κοτα του σαιτ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μεγαλος τελικος.. μιστερ κοτα bourdela.com 2012/2013

  • ΑΧΑΧΟΥΧΑΣ

    Ψήφοι: 82 49,1%
  • ΕΚΤΟΡ ΛΟΠΕΖ

    Ψήφοι: 101 60,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    167

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16

αλλα μου ειπε χωρις προυπηρεσια ειναι αδυνατον... αμα ειχα θα ετοιμαζα βαλιτσες


γιατι εισαι μετριοφρων..?
>36.000 posts στο μπου.κομ!
τί αλλο χρειαζεσαι στο CV σου?!

αλλα για να μην νομισεις οτι σε πικαρω, τί θα ελεγες να μαθαινες στον ελευθερο χρονο σου αραβικα?
του το ρωτησες αν η γνωση της αραβικης ειναι asset?


μαν εμείς οι κλώνοι καταλαβαινόμαστε μεταξύ μας όπως οι αθάνατοι στον χαϊλάντερ ;)

:headbang2:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
images
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

α να χαθείς σατανά
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο 100% ΑΦΟΥ ΤΟ 90% ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕΣ, ΑΓΑΜΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΚΑΣΧΗΜΟΙ ΤΥΠΟΙ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ.ΜΗ ΜΠΟΡΩΝΤΑΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ, ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΪΤ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΤΛ. ΜΕ ΤΑ 5-10 ΛΟΓΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.
Στον επομενο κλονο που θα βαλεις θα δειξουμε και το σωμα σου να γκαβλωσουμε πιο πολυ :2funny: :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
έχουμε γνωριστεί και με παραθέτεις τύπε;

νωρίτερα συμφώνησες με τον μπολντεριδακούλη που είπε κάτι εναντίον μου και δε σ έχω πάρει με καλό μάτι να ξέρεις, μπάτσος είσαι;...

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα  πετραν τον ηπιες
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
έχουμε γνωριστεί και με παραθέτεις τύπε;

νωρίτερα συμφώνησες με τον μπολντεριδακούλη που είπε κάτι εναντίον μου και δε σ έχω πάρει με καλό μάτι να ξέρεις, μπάτσος είσαι;...
έμμηνος ρύση?
 

Επισκέπτης
Έχεις δίκιο 100% ΑΦΟΥ ΤΟ 90% ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕΣ, ΑΓΑΜΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΚΑΣΧΗΜΟΙ ΤΥΠΟΙ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ.ΜΗ ΜΠΟΡΩΝΤΑΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ, ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΪΤ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΤΛ. ΜΕ ΤΑ 5-10 ΛΟΓΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.

πλάκα κάνεις ρε τύπε;

δέχεσαι ν αποχωρήσεις για έναν μαλάκα των 1000 ποστ;

κάτσε στ αυγά σ, μια χαρά μας τά λεγες μέχρι τώρα...
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα  πετραν τον ηπιες
είμαι εύκολο γλέντι μάτια μου.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
αλτεκι ηρθα ...  :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Έχεις δίκιο 100% ΑΦΟΥ ΤΟ 90% ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕΣ, ΑΓΑΜΗΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΚΑΣΧΗΜΟΙ ΤΥΠΟΙ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ.ΜΗ ΜΠΟΡΩΝΤΑΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ, ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΪΤ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΤΛ. ΜΕ ΤΑ 5-10 ΛΟΓΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.
Κατσε να περνας την ωρα σου!!!Και εγω εχω σταματησει δυο φορες αλλα μετα που το σκεφτομαι, υπερισχυει ο εγωισμος μου και λεω στον εαυτο μου, γιατι να κανω το χατηρι σε ορισεμνα τσογλανια εδω μεσα, που δεν με πανε;;;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
είμαι εύκολο γλέντι μάτια μου.

κατι τους κανεις και στραβωνουν χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ καλα και αυτος ο σκιουρακι ειναι σαν να ναι τσαντσιμενος ολη την ωρα. Ουτε εγω δεν κανω ετσι οταν βλεπω φασιστακια :grin:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
κατι τους κανεις και στραβωνουν χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ καλα και αυτος ο σκιουρακι ειναι σαν να ναι τσαντσιμενος ολη την ωρα. Ουτε εγω δεν κανω ετσι οταν βλεπω φασιστακια :grin:
εγώ κάνω πολύ σεξ και μου περνάνε τα νεύρα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Κατσε να περνας την ωρα σου!!!Και εγω εχω σταματησει δυο φορες αλλα μετα που το σκεφτομαι, υπερισχυει ο εγωισμος μου και λεω στον εαυτο μου, γιατι να κανω το χατηρι σε ορισεμνα τσογλανια εδω μεσα, που δεν με πανε;;;

αχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχα εσυ εχεις δωσει τρελο ρεσιταλ τελευταιως
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
μαν καλο ειναι αμα δεν γνωριζεις καποιον να μην τον παραθετεις γιατι μπορει να εχει και κανα σιδερικο ναουμε....ειναι πολυ μοβοροι ολοι εδω στο μπου.....μονο γνωστους να παραθετεις :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom