Νέα

Ποδολαγνεία/πατούσες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα altgreek74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 343
  • Εμφανίσεις 112K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pescatore

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0

Δύο φορές που πήρα cg στην Αθήνα επίσης συνεργάστηκαν άψογα. Δεν το συζήτησα από πριν, απλά ότι έγινε, έγινε πάνω στη φάση. χωρίς αντίρρηση.
Πλάκα είχε μία τηλεφωνική "τσατσά" που μου λέει επιτιμητικά όταν έθιξα το θέμα : "τέτοια πράγματα δεν κάνει το κορίτσι..." και μου έκλεισε το τηλέφωνο. Το πρόσβαλα το άβγαλτο το κορίτσι με τις ανώμαλες ορέξεις μου....
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Αν τα ζητας προφορικα τους φαίνονται κάπως. Αν τα κάνεις, απλά τους φαίνονται μια χαρα. Τέτοια βούρλα είναι.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ray μήπως να την παρατήσεις την μαλακίσμένη γυναίκα σου και να βρείς καμιά άλλη;
Δέν με εκνευρίζει το γεγονός οτι δέν κάνει αυτό που θέλεις αλλα οτι σε κοροιδέυει. Αυτό είναι πραγματική μαλακία, και μιά-δύο φορές που μου έχουν πετάξει καμιά μπηχτή κόντεψα να τις αρχίσω στις σφαλιάρες...
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τελικα δεν μου ειπε κανεις σε αυτο στην οδο κω παιζει ποδοκατασταση?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ξερει κανεις καμια εμπειρη στην ποδομαλακια!!! που να μπορει να με ξεσκισει η αλλιως να με ξεπουτσιασει????
 

6509

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
αν βρείς τίποτα σφύρα και σε μενα....
 

Επισκέπτης
ξερει κανεις καμια εμπειρη στην ποδομαλακια!!! που να μπορει να με ξεσκισει η αλλιως να με ξεπουτσιασει????

η ντοριν ηταν πολυ καλη σε αυτο.......επισης πολυ καλη ειναι η μαντυ στην τριγγετα και η λινα...
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Δύο φορές που πήρα cg στην Αθήνα επίσης συνεργάστηκαν άψογα. Δεν το συζήτησα από πριν, απλά ότι έγινε, έγινε πάνω στη φάση. χωρίς αντίρρηση.
Πλάκα είχε μία τηλεφωνική "τσατσά" που μου λέει επιτιμητικά όταν έθιξα το θέμα : "τέτοια πράγματα δεν κάνει το κορίτσι..." και μου έκλεισε το τηλέφωνο. Το πρόσβαλα το άβγαλτο το κορίτσι με τις ανώμαλες ορέξεις μου....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :cheesy:
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
ρε lampros, παίζει καμια περιγραφή προγράμματος μαντυ ή λίνα? ψάχνω αλλά δε βρίσκω τίποτε
 

kalynyxtakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Έχει εξαφανιστεί ρε γμτ κι ο guru της ποδολαγνείας, φίλτατος kotsarikos...
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
πολυ ησυχια πεφτει σε αυτο το θεμα!υπαρχει κανενα νεοτερο?λεω να επισκευτω τα στουντιο στη βρηλισσου πεζει τιποτα καλο?η ευα τι λεει?φοραει και καλσον?
 

χρύσα

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν ακούστε : τα ποδαράκια μου ΔΕΝ έχουν κάλους, τους κάνω μασσάζ κάθε δεύτερη μέρα τουλάχιστον. Μοσχομυρίζουν σαπούνι, ΔΕΝ ιδρώνουν, είναι απαλά , καλοσχηματισμένα, με βαμμένα νύχια,  περιποιημένα, αρκούντως πανέμορφα και σέξυ....και χωρίς χρήμα κυρίως!
όσοι πιστοί προσέλθετε αλλά υπό έναν όρο....θα τον ανακοινώσω στους ενδιαφερομένους  προσωπικά!!
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν ακούστε : τα ποδαράκια μου ΔΕΝ έχουν κάλους, τους κάνω μασσάζ κάθε δεύτερη μέρα τουλάχιστον. Μοσχομυρίζουν σαπούνι, ΔΕΝ ιδρώνουν, είναι απαλά , καλοσχηματισμένα, με βαμμένα νύχια,  περιποιημένα, αρκούντως πανέμορφα και σέξυ....και χωρίς χρήμα κυρίως!
όσοι πιστοί προσέλθετε αλλά υπό έναν όρο....θα τον ανακοινώσω στους ενδιαφερομένους  προσωπικά!!
ασε, μωρε τον λεμε τωρα τον ορο, που να προλαβεις τα pm!!!  ;)  Ισχυουν ολα τα παραπανω ,αρκει να μη τους πειραζει, που εισαι ενα... λαγνο αγορακι!!!
 

χρύσα

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
AAA, Τώρα θα τα χαλάσουμε! Αν ήμουν αγοράκι τα πόδια μου θα είχαν essance ποδαρίλας. Αν επίσης ήμουν αγοράκι θα ζητούσα απελπισμένα κανένα εργαλείο βαρβάτο , να με φέρει στα ίσια μου. Αυτό που κατάλαβα όμως απο την απάντηση είναι πως οι δύο τελευταίοι ...είναι αλλού νυχτωμένοι κι αλλοίμονο αν έχουν ιδέα..περί γυν. οργασμού και λειτουργειών!
Πάτε που πάτε στα μπουρδέλλα και πληρώνετε δεν ζητάτε και επί μέρους μαθήματα απο τα κορίτσια αυτά, μπας και καταλάβετε τι σας γίνετε?
Μπορεί να ξυπνήσετε απο το βαθύ σας ύπνο και κυρίως να μάθετε εσείς (πολλοί) άντρες πως όταν ζητάτε να σας ΤΟΝ πάρουν στο στόμα τουλάχιστον ...να είναι καλοπλυμένος και όχι να μυρίζει ..κατρουλίλα!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
AAA, Τώρα θα τα χαλάσουμε! Αν ήμουν αγοράκι τα πόδια μου θα είχαν essance ποδαρίλας. Αν επίσης ήμουν αγοράκι θα ζητούσα απελπισμένα κανένα εργαλείο βαρβάτο , να με φέρει στα ίσια μου. Αυτό που κατάλαβα όμως απο την απάντηση είναι πως οι δύο τελευταίοι ...είναι αλλού νυχτωμένοι κι αλλοίμονο αν έχουν ιδέα..περί γυν. οργασμού και λειτουργειών!
Πάτε που πάτε στα μπουρδέλλα και πληρώνετε δεν ζητάτε και επί μέρους μαθήματα απο τα κορίτσια αυτά, μπας και καταλάβετε τι σας γίνετε?
Μπορεί να ξυπνήσετε απο το βαθύ σας ύπνο και κυρίως να μάθετε εσείς (πολλοί) άντρες πως όταν ζητάτε να σας ΤΟΝ πάρουν στο στόμα τουλάχιστον ...να είναι καλοπλυμένος και όχι να μυρίζει ..κατρουλίλα!


μπορεις τουλαχιστον να στειλεις φωτογραφιες απο τα ποδαρακια σου για να τα δουμε?
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
AAA, Τώρα θα τα χαλάσουμε! Αν ήμουν αγοράκι τα πόδια μου θα είχαν essance ποδαρίλας. Αν επίσης ήμουν αγοράκι θα ζητούσα απελπισμένα κανένα εργαλείο βαρβάτο , να με φέρει στα ίσια μου. Αυτό που κατάλαβα όμως απο την απάντηση είναι πως οι δύο τελευταίοι ...είναι αλλού νυχτωμένοι κι αλλοίμονο αν έχουν ιδέα..περί γυν. οργασμού και λειτουργειών!
Πάτε που πάτε στα μπουρδέλλα και πληρώνετε δεν ζητάτε και επί μέρους μαθήματα απο τα κορίτσια αυτά, μπας και καταλάβετε τι σας γίνετε?
Μπορεί να ξυπνήσετε απο το βαθύ σας ύπνο και κυρίως να μάθετε εσείς (πολλοί) άντρες πως όταν ζητάτε να σας ΤΟΝ πάρουν στο στόμα τουλάχιστον ...να είναι καλοπλυμένος και όχι να μυρίζει ..κατρουλίλα!
Οκ λεβεντοπαιδο,  :cheesy: θα λαβουμε σοβαρα υπ' οψι  τις συμβουλες σου!!!
 

Συνημμένα

  • !!.jpg
    !!.jpg
    34,8 KB · Εμφανίσεις: 59
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom