Νέα

Πληροφορίες για Μυτιλήνη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stef29gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 45K
  • Ετικέτες
    μυτιλήνη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Επιστροφη σημερα χαμος στο νησι πολυς κοσμος και το στρινγακι συννεφο!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Στο δρομο απο Μυτιληνη προς Καλλονη(γυρω στα 25 χιλιομετρα απο μυτιληνη δηλαδη 15 απο καλλονη)εχει 1 μπαρακι,μαλλον κολομπαρο...ΟΝΕΙΡΟ BAR...E στη μεση του πουθενα και με αυτο το ονομα νομιζω οτι πρεπει να παιζει...Δε μπηκα βεβαια αν και γουσταρα καθως δεν εκατσε η φαση να παω με παρεα!!Αμα εχεις διαθεση και αμαξι περνα απο κει το βραδακι...Καλα να περασεις!!!
Ρωτησα και για αυτο αλλα ακουσα τα χειροτερα.Γινονται και φασαριες πολλες εκει.
 

klynn

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μα καλά ρε παιδιά δεν υπάρχει τίποτα στη Μυτιλήνη ενδιαφέρον?
Πείτε τι ξέρετε, οι ντόπιοι!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ρωτησα και για αυτο αλλα ακουσα τα χειροτερα.Γινονται και φασαριες πολλες εκει.
Σιγα ρε μαν τις φασαριες...Στη Μυτιληνη εισαι οχι στο Σικαγο..
Καλο ειναι το ονειρο..Με 100 ευρωπουλα φορτωνεις και φευγεις αρκει να πας 2-3 φορες και να κερασεις κανα ποτακι καμια γκομενα..Μην μπεις με υφος μπατσου μεσα γιατι δεν θα φορτοσεις ποτε.Ξυλο δεν τρως..Οταν πρωτοπηγα μιας και αγνωστη φατσα εκει με ενα φιλο,ηπιαμε ενα σωρο ποτα κερασμενα απ τ αφεντικο(μας περασε για μπατσους) οταν καποια στιγμη μας ειδε με καποιον γνωστο του εσκασε στα γελια και φορτωσαμε με 50 ευρω μιας και γνωστοι του δικου του πλεον.αν γινεις συχνος πελατης φορτωνεις με 50!!!
 

Επισκέπτης
Αρχες Σεπτεμβρη ανεβαινω παλι Μυτιληνη ανοιξε παιδια τιποτα καινουριο?Οχι οτι οι Μυτιλινιες απο μονες τους δεν ειναι αρκετα μεγαλη προκληση για να ανεβω.
φίλε μου κατάγομαι από εκεί και οι συμπατριώτισσες μου είναι πολύ τσαχπίνες μάλιστα στην Σάμο ένα χωριό που λέγεται Μυτιληνιοί  και έχει ιδρυθεί από κόσμο που έφυγε από την Μυτιλήνη και εγκαταστάθηκε εκεί οι Σαμιώτες το αποκαλούν ανάσκελο χωριό.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
Αν θέλεις από Χίο ξέρω τι παίζει. Είμουνα επτά μήνες φαντάρος εκεί και έκανα διδακτορικό... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kardasis

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Πρόσφατα έμαθα ότι στην Μυτιλήνη παίζει κάτι με μια "Τσέχα". Μπορεί κανείς να την συναντήση σπίτι της μέρα μεσημερί και να περάσει τέλεια. Ξέρεις κανείς τηλέφωνο...
 

kigan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
    Καμια πληροφορια για Μυτιλήνη βρε παιδια ???
    Φιλοι μου ειπαν για μερικα  καλα μαυρακια σε καποιο κολομπαρο  μια  ωρα περιπου εξω απο την πολη.... ξερει κανεις αν πραγματι ισχυει αυτο και σε πια περιοχη ειναι ???

Ευχαριστω
 

luigi

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
στην περιοχή της Καλλονής θα σου είπαν ... ισχύει
 

Επισκέπτης
Υπαρχει ενα κονσομασιον μπαρ στην πολη προς το αεροδρομιο διπλα στη roma pizza με καλα τεμαχια μεσα οπως επισης και ενα στρηπτιζαδικο λιγο εξω απο την πολη μετα τις αντιπροσωπιες με μετρια μουνια και μαπα χορους!Αυτα τα ολιγα ξερω...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
    Καμια πληροφορια για Μυτιλήνη βρε παιδια ???
    Φιλοι μου ειπαν για μερικα  καλα μαυρακια σε καποιο κολομπαρο  μια  ωρα περιπου εξω απο την πολη.... ξερει κανεις αν πραγματι ισχυει αυτο και σε πια περιοχη ειναι ???

Ευχαριστω
μια ωρα εξω απ την καλλονη ρε φιλε εχεις πιασει πλεον τουρκικα παραλια...10 λεπτα εξω απ την καλλονη ειναι οπως πας για μυτιληνη στα αριστερα σου και λεγεται "Ονειρο" αν δεν κανω λαθος!!

Υπαρχει ενα κονσομασιον μπαρ στην πολη προς το αεροδρομιο διπλα στη roma pizza με καλα τεμαχια μεσα οπως επισης και ενα στρηπτιζαδικο λιγο εξω απο την πολη μετα τις αντιπροσωπιες με μετρια μουνια και μαπα χορους!Αυτα τα ολιγα ξερω...
στο πρωτο που λες δεν γαμας με την καμια αν δεν γινεις πολυ "φιλος του μαγαζιου",λεγεται "Liberty" κι αυτο μετα τις αντιπροσοπειες ειναι πισω απ τα μπουζουκια "καβουρας",λεγεται "Ζεφυρος" και δεν ξερω αν δουλευει πλεον...ισως και να χει κλεισει...
 

Επισκέπτης
Ο Ζεφυρος εχει κλεισει. Εδω και καιρο.
Υπαρχουν παντως μαγαζακια του ειδους αυτου στη μυτιληνη.
 

kigan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
O φιλος πριν λιγο μου εστειλε μηνυμα και το ονομα του Μπαρ μοθ γραφει ειναι "ΕΧΟΤΙΚΑ".
Ξερει η εχει ακουσει κανενας φιλος απο Μυτιληνη κατι σχετικο με το τι παιζεται εκει???
 

scockfield

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Στο Exotica νομίζω μπορείς να φορτώσεις με το ανάλογο αντιτιμο, βέβαια απο ποιότητα δεν ξέρω τι παίζει. Παλιότερα είχα φορτώσει απο ζέφυρο στις καλές του εποχές με 130Ε...Η σκηνή πάντως απο ότι ακούω έχει πέσει αρκετά..Οι παντρεμένες παίζουν περισσότερο..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
O φιλος πριν λιγο μου εστειλε μηνυμα και το ονομα του Μπαρ μοθ γραφει ειναι "ΕΧΟΤΙΚΑ".
Ξερει η εχει ακουσει κανενας φιλος απο Μυτιληνη κατι σχετικο με το τι παιζεται εκει???
φιλε μου το εξωτικα ειναι μεσα στην Καλλονη και πιο συγκεκριμενα  στο δρομο που παει προς μυτιληνη,2 λεπτα απ την κεντρικη πλατεια της πολης..εκει γαμας με 100 ευρω αλλα για να φορτωσεις πρεπει να πας 3-4  βραδυα να πιεις κανα ποτακι και να μην εχεις την φατσα μπατσου που δεν ειναι απο κει....
 

only milfs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
τιποτα καινουριο παιζει μεσα στην πολη???
 

only milfs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
το liberty τι ειναι τελικα?
ξερει κανεις να βοηθησει?
helppppppppppppppppp
 

neopas25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, γνωριζει καποιος οτιδηποτε για οικους ανοχης η για γυναικες στη μυτιληνη;;

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom