Νέα

Ποδολαγνεία/πατούσες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα altgreek74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 343
  • Εμφανίσεις 112K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Όχι δεν χρεώνει, όπου, όπως θέλεις χύνεις επάνωτης πλήν μάπας. Μην το κάνεις θέμα, μετά το γαμήσι βγάλε καπότα και ζήτα να στον παίξει με τα πόδια και χύστα. Απλά η Σόνια και η Ντάρια δεν φοβούνται το σπέρμα εκτός  ανθυγεινών πράξεων (εντός μπουρδέλου).
 

loni

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Όχι δεν χρεώνει, όπου, όπως θέλεις χύνεις επάνωτης πλίν μάπας. Μην το κάνεις θέμα, μετά το γαμήσι βγάλε καπότα και ζήτα να στον παίξει με τα πόδια και χύστα.
thanks! θα παω αυριο κιολας!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Απόγευμα πάντα, και μην το προϊδεάσεις το σκηνικό, 'αυθόρμητα'. Μην το θεωρήσει υπηρεσία.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
καλησπερα, ειμαι καινιουργιος  σε αυτην την υπεροχη ιστοσελιδα , και ταυτοχρονα  μεγας ποδολαγνος .
θα ηθελα λοιπον  να ρωτησω αν υπαρχει καποιο νεοτερο , εαν υπαρχει καποιο μπουρδελο  η στουντιο στο οποιο να μπορει καποιος να γλυφει και να παιζει με τις  πατουσες .
θα περιμενω με ανυπομονησια  καποια απαντηση!!

πηγαινε να βρεις την ντοριν στην ιππωνακτος στον νεο κοσμο............
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Αν κατάλαβα καλά η τσατσά μου είπε ότι η Ντορίν θα λείπει και θα γυρίσει στις 06-11
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
ειμαι και εγω fan των ωραίων κατω ακρων!!!!!!! :dancing:

δεν γουστάρω να γλύφω αλλα τα ομορφα περιποιημένα πατουσακια (και δη με κοκκινο νυχι) με φτιάχνουν.

απο ερευνα που εχω κάνει εχω διαπιστώσει οτι δεν κυκλοφορουν πολλες με ωραία πατουσάκια. Οταν λέω ωραία ενωοώ να εχουν συμετρικα δακτυλα να ειναι λεπτά και βεβαια χωρίς καλους.

για την ντοριν εχω να πω οτι ειναι ψιλοαπαίσια για τα δικάμου γούστα(στρβα δακτυλα και απεριποιητα) ενω για την Σόνια δεν εχω σχιματήσει γνώμη γιατί παντα φοράει κλειστα παπουτσια και δεν τα βγάζει κατα την διάρκεια. Για την ντάρια δεν ξέρω γιατί δεν την γουστάρω.

το καλύτερο πατουσακι που εχω βρει ειναι της Σαντρας στην συγγρου 12 (μασατζίδικο).

 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ειμαι και εγω fan των ωραίων κατω ακρων!!!!!!! :dancing:

δεν γουστάρω να γλύφω αλλα τα ομορφα περιποιημένα πατουσακια (και δη με κοκκινο νυχι) με φτιάχνουν.

απο ερευνα που εχω κάνει εχω διαπιστώσει οτι δεν κυκλοφορουν πολλες με ωραία πατουσάκια. Οταν λέω ωραία ενωοώ να εχουν συμετρικα δακτυλα να ειναι λεπτά και βεβαια χωρίς καλους.

για την ντοριν εχω να πω οτι ειναι ψιλοαπαίσια για τα δικάμου γούστα(στρβα δακτυλα και απεριποιητα) ενω για την Σόνια δεν εχω σχιματήσει γνώμη γιατί παντα φοράει κλειστα παπουτσια και δεν τα βγάζει κατα την διάρκεια. Για την ντάρια δεν ξέρω γιατί δεν την γουστάρω.

το καλύτερο πατουσακι που εχω βρει ειναι της Σαντρας στην συγγρου 12 (μασατζίδικο).

φιλε παιζει ποδοκατασταση με τη σαντρα?και ποσο παει?
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
αν σε γνωρίσει παίζουν τα πάντα.(μου εχει πει οτι την εχουν πάρει και δύο ταυτοχρονα). εκτός απο κώλο που δεν γνωρίζω γιατι δεν ειμαι fan

δεν χρεώνει κάτι διαφορετικό το μαλί ειναι 110 και οτι γίνει συμπεριλαμβάνεται.

 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τελικα μονο νταρια, σονια, και ντοριν κανουν ποδοκατασταση? αλλες δεν υπαρχουν?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Περιεργο η Ντοριν να κανει ποδομαλακια, αφου στην Αριστοτελους/Συγγρου δεν βγαζει ποτε τις μποτες/γοβες, κλπ.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Για τσεκάρετε Κω 8 την Αγγελική την Ρωσίδα. Αν της το ζητήσετε να σας την παίξει με τα πόδια δεν θα σας πει όχι
ειναι καλη η αγγελικη?ποσο παιρνει και τι ωρες ειναι εκει?
 

Επισκέπτης
κουφαλαααααααα!!!!!!!!!!!!!!! :grin: :grin:!!!!στριπτηζ?μεσα ο πανος!ποδομαλακια?μεσα ο πανος!μπουρδελα?μεσα ο πανος! ;)
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Όποια πέτρα σηκώσεις στην μπουρδελο-Αθήνα από κάτω αυτό το παιδί!!!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κορινα απο βρηλισσου!!!!εκπληκτικα ποδαρακια!!!ξερει να τα δουλευει καλα!!!μπραβο κοριτσι μου!!!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Τι μαλακιες λετε ρε παιδια? Εγω παντα φιλαω τις πατουσες στις πουτανες της Φυλης που παω. Ενταξει, δεν γλυφω, αλλα παντα τουλαχιστον φιλαω. Εχω τυχει και σε μερικες βρωμικες και ιδρωμενες στα ποδια, αλλα εχω τυχει και σε αλλες με πεντακαθαρες και περιποιημενες πατουσες. Και μη μου λετε τωρα οτι πολλοι τις χυνουν στα ποδια... Συγνωμη, αλλα αδυνατω να πιστεψω οτι αυτο γινεται συχνα.

Και εγώ το κάνω αυτό καμιά φορά, ανάλογα την πουτάνα και τα πόδια της. Μερικές είναι οκ και δέν έχουν πρόβλημα, ούτε και ειρωνέυονται ή τίποτα τέτοιο. Είναι όμως μερικές που κάνουν λές και θα της κολλήσεις σαλμονέλα...
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Για το φιλο τον RAY.
Μηπως πρεπει να προιδεασεις την γυναικα σου οτι αμα δεν σου κανει τα γουστα θα πας να τα βρεις αλλου?????
Εγω αυτο κανω και πιανει παντα φιλε
 

pescatore

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Είμαι και εγώ φανατικός ποδοφετιχιστής, αλλά φτιάχνομαι ακόμα περισσότερο αν η γυναίκα φοράει μεγάλο νούμερο παπούτσι (γούστα είναι αυτά).
Στο εξωτερικό όσες φορές ζήτητα από cg ανάλογη περιποίηση καμμιά δεν είπε όχι και χωρίς πρόσθετη χρέωση.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Είμαι και εγώ φανατικός ποδοφετιχιστής, αλλά φτιάχνομαι ακόμα περισσότερο αν η γυναίκα φοράει μεγάλο νούμερο παπούτσι (γούστα είναι αυτά).
Στο εξωτερικό όσες φορές ζήτητα από cg ανάλογη περιποίηση καμμιά δεν είπε όχι και χωρίς πρόσθετη χρέωση.


εδω στην ελλαδα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom