Νέα

Πιάτσες για ζιγκολό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zigolo20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 286
  • Εμφανίσεις 85K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά υπήρχε και στη Φυλής τέτοιο παλιά(δεκαετία 90)!! Δεν το είχα πετύχει ποτέ εγώ αλλά ο κολλητός μου,κι άλλο ένα άτομο είχε μπεί κατά λάθος μια φορά.Φυσικά έπαθε πλάκα,μόλις του είπαν τι είναι,βγήκε άρων-άρων!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
για πες μας τι προσφερουν σε επιδοσεις οι κυριοι που εργαζοντε εκει........εδω υπαρχει ανταγωνισμος μας βλεπω τους ανδρες να μπαινουμε στο περιθωριο. :o θα μας φανε οι επαγγελματιες

Εννοείς ότι και οι πουτάνες θα πηγαίνουν στους πουτάνους;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
οχι.αυτο που θελω να πω ειναι οτι οι μη επαγγελματιες γυναικες θα προτιμουν να πηγαινουν με επαγγελματιες εραστες ανδρες παρα με εμας....αν και το βρισκω πολυ δυσκολο ξαναλεω να πληρωσουν οι γυναικες για το σεξ. μπορει ελαχιστες να πληρωσουν οι γυναικες  θελουν να τα τρωνε απο τους ανδρες οχι να τους τα τρωνε οι ανδρες. μας βλεπω να μπαινουμε σε δευτερη μοιρα εαν βεβαια ευδοκιμησει ....

Να δω να πληρώνουνε οι ανέραστες, να το χαρώ τα μάλλα :2funny: :2funny: :2funny:
Θα τη στήσω απ' έξω να τις βλέπω να μπαίνουν με το κεφάλι χωμένο μέσα στους ώμους :rockon: :rockon: :rockon:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
κατσέ να σε γκαμισώ από πισώ......
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ετσι στο ξεκαρφοτο στο ειπε χωρις ντροπες;; ειναι ωραια η φιλη σου; ηλικια; εκπλησομαι παντος γυναικα και να μιλαει ετσι ανοιχτα για τετοια θεματα, χωρια που νομιζα οτι δεν υπαρχουν τετοια καταστηματα...
Κοίτα...μουνάρα δεν θα την πείς...ούτε και μπάζο από τα καραμπάζα...μια μέτρια γκόμενα...είναι από αυτές που γενικά δεν κολλάνε...εγώ συνέχεια την ρώταγα:να σου ρίξω κανέναν?και απάνταγε...όποτε θές...αλλά δεν μου άρεσε και έτσι μείναμε στο δούλεμα....δεν μπορώ να πώ πως είμαι και Γ.Ο.Κ.........και έτσι.....δεν την πήρα!!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ΓΟΚ; τι σημαινει;
την ικανοποιησαν οι παρεχομενες υπηρεσιες; για πες μας για τις επιδοσεις και το προφιλ των ζιγκολο που στελεχωνουν το καταστημα; απ'οτι καταλαβαινω δεν βρισκει ευκολα ανδρα η φιλη σου. θα εχει πλακα να ξεραμε που ειναι το καταστημα να την στησουμε απεναντι να δουμε τι γυναικες μπαινουν... :cheesy:
Γ.Ο.Κ------>Γαμάω Οτι Κινήτε....
Από τις υπηρεσίες έλεγε τα καλύτερα....προφίλ δεν ξέρω γιατί απλά δεν ρώτησα....καλή ιδέα έριξες...να πάρω και την ψηφιακή μου.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
για μαθε διευθυνση. εχω μεγαλο ενδιαφερον να δω ποιες πανε εκει. :2funny: :2funny:
παντος εαν ανοιξουν τετοια σπιτια εν'ευρεια κλιμακα, πραγμα που θεωρω απιθανο, θα δεις ποσοι θα σταλιζουν απ'εξω και θα την πεφτουν σε οσες μπαινουν μεσα  :2funny: :2funny:
Πάει η γνωστή μου...την έκανε απο Αθήνα.....ψάξε αλλού....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
και που πηγε; υπαρχει μερος στον πλανητη που εχει πολλα τετοια σπιτι και εγκατασταθηκε εκει μονιμα;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:όχι πήγε επαρχία...από εκεί που κατάγεται....εκτός και αποφάσισε να ακολουθήσει τον δρόμο της Ζωής Λάσκαρης στον ''Αστερισμό της Παρθένου''....πάντως επαφές δεν έχω με αυτή... :rockon: :rockon: :rockon:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Χαχαχα?το φανταζεστε να πιασετε την γυναικα σας
την στιγμη που κανει επισκεψη στο αντρικο ντελο?
Το αντιθετο εχει συμβει και τον εχει βγαλει εξω με τα σωβρακα..
Ρεεε που φτασαμε?..!!!

 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Χαχαχα?το φανταζεστε να πιασετε την γυναικα σας
την στιγμη που κανει επισκεψη στο αντρικο ντελο?
Το αντιθετο εχει συμβει και τον εχει βγαλει εξω με τα σωβρακα..
Ρεεε που φτασαμε?..!!!
Παίζει και αυτό Κατερινάκι απλά έχει τόσο ξεφύγει η ανωμαλία που θα την πηγαίνουν την γυναίκα τους κρατώντας την από το χέρι κάποιοι...απλά για να βλέπουν.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

mike5653

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
σοβαρα δηλαδη ειναι πολυ δυσκολο να βρει καποιος μια κυρια να τον πληρωσει (αλλα να τα αξιζει)???
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
Χαχαχα?το φανταζεστε να πιασετε την γυναικα σας
την στιγμη που κανει επισκεψη στο αντρικο ντελο?
Το αντιθετο εχει συμβει και τον εχει βγαλει εξω με τα σωβρακα..
Ρεεε που φτασαμε?..!!!

  αναλογα σε ποια ηλικια και μετα απο πόσα χρόνια γαμου!!!
Αν ειναι ή φαινεται ανω των 55-60 η συζηγος μπορει ο συζυγος να δωσει και φιλοδωρημα στο παληκάρι!!!!
Τωρα για την αλλη που τον εβγαλε με τα σωβρακα σου λεει εχεις να με πηδηξεις κανα 2 χρονια τωρα που σ0υ σηκώθηκε παμε σπίτι!!!!!!!!!!!!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Γιατι δε βλεπω τα ποστ του λαδακια? :think:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ο καθε ενας που δε γαμαει θελει να γινει ζιγκολό! ελεος ρε παιδια!  ποιος κουκλος που πηδαει πιπινια θα θελει να χωσει τον μπουτσο του στη γρια?

Ο ιδιος με αυτην που θα μπορουσε να εχει κουκλους και παρολαυτα ανεχεται τον καθε βρωμιαρη, χοντρο, γερο ή τελειωμενο να την πηδαει :) ειναι γλυκο το χρημα.....
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
για τα λευτα τα κανεισ ολλα για τα λευτα δεν μ αγαπασ............
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ο ιδιος με αυτην που θα μπορουσε να εχει κουκλους και παρολαυτα ανεχεται τον καθε βρωμιαρη, χοντρο, γερο ή τελειωμενο να την πηδαει :) ειναι γλυκο το χρημα.....

σωστοστ!
 

apostolishatz

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά,βλέπω και το συζητάτε καιρό το θέμα....Κι εγώ δεν νομίζω πως υφίσταται το επάγγελμα.Άλλο αν ένας τα βρει με "γριά" και κονομήσει κάνα αμαξάκι και άλλο εκ συστήματος...Επίσης η "γριά" να είναι επώνυμη και ο τύπος μοντέλο να το συζητήσουμε να τον πληρώνει.
Προσωπικά,όντας 25άρης το max που φτάνει το βεληνεκές μου,είναι στα πρόθυρα των 40(38,39άρες).Μια 37άρα μάλιστα υφίσταται αυτή την εποχή.ΠΟΤΕ όμως ζιγκολίκι φάση,απλά περνάω καλά.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ο ιδιος με αυτην που θα μπορουσε να εχει κουκλους και παρολαυτα ανεχεται τον καθε βρωμιαρη, χοντρο, γερο ή τελειωμενο να την πηδαει :) ειναι γλυκο το χρημα.....

Περίεργο, αυτό περιλαμβάνει πολλές "καθώς πρέπει" που μιλούν με ενθουσιασμό για "το αγόρι τους".
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δεν επιασες αυτο που εγραψα ε? δεν πειραζει δεν ειναι η πρωτη φορα :) ξαναδιαβασε το οπως και αυτον στον οποιο απευθυνομαι και ξαναελα με τον κηδεμονα σου :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom